کارت دیزا ۸۲۴

تلفن سانترال رهیاب ۱۱۲
دسامبر 5, 2020
تلفن سانترال کارین ۹۶
دسامبر 6, 2020

ویژگیهای کارت دیزا۸۲۴ پاناسونیک

  • کارت منشی سانترال
  • ۲کانال به صورت همزمان
  • نصب روی سانترال tes824
  • برنامه ریزی سانترال جهت صداگذاری

کارت دیزا۸۲۴

کارت دیزا۸۲۴ پاناسونیک مدل ۸۲۴۹۱، کارت پاسخگوی خودکار خطوط شهری سانترال ۸۲۴ میباشد که وظیفه معرفی شرکت و داخلیهای مورد نظر را برعهده دارد .

کارت دیزا۸۲۴ پاناسونیک نوعی کارت گویا یا همان کارت منشی تلفنی میباشد که قابلیت اضافه کردن یک کانال گویا در سانترال ۸۲۴ را دارد که به صورت نو و دست دوم در بازار موجود میباشد که بهترین قیمت را میتوانید از ارتباط گستران بخواهید .

همانطور که میدانید سانترال های tes824 دارای یک کانال گویا به صورت پیش فرض میباشد یعنی بدون تهیه کردن کارت گویا و فقط با راه اندازی و صداگذاری آن سیستم گویای سانترال ۸۲۴ خود را راه اندازی میکنید که که منظور از کانال همان خط شهری میباشد یعنی اگر شما ۳ خط شهری داشته باشید ، تلفن گویای یک کانال را فعال کنید تمامی ۳ خط را جواب میدهد به شرطی که هر ۳ خط همزمان با هم تماس نگیرند .

هر دستگاه سانترال ۸۲۴ فقط یک جای کارت برای دیزا دارد یعنی اگر شما این یک خط که داخل سانترالتان به صورت پیش فرض فعال است جوابگوی کارتان نباشد میتوانید از کارت دیزا۸۲۴ استفاده نمایید تا جوابگوی تمامی خطوط شهری شما گردد خرید این کارت در صورتی است که از ترافیک بالایی برخوردار باشید و نخواهید مشتری پشت خط  بماند که بهترین مزیت گذاشتن تلفن گویا ، جلوگیری از بی نظمی داخل شرکت میگردد .

                  

قیمت کارت دیزا۸۲۴

کارت دیزا۸۲۴  ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

  • کیفیت
  • نوع گارانتی
  • خدمات پشتیبانی عالی
    کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت کارت دیزا۸۲۴ ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای پاناسونیک خود را با یکسال گارانتی  و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت دیزا۸۲۴ را به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *