کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱

کارت کالرآیدی پاناسونیک ۰۱۹۳
آبان ۲۴, ۱۳۹۹
کارتهای سانترال کارین ۴۸
آبان ۲۶, ۱۳۹۹

کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱ همان تلفن گویا میباشد که به شما امکان معرفی شرکتتان را میدهد .

کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱

کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱ همان تلفن گویا میباشد که به شما امکان معرفی شرکتتان را میدهد که دارای قابلیتهای بسیار زیادی میباشد .

کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱ باعث میشود حجم کاری اپراتورتان کم شود و به مشتری یا تماس گیرنده این امکان داده میشود که بدون اینکه به اپراتور وصل گردد یا پشت خط بماند داخلی مورد نظر خود را گرفته و مستقیم به آن داخلی متصل گردد .

از قابلیتهای دیگر کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱ این است که پیغام گویا به صورت همزمان برای ۴ خط شهری پخش میگردد ولی برای راه اندازی این کارت به کارت ۰۱۹۰ یا همان کارت آپشنال نیاز میباشد زیرا کارت ۰۱۹۱ یا همان دیزا روی کارت ۰۱۹۰ یا آپشنال قرار میگیرد و راه اندازی میگردد و هر ۳کارت دیزا روی یک آپشنال قرار میگیرد .

در حقیقت کارت ۰۱۹۰ یا آپشنال کارت اصلی گویا میباشد که کارت ۰۱۹۱ یا کارت دیزا که کارت فرعی میباشد روی ۰۱۹۰ قرار میگیرد و نصب میگردد .

کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱ دارای ۶۴ پیغام در ۸ دقیقه میباشد .

از کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱ روی سانترال های tdaو tdeاستفاده میگردد و قابل ذکر است که کارت ۰۱۹۱ چون روی کارت ۰۱۹۰ قرار میگیرد به همین دلیل اسلت یا جای کارتی را اشغال نمیکند و کارت ۰۱۹۱ به تنهایی هیچ کاربردی ندارد و باید حتما روی کارت ۰۱۹۰ که همان آپشنال است نصب گردد .

قیمت کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱ ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱، را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *