تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸

تعمیر دستگاه سانترال پاناسونیک
فوریه 9, 2023
سانترال پاناسونیک ۸۲۴ استوک
مارس 2, 2023

تعمیرات تلفن سانترال کارین یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده شرکت ارتباط گستران می باشد که به دونوع تعمیر در محل و تعمیر در خود شرکت انجام میگیرد *

تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی کارین در زمینه تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸ فعالیت ویژه ایی دارد که این تعمیرات به صورت کاملا تخصصی و توسط تیم حرفه ایی شرکت ارتباط گستران و با بهره گیری از دانشی که در این زمینه دارند تمامی عیوب مشخص شده را مطابق با فناوریهای روز دنیا ، با کیفیت بسیار بالا و نازلترین قیمت انجام میدهند .

از نکات مهم در تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸ ، ضمانت معتبرش میباشد که در این زمینه شرکت ارتباط گستران با ضمانت بسیار معتبرتعمیرات ، در خدمت شما عزیزان میباشد و تعمیرات سانترال و کارتهای کارین ۴۸را با مهلت تست و با برگرداندن قطعه خراب قبلی بهمراه قیمتی بسیار مناسب و زیر قیمت اتحادیه انجام خواهد داد  .

یکی از واحدهای فعال در شرکت ارتباط گستران واحد تعمیرات این مجموعه می باشد که تخصصی ترین تعمیرات را با قیمتی بسیار مناسب خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

شرکت ارتباط گستران به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات سانترال کارین در اختیار دارد  ، قادر به تشخیص عیوب و تعمیرات آن به بهترین نحو ممکن می باشد .

اگر دستگاه سانترال کارین شما با مشکل مواجه شد بهترین راهکار آن است که با نمایندگی تماس بگیرید تا توسط نمایندگی دستگاه سانترالتان سرویس و چک شود .

ارتباط گستران اولین مرکز تخصصی در زمینه تعمیرات و خدمات سانترال کارین در ایران است که با مدرنترین تجهیزات و مجرب ترین متخصصین در خدمت شما همراهان گرامی میباشد و همین موضوع سبب شده تا خدمات ما هر چه سریعتر و با دقت زیاد و کیفیت عالی در اختیارتان قرار بگیرد .

تمامی دستگاههای سانترال کارین به محض ورود جهت تعمیرات ، تست و عیب یابی شده و در صورتی که قابل تعمیر باشند هزینه اعلام میشود ودر صورت تایید مشتری سرویس میشود .

پس اگر بدنبال تعمیرات دستگاه و کارتهای سانترال کارین خود هستید حتما به سراغ نمایندگی مجاز بروید و از افراد متفرقه در این کارجدا خودداری کنید .

تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸ توسط تکنسین های ماهر و مجرب که در حوزه تخصصی خود دارای سالها تجربه طلایی هستند و از تجهیزات پیشرفته در این کار استفاده میکنند ، انجام میگردد .

ارتباط گستران در زمینه تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸ با بیش از۲۰ سال سابقه درخشان و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص تعمیرات سیستمهای سانترال کارین به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در خدمت شما عزیزان میباشد و تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

ارتباط گستران نمایندگی مرکزی کارین ، تعمیرات تخصصیش را به وسیله متخصصان با تجربه و در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد داد و دستگاه ، کارت و کنسول اپراتوریتان را با هر اشکالی ، به بهترین نحو ممکن و با کمترین قیمت تعمیرخواهد کرد .

تعمیر دستگاه سانترال کارین ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان خود شرکت کارین انجام گیرد زیرا نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود ولی معمولا شرکتهایی وجود دارند که خود را به نام نمایندگی کارین خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین و درجه ۲ یا ۳ انجام میدهند که اینکار باعث میگردد تا شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد در حالی که در نمایندگی مرکزی کارین متخصصان در زمینه تعمیرات ، با ابزارهای ویژه و تجهیزات مدرن و پیشرفته ایی که دارند ، با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

بخش تعمیرات شرکت ارتباط گستران انواع سانترال و کارتهای کارین شما را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ، تعمیر و ترمیم نموده و در مدت زمان بسیار کوتاهی به شما عزیزان تحویل خواهد داد .

شرکت ارتباط گستران بخاطر خدمات با کیفیتی که در زمینه سخت افزار و نرم افزار ارائه میدهد ، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز در زمینه تعمیرات سانترال کارین شناخته شده و از مجرب ترین نیروها در این زمینه بهرمند است و توانایی رفع این مشکل را دارد و هر نوع دستگاه سانترال از کارین ۱۶ تا کارین ۲۰۰۰ را همراه با کارتهای مربوطه و کنسول اپراتوری در این مرکز تعمیر و سرویس میگردد .

متخصصین در واحد تعمیرات پس از عیب یابی ، ایراد دستگاه را شناسایی کرده و جهت رفع مشکل و  رفاه حال بیشترشما مشتریان عزیز از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

تعمیرات سانترال کارین و کارتهای مربوطه اش یکی از دغدغه های مهم کاربرانی است که از این دستگاه استفاده میکنند زیرا تعمیرات سانترال کارین به دانش خاصی نیاز دارد .

دستگاه سانترال کارین شما از هرمدلی باشد و هر مشکلی از نوع سخت افزاری و سخت افزاری داشته باشد همکاران ما در واحد تعمیرات به صورت کاملا تخصصی مشکل شما را برطرف خواهند کرد .

برخی از تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸ شامل موارد زیر می باشد :

 • کارت trk سانترال کارین ۴۸
 • کارت line سانترال کارین ۴۸
 • کارت ps سانترال کارین ۴۸
 • کارت cpu سانترال کارین ۴۸
 • کارتDTMFسانترال کارین ۴۸
 • رفع اختلالات سانترال کارین
 •  پدشماره گیر تلفن
 •  سوختگی مدار شارژ
 • تعویض قطعات
 • تعمیر و یا تعویض کلیدهای شماره گیرکنسول اپراتوری
 • رفع مشکل سفت شدن دکمه های شماره گیر کنسول اپراتوری
 • تعمیر کنسول اپراتوری سانترال کارین ۴۸

نمایندگی مرکزی کارین با ۲۰ سال سابقه درخشان در میدان ولیعصر تهران ، با هدف رضایتمندی شما مشتریان عزیز و ارجمند احداث گردیده و در حال حاضر این مجموعه با استفاده از آخرین روش های فنی و با تجهیزات و تکنیکهای عالی ، همواره درصدد کسب رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز و ارجمند میباشد .

تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸ با بهترین تجهیزات و با بهترین کیفیت ممکن انجام میشود و چنانچه دستگاه و کارتهای سانترال کارین شما به هر دلیلی خراب شده باشد شما عزیزان میتوانید با اطمینان کامل ، دستگاه و کارتهایتان را به نمایندگی مرکزی کارین واقع در میدان ولی عصرتهران بسپارید .

تخصص شرکت ارتباط گستران در زمینه فروش ، نصب ، راه اندازی و تعمیرات تخصصی انواع مراکز تلفن سانترال کارین در ظرفیتهای مختلف میباشد که در این راه ، موفقیت بسیار بزرگی نیز کسب کرده و با همراهی شما عزیزان راه خود را ادامه خواهد داد .

کاربرانی که از تلفن سانترال کارین استفاده میکنند میتوانند در صورت مشاهده هرگونه اشکال در دستگاه سانترال خود به نمایندگی مرکزی کارین ، واقع در میدان ولیعصر تهران مراجعه نموده و سرویس های مورد نیاز خود را به بهترین نحو دریافت نمایند .

ارتباط گستران نمایندگی کارین ، همواره انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان خوب را جهت ادامه کار و به عنوان چراغی روشن ، جهت این راه طولانی قرار داده  و از شما خواهشمند است که این شرکت را از انتقادات و پیشنهادات خودتان محروم نسازید با تشکر

**سرعت ، دقت و کیفیت بالای کار رمز موفقیت شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی کارین میباشد **

قیمت تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸

تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸ از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  شرکت ارتباط گستران تعمیرات دستگاههای سانترال کارین را همراه با کیفیت بالا و پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد  .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی تعمیرات تخصصی سانترال کارین ۴۸ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

**لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۵۹۰۰۵۹۸-۰۹۳۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *