کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک

نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک
ژانویه 23, 2021
کارت شهری پاناسونیک ۶۳۸۲
ژانویه 30, 2021
  • کارت شهری سانترال پاناسونیک TDE600
  • کارت شهری ۱۶ پورت
  • کارت شهری آیدی دار
  • اشغال یک اسلت از فضای سانترال

کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک

یکی از کارتهای سانترال پاناسونیک که بسیاری از مشتریان خود را راضی نگه داشته کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک میباشد که از این کارت شهری فقط در سانترال TDA و TDE میتوان استفاده نمود که با قابلیتها و قیمتی مناسب باعث شده نیاز بسیاری از مشتریان برطرف گردد .

با نصب کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک میتوان از ۱۶ خط شهری به همراه آیدی جهت داخلیها بهره برد .

در واقع کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک ، کارت شهری ۱۶ خطی میباشد که قابلیت پشتیبانی از کالرآیدی را دارد یعنی با نصب این کارت از قابلیتهای بسیاری بهرمند میشوید که یکی از این قابلیتها کالرآیدی میباشد که وجود این قابلیت درکارت ۶۳۸۲ باعث شده تا هزینه جداگانه ایی بابت خرید کارت آیدی نپردازید .

جهت اتصال این کارت به دستگاه سانترال میتوانید از کابل کانکتور ۳۲ پین استفاده کنید .

کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک از کارتهای خطوط شهری سانترال TDA و TDE میباشد و طراحی آن به گونه ایی میباشد که شما میتوانید ۱۶ خط شهری مخابراتی آنالوگ از نوع ۸ رقمی  را به آن متصل کنید .

کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک ، فقط قابلیت پشتیبانی از سانترال های دیجیتال TDA و TDE را دارد و برای شرکتها و یا سازمانهایی که مجموعه بزرگ با ظرفیت بالایی رادارند بسیار کاربردی میباشد که جهت نصب این کارت روی سانترال حتما باید یک اسلت در دستگاه سانترال خالی باشد .

اگر در سانترالتان به کارت نمایشگر نیاز دارید پیشنهاد ما به شما خرید کارت شهری ۶۳۸۲ پاناسونیک میباشد زیرا این کارت قابلیت نمایش شماره را به صورت پیش فرض داردو با نصب این کارت نیازی به خرید کارت آیدی ندارید .

 

قیمت کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک

کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

  • کیفیت
  • نوع گارانتی
  • خدمات پشتیبانی عالی
    کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی ،روی قیمت کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت شهری ۶۳۸۲ سانترال پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر و یابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *