کارتهای سانترال کارین ۴۸

کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱
آبان ۲۵, ۱۳۹۹
کارت شهری پاناسونیک ۶۱۸۱
آبان ۲۷, ۱۳۹۹

مرکز تلفن کارین ۴۸ ، مرکز مخابراتی می باشد که کارتهای سانترال کارین ۴۸ شامل خطوط شهری ، داخلی ، کارت ps، کارت cpu، کنسول برنامه ریزی و کارت تون میباشد .

کارتهای سانترال کارین ۴۸

  1. کارت سی پی یو ( cpu ) : وظیفه این کارت هدایت سیستم کارین میباشد که در واقع کارت سی پی یو جهت پردازش و ذخیره سازی اطلاعات استفاده میگردد و در حقیقت کارت سی پی یو با آدرس کردن کارتهای شهری و داخلی یعنی لاین و ترانک وضعیتشان را قرائت کرده و فرامین ضروری را توسط خطوط آدرس و داده به آنها ارسال مینماید .
  2. کارت پی اس ( ps ) : تنظیم کننده ولتاژ دستگاه و دادن بوق داخلی از طریق کارت ps

در حقیقت وظیفه اصلی این کارت دادن خطوط زنگ به داخلیها و کنسول اپراتوری و دادن ولتاژ ۵ و ۱۰ ولت BC و ۱۱۰ ولت AC میباشد .

۳٫کارت شهری ( trank ) : وظیفه این کارت ارتباط خطوط شهری با مرکز تلفن میباشد که بوق و زنگ خط شهری را تشخیص میدهد و صدای رله های شماره گیری در گوشی را از طریق بستن رله حذف صدا میکند .

۴٫کارت داخلی ( line ) : کارت لاین همان کارت خطوط داخلی میباشد که وظیفه اصلی آن ارتباط خطوط داخلی بایکدیگر میباشد که مرکز تلفن کارین ۴۸ در حالت فول شامل ۶کارت لاین میباشد که کارت لاین اول به اپراتور و مشترکین ۱۰ الی ۱۶ اختصاص یافته است .

۵٫کنسول برنامه ریزی : وظیفه این کنسول ، برنامه ریزی سانترال کارین میباشد که میتواند با بهره گیری از سوئیچها ، علائم صوتی ، لامپهای LED و تصاویر صفحه نمایشگر LCD ، که آخرین تکنیک در نمایش علائم و تصاویر می باشد زیرا با توجه به رویت اطلاعات خطوط داخلی و شهری ، امکانات سیستم کارین ۹۶ را بسادگی در اختیار مشترکین داخلی و خطوط شهری بگذارد .

کنسول اپراتوری کارین ،مجهز به ساعت و تقویم می باشد که میتوان آن را برای آلارم تنظیم نمود ، از طریق کنسول اپراتوری میتوان سانترال کارین را برنامه ریزی نمود .

کنسول اپراتوری قابلیت جوابگویی به خطوط شهری و اتصال به داخلی مورد نظر را دارا می باشد و همچنین قابلیت تکرار اتوماتیک شماره گیری خطوط شهری در هنگام مشغول بودن خط بدون وقفه می باشد و لیبقابلیت مکالمات زنجیره ایی بین خطوط شهری و داخلی یا همان کنفرانس تلفنی و برقراری سرویس دهی در شب را دارا می باشد .

۶٫کارت تون : در صورتی که این کارت روی سیستم سانترال کارین موجود باشد و موقعیت آن از طریق کیبورد برنامه ریزی کارین گزارش شده باشد همه کارمندان شرکت یا سازمان میتوانند از شماره گیری تون بهرمند گردند .

در سیستم سانترال کارین شما میتوانید از اپراتور کمکی جهت کمک اپراتور بهرمند گردید به این صورت که کمک اپراتور کلیه مکالمات شهری وارده را پاسخ میدهد .

قیمت کارتهای سانترال کارین ۴۸

کارتهای سانترال کارین ۴۸ ،  لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند.

  1. کیفیت
  2. نوع گارانتی
  3. تست کامل سیستم
  4. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش و تعمیرات عالی ، روی قیمت کارتهای سانترال کارین ۴۸ تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران فروش

کارتهای سانترال کارین ۴۸ خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی و تعمیرات بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارتهای سانترال کارین ۴۸ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۲۷۵۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *