تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ کارکرده

مرکز تلفن کارین
آوریل 10, 2021
سانترال پاناسونیک ۸۲۴
آوریل 12, 2021

گوشی پاناسونیک KX-T7730 :

 • گوشی اپراتوری
 •  نمایشگر نورانی
 •  ۱۲کلید برنامه ریزی
 •  بلندگوی دیجیتال و شفاف دوطرفه
 • قابل اتصال به دیوار
 • تکنولوژی دیجیتال
 • دارای چراغ ال ای دی
 • گارانتی معتبر

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ کارکرده

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ ، نوعی تلفن سانترال از نوع هایبرید می باشد که هم به عنوان گوشی اپراتوری و هم به عنوان گوشی مدیریتی میتوان از آن استفاده نمود.

گوشی ۷۷۳۰ با طراحی بسیار شیک ، کاربری راحت و آسان و کارایی بسیار بالا ، قادربه پاسخگویی کامل شما عزیزان می باشد و میتواند تمام نیازهای تلفنی شما را بر طرف نماید .

گوشیهای ۷۷۳۰ ، گوشی های مد روزی هستند که میتوانند با کارایی بسیار بالا نیاز دفاتر شمار را براحتی برطرف کرده و با طراحی بسیار شیک و کارایی نو و عملکردی بسیار متفاوت ، راحتی را از هر لحاظ برایتان به ارمغان بیاورد .

این نوع گوشی قابلیت تنظیم برقراری ارتباط با داخلیها را از طریق کلیدهای کنار گوشی دارا می باشد و به دلیل دکمه های کنار گوشی یا همان DSS از عملکرد بسیار بالایی برخوردار می باشد.

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ جهت برنامه ریزی دستگاه سانترال ۸۲۴ و به عنوان داخلی سانترال های دیجیتال مورد استفاده قرار میگردد و به دلیل دکمه اسپیکر فون و صفحه نمایشگر شماره مورد توجه زیادی قرار گرفته است و به دلیل دکمه پروگرامی که این نوع گوشی دارد برنامه ریزی سانترال پاناسونیک ۸۲۴ انجام میگیرد .

از گوشی ۷۷۳۰ در سانترال ۸۲۴ ، به عنوان گوشی اپراتوری استفاده میگردد و برنامه ریزی سانترال را از طریق این گوشی انجام میگیرد .

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ ، جهت آسایش مشترکین محترم طراحی گشته که میتوان از طریق این گوشی مدیریت کل خطوط را به عهده گرفت مثلا از طریق این گوشی میتوان خطوط شهری را روی موبایل دایورت کرد تا راحتی را بریتان به ارمغان بیاورد .

کلیدهای کنار تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ را کلید DSS می نامند که با تعریف این کلیدها ، خطوط شهری و داخلی از یکدیگر جداگشته و شماره گیری سریع را میتوان انجام داد .

قابلیت های مهم تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰

 1. گوشی اپراتوری
 2. قابلیت برنامه ریزی
 3. سازگار با هدست
 4. دارای صفحه نمایشگر ۱سطری جهت نمایش خطوط شهری و داخلی
 5. قابلیت اسپیکر فون ( بلندگوی دیجیتال )
 6. قابلیت چراغ نمایشگر بالای گوشی
 7. دارای ۱۲ کلید قابل برنامه ریزی سانترال
 8. قابلیت هولد ( موزیک پشت خط )
 9. قابلیت کنفرانس چند نفره
 10. قابلیت ردیال ( شماره گیری سریع )
 11. قابلیت کم و زیاد کردن گوشی
 12.  بهترین کیفیت و نازلترین قیمت
 13. دارای یکسال گارانتی و خدمات پشتیبانی عالی شرکت پاناسونیک

از قابلیتهای مهم گوشی ۷۷۳۰ دکمه هولد می باشد که با زدن این دکمه مشتری را پشت خط گذاشته و آهنگهای بسیار متنوع برایش پخش خواهیم کرد .

کلیدهای کنار گوشی پاناسونیک را به عنوان کلید DSS می شناسند که با برنامه ریزی این کلیدها خطوط شهری و داخلی برنامه ریزی میگردند و از طریق این کلیدها        ( کلیدهای DSS ) میتوان به راحتی خطوط شهری و داخلی را از یکدیگر جدا و خیلی سریع از طریق کلید DSS شماره گیری نمود .

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ ، قابلیت تنظیم برقراری ارتباط با داخلیها را از طریق کلیدهای برنامه ریزی به نحو احسن انجام خواهد داد .

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ ، به دلیل دکمه اسپیکرفون وصفحه نمایشگر نورانیش مورد توجه بسیاری از علاقمندان قرار گرفته است .

قیمت تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ کارکرده

گوشی ۷۷۳۰ دست دوم، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند:

 • کیفیت
 • تست کامل سیستم و مهلت تست
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، تست کامل و مهلت تست و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ کارکرده ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران سیستم های خود را به همراه گارانتی و ۵ روز مهلت تست و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی گوشی ۷۷۳۰ کارکرده را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *