تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰

نمایندگی پاناسونیک تهران
دسامبر 2, 2020
اپراتور خودکار سانترال کارین
دسامبر 3, 2020

ویژگیهای گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰

 • گوشی هایبرید
 • مخصوص برنامه ریزی سانترال ۸۲۴
 • ۱۲ کلید برنامه ریزی
 • صفحه نمایشگر ۱سطری
 • قابلیت نصب هدست
 • قابلیت کنفرانس تلفنی چند نفره
 • اسپیکر فون
 • تک خط
 • تضمین کیفیت

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ با طراحی بسیار شیک ، کاربری آسان و کارایی بسیار بالایی که دارد قادر به پاسخگویی شما عزیزان می باشد درحقیقت گوشی  ۷۷۳۰، گوشی مد روزی میباشد که نیاز دفاتررا برطرف کرده و با طراحی نو و عملکردی متفاوت راحتی بسیار بالایی را برایتان به ارمغان می آورد .

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ ،  نوعی تلفن هایبرید میباشد که هم به عنوان گوشی اپراتوری و هم گوشی مدیریتی و جهت برنامه ریزی سانترال ۸۲۴  استفاده میگردد که  دکمه پروگرام این گوشی جهت برنامه ریزی سانترال استفاده میگردد .

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ ، قابلیت تنظیم برقراری ارتباط با داخلیها را از طریق کلیدهای برنامه ریزی به نحو احسن انجام خواهد داد .

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ دارای نوعی چراغ ال ای دی در بالای گوشی می باشد و دکمه های DSS کنار گوشی جهت برنامه ریزی و جداکردن خطوط شهری و داخلی استفاده میگردد  ومیتوان خیلی سریع از طریق کلید DSS شماره گیری نمود .

دکمه هولد گوشی ۷۷۳۰ ، همان موزیک پشت خط می باشد که به وسیله این دکمه و با استفاده از دستگاه موزیک انتظارمیتوانید موزیکهای متنوعی را برای مشتری پخش نمایید .

از تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ به هیچ عنوان نمیتوان بدون سانترال استفاده کرد ولی گوشی مشابهی دارد به نام S880 که مدل گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ می باشد و بدون سانترال هم میتوان از آن استفاده کرد و یا حتی جهت داخلیهای سانترال از گوشی پاناسونیک S880 استفاده بهینه ایی کرد قابل ذکر است که جهت داخلیهای سانترال از گوشی S500 هم میتوان استفاده کرد و در هزینه صرفه جویی کرد .

در گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ از طریق دکمه هولد، مشتری را پشت خط گذاشته و با وجود آهنگ پشت خطی که برای مشتری نواخته میشود و باعث میگردد که صدای محیط برای مشتری پخش نگردد باعث رضایت بیشتر مشتری میگردد .

گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ دارای کلیدهای جهت نما جهت کم و زیاد کردن صدای گوشی ، نور صفحه ال سی دی نورانی ، دکمه کنفرانس و به دلیل کارایی بسیار بالایی که دارد طرفدارن بسیاری پیداکرده است وجهت سانترال های TES ، TDA ، TDEو NS استفاده بهینه ایی میگردد و از طریق دکمه کنفرانسی که دارد ۳ الی ۴ نفر میتوانند همزمان با هم کنفرانس تلفنی داشته باشند .

از گوشی  ۷۷۳۰ هم به عنوان گوشی اپراتوری و هم به عنوان گوشی مدیریتی استفاده میگردد و ساخت شرکت پاناسونیک می باشد که دارای صفحه نمایشگر با قابلیت نمایش حروف و اعداد می باشد.

در تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ حتی میتوانید از رزرو خط هم استفاده نمایید تا بلافاصله بعد از آزاد شدن خط ، خط به شما متصل گردد و بتوانید شماره خود را بگیرید .

قیمت تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران گوشیهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *