دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک مدل kxtes824

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰
اکتبر 21, 2018
قیمت تلفن سانترال پاناسونیک kx-t7730
اکتبر 21, 2018

مشخصات سانترال پاناسونیک ۸۲۴

 • ظرفیت اولیه :  ۳خط شهری و ۸ خط داخلی
 • ظرفیت نهایی : ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی
 •  قابلیت اپراتور گویا( پاسخگوی خودکارخطوط شهری )
 •  قابلیت کالرآیدی ( نمایشگر خطوط شهری )
 • وضعیت دستگاه : بسیار تمیز درحدنو
 • دارای یکهفته مهلت تست
 • یکسال گارانتی بسیار معتبر شرکت ارتباط گستران

دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک مدل kxtes824

دستگاه سانترال نوعی مرکز مخابرات کوچک است  که تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد خود کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را مدیریت میکند و از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی ، دارای یک ارتباط داخلی میشوند .

تلفن سانترال این ویژگی را دارد که بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان فراهم میکند که با استفاده از این روش تمامی مشکلات و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت کاملا اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوان به سانترال پاناسونیک۸۲۴ اشاره کرد که پیشرفته ترین تلفن سانترال کم ظرفیت پاناسونیک می باشد .

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، به دستگاهی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند که از ظرفیت ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع میگردد و در نهایت به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی خاتمه میابد و در دو نوع نو و دست دوم در بازار موجود میباشد . 

دستگاه سانترال نوعی مرکز مخابرات کوچک است  که تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد خود کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را مدیریت میکند و از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی ، دارای یک ارتباط داخلی میشوند .

مهم ترین ویژگی خوب سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار شده و موجب کارایی بهتر کارمندان در مکان های مورد نظر می گردد  همچنین از طریق تلفن سانترال می توانید چند نفر را در پشت خط نگه داشته و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کنید که کلیه این کار ها ، نظم و دقت زیاد در مکان ها را در پی دارد .

همانطور که در جریان هستید هر سازمان یا شرکتی که ازتلفن سانترال استفاده میکند دارای یک گوشی اپراتوری می باشد که در سانترال پاناسونیک ۸۲۴ از طریق گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ که همان گوشی اپراتوری هم است برنامه ریزی سانترال صورت میگیرد .

شرکت ارتباط گستران ، نمایندگی مرکزی پاناسونیک مجری پروژه های مخابراتی شبکه و تلفن سانترال با سابقه ایی طولانی می باشد و با کمال افتخار و بدون تعطیلی در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

قابلیتهای دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک مدل kxtes824

از قابلیتهای مهم سانترال پاناسونیک ۸۲۴ داشتن ۱کانال اپراتورگویا داخل سیستم می باشد که فقط باید برنامه ریزی و صداگداریش انجام گردد  اما اگر کسی نیاز به تعداد کارت دیزا داشته باشد باید یک عدد کارت دیزای دیگر هم داخلش بگذارد تا جوابگوی تمام خطوط شهریش گردد .

واما قابلیت دیگر سانترال ۸۲۴ پاناسونیک ، کارت کالرآیدی آن می باشد که البته از موارد اختیاری سیستم می باشد مثلا اگر این کارت را روی سیستمتان نصب کنید و کسی تماس از بیرون بگیرد شماره او را خواهید دید و اگر شما آن طرف را به مثلا مدیریت یا داخلی دیگر وصل کنید شماره کاربر بیرون روی خط مدیریت یا داخلی مورد نظر می افتد .

گوشی تلفن این سیستم از نوع هایبرید مدل ۷۷۳۰ پاناسونیک و از مدل های پرفروش و پر طرفدار ، در این سیستم می باشد و از طریق این گوشی شما میتوانید برنامه ریزی دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک ۸۲۴ را انجام دهید .

این سیستم را بیشتر برای مجموعه های کوچک تا متوسط انجام میدهند مانند شرکتهای کوچک و یا واحدهای مدیریتی سازمانها و مراکز دولتی و نیمه دولتی

در هر جای تهران و یا شهرستان که هستید و نیازمند هرگونه خدمات مانند نصب و راه اندازی و برنامه ریزی تلفن سانترال هستید و یا اگر برای خرید تجهیزات احتیاج به مشاوره دارید کافیست با ما در تماس باشد شرکت ارتباط گستران با کمال افتخار در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

قیمت دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک مدل kxtes824

دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک مدل kxtes824 از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • تست کامل سیستم 
 • گارانتی معتبر
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، تست کامل ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک مدل kxtes824                      تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران دستگاههای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد 

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی  دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک مدل kxtes824 را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ب تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *