کارت ارتقاسانترال ۸۲۴

قیمت سانترال پاناسونیک ۸ به ۲۴
نوامبر 29, 2020
سانترال ایرانی کارین ۹۶
نوامبر 30, 2020
 • کارت توسعه خطوط شهری و داخلی
 • قابلیت نصب کالرآیدی
 • کارت توسعه دوم ۸۲۴
 • پشتیبانی ۳خط شهری و ۸ خط داخلی
 • نصب روی سانترال ۸۲۴ پاناسونیک
 سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، در حالت عادی از ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع شده و در صورت نیاز به افزایش باید از کارت ارتقاسانترال ۸۲۴ استفاده نمایید و در جهت ارتقای کامل باید دوعدد کارت ۸۲۴۸۳ و ۸۲۴۸۰ جاگذاری شود .

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ از ۳خط شهری و ۸ خط داخلی  شروع شده و  قابل ارتقا تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی می باشد که در صورت افزایش سانترال باید از

کارت ارتقاسانترال ۸۲۴ استفاده گردد .

کارت توسعه سانترال ۸۲۴ / کارت ارتقاسانترال ۸۲۴

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

کارت ارتقاسانترال ۸۲۴

کارت ارتقاسانترال ۸۲۴ ، افزایش دهنده خطوط شهری و داخلی سانترال ۸۲۴ میباشد که با اضافه کردن این کارت به دستگاه مرکزی تعداد خطهای شهری از ۳ به ۶ و ۸ خط شهری و تعداد داخلیها از ۸ به ۱۶ و نهایتا به ۲۴ خط افزایش میابد .

یکی از قابلیتهای مهم سانترال ۸۲۴ پاناسونیک ، افزایش خطوط شهری و داخلی بر اساس نیاز مشتری میباشد ، کارت ارتقاسانترال ۸۲۴ مدل  ۸۲۴۸۳ قابلیت دوبرابر کردن سانترال را دارد یعنی از ۳خط به ۶ خط شهری افزایش میابد و از ۱۶ گوشی هایبرید ۷۷۳۰ میتوانید استفاده کنید و با گذاشتن کارت ۸۲۴۸۰ از ۶ خط به ۸ خط شهری و از ۱۶ به ۲۴ خط داخلی تبدیل  میگردد و با نصب کارت آخر یعنی ۸۲۴۸۰ فقط از ۸ گوشی آنالوگ میتوانید استفاده کنید .

اگر شرکت کوچکی دارید و ارتباط شهری و داخلی خیلی برایتان مهم است شرکت ارتباط گستران سیستم سانترال ۸۲۴ پاناسونیک را به شما عزیزان پیشنهاد میکند تا به وسیله آن نیازهایتان را برآورده کرده و تمام خواسته هایتان به وسیله این سیستم کوچک برآورده گردد .

در حقیقت شما با خرید این تلفن سانترال ، یک ارتباط کاملا رایگان را برای خود و شرکتتان فراهم نموده اید زیرا تمامی کارمندان در تمام قسمتها به صورت رایگان میتوانند با یکدیگر و بدون بی نظمی در ارتباط باشند.

در سانترال ۸۲۴ پاناسونیک ، از طریق دکمه هولد گوشی ۷۷۳۰ میتوانید مشتریانی را که با شما تماس میگیرند را در صورت اشغال بودن خطتان آنها را هولد کرده یعنی مشتریان را پشت خط گذاشته و موزیکی زیبایی برایش پخش گردد تا مشتری احساس نکند شما گوشی را قطع کرده اید  تا ارتباطشان برقرار گردد .

از مزایای مهم این سانترال گویابودن سانترال به صورت اورجینال میباشد که با وجود این قابلیت بسیاری از کارها راحت گردیده و شما تنها با یک برنامه ریزی ساده و صداگذاری ، شرکت خود را معرفی کرده و شرکتتان را بزرگ نشان خواهید داد .

قیمت کارت ارتقاسانترال ۸۲۴

کارت ارتقاسانترال ۸۲۴ پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • تست کامل
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی ، تست کامل و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت کارت ارتقاسانترال ۸۲۴ ،تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت ارتقاسانترال ۸۲۴ پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *