تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن پاناسونیک ۸۸۰
سپتامبر 4, 2022
تلفن پاناسونیک ۵۸۰
سپتامبر 5, 2022

مشخصات تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ :

 • تلفن رومیزی تک خط
 • بلندگوی دیجیتال دو طرفه با کیفیت
 • صفحه نمایشگر تک سطری
 • دارای ۱۲ کلید شماره گیری سریع
 • قابلیت هدست
 • یکسال گارانتی معتبر
 • قیمت : تماس بگیرید

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن سانترال ۷۷۳۰ ساخت شرکت پاناسونیک با وزن ۷۵۰ گرم و در دو رنگ مشکی و سفید به بازار عرضه شده ویکی از تلفنهای اداری محبوب پاناسونیک میباشد که دسترسی به خطوط شهری و داخلی را راحت کرده و هم به عنوان گوشی اپراتوری ، گوشی برنامه ریزی سانترال و هم به عنوان گوشی مدیریتی از این گوشی استفاده میگردد .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ با طراحی بسیار شیک ، کاربری آسان و کارایی بسیار بالایی که دارد قادر به پاسخگویی شما عزیزان بوده و درحقیقت گوشی مد روزو پرطرفداری میباشد که نیاز دفاتر را برطرف کرده و با طراحی نو و عملکردی متفاوت ، راحتی بسیار بالایی را برایتان به ارمغان می آورد .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰  به نمایشگر تک سطری معروف است و قابلیت نمایش حروف و اعداد  و شماره تماس مشترکین مورد نظربدون نور پس زمینه را دارا میباشد و در کل میتواند ۱۶ رقم را نمایش دهد و از یک خط نیز بیشتر پشتیبانی نمیکند  .

گوشی ۷۷۳۰ پاناسونیک قابلیت تنظیم برقراری ارتباط با داخلیها را از طریق کلیدهای برنامه ریزی به نحو احسن انجام خواهد داد و میتوانید دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ را به وسیله این تلفن ، برنامه ریزی نمایید .

جنس بدنه این گوشی از پلاستیکه و به همین علت است که بعد از سالها استفاده نیز کیفیت اولیه خود را حفظ کرده و هیچگونه تغییر شکلی نخواهد داشت و موادی هم که جهت ساخت این تلفن بکاررفته باعث شده تا هیچ گونه اثر انگشت و یا لک و … روی آن باقی نماند و قابلیت نصب روی دیوار را هم دارد .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰  دارای کلیدهای جهت نما ، جهت کم و زیاد کردن صدای گوشی و نور صفحه ال سی دی می باشد وبه قابلیت هدست نیز مجهز است و صدای تلفن از بغل گوشی کم و زیاد میگردد .

قابلیت دیگر این گوشی دکمه ترانسفرش میباشد که از طریق این دکمه میتوانید تماسها را به داخلی دیگری انتقال دهید .

در بالای این گوشی یک چراغ ال ای دی کوچک طراحی شده که موقع تماس ، این چراغ روشن میشود و اگر صدای زنگ تلفنتان را کم کرده و یا بسته باشید از طریق این چراغ متوجه زنگ خوردن گوشی میشوید .

قابلیت تنظیم صدا

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ از یک بلند گوی بسیار با کیفیت دوطرفه برخوردار است که یکی از ملاکهای مشتریان گرامی ، انتخاب تلفنی با کیفیت صدای عالی میباشد که این گوشی خوشبختانه از کیفیت صدای عالی برخوردار است و به گوشی با کیفیت صدای بالا مشهور است و صدای مکالمه نیز خیلی راحت از طریق کلیدهای جهت نما قابل کم و زیاد شدن میباشد به این صورت که دکمه اسپیکرفون را زده و بدون برداشتن گوشی ، شما عزیزان میتوانید مکالمه کنید و به کارهای دیگرتان هم بپردازید .

کلیدهای برنامه ریزی

تلفن ۷۷۳۰ دارای ۱۲ کلید جهت برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی میباشد که در سمت راست تلفن ، ۱۲ کلید جهت شماره گیری سریع دیده میشود که خطوط شهری و داخلی را از یکدیگر جدا میکند و شما عزیزان میتوانید شماره های پرتکرارتان که زیاد شماره گیری میکنید را روی این ۱۲ کلید ذخیره نمایید و از آن به بعد میتوانید تنها با فشردن یکی از این کلیدها با مخاطب خود تماس برقرار نمایید .

در کنار هرکدام از این کلیدها یک چراغ LED جهت نشان دادن وضعیت داخلی ذخیره شده قرار گرفته که با گرفتن کلید پروگرام که همان کلید برنامه ریزی میباشد و انتخاب کلید مورد نظر و در انتها انتخاب عدد ۱ میتوانید شماره مورد نظر خود را روی هر کدام از این کلیدها ذخیره کنید که چراغ های کنار گوشی وضعیت داخلیهای ذخیره شده را در دو رنگ قرمز و سبز نمایش میدهد .

وقتی داخلی مورد نظری را در این گوشی ، برنامه ریزی میکنید در مواقعی که از آن داخلی برنامه ریزی شده با شما تماس گرفته میشود ، اطلاعات کامل این داخلی روی صفحه نمایشگر گوشی ۷۷۳۰ شما هم قابل مشاهده میباشد .

کلیدهای جانبی تلفن ۷۷۳۰

گزینه بعدی ، کلیدهای جانبی این گوشی میباشد و گوشی ۷۷۳۰ کلیدهای مختلفی را در اختیار کاربران قرار میدهد که هر کدام از این کلیدها کارخاصی را انجام میدهد .

در انتهای این گوشی یک کلید دایره شکل ۴جهته درست در زیر کلیدهای شماره گیرقرار دارد که از این کلید ، جهت روشنایی صفحه نمایشگر و کم و زیاد کردن صدای گوشی استفاده میگردد و در بغل این کلید دایره شکل ۳کلید دیگر قرار دارد :

 1. کلید اسپیکرفون یا همان بلندگوی دیجیتال
 2. کلید هولد جهت نگه داشتن کابر در پشت خط
 3. کلید ردیال جهت شماره گیری مجدد

کلید اسپیکرفون یا بلندگو ، کلید هولد جهت نگه داشتن تماس و کلید ردیال جهت شماره گیری مجدد به کار برده میشوند .

در زیر صفحه نمایشگر این گوشی نیز تعدادی کلید قرار دارد مانند دکمه پروگرام که جهت برنامه ریزی گوشی و دستگاه سانترال بکارمیرود .

دکمه فلش که جهت قطع کردن تماس است ، دکمه کنفرانس جهت کنفرانس تلفنی خطوط شهری و داخلی با یکدیگر است و بقیه دکمه ها که جهت برنامه ریزی سانترال کاربرد دارند .

گوشی ۷۷۳۰ نوعی گوشی رومیزی از نوع هایبرید با صفحه نمایشگر تک سطری یا همان صفحه ال سی دی ، بلندگوی دیجیتال و دارای دکمه پروگرام جهت برنامه ریزی دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ می باشد و از طریق دکمه کنفرانسی که دارد میتوان۳الی ۴ نفر به طور هم زمان با هم کنفرانس تلفنی داشته باشند .

شما عزیزان میتوانید به وسیله دکمه هولد گوشی که همان موزیک پشت خط می باشد و با استفاده از دستگاه موزیک انتظار جداگانه ، موزیکهای متنوعی را برای مشتری در پشت خط ، پخش نمایید .

این گوشی با قابلیت ترانسفر جهت ارتباط با داخلیها به کاربرده میشود و قابلیت تنظیم کم و زیاد کردن صدا ، پاسخگوی خودکار به تماسها از طریق کارت گویای داخل سانترال پاناسونیک ، دکمه تکرار تماس یا همان ردیال خط ، کلید فلش گوشی ، دکمه پشت خط یا همان هولد ، لامپ نورانی بالای گوشی و صفحه نمایشگر تک سطری را دارا می باشد .

مکالمه با هدست

در دیواره تلفن ۷۷۳۰ یک پورت هدست تعبیه شده که به وسیله این قابلیت میتوانید انواع هدستهای پاناسونیک را به این گوشی متصل نمایید .

این تلفن از یک بلندگوی شفاف دوطرفه با کیفیت عالی برخوردار است و بیشتر کارمندان ترجیح میدهند موقع صحبت کردن به کارهای دیگرشان هم رسیگی نمایند که در این شرایط تنها کافیست کلید اسپیکر را زده و بدون دخالت دست مکالمه خود را انجام دهید و یا اگر دوست ندارید کسی از مکالمه شما با خبر شود میتوانید با متصل کردن هدست به این گوشی و بدون دخالت دست مکالمه خود را انجام دهید .

قابلیتهای تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

 • گوشی اپراتوری
 • قابلیت برنامه ریزی سانترال
 • قابلیت هدست
 • صفحه نمایشگر نورانی
 • اسپیکر فون ( بلندگوی دیجیتال )
 • چراغ LED
 • ۱۲ کلید برنامه ریزی
 • قابلیت هولد ( موزیک پشت خط )
 •  کنفرانس چند نفره
 • دکمه ردیال ( شماره گیری سریع )
 •  کم و زیاد کردن صدای گوشی
 • دکمه فلش
 • یکسال گارانتی معتبر
 • پشتیبانی قوی

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی
  در هنگام خرید تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ به کیفیت ، نوع گارانتی و خدمات پشتیبانی تلفن توجه کنید و با دقت خریدتان را انجام دهید در این خصوص شرکت ارتباط گستران تلفنهای خود را با یکسال گارانتی به همراه خدمات پس از فروش بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

**لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر ویا برآورد هزینه ( قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *