کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲

اپراتور خودکار سانترال کارین
دسامبر 3, 2020
سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴
دسامبر 4, 2020

ویژگیهای کارت ۰۱۷۲ :

  • کارت داخلی ۱۶ پورت
  • کارت دیجیتال
  • قابلیت DXDP
  • قابل نصب روی سانترالهای TDAو TDE
  • اشغال یک اسلت از دستگاه سانترال

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲

در اینجا میخواهیم کارتی را به شما پیشنهاد دهیم که به وسیله این کارت از سانترال دیجیتال میتوانید استفاده کنید و از گوشیهای دیجیتال بهرمند گردیدکه به آن            کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲ گویند که یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین کارتهای سانترال دیجیتال میباشد .

از کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲ ، در سانترال های TDA، TDE استفاده کرد و از گوشیهای دیجیتال به عنوان گوشیهای مدیریتی و به دلیل شکیل بودنشان استفاده کرد کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲ ،کارت ۱۶ خطی میباشد که ۱۶ خط داخلی دیجیتال را ساپورت میکند که با نصب این کارت ، ۱۶ خط داخلی دیجیتال به ظرفیت سانترالتان اضافه میگردد و باید گفت که طراحی این کارت به گونه ایی میباشد که با نصب این کارت از ۱۶ گوشی دیجیتال برای سانترالتان بهرمند میشوید یعنی شما با نصب این کارت روی سانترال میتوانید از ۱۶ خط داخلی و ۱۶ گوشی دیجیتال استفاده کنید .

جهت راه اندازی کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲ ، باید از جک آمفونل ۱۶استفاده نمایید .

کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲ ، دارای سرعت بالا و قیمت مناسب میباشد و خطوط داخلی دیجیتال را ساپورت میکند و این کارت خطوط هایبرید و آنالوگ را پشتیبانی نمیکند

گوشی های دیجیتال پاناسونیک

از گوشیهای رومیزی دیجیتال پاناسونیک با کارایی بالا میتوانیم گوشی ۷۶۶۵ ، DT333 ، DT346، ۷۶۳۳، ۵۴۶ و ۵۴۳ را به شما پیشنهاد دهیم.

گوشیهای پاناسونیک دیجیتال ، گوشیهای  رومیزی با کارایی بالا و بسیار شکیل می باشند که بسیار قوی و عالی عمل میکنند .

از قابلیتهای مهم و بسیار عالی گوشیهای دیجیتال پاناسونیک میتوان به اسپیکرفون (بلندگو ) و صفحه ال سی دی آنها  اشاره کرد .

از قابلیتهای دیگرگوشی دیجیتال پاناسونیک ، میتوان به صفحه نمایشگر آن که از قابلیتهای مهم هر گوشی می باشد اشاره کرد ، تنظیم صدای گوشی و دکمه هولد از ویژگیهای مهم این نوع گوشیها می باشد که میتوانید شخصی که پشت تلفن منتظر است تا تماسش وصل گردد را از طریق دکمه هولد و پخش آهنگ ، او را پشت خط گذاشته و در نهایت به داخلی مورد نظر وصل کنید که این خود باعث میگردد شخص درحال انتظار ، خسته هم نمیگردد .

از قابلیتهای مهم  گوشیهای پاناسونیک دیجیتال ، دکمه کنفرانس آنها می باشد که از طریق این دکمه ۳ الی ۴ خط همزمان میتوانند با هم کنفرانس کنند .

از طریق دکمه پروگرام این نوع گوشیها ، برنامه ریزی سانترال را میتوان انجام داد ، پورت usb از قابلیتهای مهم و عالی این نوع گوشیها می باشد .

از طریق دکمه ترانسفر ، خط شهری را به داخلی مورد نظر میتوان متصل نمود و از طریق دکمه ردیال گوشی ، میتوان شماره گیری سریعی را انجام داد .

از گوشی دیجیتال پاناسونیک ، میتوان به عنوان گوشی اپراتوری و گوشی مدیریتی استفاده کرد و با برنامه ریزی از طریق این گوشیها ، میتوان کلیدهای کنار گوشی دیجیتال را به عنوان داخلی تعریف نمود .

از قابلیتهای دیگر این گوشی حافظه تلفن ، دکمه ردیال ( شماره گیری سریع ) و دکمه فلش گوشی می باشد .

یکی از گوشیهای دیجیتال ، گوشی ۷۶۶۵ پاناسونیک است که یک گوشی رومیزی دیجیتال پاناسونیک با طراحی فوق العاده می باشد که برای سانترال های tdaو tdeو ns500 با وجود کارت دیجیتال سانترال پاناسونیک استفاده میگردد که یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این گوشی مجهز بودن آن به ۸ کلید قابل برنامه ریزی می باشد .

از گوشی دیجیتال پاناسونیک دیگر میتوان به گوشیهای dt333و ۳۴۶، ۳۴۳، ۵۴۶، ۵۴۳ ،۷۶۳۶  و …. اشاره کنیم که دارای صفحه نمایشگر ۳ و ۶ سطری و دارای ۲۴ کلید قابل برنامه ریزی می باشند که این گوشیها  دارای دکمه کنفرانس ، هولد ، دکمه اسپیکر و دکمه برنامه ریزی و ردیال و … می باشند که آنهارا بسیار شیک جلوه داده است .

گوشیهای دیجیتال پاناسونیک ، با طراحی بسیار شیک ، کاربری آسان و کارایی بسیار بالایی که دارد قادر به پاسخگویی شما عزیزان می باشد و درحقیقت گوشیهای پاناسونیک دیجیتال ، گوشیهای مد روزی میباشند که نیاز دفاتررا برطرف کرده و با طراحی نو و عملکردی متفاوت ، راحتی بسیار بالایی را برایتان به ارمغان می آورند .

کلیدهای کنار گوشیهای دیجیتال پاناسونیک  را کلیدهای DSS نامیده میشود که  قابل برنامه ریزی هستند و از طریق این کلیدها میتوان خطوط شهری و داخلی را از یکدیگر جداکرد و خیلی سریع از طریق کلید DSS شماره گیری نمود .

گوشیهای دیجیتال پاناسونیک ، قابلیت تنظیم برقراری ارتباط با داخلیهارا از طریق کلیدهای برنامه ریزی به نحو احسن انجام خواهند داد .

این گوشیها بخاطر دکمه اسپیکرفون وصفحه نمایشگر نورانیشان مورد توجه بسیاری از علاقمندان قرار گرفته اند  .

قیمت کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲

کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

  • کیفیت
  • نوع گارانتی
  • خدمات پشتیبانی عالی
    کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲ ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت سانترال پاناسونیک ۰۱۷۲ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *