نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر

انواع مراکز تلفن سانترال
آوریل 28, 2019
نمایندگی دوربین مداربسته در تهران
می 21, 2019

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر ، نمایندگی تلفنهای رومیزی با سیم و بی سیم پاناسونیک ، با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه تلفن سانترال پاناسونیک ، عرضه کننده انواع سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال پاناسونیک و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص فروش ، تعمیرات و نصب و راه اندازی سیستمهای تلفن سانترال پاناسونیک و گوشیهای بی سیم و با سیم پاناسونیک  به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر ، در زمینه فروش تلفن های  پاناسونیک  ، با بیش از ۲۰ سال سابقه ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصی مراکز تلفن سانترال وگوشیهای بی سیم و با سیم پاناسونیک به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید و فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز کرده و تمامی محصولات شامل یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش شرکت ارتباط گستران می باشند.

تلفن سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال پاناسونیک کم ظرفیت مدل ۸۲۴ ، یکی از پیشرفته ترین دستگاههای سانترال کم ظرفیت پاناسونیک می باشد که از ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع میگردد و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی خاتمه میابد این دستگاه به صورت اشانتیون در خودش یک کانال اپراتور گویا را جای داده  که از قابلیتهای خیلی مهم این سانترال می باشد و دیگر نیازی به خرید تلفن گویا برای این سانترال در صورت کم ترافیک بودن خطها نمی باشد ولی اگر خطهایتان بسیار پر ترافیک است و زنگ خور خوبی دارد میتوانید یک کارت گویای دیگر هم خریداری کرده که باعث مشکل در خطها نگردد و مشتریان هم به مدت زیاد پشت خط نمانند .

در حقیقت تلفن سانترال به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال اکثر مشکلات شرکتها حل گشته و امروزه تمامی شرکت و بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند .

از طریق دستگاه سانترال تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد سانترال کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  مدیریت میگردند  .

از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی  دارای یک بستر ارتباطی داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان را  به صورت رایگان می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات  و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت کاملا اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوان به دستگاه سانترال پاناسونیک اشاره نمود .

در حقیقت شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر ، تلفنهای پاناسونیک خود را با ظرفیت های مختلف طراحی کرده و  به صورت پرظرفیت و کم ظرفیت که مقدار ظرفیت های آنها متغیر می باشد  و هر مشترکی طبق نیاز  خود ازآن خریداری و استفاده خواهد کرد را وارد بازار کرده است  .

دستگاه سانترال پاناسونیک مدل ۸۲۴ را معمولا در شرکتهای کوچک به دلیل نفرات کم و در شرکتهای بزرگ بدلیل اینکه تعداد خطوط شهری و داخلیشان بسیار زیاد است از سانترال پاناسونیک tda یا tde استفاده میکنند تا جوابگوی خطوط و کارشان باشد .

مهم ترین ویژگی خوب تلفن سانترال پاناسونیک  ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار شده و موجب کارایی بهتر در مکان های مورد نظر می گردد .

از طریق تلفن اپراتوری می تواند چند نفر را در پشت خط نگه دارد و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کنند که کلیه این کار ها نظم و دقت را در مکان ها در پی دارند .

دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، از طریق گوشی اپراتوری به نام ۷۷۳۰ برنامه ریزی میگردد که از این گوشی هم میتوان به عنوان گوشی اپراتوری و هم به عنوان گوشی مدیریتی استفاده کرد و درسانترالهای پاناسونیک پرظرفیت پاناسونیک tda یا tde و یا ns500 باید از گوشیهای دیجیتالی مانند ۳۴۶، ۳۳۳ ، ۷۶۶۵ ، ۷۶۳۳، ۵۴۳ و … استفاده کرد .

گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ و گوشیهای نام برده قابلیتهای بسیار زیادی دارند که از جمله آنها میتوان به کلید پروگرام یا برنامه ریزی ، کلید هولد ، دکمه اسپیکر ، دکمه کنفرانس ، صفحه ال سی دی ، قابلیت ردیال ، تلفن گویا ، کالزآیدی و دکمه های dss بغل گوشی اشاره کنیم  .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر، بهترین گزینه ایی را که برای مشترکین در نظر گرفته این است که در صورت درخواست مشترکین دستگاه سانترال را  میتواند به گونه ایی  تنظیم کند که از تماس کارکنان سازمان یا شرکت به بیرون و تماس های خصوصی آن ها جلوگیری کرده و از این طریق از سوء استفاده و هزینه های اضافی جلوگیری نماید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر تهران در زمینه تعمیرات تلفن های بی سیم و با سیم و همچنین انواع دستگاههای سانترال پاناسونیک مهارت و تخصص  ویژه ایی دارد که شما عزیزان میتوانید با دیدن هرگونه مشکل در تلفنتان به شعبه مرکزی پاناسونیک واقع در میدان ولیعصر تهران مراجعه نمایید تا با بهترین تجهیزات و بهترین کیفیت مشکل تلفنتان حل گردد .

سانترال پاناسونیک مدل ۸۲۴، مناسب مجموعه های کوچکی می باشد که در رابطه با قیمت در حد متوسط بوده و توانایی هزینه بیشتری را ندارند .

سانترال پاناسونیک ، به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند که از ظرفیت ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع میگردد و در نهایت به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی در سانترال های کم ظرفیت خاتمه میابد و در سانترال های پرظرفیت این تعداد خطوط شهری و داخلی به ۶۴۰ خط شهری و ۱۱۲۰ خط داخلی افزایش میابد .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال پاناسونیک ، تمامی مشکلات از لحاظ تلفن در شرکتها حل گشته و امروزه تمامی مکان های بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند ، سانترال نوعی مرکز مخابرات است  که تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد یک دستگاه کوچک کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را مدیریت میکند ، از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی دارای یک ارتباط داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهد نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوان به سانترال پاناسونیکی اشاره کرد که پیشرفته ترین تلفن سانترال کم ظرفیت  می باشد .

مهم ترین ویژگی خوب سانترال پاناسونیک ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار می شود و موجب کارایی بهتر کارمندان در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین از طریق تلفن سانترال می توانید چند نفر را در پشت خط نگه داشته و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کنید که کلیه این کار ها نظم و دقت را در مکان ها در پی دارد .

گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ و گوشیهای دیجیتال سانترال قابلیتهای بسیار زیادی دارند که از جمله آنها میتوان به کلید پروگرام یا برنامه ریزی ، کلید هولد ، دکمه اسپیکر ، دکمه کنفرانس ، صفحه ال سی دی ، قابلیت ردیال ، تلفن گویا ، کالزآیدی و دکمه های dss بغل گوشی اشاره کنیم  .

قابلیتهای مهم سانترالهای پاناسونیک

 • ظرفیت اولیه دستگاه سانترال  ۳ خط شهری و ۸خط داخلی
 • ظرفیت نهایی ۸ شهری و ۲۴ خط داخلی در سانترال کم ظرفیت و در دستگاههای بزرگتر از ۶۴۰خط شهری و تا ۱۱۲۰ داخلی
 • برنامه ریزی تلفن از طریق گوشی اپراتوری
 • استفاده از گوشیهای دیجیتال در سانترال tda ، tdeو ns
 • قابلیت ارسال گزارش تماس
 • کاربری ساده و بسیار کاربرپسند
 •  ضبط و ثبت تماسهای شهری و داخلی
 •  کارت نمایشگر شماره
 • کارت گویا
 • قابلیت کنفرانس تلفنی چند نفر به صورت همزمان
 •  موزیک پشت خط برای کاربران
 •  پیغام خوش آمدگویی
 • متصل شدن چند خط در در مکان های تجاری و کلیه شرکت ها برای برقراری نظم
 •  ارتباطات داخلی بین اتاقهای کارمندان  بدون هزینه
 • برنامه ریزی سانترال پاناسونیک جهت جلوگیری از تماس کارمندان
 • تایمری کردن خطوط
 • پشت خط نگه داشتن  چند نفر به صورت همزمان
 • ضبط مکالمات
 • صندوق صوتی
 • گزارشگیری تماسهای تلفنی
 • سیستم نوبت دهی
 • مدیریت تماس
 • حالت روز و شب
 • شماره گیری خودکار
 • قابلیت گوشی با طراحی بسیار عالی
 • امکان شبکه سازی
 • کاهش هزینه های مکالمات
 • صندوق صوتی بسیار پیشرفته
 • کم شدن کار منشی اپراتوری
 • برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی از طریق تلفن سانترال پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک ، یکی از تعمیرات تخصصی در نمایندگی مرکزی پاناسونیک می باشد که توسط تیم تخصصی و حرفه ایی ارتباط گستران و با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا ، با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانش این کار تمامی عیوب ایجاد شده را با کمترین قیمت برایتان مرتفع میسازند .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر ، در زمینه فروش و تعمیرات ، تخصص در زمینه تلفنهای رومیزی ، تلفن های بی سیم ، تلفنهای باسیم و انواع سانترال پاناسونیک با بیش از۲۰ سال سابقه درخشان ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و مراکز تلفن سانترال و گوشیهای بی سیم و باسیم پاناسونیک به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، در خدمت شما عزیزان میباشد .

در حقیقت نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر ، تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

یکی از واحدهای فعال در نمایندگی پاناسونیک ، واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک می باشد که تخصصی ترین تعمیرات را خدمت شما عزیزان ارائه میدهد و متخصصین واحد تعمیرات شرکت پاناسونیک به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات تلفنهای پاناسونیک در اختیار دارند ، قادر به تشخیص عیوب تلفن و تعمیر آن می باشند پس اگر بدنبال تعمیرات تلفن خود هستید حتما به سراغ نمایندگی بروید و از افراد متفرقه در این کار خودداری نمایید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک در واحد تعمیرات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر تلفن شمارا انجام خواهد داد واگر تلفنتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد .

نمایندگی پاناسونیک معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت و برای بهبود بخشیدنش تلاش کند و به همین دلیل بخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان دارد در ارائه خدمات به مشتریان بسیار موفق بوده و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ نماید .

تعمیرات تلفن پاناسونیک یکی از خدمات تخصصی نمایندگی مرکزی پاناسونیک می باشد و تلفن پاناسونیک از جمله بی سیم و با سیم پاناسونیک به دلیل استهلاک بسیار بالایی که دارد به مرور زمان موجب فرسایش گوشی میگردد و به تعمیر نیاز پیدا میکند که تعمیر گوشی پاناسونیک در این مرکز به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته انجام میگیرد .

تلفن پاناسونیک یک نمونه محصول پرطرفدار در برند پاناسونیک می باشد که در نمایندگی مرکزی و مجاز پاناسونیک شما عزیزان میتوانید براحتی از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته جهت تعمیر و عیب یابی تلفن خود بهره ببرید و متخصصین در واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک با سالها تجربه درخشان در این زمینه و با بهترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

متخصصین در واحد تعمیرات پس از عیب یابی دستگاه ، ایراد دستگاه را شناسایی کرده و جهت رفع مشکل و رفاه حال مشتریان عزیز از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک در زمینه فروش و تعمیرات ، شرکت بسیار مطمئن و قابل اعتمادی می باشد زیرا درکمترین زمان ممکن ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسب انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک با ۲۰ سال سابقه درخشان در میدان ولیعصر تهران و با هدف رضایتمندی شما مشتریان عزیزو ارجمند احداث گردیده و در حال حاضر این مجموعه با استفاده از آخرین روش های فنی و با تجهیزات عالی ، همواره درصدد کسب رضایت شما مشتریان عزیزو ارجمند بوده است .

در این مجموعه از تجهیزات درجه یک و با کیفیت و از بهترین متخصصین بهرمند شده  و باعث رضایت بیشتر مشتریان گردیده است .

اگر قصد تعمیر تلفن و یا حتی سانترال پاناسونیک و قطعاتش رادارید نمایندگی مرکزی پاناسونیک انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود .

تعمیر تلفن پاناسونیک ازجمله مواردی است که باید توسط متخصصان شرکت پاناسونیک انجام گیرد زیرا تعمیرات تلفن پاناسونیک نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود زیرا معمولا شرکتهایی وجود دارند که خود را به نام نمایندگی پاناسونیک خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین و درجه ۲ یا ۳ انجام میدهند که اینکار باعث میگردد شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد در حالی که در نمایندگی مرکزی پاناسونیک متخصصان در زمینه تعمیرات ، با ابزارهای ویژه وبا بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

تعمیرات تلفن شامل بلندگو ، میکروفن ، بلندگو ( اسپیکر ) ، کلیدهای شماره گیر ، باطری و … در نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهترین تجهیزات انجام میگیرد و به شما این اطمینان داده میشود که تمامی قطعات اصلی از شرکت پاناسونیک تهیه میگردد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهره گیری از بهترین متخصصین در زمینه تعمیرات ، توانسته در طول ساها تجربه و با بالاترین سطح کیفیت رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر ،افتخار دارد در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عالی و با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان باشد .

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک

تلفن سانترال پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت تلفن های پاناسونیک تاثیربسزایی دارد که ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر تهران ، تلفنهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش و تعمیرات شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی فروش و تعمیرات تلفنها را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *