سانترال دست دوم

نمایندگی رسمی سانترال ایرانی کارین
آگوست 22, 2020
گوشی پاناسونیک ۵۴۳
آگوست 26, 2020

مرکز تلفن سانترال همان مرکز مخابراتی است که به صورت کوچک و بزرگ در بسیاری از شرکتها و ارگانهای دولتی و بیمارستانها مورد استفاده قرار میگیرد .

کارکرد دستگاههای سانترال اینگونه است که به تعدادی خطوط شهری و داخلی متصل میگردد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه فروش تلفن سانترال دست دوم و نو و تعمیرات آنها ، کابل و داکت کشی کامل و مرتب کردن خطوط شهری و داخلی فعالیت ویژه ایی دارد که به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

سانترال دست دوم

در دنیای امروزی اکثر کسب و کارها جهت ارتباط بهتر بین کارمندان نیازمند تلفن سانترال هستند که خودسانترال در جامعه امروز به دو نوع سانترال نو و سانترال دست دوم در بین مردم وجود دارد .

در حقیقت دستگاه سانترال  به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال تمامی مشکلات شرکتها و ارگانها، حل گشته و امروزه تمامی مکان های بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند و از این طریق تمامی خطوط را وارد یک دستگاه کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را به آن متصل مینمایند ، از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی  دارای یک بستر ارتباطی داخلی میشوند که دستگاه سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات  و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوان به سانترال پاناسونیک اشاره نمود که این روزها  سانترال دست دوم طرفداران زیادی پیدا کرده است .

مهم ترین ویژگی خوب تلفن سانترال قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار می شود و موجب کارایی بهتر در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین این تلفن می تواند چند نفر را در پشت خط نگه دارد و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کند که کلیه این کار ها نظم و دقت را در مکان ها در پی دارند .

به طور کلی باید گفت که دستگاه سانترال یک سیستم تلفن است که قابلیت های بسیار را دارا می باشدکه از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. متصل شدن چند خط در در مکان های تجاری و کلیه شرکت ها برای برقراری نظم
 2.  ارتباطات داخلی بین اتاقهای کارمندان  بدون هزینه
 3. با برنامه ریزی سانترال از تماس کارمندان به بیرون میتوان جلوگیری کرد .
 4. تایمری کردن خطوط
 5. پشت خط نگه داشتن  چند نفر به صورت همزمان
 6. تلفن گویا ( منشی اتوماتیک )
 7. نمایشگر شماره ( کالرآیدی )
 8. ضبط مکالمات
 9. صندوق صوتی
 10. گزارشگیری تماسهای تلفنی
 11. سیستم نوبت دهی
 12. مدیریت تماس
 13. حالت روز و شب
 14. شماره گیری خودکار
 15. قابلیت گوشی با طراحی بسیار عالی
 16. امکان شبکه سازی
 17. کاهش هزینه های مکالمات
 18. صندوق صوتی بسیار پیشرفته
 19. کم شدن کار منشی اپراتوری
 20. برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی

به دو دلیل توصیه میگردد دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک را به جای نو خریداری کنید :

 1. سانترال پاناسونیک طول عمر بالایی دارد و بالای ۲۰ سال برایتان کار میکند .
 2. برخی از شرکتهایی که یک یا دوسال از سانترال خود استفاده کردند خسته شده و دنبال سانترال جدید تری میگردند تا نیازهای بیشترشان را برآورده کند که همین امر باعث میگردد سانترالشان را به فروش بگذارند که با نو هیچ فرقی ندارد .

به همین دلیل پیشنهاد میگردد به جای پرداخت هزینه زیاد بابت دستگاه نو ازسانترال دست دوم با ضمانت معتبر و از شرکتهای معتبر خریداری نمایید .

 

 

قیمت سانترال دست دوم

سانترال دست دوم  از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند.

 1. کیفیت
 2. نوع گارانتی
 3. تست کامل سیستم
 4. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش و تعمیرات عالی سیستم روی قیمت سانترال دست دوم ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران فروش سانترال دست دوم خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی و تعمیرات بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی سانترال دست دوم را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *