تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن پاناسونیک ۸۸۰
سپتامبر 4, 2022
تلفن پاناسونیک ۵۸۰
سپتامبر 5, 2022

مشخصات تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ :

 • تلفن رومیزی تک خط
 • بلندگوی دیجیتال دو طرفه با کیفیت
 • صفحه نمایشگر تک سطری
 • دارای ۱۲ کلید شماره گیری سریع
 • قابلیت هدست
 • یکسال گارانتی معتبر

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن سانترال ۷۷۳۰ ساخت شرکت پاناسونیک با وزن ۷۵۰ گرم و در دو رنگ مشکی و سفید به بازار عرضه شده ویکی از تلفنهای اداری محبوب پاناسونیک میباشد که دسترسی به خطوط شهری و داخلی را راحت کرده و هم به عنوان گوشی اپراتوری ، گوشی برنامه ریزی سانترال و هم به عنوان گوشی مدیریتی از این گوشی استفاده میگردد .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ با طراحی بسیار شیک ، کاربری آسان و کارایی بسیار بالایی که دارد قادر به پاسخگویی شما عزیزان بوده و درحقیقت گوشی مد روزو پرطرفداری میباشد که نیاز دفاتر را برطرف کرده و با طراحی نو و عملکردی متفاوت ، راحتی بسیار بالایی را برایتان به ارمغان می آورد .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ که به نمایشگر تک سطری معروف است و قابلیت نمایش حروف و اعداد  و شماره تماس مشترکین مورد نظر را بدون نور پس زمینه دارا میباشد و در کل میتواند ۱۶ رقم را نمایش دهد و از یک خط نیز بیشتر پشتیبانی نمیکند  .

 

 

گوشی ۷۷۳۰ پاناسونیک قابلیت تنظیم برقراری ارتباط با داخلیها را از طریق کلیدهای برنامه ریزی به نحو احسن انجام خواهد داد و میتوانید دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ را به وسیله این تلفن ، برنامه ریزی نمایید .

جنس بدنه این گوشی از پلاستیک ساخته شده و به همین علت است که بعد از سالها استفاده نیز کیفیت اولیه خود را حفظ کرده و هیچگونه تغییر شکلی نخواهد داشت و موادی هم که جهت ساخت این تلفن بکاربرده شده باعث شده تا هیچ گونه اثر انگشت و یا لک و … روی آن باقی نماند و قابلیت نصب روی دیوار را هم دارد .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰  دارای کلیدهای جهت نما ، جهت کم و زیاد کردن صدای گوشی و نور صفحه ال سی دی می باشد وبه قابلیت هدست نیز مجهز است و صدای تلفن از بغل گوشی کم و زیاد میگردد و قابلیت دیگر این گوشی دکمه ترانسفرش میباشد که از طریق این دکمه میتوانید تماسها را به داخلی دیگری انتقال دهید .

در بالای این گوشی یک چراغ ال ای دی کوچک طراحی شده که موقع تماس ، این چراغ روشن میشود و اگر صدای زنگ تلفنتان را کم کرده و یا بسته باشید از طریق این چراغ متوجه زنگ خوردن گوشی میشوید .

قابلیت تنظیم صدا

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ از یک بلند گوی بسیار با کیفیت دوطرفه برخوردار است که یکی از ملاکهای مشتریان گرامی ، انتخاب تلفنی با کیفیت صدای عالی میباشد که این گوشی خوشبختانه از کیفیت صدای عالی برخوردار است و به گوشی با کیفیت صدای بالا مشهور است و صدای مکالمه نیز خیلی راحت از طریق کلیدهای جهت نما قابل کم و زیاد شدن میباشد به این صورت که دکمه اسپیکرفون را زده و بدون برداشتن گوشی ، شما عزیزان میتوانید مکالمه کنید و به کارهای دیگرتان هم بپردازید .

کلیدهای برنامه ریزی

تلفن ۷۷۳۰ دارای ۱۲ کلید جهت برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی میباشد که در سمت راست تلفن ، ۱۲ کلید جهت شماره گیری سریع دیده میشود که خطوط شهری و داخلی را از یکدیگر جدا میکند و شما عزیزان میتوانید شماره های پرتکرارتان که زیاد شماره گیری میکنید را روی این ۱۲ کلید ذخیره نمایید و از آن به بعد میتوانید تنها با فشردن یکی از این کلیدها با مخاطب خود تماس برقرار نمایید .

در کنار هرکدام از این کلیدها یک چراغ LED جهت نشان دادن وضعیت داخلی ذخیره شده قرار گرفته که با گرفتن کلید پروگرام که همان کلید برنامه ریزی میباشد و انتخاب کلید مورد نظر و در انتها انتخاب عدد ۱ میتوانید شماره مورد نظر خود را روی هر کدام از این کلیدها ذخیره کنید که چراغ های کنار گوشی وضعیت داخلیهای ذخیره شده را در دو رنگ قرمز و سبز نمایش میدهد .

وقتی داخلی مورد نظری را در این گوشی ، برنامه ریزی میکنید در مواقعی که از آن داخلی برنامه ریزی شده با شما تماس گرفته میشود ، اطلاعات کامل این داخلی روی صفحه نمایشگر گوشی ۷۷۳۰ شما هم قابل مشاهده میباشد .

کلیدهای جانبی تلفن ۷۷۳۰

گزینه بعدی ، کلیدهای جانبی این گوشی میباشد و گوشی ۷۷۳۰ کلیدهای مختلفی را در اختیار کاربران قرار میدهد که هر کدام از این کلیدها کارخاصی را انجام میدهد .

در انتهای این گوشی یک کلید دایره شکل ۴جهته درست در زیر کلیدهای شماره گیرقرار دارد که از این کلید ، جهت روشنایی صفحه نمایشگر و کم و زیاد کردن صدای گوشی استفاده میگردد و در بغل این کلید دایره شکل ۳کلید دیگر قرار دارد :

 1. کلید اسپیکرفون یا همان بلندگوی دیجیتال
 2. کلید هولد جهت نگه داشتن کابر در پشت خط
 3. کلید ردیال جهت شماره گیری مجدد

کلید اسپیکرفون یا بلندگو ، کلید هولد جهت نگه داشتن تماس و کلید ردیال جهت شماره گیری مجدد به کار برده میشوند .

در زیر صفحه نمایشگر این گوشی نیز تعدادی کلید قرار دارد مانند دکمه پروگرام که جهت برنامه ریزی گوشی و دستگاه سانترال بکارمیرود .

دکمه فلش که جهت قطع کردن تماس است ، دکمه کنفرانس جهت کنفرانس تلفنی خطوط شهری و داخلی با یکدیگر است و بقیه دکمه ها که جهت برنامه ریزی سانترال کاربرد دارند .

گوشی ۷۷۳۰ نوعی گوشی رومیزی از نوع هایبرید با صفحه نمایشگر تک سطری یا همان صفحه ال سی دی ، بلندگوی دیجیتال و دارای دکمه پروگرام جهت برنامه ریزی دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ می باشد و از طریق دکمه کنفرانسی که دارد میتوان۳الی ۴ نفر به طور هم زمان با هم کنفرانس تلفنی داشته باشند .

شما عزیزان میتوانید به وسیله دکمه هولد گوشی که همان موزیک پشت خط می باشد و با استفاده از دستگاه موزیک انتظار جداگانه ، موزیکهای متنوعی را برای مشتری در پشت خط ، پخش نمایید .

این گوشی با قابلیت ترانسفر جهت ارتباط با داخلیها به کاربرده میشود و قابلیت تنظیم کم و زیاد کردن صدا ، پاسخگوی خودکار به تماسها از طریق کارت گویای داخل سانترال پاناسونیک ، دکمه تکرار تماس یا همان ردیال خط ، کلید فلش گوشی ، دکمه پشت خط یا همان هولد ، لامپ نورانی بالای گوشی و صفحه نمایشگر تک سطری را دارا می باشد .

مکالمه با هدست

در دیواره تلفن ۷۷۳۰ یک پورت هدست تعبیه شده که به وسیله این قابلیت میتوانید انواع هدستهای پاناسونیک را به این گوشی متصل نمایید .

این تلفن از یک بلندگوی شفاف دوطرفه با کیفیت عالی برخوردار است و بیشتر کارمندان ترجیح میدهند موقع صحبت کردن به کارهای دیگرشان هم رسیگی نمایند که در این شرایط تنها کافیست کلید اسپیکر را زده و بدون دخالت دست مکالمه خود را انجام دهید و یا اگر دوست ندارید کسی از مکالمه شما با خبر شود میتوانید با متصل کردن هدست به این گوشی و بدون دخالت دست مکالمه خود را انجام دهید .

قابلیتهای تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

 • گوشی اپراتوری
 • قابلیت برنامه ریزی سانترال
 • قابلیت هدست
 • صفحه نمایشگر نورانی
 • اسپیکر فون ( بلندگوی دیجیتال )
 • چراغ LED
 • ۱۲ کلید برنامه ریزی
 • قابلیت هولد ( موزیک پشت خط )
 •  کنفرانس چند نفره
 • دکمه ردیال ( شماره گیری سریع )
 •  کم و زیاد کردن صدای گوشی
 • دکمه فلش
 • یکسال گارانتی معتبر
 • پشتیبانی قوی

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی ، روی قیمت تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران تلفنهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

** لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *