دوربین دید در شب

نمایندگی گوشی پاناسونیک در تهران
تیر ۹, ۱۳۹۹
دستگاه سانترال ایرانی
تیر ۱۰, ۱۳۹۹

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران ، با توجه به نیازهای مشتریان توانسته دوربین دید در شب، با بهترین کیفیت و بهترین خدمات به مشتریان عزیز و ارجمند عرضه نماید و اگر بخواهیم یک تعریف کلی از دوربین مداربسته داشته باشیم باید بگوییم که دوربین های مدار بسته یک جسم کروی شکل مانند هستند که قابل استفاده در محیطهای بسته مانند داخل ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری می باشند و برای اهداف امنیتی و نظارتی به کار برده می شوند و از آنها برای امنیت مکان ها استفاده می شود و سبب می شود جرایم و خطاهای احتمالی کم شده و شاید دیگر رخ ندهد و همچنین عملکرد افراد و تجهیزات از طریق دوربین های مدار بسته ارزیابی گردد  .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشترویابرآورد هزینه(قیمت) باشرکت زمرد تصویر به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۹-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دوربین دید در شب

در حقیقت دوربین مداربسته به یک سیستم تلویزیونی گفته میشود که یک مداربسته بین دوربین و سیستم نمایشگر را تشکیل داده و در مکانی  مشخص و ثابت نصب می گردند و تصاویر ثبت شده را به یک یا چندین محل می فرستند که به این دوربینها دوربینهای امنیتی هم گفته میشود و در حفاظت و نظارت کاربری بسیاری دارند و تقریبا در همه مکان ها میتوان از آن  استفاده کرد و و از ارتکاب جرم  جلوگیری کرد ، این سیستم ها در تمامی ارگان ها و مکان های دولتی و خصوصی نصب شده و مورد استفاده قرار میگیرند .

در کل دوربینهای مداربسته آنالوگ ، فقط از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشند ولی از کیفیت و امنیت بسیار پایینی برخوردار می باشند و کابل کشی بسیار سنگینی را متحمل میگردد .

دوربین دید در شب  ای اچ دی برخلاف دوربینهای آنالوگ هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت بسیار بالاتر از دوربینهای آنالوگ می باشند .

دوربین های مداربسته دید در شب ای اچ دی دو مگاپیکسلی دارای دید در شب و کیفیت تصویر عالی با قابلیت ضبط تصاویر و انتقال تصویر رایگان روی موبایل می باشند که از لحاظ کیفیت رنگ و تصویر بسیار بالاتر از دوربینهای آنالوگ قرار دارد و برعکس دوربینهای آنالوگ ، شامل هزینه سیم کشی بسیار مقرون به صرفه ایی می باشد .

دی وی آر در دوربینهای ای اچ دی ، همان دستگاه ضبط تصاویر است که از خاصیت دیجیتالی برخوردارمیباشد که با کیفیت ۲مگاپیکسل ، تصاویر را ضبط و با همان کیفیت ۲مگاپیکسل تصاویر را پخش میکند .

دوربین دید در شب به ۴دسته تقسیم میگردد که به صورت آنالوگ ، ای اچ دی ، شبکه و بی سیم تقسیم بندی میشوند .

دوربین های آنالوگ ،  سری اول دوربین های مدار بسته می باشند که نسبت به سیستم های جدید از کیفیت قدیمی تری برخورداند و امروزه نیز برای مکان های ساده تر از آنها استفاده می کنند ، اما دوربین های مداربسته ahd تکنولوژی جدیدی داشته  که کیفیت تصاویر را بهتر نشان می دهد  و قابلیت های زیادی را در خود دارد و انواع مختلفی از آن با نام های متفاوتی در بازار عرضه میگردند .

دوربین دید در شب ای اچ دی  ، با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است که در همین خصوص  طرافداران این نوع سیستم بیشتر از سیستم های دیگر  می باشد . و اما دوربین مداربسته شبکه یا همان ip ، این نوع دوربینها ، سیستمهای دیجیتالی میباشند که می توانند اطلاعات و فیلم ها را از طریق یک دستگاه کامپیوتر ارسال و دریافت کنند .

به طور کلی کارکرد و اصول دوربین های مدار بسته مشترک می باشد و تجهیزات یکسانی دارد ولی باید توجه داشت که  چیپ تصویر مهم ترین قسمت یک دوربین مدار بسته می باشد که وظیفه آن تبدیل کردن رشته های نوری به اطلاعات دیجیتالی می باشد.

درکل این  نوع دوربین ها طوری ساخته شده اند که نصبی راحت و راه اندازی آسانی را در پی دارند و افراد متخصص با  یادگیری یک دوره کوتاه مدت میتوانند  این سیستم ها را نصب و تنظیم کنند.

جهت نصب دوربین دید در شب ، ابتدا باید از محل کارشناسی گردد تابدانیم چه نوع دوربینی نیاز آن مجموعه می باشد و نحوه کابل کشی از محل دوربین تا محل نصب باید مشخص گردد .

دوربینهای مداربسته یک خروجی تصویر و یک ورودی برق دارند که برق دوربین اکثرا ۱۲V2AH می باشد .

خروجی تصویر دوربین مداربسته ، مستقیم به تلوزیون یا دستگاه دی وی آر نصب میگردد .

دستگاه دی وی آر دوربین مداربسته دیددر شب قابلیت ۲مگاپیکسل ضبط و ۲مگاپیکسل هم پخش رادارا می باشد .

ورودی LAN دو پورت می باشد که برای تصاویر دوربین دید در شب استفاده میگردد .

برای اتصال دوربین مداربسته به دستگاه دی وی آر از کابل RG59 استفاده میگردد که در دوسر کابل فیش BNC قرار دارد، که یک سر آن به دوربین و یک سر دیگرش به دی وی آر نصب میگردد اگر دوربین مداربسته در فضای بیرون باشد باید کابلها از لوله فلکسی رد گردند و اگر دوربینهای مداربسته در فضای داخل باشند از داخل داکت رد میگردند .

دوربین مداربسته ای اچ دی با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است که در همین خصوص  طرافداران این نوع سیستم بیشتر از سیستم های دیگر  می باشد . و اما دوربین مداربسته شبکه یا همان ip ، این نوع دوربینها ، سیستمهای دیجیتالی میباشند که می توانند اطلاعات و فیلم ها را از طریق یک دستگاه کامپیوتر ارسال و دریافت کنند .

قابلیتهای دوربین دید در شب ای اچ دی

دوربین دید در شب ای اچ دی ،  از کیفیت و قیمت بسیار مناسب و دید درشب و کیفیت تصویر عالی با قابلیت ضبط تصاویر و انتقال تصویر رایگان روی موبایل برخوردار می باشند .

دوربین مداربسته ای اچ دی ، از لحاظ کیفیت بسیار در مراتب بالاتری نسبت به آنالوگ قرار دارند که دارای رنگ و تصویر بسیار عالی می باشند و هزینه سیم کشی بسیار پایینی نسبت به آنالوگ دارند .

دوربین دید در شب ای اچ دی  ، نوعی دوربین دیجیتال می باشد که دارای کیفیت و رنگ بسیار بالا و دید در شب قوی می باشد وهزینه سیم کشی در دوربین AHD نسبت به دوربین آنالوگ بسیار پایینتر است .

شرکت زمرد تصویر با ارائه دوربین مداربسته AHD دو مگاپیکسلی سعی در برآوردن نیازهای شما با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بسیار عالی می باشد .

دوربینهای AHD  از لحاظ لنز بسیار با کیفیت بوده و دارای دید در شب فوق العاده و واقعی می باشند ، این دوربینها از قابلیت انتقال تصویر رایگان روی موبایل یا تب لت برخوردار می باشند که از این نوع دوربینها برای نگهداری از کودک و سالمند هم استفاده میگردد .

دوربین مداربسته دید در شب ahd با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است که در همین خصوص  طرافداران این نوع سیستم بیشتر از سیستم های دیگر  می باشد .

دی وی آر دردوربینهایahd ، همان دستگاه ضبط تصاویر که از خاصیت دیجیتالی برخوردار است را گویند که با کیفیت ۲مگاپیکسل ، تصاویر را ضبط و با همان کیفیت ۲مگاپیکسل تصاویر را پخش میکند .

درکل این  نوع دوربین ها طوری ساخته شده اند که نصبی راحت و راه اندازی آسانی را در پی دارند و افراد متخصص با  یادگیری یک دوره کوتاه مدت میتوانند  این سیستم ها را نصب و تنظیم کنند.

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته ، با خیالی راحت این محصول را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت .

در دوربین های مداربسته AHD دستگاه دی وی آر ، از خاصیت دیجیتالی برخوردار می باشد که با کیفیت بسیار بالایی تصاویر را ضبط و با همان کیفیت هم ذخیره میکند که ازطریق دی وی آر میتوانید تصاویر دوربین خود را ضبط و از طریق هارد یا همان حافظه دستگاه به مدت دلخواه تصاویر را ذخیره کنید ، که دی وی آر ها از ۴ کانال شروع میشوند و به ۳۲ کانال هم ختم میگردند و هارد یا همان حافظه دوربین با توجه به تعداد دوربین و نحوه ضبط و مقدار روزی که میخواهید ذخیره کند بستگی دارد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران ،  به صورت کاملا تخصصی اقدام به معرفی ، فروش و خدمات پس از فروش خود به همراه برچسب گارانتی زمرد تصویر مینماید *دوربینهای  زمرد تصویر به بهترین نوع طراحی شده و آماده ارائه می باشند*

شرکت زمرد تصویر با خیالی راحت این محصول را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت .

دوربین مداربسته دید در شب ahd با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است که در همین خصوص  طرافداران این نوع سیستم بیشتر از سیستم های دیگر  می باشد .

دوربینهای AHD  از لحاظ لنز بسیار با کیفیت بوده و دارای دید در شب فوق العاده و واقعی می باشند ، این دوربینها از قابلیت انتقال تصویر رایگان روی موبایل یا تب لت برخوردار می باشند که از این نوع دوربینها برای نگهداری از کودک و سالمند هم استفاده میگردد .

نصب دوربین مداربسته دید در شب بعد از کارشناسی

اگر در فضای داخل ساختمان جعبه تقسیم دوربینها رابخواهیم نصب کنیم ، سیم و کابلها را از داخل داکت رد میکنیم و از طریق فیش BNC دوربینها را نصب میکنیم .

یک آدابتور هم در جعبه تقسیم قرار میدهیم تا برق دوربینها تامین گردد و اگر در فضای بیرون جعبه تقسیم دوربینها را بخواهیم نصب کنیم ، کابلها را از لوله فلکسی عبور میدهیم و تا دستگاه دی وی ار می آوریم ، لوله فلکسی برای این منظور است که باد و باران خرابش نکند و صدمه ایی به کابلها نزند .

چگونگی نصب هارد بر روی دستگاه دی وی آر جهت ذخیره تصاویر :

جهت ذخیره تصاویر دوربینها ، باید هارد را روی دستگاه دی وی آر نصب کنیم تا تمام تصاویر ضبط شده ذخیره گردند .

جهت نصب هارد ، درب دستگاه دی وی آر را باز کرده و هارد را روی آن قرار میدهیم در دی وی آر دوعدد کابل قرار دارد :

۱- کابل ساتا

۲- کابل برق

بعد که هارد را نصب کردیم درب دستگاه دی وی آر را میبندیم و مانیتور و فیش AV را به تلوزیون یا مانیتور وصل کرده و تصاویر بالا می آید .

قیمت دوربین دید در شب 

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت دوربین دید در شب ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربینهای مداربسته در تهران ، سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت زمرد تصویرنمایندگی دوربین مداربسته در تهران ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشترویابرآورد هزینه(قیمت) باشرکت زمرد تصویر به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *