سانترال پاناسونیک ۸۲۴

کارت شهری ۰۱۸۱ پاناسونیک
نوامبر 5, 2020
کارت داخلی ۰۱۷۴ پاناسونیک
نوامبر 9, 2020

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ از نمونه سانترالهای کم ظرفیتی است که از ۳خط شهری و ۸ خط داخلی شروع شده و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی خاتمه میابد .

و حالا میخواهیم بدانیم اصلا سانترال چیست ؟

مجموعه مخایراتی که خطوط شهری را در خود جمع آوری میکند و به کاربر خود این امکان را میدهد تا با توجه به نیاز خود از تلفن سانترال

استفاده کند را سانترال گویند که تلفن سانترال مشکلات شما را برطرف خواهد نمود به این صورت که اگر شرکتی ۳ خط شهری و ۵ خط داخلی

داشته باشد میتواند از کم ظرفیت ترین سیستم سانترال به نام سانترال پاناسونیک ۸۲۴ بهرمند شود و با توجه به تعداد خط تلفنی که دارد نیاز به پورت شهری و داخلی سانترال می باشد .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

سانترال پاناسونیک ۸۲۴

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ یک نوع سانترال گویادار کم ظرفیتی میباشد که از ۳خط شهری و ۸ خط داخلی شروع میگردد و قابل ارتقاء تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی میباشد .

مرکز تلفن ۸۲۴ ،امکان برقراری چندین خط شهری و داخلی و تلفن ثابت و مستقیم را به صورت همزمان روی دستگاه سانترال کنترل میکند و امکانات متفاوتی را برایتان به ارمفان میاورد و باعث میگردد چندین نفر در ادارجات و شرکتهای مختلف بدون بی نظمی با قسمتهای مختلف در ارتباط باشند .

اگر شرکت کوچکی دارید و ارتباط شهری و داخلی خیلی برایتان مهم است شرکت ارتباط گستران سیستم سانترال پاناسونیک ۸۲۴ را به شما پیشنهاد میکند تا به وسیله آن نیازهایتان را برآورده گردانید و تمام خواسته هایتان به وسیله این سیستم کوچک برآورده گردد .

ابتدا از ظرفیت ۳خط شهری و ۸ خط داخلی شروع کرده و بعدا در صورت نیاز با نصب کارت افزایش پاناسونیک مدل ۸۲۴۸۳ میتوانید ظرفیت دستگاهتان را از ۳خط شهری به ۶ خط شهری و از ۸خط داخلی به ۱۶ خط داخلی ارتقاء دهید و در نهایت از کارت سوم مدل ۸۲۴۸۰ استفاده مینمایید تا ظرفیت خط شهری به ۸ خط و داخلی به ۲۴ خط تبدیل گردد .

از قابلیتهای مهم این سانترال گویابودنش به صورت خودکار میباشد که منظور از گویا همان منشی تلفنی میباشد که با خرید سانترال ۳۰۸ مدل ۸۲۴ شما به صورت اتوماتیک گویا دریافت میکنید و فقط باید برنامه ریزی و صداگذاری کنید و نیازی به خرید این کارت به صورت جداگانه ندارید اما اگر دارای ۶ یا ۸ خط شهری بودید بجز این گویا حتما باید کارت گویای دیگری هم در صورت نیاز نصب گردد تا متن گویا برای همه پخش گردد و کسی پشت خط نماند .

دومین قابلیت مهم این سانترال ، کارت نمایشگر  شماره خطوط شهری میباشد که با نضب این کارت شماره های تماس گیرنده را به راحتی مشاهده مینمایید .

به استحضار شما عزیزان باید برسانم که این نوع سانترال فقط مخصوص شرکتهای کوچک و نوپا میباشد که تعداد خطوط شهری و داخلیشان محدود است .

شما عزیزان در صورتی تازه شرکتی  راه اندازی کردید و نیاز به مرکز تلفن با کیفیت و بروزی را دارید شرکت ارتباط گستران مرکز تلفن ۸۲۴ گویادار پاناسونیک با قابلیتهای عالی به شما عزیزان پیشنهاد میدهد .

توجه داشته باشید که این سانترال ها فقط برای شرکت های نوپا که کمتر از ۲۴ داخلی دارند، مناسب هستند. در صورتیکه نیاز به مرکز تلفن کم ظرفیت اما بروز داشتید،

شرکت ارتباط گستران سعی دارد تا علاوه بر ارائه یک محصول با کیفیت ، با دوام و بی نقص ، امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مشتریان عزیز و ارجمند قرار دهد در حقیقت قیمت این سیستم سانترال با وجود امکاناتی که دارد یک محصول بسیار مقرون به صرفه ایی می باشد و در مقابل این همه امکاناتی که این سیستم دارد هزینه بسیار مناسبی را پرداخت خواهید کرد .

در حقیقت شما با خرید این تلفن سانترال یک ارتباط کاملا رایگان را برای خود و شرکتتان فراهم نموده اید زیرا تمامی کارمندان در تمام قسمتها به صورت رایگان میتوانند با یکدیگر و بدون بی نظمی در ارتباط باشند مزیت بعدی این سانترال دکمه هولد گوشی اپراتوری یا همان گوشی ۷۷۳۰ می باشد که مشتریان با تماس گرفتن با شرکت شما و در صورت اشغال بودن پشت خط انتظار قرار میگیرند تا ارتباطشان برقرار گردد مزیت آخر این تلفن سانترال تلفن گویای اسن سیستم می باشد که با وجود این قابلیت بسیار ی از کارها راحت گردیده است و شما تنها با یک برنامه ریزی ساده و صداگذاری شرکت خود را معرفی کرده و شرکتتان را بزرگ نشان خواهید داد .

قابلیتهای مهم سانترال پاناسونیک ۸۲۴

 • قابلیت کارت گویا
 • قابلیت کارت نمایشگر خطوط شهری
 • برقرار کردن مکالمه
 • شماره گیری بسیار آسان
 • پیج کردن
 • کنفرانس تلفنی چند نفره
 • کارت کالرآیدی
 • کارت دیزا
 • گوشی اپراتوری و قابل برنامه ریزی سانترال ۷۷۳۰
 • اتصال چند خط شهری و داخلی به یکدیگر
 • قابلیت برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی
 • موزیک انتظار پشت خط
 • قابلیت تماس سریع
 • قابل ارتقا تا ۸۲۴

قیمت سانترال پاناسونیک ۸۲۴

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی سانترال پاناسونیک ۸۲۴ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *