تعمیرات تلفن سانترال کارین

تعمیرات تلفن پاناسونیک درولیعصر
آگوست 27, 2018
تلفن سانترال ایرانی کارین
آگوست 29, 2018

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی کارین ، در زمینه تعمیرات تلفن سانترال کارین با بیش از ۲۰ سال سابقه  ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه درخشان در خصوص نصب ، راه اندازی  ، برنامه ریزی و تعمیرات فوق تخصصی مراکز تلفن سانترال و کارتهای کارین ، به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، در خدمت شما عزیزان میباشد .

تعمیرات تلفن سانترال کارین

یکی از واحدهای فعال درشرکت ارتباط گستران ، واحد تعمیرات می باشد که تخصصی ترین تعمیرات تلفن سانترال کارین را خدمت شما عزیزان ارائه میدهد .

متخصصین واحد تعمیرات ، به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات ، جهت تعمیرات تلفن سانترال کارین در اختیار دارند ، قادر به تشخیص عیوب دستگاه و کارتهای کارین می باشند ، و تعمیرات دستگاهتان را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت انجام خواهند داد .

پس اگر بدنبال تعمیرات دستگاه  و کارتهای سانترال کارین خود هستید حتما به سراغ نمایندگی بروید و از افراد متفرقه در این کار ، جدا خودداری نمایید .

شرکت ارتباط گستران در واحد تعمیرات ، آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیزان می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیرات سانترال شمارا با بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام خواهد کرد .

تعمیرات تلفن سانترال کارین ، یکی از خدمات تخصصی می باشد که در شرکت ارتباط گستران به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته انجام میگیرد .

واحد تعمیرات ارتباط گستران ، پس از عیب یابی دستگاه ، ایراد دستگاهتان را شناسایی کرده و جهت رفع مشکل و رفاه حال شما مشتریان عزیز از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

شرکت ارتباط گستران در زمینه تعمیرات ، شرکت بسیار مطمئن و قابل اعتمادی می باشد زیرا درکمترین زمان ممکن ، ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسبی انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد .

تعمیرات تلفن سانترال کارین ، ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان خود شرکت کارین انجام گیرد زیرا تعمیرات تلفن کارین نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود زیرا معمولا شرکتهایی وجود دارند که خود را به نام نمایندگی کارین خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین انجام میدهند که اینکار باعث میگردد شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد در حالی که در شرکت ارتباط گستران ، نمایندگی مرکزی کارین متخصصان در زمینه تعمیرات ، با ابزارهای ویژه ، با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

نمایندگی کارین با بهره گیری از بهترین متخصصین در زمینه تعمیرات توانسته در طول ساها تجربه و با بالاترین سطح کیفیت رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد .

شما عزیزان میتوانید بادیدن هرگونه مشکل در دستگاه سانترال کارین خود ، به مرکز تعمیرات کارین واقع در میدان ولیعصر مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات را دریافت نمایید .

تعمیرات دستگاه سانترال کارین شامل موارد زیر میباشد :

 1. تعمیر انواع کارت ترانک trk
 2. تعمیر انواع کارت شهری
 3. تعمیر انواع کارت داخلی
 4. تعمیر انواع کارت پی اس ps
 5. تعمیر انواع کارت سی پی یو cpu
 6. تعمیر انواع کارت تون DTMF
 7. تعمیر انواع کنسول اپراتوری یا برنامه ریزی کارین
 8. تعمیرات تخصصی دستگاه سانترال کارین ۱۶
 9. تعمیرات تخصصی دستگاه سانترال کارین ۲۴
 10.  تعمیرات تخصصی دستگاه سانترال کارین ۴۸
 11.  تعمیرات تخصصی دستگاه سانترال کارین ۹۶
 12. تعمیرات تخصصی دستگاه سانترال کارین ۲۰۰۰
 13. تعمیرات تخصصی صفربند کارین
 14. انجام تعمیرات فوق تخصصی با قیمتی بسیارعالی
 15. انجام تعمیرات سانترال کارین با ضمانت معتبر

قیمت تعمیرات تلفن سانترال کارین

تعمیرات تلفن سانترال کارین  ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد

 • کیفیت
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، تستس کامل و خدمات پس از فروش عالی تعمیرات روی قیمت تعمیرات تلفن سانترال کارین ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران تعمیرات سانترال کارین را همراه با خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین واحد تعمیرات ، قیمت حدودی تعمیرات تلفن سانترال کارین را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۲۷۵۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *