کارت شهری ۱۱۸۰پاناسونیک

کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک
اکتبر 21, 2020
کارت شهری ۰۱۸۰ پاناسونیک
اکتبر 31, 2020

کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک کارت مخصوص سانترالtda100d میباشد که با استفاده از این کارت از امکانات جدیدی در سانترال برخوردار میگردید و در نهایت اینکه توسط این کارت به کسب و کارتان رونق بهتری میدهید .

کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک

توسط کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک توسط سانترال tda100d از ارتباطات بهتری برخوردار خواهید شد چون با نصب کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک میتوانید از ۸ خط شهری جدید با امکانات بالا استفاده نمایید زیرا کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک میتواند به راحتی و بدون اشغال اسلت دستگاه کارت شهری ۱۱۸۶ را هم در خود جای دهد و خطوط شهریتان افزایش پیدا کند .

از قابلیتهای این کارت میتوان به :

  • خط شهری ۸ پورت
  • قابلیت نصب کارت ۱۱۸۶ روی این کارت
  • حد اکثر خطوط شهری ۱۶ پورت
  • قابل نصب روی سانترال های tda100d، tda100dbp، tda100dba میباشد.

خرید این کارت بسیار برای مصرف کننده به صرفه بوده زیرا کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک کارت آیدی دار میباشد و شما نیازی ندارید که کارت نمایشگر جداگانه خریداری نمایید .

با نصب کارت شهری ۱۱۸۶ روی ۱۱۸۰ خطوط شهری از ۸ خط به ۱۶ خط افزایش میابند .

یکی از قابلیتهای مهم کارت ۱۱۸۰ کارت نمایشگرش میباشد و همین موضوع به خودی خود باعث شده تا این کارت طرفدارن زیادی را به خود جلب کند زیرا پول جداگانه بابت کارت نمایشگر شماره نمیدهید

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر ، پیشرو در امور مخابراتی و کلیه پروژه های خدمات سانترال از قبیل نصب و راه اندازی مرکز تلفن های پر ظرفیت و کم ظرفیت و تهیه ، تعمیر انواع فکس و گوشیهای مربوطه ،  عیب یابی نرم افزاری ، سخت افزاری ، ردیابی و اتصال خطوط شهری و داخلی و نگهداری از دستگاه سانترال با کیفیت خدماتی بی نظیر

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی اداری ، مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه درخصوص نصب ، راه اندازی و نگهداری سیستمهای تلفن سانترال میباشد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر ، فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز کرده و تمامی محصولات شامل یکسال گارانتی شرکت ارتباط گستران می باشند.

قیمت کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت شهری ۱۱۸۰ پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآوردهزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *