نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران

نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران
مرداد ۱۱, ۱۳۹۷
نمایندگی پاناسونیک ولیعصر
مرداد ۱۳, ۱۳۹۷

در حقیقت تلفن سانترال به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال پاناسونیک ، تمامی مشکلات این چنینی که در متن  بالا قید شد ، حل گشته و امروزه تمامی مکان های بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند ، این تلفن ، تمامی خطوط را وارد یک دستگاه کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را به آن متصل کرده است ، از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی  دارای یک بستر ارتباطی داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات  و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود و شرکت ارتباط گستران ، نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک در زمینه فروش ، تعمیرات ، خدمات پشتیبانی سانترال و کارهای کابلکشی با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت بسیار عالی در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

مهم ترین ویژگی خوب تلفن سانترال پاناسونیک  ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به سهولت برقرار می شود و موجب کارایی بهتر در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین این تلفن می تواند چند نفر را در پشت خط نگه دارد و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کند که کلیه این کار ها ، نظم و دقت را در شرکتها و سازمانها در پی دارند .

نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ، در زمینه فروش تلفن های رومیزی ، تلفن های بی سیم ، تلفنهای باسیم و انواع سانترال پاناسونیک  ، با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تلفن سانترال پاناسونیک ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصی مراکز تلفن سانترال وگوشیهای بی سیم و با سیم پاناسونیک به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ، فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز کرده و تمامی محصولات شامل یکسال گارانتی تعمیرات شرکت ارتباط گستران می باشند.

خدمات نمایندگی مرکزی پاناسونیک

 • تعمیرات تلفنهای پاناسونیک
 • تعمیرات گوشیهای بی سیم و با سیم پاناسونیک
 • مشکلات میکروفن گوشی یا همان بلندگو
 • انواع دستگاهای سانترال کم ظرفیت و پرظرفیت
 • آب خوردگی
 • انواع گوشیهای سانترال وتلفنهای بیسیم و رومیزی پاناسونیک
 • مدارشارژ
 • سوختگی
 • پدشماره گیر تلفن
 • شکستگی ال سی دی
 • عدم ارتباط با منشی
 • رفع اختلالات گوشی
 • مشکلات ارسال نشدن فکس
 • تخصصی ترین تعمیر فکسهای a4 ، رولی ، لیزری ، کاربنی
 • مشکلات ارسال نشدن فکس
 • تعویض قطعات
 • ست کردن گوشی و بیس
 • تعمیر کلیدهای شماره گیر
 • رفع مشکل سفت شدن دکمه های شماره گیر گوشی
 • تعمیرات تخصصی تلفنهای بی سیم و باسیم پاناسونیک
 • تعمیر اسپیکر گوشی ( بلندگو )
 • تعمیر دکمه گوشی های پاناسونیک
 • تعمیر دهنی گوشی پاناسونیک
 • تعمیر مدار شارژ پاناسونیک
 • تعمیر کلیدهای شماره گیری
 • تعمیر فکس های پاناسونیک
 • تعمیر انواع پستهای مخابراتی(از ده زوج الی بی نهایت )
 • تعمیر قاب گوشی تلفن پاناسونیک

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه فروش ، نصب و نگهداری و تعمیرات انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک می باشد

استثنایی ترین قیمت سانترال پاناسونیک ، خرید سانترال ، تعمیرات و نگهداری سانترال پاناسونیک ، خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک را از شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک بخواهید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ، در زمینه نصب و راه اندازی کارت کالرآیدی ، نصب و راه اندازی کارت گویا ، نصب و راه اندازی خطوط شهری و داخلی  ، تعمیرات و برنامه ریزی انواع سانترال پاناسونیک ، کابل و داکت کشی کامل و مرتب کردن خطوط شهری و داخلی فعالیت دارد .

 1. فروش انواع تلفن سانترال ، فکس ، گوشی و سیستمهای اداری پاناسونیک
 2. نصب ، راه اندازی  ، سرویس ، تعمیرات ، افزایش ظرفیت و ارتقای نرم افزار و حفظ و نگهداری انواع تلفن سانترال پاناسونیک توسط کادری مجرب و حرفه ایی
 3. مشاوره ، طراحی و اجرای کلیه پروژه های کابلی و مرتب سازی ترمینالها و MDF ساختمان
 4. فروش و تعمیرات انواع سانترال ، گوشی و فکس پاناسونیک
 5. پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی ، نصب ، حفظ و نگهداری سالیانه

حاصل تلاش شما ، با تجهیزات مدرن تلفن نمایان و کامل می گردد .

منتظر تماس شما عزیزان هستیم تا با بهترین خدمات و بهترین قیمت در خدمت شما عزیزان باشیم .

 

فعالیتهای نمایندگی مرکزی پاناسونیک عبارت است از :

 1. فروش انواع تلفن سانترال پاناسونیک
 2. فروش انواع فکس ، گوشی و سیستمهای اداری پاناسونیک
 3. تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی تلفن سانترال ، گوشی ، فکس ، اپراتور خودکار ، کارت نمایشگر و سیستمهای اداری پاناسونیک
 4. نصب ، راه اندازی ، سرویس ، تعمیرات ، افزایش ظرفیت خطوط شهری و داخلی سانترال و ارتقای نرم افزار و حفظ و نگهداری سالیانه
 5. فروش ، طراحی و اجرای سیستمهای تلفنی تحت شبکه  ( IPPHONE )
 6. فروش ، مشاوره ، طراحی و نصب و راه اندازی UPSهای متمرکز و غیر متمرکز
 7. فروش ، خدمات پشتیبانی و کاملا تخصصی ویدئو پرژکتور
 8. مشاوره ، طراحی و اجرای کلیه پروژه های کابلی و مرتب سازی ترمینالها و MDF ساختمان
 9. پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی ، نصب ، راه اندازی و حفظ و نگهداری سالیانه مرکز تلفن سانترال
 10. فروش و تعمیرات فوق تخصصی و ارزان انواع تلفنهای پاناسونیک
 11. فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفنهای سانترال پاناسونیک
 12. فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفنهای بی سیم پاناسونیک
 13. فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفنهای با سیم پاناسونیک
 14. فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع کارتهای پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک ، یکی از تعمیرات تخصصی در این شرکت می باشد که توسط تیم تخصصی و حرفه ایی و با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا و با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانش این کار تمامی عیوب ایجاد شده را با کمترین قیمت برایتان مرتفع میسازند .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ، در زمینه فروش و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک ، تخصص در زمینه تلفنهای رومیزی ، تلفن های بی سیم ، تلفنهای باسیم و انواع سانترال پاناسونیک با بیش از ۱۵ سال سابقه  ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و مراکز تلفن سانترال و گوشیهای بی سیم و باسیم پاناسونیک به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

در حقیقت نمایندگی مرکزی پاناسونیک ، تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

یکی از واحدهای فعال در نمایندگی پاناسونیک ، واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک می باشد که تخصصی ترین تعمیرات را خدمت شما عزیزان ارائه میدهد متخصصین واحد تعمیرات شرکت پاناسونیک به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات تلفنهای پاناسونیک در اختیار دارند ، قادر به تشخیص عیوب تلفن و تعمیر آن می باشند پس اگر بدنبال تعمیرات تلفن خود هستید حتما به سراغ نمایندگی بروید و از افراد متفرقه در این کار خودداری نمایید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران در واحد تعمیرات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر تلفن شمارا انجام خواهد داد واگر تلفنتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد .

نمایندگی پاناسونیک معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت کند و برای بهبود بخشیدنش تلاش کند و به همین دلیل بخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان دارد در ارائه خدمات به مشتریان بسیار موفق بوده است و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ کند .

تعمیرا تلفن پاناسونیک یکی از خدمات تخصصی نمایندگی مرکزی پاناسونیک می باشد و تلفن پاناسونیک از جمله بی سیم و با سیم پاناسونیک به دلیل استهلاک بسیار بالایی که دارد به مرور زمان موجب فرسایش گوشی میگردد و به تعمیر نیاز دارد که تعمیر گوشی پاناسونیک در این مرکز به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته انجام میگیرد .

تلفن پاناسونیک یک نمونه محصول پرطرفدار در برند پاناسونیک می باشد که در نمایندگی مرکزی و مجاز پاناسونیک شما عزیزان میتوانید براحتی از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته جهت تعمیر و عیب یابی تلفن خود بهره ببرید و متخصصین در واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک با سالها تجربه درخشان در این زمینه با بهترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

متخصصین در واحد تعمیرات پس از عیب یابی دستگاه ، ایراد دستگاه را شناسایی میکنند و جهت رفع مشکل و جهت رفاه حال مشتریان عزیز  از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران در زمینه فروش و تعمیرات ، شرکت بسیار مطمعن و قابل اعتمادی می باشد زیرا درکمترین زمان ممکن ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسب انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک با ۱۵ سال سابقه درخشان در میدان ولیعصر تهران و با هدف رضایتمندی شما مشتریان عزیزو ارجمند احداث گردیده است ، در حال حاضر این مجموعه با استفاده از آخرین روش های فنی و با تجهیزات عالی ، همواره درصدد کسب رضایت شما مشتریان عزیزو ارجمند بوده است

در این مجموعه از تجهیزات درجه یک و با کیفیت و با بکارگیری بهترین متخصصین بهرمند شده است و باعث رضایت بیشتر مشتریان گردیده است .

اگر قصد تعمیر تلفن و یا حتی سانترال پاناسونیک و قطعاتش رادارید نمایندگی مرکزی پاناسونیک انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود .

تعمیر تلفن پاناسونیک ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان شرکت پاناسونیک انجام گیرد زیرا تعمیرات تلفن پاناسونیک نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود زیرا معمولا شرکتهایی وجود دارند که خود را به نام نمایندگی پاناسونیک خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین و درجه ۲ یا ۳ انجام میدهند که اینکار باعث میگردد شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد در حالی که در نمایندگی مرکزی پاناسونیک متخصصان در زمینه تعمیرات و با ابزارهای ویژه و بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

تعمیرات تلفن شامل بلندگو ، میکروفن ، بلندگو ( اسپیکر ) ، کلیدهای شماره گیر ، باطری و … در نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهترین تجهیزات انجام میگیرد و به شما این اطمینان داده میشود که تمامی قطعات اصلی از شرکت پاناسونیک تهیه میگردد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهره گیری از بهترین متخصصین در زمینه تعمیرات توانسته در طول ساها تجربه و با بالاترین سطح کیفیت رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد .

شرکت ارتباط گستران افتخار دارد در زمینه فروش و خدمات عالی و با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان باشد .

شما عزیزان میتوانید بادیدن هرگونه مشکل در تلفن به مرکز تعمیرات پاناسونیک واقع در میدان ولیعصر مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات و اورجینال ترین قطعات را دریافت نمایید

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ،  تعمیرات تلفن های پاناسونیک با کیفیت عالی را هم برعهده دارد که در زیر به برخی از این خدمات اشاره میکنیم :

 1. مشکلات میکروفن گوشی یا همان بلندگو
 2. آب خوردگی
 3. مدارشارژ
 4. سوختگی
 5. پدشماره گیر تلفن
 6. شکستگی ال سی دی
 7. عدم ارتباط با منشی
 8. رفع اختلالات گوشی
 9. مشکلات ارسال نشدن فکس
 10. تخصصی ترین تعمیر فکسهای a4 ، رولی ، لیزری ، کاربنی
 11. مشکلات ارسال نشدن فکس
 12. تعویض قطعات
 13. ست کردن گوشی و بیس
 14. تعمیر کلیدهای شماره گیر
 15. رفع مشکل سفت شدن دکمه های شماره گیر گوشی
 16. تعمیرات تخصصی تلفنهای بی سیم و با سیم پاناسونیک
 17. تعمیر اسپیکر گوشی ( بلندگو )
 18. تعمیر شکستگی صفحه نمایشگر ( ال سی دی )
 19. تعمیر انواع سانترال کارین
 20. تخصصی ترین تعمیر کنسول اپراتوری کارین
 21. تعمیر دکمه گوشی های پاناسونیک
 22. تعمیر دهنی گوشی پاناسونیک
 23. تعمیر مدار شارژ پاناسونیک
 24. تعمیر کلیدهای شماره گیری
 25. تعمیر فکس های پاناسونیک
 26. تعمیر قاب گوشی تلفن پاناسونیک

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت تلفن سانترال پاناسونیک ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک ، سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *