نمایندگی تلفنهای پاناسونیک درایران

کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲
آوریل 14, 2021
نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک در تهران
آوریل 14, 2021

بدلیل اینکه در مکان های تجاری یا پر کارمند ، برای انجام امور مربوطه خود ، نیاز به بیش از یک خط تلفن بوده ،اکثرا مجبوربودند برای هر خط تلفنی که دارند ، یک گوشی تلفن استفاده کنند که مدیریت آن کاری به شدت دشوار و جا گیر بود ، در شرکت و یا مکان هایی که نیاز به چند خط تلفن میباشد ، برای هر فردی یک تلفن لازم است و اگر کسی به تلفن زنگ بزد و با فرد دیگری کار داشته باشد  ، آن فرد باید مسیری را طی کرده و به نزد تلفن برود  که در این صورت بی نظمی های زیادی در محل کار به وجود می آید و اصلا اصولی و کاربردی نخواهد بود  و مشکلات بسیاری را در برخواهد داشت که در این صورت استفاده از تلفن سانترال کاملا الزامی بوده و باید مورد استفاده قرار گیرد .

در شرکت ها و یا سازمان هایی که نیاز به خطوط مختلف شهری و داخلی در جهت ارتباطات می باشند تا ارتباط  بر قرار گردد که اصولا شلوغی و بی نظمی های زیادی را در بر دارد که به هیچ وجه خوشایند نمی باشد ، اما از طریق تلفن های سانترال این مشکل به طور کلی حل گردیده و تنها با استفاده از یک گوشی تلفن ، چندین خطوط به آن وصل میگردند و مورد استفاده محل های مختلف قرار میگیرند که بهترین برند این تلفن ها ، تلفن سانترال پاناسونیک با قابلیت های متعدد میباشد که توانسه تحولی بزرگ در ارتباطات به وجود آورد .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران

ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران ، با تکیه بر دانش فنی خود ، از پرفروش ترین و خاص ترین تلفنها را به همراه لوازم جانبی به همراه کیفیت بالا برای شما عزیزان تهیه کرده و با بهترین قیمت ، بهترین کیفیت و بهترین خدمات در اختیار شما مشتریان عزیز نهاده است .

 ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران ، فعالیت خود را به عنوان نماینده فروش ، تعمیرات و نصب انواع سانترال پاناسونیک آغاز نموده و با بهرمندی از نیروهای مجرب و دوره دیده توانسته جایگاه بسیار خوبی در مدت کوتاهی در بین نمایندگان و مشتریان عزیز کسب نماید که تخصص این شرکت ، فروش ، نصب ، راه اندازی و تعمیرات انواع مراکز تلفن سانترال در ظرفیتهای مختلف میباشد .

 ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران ، با کاملترین و بروزترین محصولات به همراه تعمیرات تخصصی سانترال و انواع گوشیهای پاناسونیک توانسته به بالاترین سطح برسد و نامی معتبر و درخشان را برای خودش به ثبت برساند .

ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران ، در زمینه فروش تلفن های رومیزی ، تلفن های بی سیم ، باسیم و انواع سانترال پاناسونیک  ، با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تلفن سانترال پاناسونیک ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری  سانترال و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصی آنها  به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، در خدمت شما عزیزان میباشد .

تلفن سانترال پاناسونیک چیست 

دستگاه سانترال نوعی سیستم مخابراتی کوچکی است که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند و ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران ، با بهترین خدمات فروش و پشتیبانی و با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

سانترال پاناسونیک با ظریفیت های مختلف و به صورت پرظریف و کم ظرفیت طراحی شده و مقدار ظریفیت های آن متغیر می باشد و هر مشترکی طبق نیازخود از آن خریداری نموده و استفاده خواهد کرد .

سانترال پاناسونیک مدل ۸۲۴ ، مناسب مجموعه های کوچکی می باشد که در رابطه با قیمت در حد متوسط بوده و توانایی هزینه بیشتری را ندارند .

مهم ترین ویژگی خوب تلفن سانترال پاناسونیک ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان بدون هزینه می باشد که از این طریق ، ارتباط به آسانی برقرار می شود و موجب کارایی بهتر در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین به وسیله این تلفن می توان چند نفر را  پشت خط گذاشته و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کرد که کلیه این کار ها نظم و دقت را در مکان ها در پی دارد و شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران با بهترین کیفیت ، بهترین خدمات و نازلترین قیمت تلفن سانترال پاناسونیک در خدمت شما عزیزان ارجمند می باشد .

سانترال پاناسونیک ،در صورت در خواست مشترکین میتواند به گونه ایی  تنظیم گردد که از تماس کارکنان سازمان یا شرکت به بیرون و تماس های خصوصی آن ها جلوگیری کند و از این طریق از سوء استفاده و هزینه های اضافی جلوگیری نماید ، سانترال  پاناسونیک قابلیت  ساعت گویا را هم دارا میباشد  که در ساعت های استراحت معمولا از آن استفاده می شود  و اما مهم ترین امکانات سانترال پاناسونیک ، منشی گویای آن می باشد که به برقراری نظم و سریع شدن کار ها کمک شایانی کرده است  زیرا از این طریق فردی که زنگ می زند میتواند به طور مستقیم به داخلی مورد نظر خود وصل گردد از این طریق سرعت ارتباط بالاتر میرود و از اشغال بودن زیادی خطوط نیز جلوگیری خواهد شد و بی نظمی ها و شلوغی های خطوط نیز از بین خواهد رفت و از طریق منشی گویا یک پیام ضبط شده برای فردی که تماس گرفته است پخش می گردد و او گزینه ی مورد نظر را انتخاب کرده و به واحد مورد نظر خود وصل می گردد .

فعالیتهای ارتباط گستران عبارت است از :

 1. فروش انواع تلفن سانترال پاناسونیک
 2. فروش انواع فکس ، گوشی و سیستمهای اداری پاناسونیک
 3. تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی تلفن سانترال ، گوشی ، فکس ، اپراتور خودکار ، کارت نمایشگر و سیستمهای اداری پاناسونیک
 4. نصب ، راه اندازی ، سرویس ، تعمیرات ، افزایش ظرفیت خطوط شهری و داخلی سانترال و ارتقای نرم افزار و حفظ و نگهداری سالیانه
 5. فروش ، طراحی و اجرای سیستمهای تلفنی تحت شبکه  ( IPPHONE )
 6. فروش ، مشاوره ، طراحی و نصب و راه اندازی UPSهای متمرکز و غیر متمرکز
 7. مشاوره ، طراحی و اجرای کلیه پروژه های کابلی و مرتب سازی ترمینالها و MDF ساختمان
 8. پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی ، نصب ، راه اندازی و حفظ و نگهداری سالیانه مرکز تلفن سانترال
 9. فروش و تعمیرات فوق تخصصی و ارزان انواع تلفنهای پاناسونیک
 10. فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفنهای سانترال پاناسونیک
 11. فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفنهای بی سیم پاناسونیک
 12. فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفنهای با سیم پاناسونیک
 13. فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع کارتهای پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک ، یکی از تعمیرات تخصصی در این شرکت می باشد که توسط تیم تخصصی و حرفه ایی و با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا و با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانش این کار تمامی عیوب ایجاد شده را با کمترین قیمت برایتان مرتفع میسازند .

در حقیقت نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران ، تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

یکی از واحدهای فعال در نمایندگی پاناسونیک ، واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک می باشد که تخصصی ترین تعمیرات را خدمت شما عزیزان ارائه میدهد متخصصین واحد تعمیرات شرکت پاناسونیک به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات تلفنهای پاناسونیک در اختیار دارند ، قادر به تشخیص عیوب تلفن و تعمیر آن می باشند پس اگر بدنبال تعمیرات تلفن خود هستید حتما به سراغ نمایندگی بروید و از افراد متفرقه در این کار خودداری نمایید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران ، در واحد تعمیرات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر تلفن شمارا انجام خواهد داد واگر تلفنتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد .

نمایندگی پاناسونیک معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت کند و برای بهبود بخشیدنش تلاش کند و به همین دلیل بخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان دارد در ارائه خدمات به مشتریان بسیار موفق بوده است و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ نماید .

تلفن پاناسونیک یک نمونه محصول پرطرفدار در برند پاناسونیک می باشد که در نمایندگی مرکزی و مجاز پاناسونیک شما عزیزان میتوانید براحتی از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته جهت تعمیر و عیب یابی تلفن خود بهره ببرید و متخصصین در واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک با سالها تجربه درخشان در این زمینه با بهترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

متخصصین در واحد تعمیرات پس از عیب یابی دستگاه ، ایراد دستگاه را شناسایی میکنند و جهت رفع مشکل و جهت رفاه حال مشتریان عزیز  از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در ایران در زمینه فروش و تعمیرات ، شرکت بسیار مطمعن و قابل اعتمادی می باشد زیرا درکمترین زمان ممکن ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسب انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک با ۲۰سال سابقه درخشان در میدان ولیعصر تهران و با هدف رضایتمندی شما مشتریان عزیزو ارجمند احداث گردیده است ، در حال حاضر این مجموعه با استفاده از آخرین روش های فنی و با تجهیزات عالی ، همواره درصدد کسب رضایت شما مشتریان عزیزو ارجمند بوده است

در این مجموعه از تجهیزات درجه یک و با کیفیت و با بکارگیری بهترین متخصصین بهرمند شده است و باعث رضایت بیشتر مشتریان گردیده است .

اگر قصد تعمیر تلفن و یا حتی سانترال پاناسونیک و قطعاتش رادارید نمایندگی مرکزی پاناسونیک انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود .

تعمیر تلفن پاناسونیک ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان شرکت پاناسونیک انجام گیرد زیرا تعمیرات تلفن پاناسونیک نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود زیرا معمولا شرکتهایی وجود دارند که خود را به نام نمایندگی پاناسونیک خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین و درجه ۲ یا ۳ انجام میدهند که اینکار باعث میگردد شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد در حالی که در نمایندگی مرکزی پاناسونیک متخصصان در زمینه تعمیرات و با ابزارهای ویژه و بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

تعمیرات تلفن شامل بلندگو ، میکروفن ، بلندگو ( اسپیکر ) ، کلیدهای شماره گیر ، باطری و … در نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهترین تجهیزات انجام میگیرد و به شما این اطمینان داده میشود که تمامی قطعات اصلی از شرکت پاناسونیک تهیه میگردد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهره گیری از بهترین متخصصین در زمینه تعمیرات توانسته در طول ساها تجربه و با بالاترین سطح کیفیت رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد .

ارتباط گستران افتخار دارد در زمینه فروش و خدمات عالی و با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان باشد .

شما عزیزان میتوانید بادیدن هرگونه مشکل در تلفن به مرکز تعمیرات پاناسونیک واقع در میدان ولیعصر مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات و اورجینال ترین قطعات را دریافت نمایید .

قیمت تلفنهای پاناسونیک در ایران

فروش و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند:

 1. کیفیت
 2. نوع گارانتی
 3. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش و تعمیرات عالی سیستم روی قیمت تلفنهای پاناسونیک ،تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران فروش سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی و تعمیرات بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی سانترال نو و دست دوم  را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *