انواع یو پی اس

نمایندگی رسمی کارین
آوریل 12, 2020
سانترال رهیاب ۱۱۲
ژوئن 9, 2020

شرکت ارتباط گستران عرضه کننده انواع یو پی اس  ، شبکه  و با بهره گيري از کادري متخصص ومتعهد وسالها تجربه درخصوص نصب ، راه اندازي ونگهداري

اين سيستمها  ، درزمینه های ذیل با رعایت حقوق مشتری، به صورت ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی  می نماید .

ارائه U.P.S ها از توانV.A400 تا K.V.A10 تک فازورودی و تک فاز خروجی و سرویس خدمات و پشتیبانی جهت تمامی یو.پی.اس ها و ارائه دهنده کلیه خدمات پشتیبانی و تعویض باتری

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویا برآورد هزینه (قیمت)با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

انواع یو پی اس

انواع یو پی اس یا همان برق اضطراری به ۵دسته تقسیم میگردد :

  1. یو پی اس آن لاین
  2. یو پی اس آف لاین
  3. یو پی اس لاین این تراکتیو
  4. بو پی اس آن لاین فرکانس پایین
  5. آن لاین ۳فاز

انواع یو پی اس های آن لاین و لاین این تراکتیو از توان va500 الی kva800 با آخرین تکنولوژی روز دنیا تشکیل شده است .

از انواع یو پی اس جهت مصارف بیمارستانی ، مراکز درمانی ، بانکها ، دیتا سنتر ، حمل و نقل شهرداری و … استفاده میگردد .

درحقیقت یو پی اس از اجزایی مانند باتری یا همان مبدل جریان و شارژر تشکیل شده است . تغییراتی شامل افزایش و یا کاهش ناگهانی ولتاژ برق و تغییر فرکانس ها از نمونه مشکلات ایجاد شده در برق شهر میباشد که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دستگاههای تولید شده و حساسیت های بالای دستگاهها و کاربرد خاصشان به تجهیزاتی بدون وقفه نیازمند هستند که ولتاژ فرکانس ثابت را تامین میکند .

درحقیقت یوپی اس جهت مشکلات به وجود امده برق تولید شده و وقتی باتری در یو پی اس فعال باشد در مواقعی که جریان برق قطع میگردد یو پی اس بدرستی وظیفه اش را انجام خواهد داد .

یوپی اس بدون باتری به هیچ عنوان کارنمیکند و در واقع وظیفه باتری ذخیره سازی انرژی جریان برق می باشد که در حین قطع برق انجام میگردد .

بهترین و مناسبترین باتری برای  انواع یو پی اس نوع سرب اسیدی آن میباشد که به دونوع تر ( درپوش باز )  و خشک ( درپوش بسته ) معروف است که در واقع از باتری نوع خشک به دلیل طول عمر بالایش استقبال بهتری میگردد .

عمر مفید باتریهای سربی ۵تا ۶ سال و در بهترین حالت تا ۱۲ سال هم طول میکشد در واقع یوپی اس بدون باتری هیچ گونه کارایی ندارد و به هیچ عنوان نمیتوان از آن استفاده کرد .

نکته : کیفیت باتری ها را بر اساس قیمت قضاوت نکنید بلکه براساس زن ، طول و تکنولوژی ساخت آن بسنجید .

 

قیمت انواع یو پی اس

یو پی اس ها از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند.

  1. کیفیت
  2. تست کامل سیستم
  3. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت و خدمات پس از فروش و تعمیرات عالی سیستم روی قیمت یو پی اس ها تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران یو پی اس های خود را با خدمات پشتیبانی و تعمیرات بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی انواع یو پی اس را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویا برآورد هزینه (قیمت)با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *