نصب تلفن سانترال پاناسونیک

دوربین مداربسته دید در شب
سپتامبر 17, 2020
تلفن سانترال چیست
سپتامبر 20, 2020

تلفن سانترال پاناسونیک با ظریفیت های مختلف و به صورت پر  ظریف و کم ظرفیت طراحی شده که مقدار ظریفیت های آن متغیر می باشد  و هر مشترکی طبق نیاز  خود ازآن خریداری و استفاده خواهد کرد .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

 تلفن سانترال پاناسونیک

کم ظرفیت ترین دستگاه سانترال پاناسونیک ، سانترال ۳۰۸ پاناسونیک می باشد که جدیدترین مدل سانترال کم ظرفیت پاناسونیک KX-TES824 در ظرفیت ۳۰۸ می باشد که در مدل های جدید سانترال پاناسونیک ، میتوانیم دستگاه سانترال را تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی ارتقا دهیم .

در حقیقت تلفن سانترال به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند .

مهم ترین ویژگی خوب تلفن سانترال پاناسونیک  ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به سهولت برقرار می شود و موجب کارایی بهتر در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین این تلفن می تواند چند نفر را در پشت خط نگه دارد و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کنند که کلیه این کار ها نظم و دقت را در مکان ها در پی دارند .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال تمامی مشکلات این چنینی که در متن  بالا قید شد ، حل گشته و امروزه تمامی مکان های بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند ، این تلفن ، تمامی خطوط را وارد یک دستگاه کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را به آن متصل کرده است ، از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی  دارای یک بستر ارتباطی داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات  و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوان به نصب تلفن سانترال پاناسونیک شاره نمود .

نصب تلفن سانترال پاناسونیک

معمولا در مکان های تجاری ، برای انجام کارهای خود نیاز به بیش از یک خط تلفن بوده و معمولا هم برای هر خط تلفن به یک گوشی نیاز است ، که مدیریت آن کاری به شدت دشوار و جا گیری می باشد که در این صورت بی نظمی های زیادی در محل کار به وجود می آید و اصلا اصولی و کاربردی نخواهد بود  و مشکلات بسیاری را در بر خواهد داشت در این صورت استفاده از تلفن سانترال همان مرکز مخابراتی کوچک کاملا الزامی بوده و باید مورد استفاده قرار گیرد .

در این صورت پس از مرحله مشاوره و خرید تلفن سانترال پاناسونیک به مرحله نصب تلفن سانترال پاناسونیک میرسیم که نیازمند به نصب اصولی میباشد که استانداردهارا رعایت کرده باشد

پس اولین کار در نصب تلفن سانترال پاناسونیک سیم کشی و بعد از آن  تعیین محل جاگذاری دستگاه سانترال و نصب پست مخابراتی میباشد .

بعد از انجام این کارها باید کارتهای شهری ، داخلی ، کارت آیدی و کارتهای مورد نظر دیگر را نصب کنید و بعد از آن کدهای سانترال را وارد نمایید که کسی که کارهای سانترال را انجام میدهد باید کاملا کدهای برنامه ریزی را حفظ باشد تا مشکلی پیش نیاید و بعد از نصب و دادن کد مرحله تست و تحویل نهایی سانترال میرسد

نصب تلفن سانترال پاناسونیک به چند دسته تقسیم میگردد :

  1. انتخاب محل مناسب جهت نصب سانترال
  2. کابلکشی تلفن و نحوه آرایش پستها
  3. تنظیمات سانترال
  4. کدهای سانترال

قیمت نصب تلفن سانترال پاناسونیک

نصب تلفن سانترال پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی نصب تلفن سانترال پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *