سانترال پاناسونیکns500

مرکز تلفن کارین ۹۶
مهر ۱۴, ۱۳۹۹
کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۷
مهر ۲۳, ۱۳۹۹

دستگاه سانترال پاناسونیک ns500 یکی از جدیدترین و به روزترین مراکز تلفن سانترال میباشد که دارای امکانات بسیار زیادی میباشد .

سانترال پاناسونیک ns500

سانترال پاناسونیک ns500 یک مرکز تلفن تحت شبکه میباشد که جهت شرکتهای کوچک و متوسط طراحی شده است و یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این سانترال قابلیت توسعه خطوط شهری و داخلی با کمترین هزینه میباشد .

سانترال پاناسونیک NS500 یک سانترال تحت شبکه یا مرکز تلفن ip پاناسونیک می باشد. ظرفیت اولیه این سانترال ۶خط شهری ۲ داخلی دیجیتال و ۱۶ داخلی آنالوگ و ۲ کانال همزمان منشی تلفنی میباشد که روی شلف اصلی آن ظرفیت ۱۲ خط شهری، ۱ خط e1 (تماس همزمان ۳۰ کانال) و ۱۶۸ داخلی می باشد.

سانترال ns500 با افزایش شلف ها به ظرفیت نهایی ۴۸ خط شهری، ۱۲۰ کانال e1 و ۲۸۸ خط داخلی قابل ارتقا میرسد .

این سانترال را می توان یکی از جدیدترین و به روز ترین مرکز تلفن های وارد شده به بازار دانست که از امکانات بسیار مناسب و به روز پشتیبانی می کند.

شرکت ها و کسب و کارهایی که برای کیفیت تماس ها و همچنین مدیریت بهتر آن ها با دغدغه هایی رو به رو هستند می توانند با خرید سانترال NS500 پاناسونیک تمامی مشکلات و دغدغه های خود را برطرف نمایند.

با توجه به ظرفیت های پیش فرض و البته کیفیت بالایی که این محصول به دلیل تحت شبکه بودن در اختیار کاربران قرار می دهد می توان آن را به عنوان یک محصول با ارزش و اقتصادی معرفی نمود.

سانترال پاناسونیک NS500 به راحتی بر روی دیوار و رک قابل نصب می باشد و می توان آن را در محیط های مختلفی که حداکثر دارای ۲۹۲ داخلی هستند استفاده نمود که البته در صورت نیاز می توان آن را با مراکز دیگر لینک نموده و از شلف های توسعه  برای ارتقاء ظرفیت های دستگاه مطابق با نیاز های کسب و کاری استفاده نمود.

یکی از مهم ترین برتری های سانترال پاناسونیک NS500 را می توان تحت شبکه بودن آن دانست که می تواند علاوه بر بالا رفتن کیفیت تماس و همچنین مدیریت آن ها در آسان بودن دسترسی و برنامه ریزی دستگاه نیز موثر باشد.

مشخصات سانترال پاناسونیک NS500

نوع سانترال : تحت شبکه

ظرفیت اولیه : ۶خط شهری و ۱۶ خط داخلی

ظرفیت نهایی : ۱۲ خط شهری و ۴۸ خط داخلی

خط داخلی هایبرید : ندارد

داخلی دیجیتال اولیه : ۴ خط

ظرفیت نهایی سانترال با باکس اضافه : ۱۶۸ خط شهری و ۲۸۸ خط داخلی

کارت نمایشگر : دارد

تلفن گویای اولیه : ۲خط به صورت همزمان

کارت ویپ : ۲پورت

کارت حافظه : کارت SD جهت ذخیره سازی صدا

کارت دربازکن : دارد

کارت صندوق صوتی : ۳عدد کارت

کارت ۰۱۱۰: همان کارت شبکه میباشد که به صورت فابریکی ۴عدد کارت ترانک دارد

کارت ۰۱۱۱: کارت شبکه که ۸ عدد داخلی NTفیری + ۴عدد کارت ترانک دارد

قیمت سانترال پاناسونیک ns500

سانترال پاناسونیک ns500 ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

  • کیفیت
  • نوع گارانتی
  • تست کامل سیستم
  • خدمات پشتیبانی عالی
    کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت سانترال پاناسونیک ns500 ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *