تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵

تلفن سانترال پاناسونیک DT543
سپتامبر 20, 2022
تلفن پاناسونیک DT343
سپتامبر 21, 2022

ویژگیهای گوشی پاناسونیک  ۷۶۶۵ :

 •  نمایشگر تک سطری
 •  ۸کلید برنامه ریزی
 •  بلندگوی دیجیتال و شفاف دوطرفه
 • قابلیت dxdp
 • یکسال گارانتی معتبر
 • قیمت : تماس بگیرید

تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵

تلفن ۷۶۶۵ ساخت شرکت پاناسونیک با وزن ۷۰۰گرم و در دو رنگ مشکی و سفید به بازار عرضه شده ویکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین تلفنهای دیجیتال محسوب میگردد  که با طراحی نو و عملکردی متفاوت ، راحتی بسیار بالایی را برایتان به ارمغان می آورد و بدلیل کاربری آسان و کارایی بسیار بالایی که دارد قادر به پاسخگویی شما عزیزان بوده که تنظیم برقراری ارتباط با داخلیها از طریق کلیدهای برنامه ریزی را به نحو احسن انجام خواهد داد .

در قسمت بالای گوشی ۷۶۶۵ یک نمایشگر کم عرض تعبیه شده که شماره تلفن مخاطب را در حین تماس نمایش میدهد .

صفحه نمایشگر گوشی ۷۶۶۵ تک سطری با قابلیت ۱۸ کاراکتر است که میتواند اطلاعات مختلف مانند نام ، شماره تماس ، تاریخ و ساعت را با وضوح بسیار بالا به شما عزیزان نمایش دهد ولی با استفاده از کارت نمایشگر شماره بر روی دستگاه سانترال میتوانید شماره تماس و نام مخاطب خود را روی صفحه گوشی ۷۶۶۵ ببینید .

تفاوتی که تلفنهای دیجیتال با تلفنهای تحت شبکه دارند در بستر راه اندازیشان میباشد در این خصوص تلفنهای دیجیتال را روی بستر مخابراتی راه اندازی و فعال میکنند در حالی که تلفنهای تحت شبکه را روی بستر شبکه راه اندازی میکنند و به این خاطر نیازی به زوج سیم مخابراتی ندارند .

این تلفن به دلیل دکمه اسپیکرفون و صفحه نمایشگر تک سطری که دارد میتواند اطلاعات را با کیفیتی عالی به کاربران نمایش دهد که مورد توجه و استقبال زیادی از کاربران محترم قرار گرفته است .

معمولا تمام تلفن های سانترال از کیفیت صدای خوبی برخوردار هستند که تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵ هم از این قاعده استثنا نمیباشد و باید بگم که این تلفن از لحاظ شفافیت و قدرت صدا در وضع بسیار خوبی قرار دارد .

بلندگوی دیجیتالی که در این تلفن بکاررفته ، قابلیت این تلفن را بسیار بیشتر کرده است که تنها با زدن دکمه اسپیکرفون ، میتوانید بدون دخالت دست با مخاطب خود صحبت کنید .

این قابلیت برای مواقعی که قصد دارید در هنگام مکالمه با مشتری به کارهای دیگرتان هم رسیدگی کنید از اهمیت ویژه ایی برخوردار است

بسیار از مردم به ظاهر گوشی بسیار اهمیت میدهند بخصوص کسانی که میخواهند کسب و کارهای حرفه ای را راه اندازی نمایند .

تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵ با طراحی زیباو قیمت مناسب و به دلیل اینکه ظاهری شبیه به گوشی ۷۷۳۰ پاناسونیک دارد و در دسته تلفنهای ارزان قیمت دیجیتال پاناسونیک قرار دارد و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است .

گوشی ۷۶۶۵ به راحتی روی دیوار قابل نصب میباشد و از طریق یک رشته سیم به یکی از پورت های دیجیتال دستگاه سانترال tda یا ns متصل میگردد و به دلیل ۸کلید حافظه و صفحه نمایشگر تک سطری که دارد یک انتخاب عالی برای کارمندان محسوب میشود .

انتقال تماس ، یکی از مهمتریترین قابلیتهایی است که کارمندان یک مجموعه از یک تلفن سانترال انتظار دارند که روی بدنه این تلفن یک کلید به نام ترانسفر قرار دارد که میتوان با فشردن این کلید مخاطبی که در پشت خط قرار دارد را به داخلی مورد نظرش متصل کرد .

در سمت راست این گوشی ۸ کلید جهت برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی دیده میشود و کنار هر کلید یک لامپ LED کوچک قرار گرفته که وضعیت آزاد یا اشغال بودن خط را نشان میدهد و خطوط شهری و داخلی را به وسیله این کلیدها میتوان از یکدیگر جداکرده و شماره های پرتکرارتان را روی این ۸ کلید میتوانید به راحتی ذخیره نمایید و خیلی سریع به وسیله این کلیدها شماره گیری خود را انجام دهید .

تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵ از ساده ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین تلفنهای دیجیتال میباشد که با استفاده از دو رشته سیم به یکی از خروجیهای سانترال متصل میگردد و با توجه به امکانات و قیمت مناسبی که در مقایسه با تلفن های دیجیتال دیگر دارد آن را به یک انتخاب عالی برای شما عزیزان تبدیل کرده است  .

قابلیت بسیار مهمی که پاناسونیک برای این تلفن در نظر گرفته قابلیت DXDP میباشد که با استفاده از این دو رشته سیم به دستگاه وصل میشود و باعث میشود تا شما عزیزان بتوانید از دو عدد تلفن دیجیتال و از طریق این دو رشته سیم به دستگاه سانترال متصل شوید یعنی به وسیله این قابلیت وقتی بخواهیم گوشی دیجیتال دوم را به سانترال وصل کنیم به سوکتی که پشت تلفن اول است متصل میشویم .

تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵ از لحاظ شفافیت و قدرت صدا در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و تنظیم برقراری ارتباط با داخلیها را از طریق کلیدهای برنامه ریزی به نحو احسن انجام خواهد داد و طراحی این تلفن به گونه ایی میباشد که میتوان آن را به صورت های مختلف تنظیم نمود .

تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵ دارای یک چراغ ال ای دی کوچک است که در بالای صفحه نمایشگر قرار دارد و در مواقعی که تلفن زنگ میخورد این چراغ روشن میشود و اگر صدای تلفنتان کم باشد به وسیله این چراغ ، متوجه زنگ تلفن میشوید .

گوشی پاناسونیک ۷۶۶۵ ، از سری گوشیهای دیجیتالی است که روی تلفن سانترال پاناسونیک TDA ،TDE و NS جوابگو میباشد و از کلیدهای FLAS ، REDIAL ، HOLD و AUTO dial  برای شماره گیری و از قابلیت اسپیکرفون یا همان بلندگوی دیجیتال با صدای بسیار عالی بهره میبرد و از کارت دیجیتال ۰۱۷۲ برای دستگاههای سانترال پاناسونیک tda و برای دستگاه ns500 از کارت دیجیتال ns5172 جهت ارتباط داخلیها و جهت استفاده از این گوشی و گوشیهای دیجیتال دیگر استفاده میگردد .

تلفن ۷۶۶۵ ، گوشی دیجیتال قابلیت ترانسفر کردن جهت ارتباط با داخلیها ،کم و زیاد کردن صدا ، دکمه تکرار تماس یا همان ردیال خط ، کلید فلش گوشی ، دکمه پشت خط یا همان هولد ، لامپ نورانی بالای گوشی و صفحه نمایشگر تک سطری را دارد و مهمترینشان دکمه ترانسفر است که با زدن این دکمه ، میتوانید مخاطب پشت خط را به داخلی مورد نظرش وصل نمایید .

اگر بخواهیم در تلفن ۷۶۶۵ ، شماره ورودی را ببینیم وارد کنسول نرم افزاری شده و در بخش ۴٫۱٫۴ با انتخاب مدل تلفن ۷۶۶۵ کلید کناری مورد نظر را در حالت calllog قرار میدهیم در این موقع میتوانیم تماسهای ورودی را ببینیم .

وقتی خطی به داخلی مدیریت زنگ میخورد و مدیریت حضور ندارد میتوانید با زدن کلید ۴۱۱ به داخلی منشی منتقل کنید و با فعال کردن کلید های dssکنار گوشی  تماسهای خروجیتان را مشاهده نمایید .

در گوشی ۷۶۶۵ از طریق دکمه هولد، مشتری را پشت خط گذاشته و آهنگی که پشت خط برای مشتری نواخته میشود باعث میگردد که صدای محیط برای مشتری پخش نشود و باعث رضایت بیشتر مشتری گردد .

تلفن ۷۶۶۵ از یک قابلیت جذاب دیگر هم برخوردار است و آن قابلیت DXDPمیباشد که همانطور که گفته شد تلفنهای ۷۶۶۵ از دو رشته سیم به دستگاه سانترال متصل میشوند و قابلیت DXDP باعث میگردد تا بتوانید از ۲عدد تلفن دیجیتال ۷۶۶۵ از طریق دو رشته سیم به دستگاه سانترال استفاده نمایید .

یعنی در واقع تلفن دوم بجای اینکه مستقیم به سانترال وصل شود به سوکتی که پشت تلفن اول است متصل میشود .

گوشی ۷۶۶۵ به دلیل کارایی بسیار بالایی که دارد طرفدارن بسیاری پیداکرده و ساخت شرکت پاناسونیک با صفحه نمایشگر تک سطری حروف و اعداد می باشد و جهت سانترال های TDA ، TDE و NS استفاده میگردد .

تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵ از سری گوشی های مد روزی میباشد که میتواند با کارایی بسیار بالایی که دارد ، نیاز دفاتر شما را براحتی برطرف کند و با طراحی بسیار شیک و کارایی نو و عملکردی بسیار متفاوت ، راحتی را از هر لحاظ برایتان به ارمغان بیاورد .

قابلیتهای تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵

گوشی ۷۶۶۵ پاناسونیک ، از قابلیتهای بسیاری برخوردار می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود :

 • دکمه اسپیکرفون یا همان بلندگو
 • تکنولوژی دیجیتال
 • پشتیبانی از قابلیت dxdp
 • صفحه نمایشگرشماره تک سطری
 • دکمه پروگرام جهت برنامه ریزی سانترال
 • راه اندازی بر روی بستر مخابرات
 • کیفیت صدای عالی
 • ۸کلید جهت شماره گیری سریع
 • قابلیت ترانسقر
 • دکمه فوروارد
 • قابلیت کم و زیاد کردن صدای گوشی
 • دایورت کردن خطوط
 • دکمه مزاحم نشوید
 • قابلیت پیج کردن
 • دکمه HOLD ( موزیک پشت خط )
 • دکمه REDIAL
 • امکان انتقال تماس
 • دارای دفترچه تلفن
 • کارکرد فقط به وسیله دستگاه سانترال

قیمت تلفن پاناسونیک ۷۶۶۵

تلفن ۷۶۶۵ پاناسونیک ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی
  شرکت ارتباط گستران تلفنهای خود را با یکسال گارانتی ،خدمات پشتیبانی عالی و کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی تلفن ۷۶۶۵ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

**  لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویا برآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید**

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *