تلفن سانترال تحت شبکه

کارتهای سانترال کارین
می 21, 2023
بهترین دزدگیر اماکن
ژوئن 12, 2023

همانطور که میدانید ویپ یک فناوری نو ظهور است که به کاربران اجازه میدهد تا تماسهای تلفنی را از طریق اتصال به شبکه برقرار کنند و در حال حاضر با گسترش پهنای باند ، سیستم ویپ به عنوان یک گزینه قطعی برای خدمات تلفنی تبدیل شده است .

به دلیل قابلیتهای زیادی که مراکز ویپ دارند اکثر کابران ، استفاده از خدمات ویپ را ترجیح میدهند زیرا با استفاده از مراکز ویپ دیگر نیازی به کابلکشی خطوط آنالوگ ندارید و تنها کابلکشی شبکه صورت میگیرد تا به این وسیله بتوانید از مرکز تلفن ویپ  استفاده نمایید .

تلفن سانترال تحت شبکه

سانترال ویپ یکی از فناوریهای روز دنیاست که توانسته ارتباطات تلفنی را در شرکتهای مختلف دچار تحول نماید و افراد زیادی به این تکنولوژی جذب شوند .

امروزه انتقال صدا در بستر اینترنت در حال تبدیل شدن به یک قانون طلایی در زمینه ارتباطات میباشد و این فناوری به کاربرانش این امکان را میدهد تا با وصل شدن به اینترنت ، برای وصل شدن تماسهای تلفنی اقدام نماید .

این سیستم از حداکثرهای تلفن سانترال پاناسونیک بهرمند است و جهت تماس خطوط شهری  با پرسنل درون سازمان یا شرکت اصلا نیازی به اینترنت ندارد و فقط از اینترنت جهت برقراری ارتباط بین مراکز استفاده میشود .

امکانات تلفن سانترال تحت شبکه

 1. پاسخگویی خودکار به تماسها
 2. هدایت تماسها
 3. انتقال و نگه داشتن تماسها
 4. ضبط مکالمات
 5. پست صوتی
 6. کنفرانس صوتی
 7. کنفرانس تصویری
 8. ترکیب شدن voip با سایر ابزارها
 9. برقراری تماس داخلی بین شعب
 10. استفاده از تلفنهای ویپ

سانترال ویپ در جهان از نرم افزارهای زیادی تشکیل شده به طور مثال دو تا از دفاترتان را که در دو جای مختلف است و با تلفن همراه یکی از مخاطبانتان تماس میگیرید و مکالمه را انجام میدهید که از طریق اینترنت صورت میگیرد .

قیمت تلفن سانترال تحت شبکه

سانترال ویپ از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • گارانتی
 • پشتیبانی عالی

مجموعه ارتباط گستران سانترالهای ویپ خود را با یکسال گارانتی و پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی این سانترال را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید.

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

*شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت سانترال ویپ را از ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک ولیعصر بخواهید*

**لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید**

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *