تلفن سانترال پاناسونیک

دوربین مداربسته زمرد تصویر
آگوست 8, 2018
بهترین دوربین مدابسته دید درشب رنگی
آگوست 11, 2018

شرکت ارتباط گستران ، بزرگترین پیمانکار تلفن سانترال پاناسونیک در تهران می باشد که شما عزیزان میتوانید کلیه خدمات حرفه ایی و تخصصی سانترال پاناسونیک را از قبیل نصب  ، راه اندازی ، برنامه ریزی دستگاه سانترال بهمراه خطوط شهری و داخلی و جابجایی دستگاه و خطوط شهری و داخلی و … را از شرکت معتبر ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفنهای پاناسونیک بخواهید .

تلفن سانترال پاناسونیک

کمترین دستگاه سانترال پاناسونیک  ، دستگاه سانترال کم ظرفیت ۸۲۴ می باشد که از طریق آن چند خط داخلی و شهری به هم متصل میگردد و دارای قابلیتهای زیادی می باشد و از ۳خط شهری شروع شده و تا ۸۲۴ قابل افزایش میباشد .

مثلا دستگاه سانترال KXTES824 از۳خط شهری و ۸خط داخلی شروع میشود و تا۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی قابل ارتقاء  می باشد که تلفن سانترال پاناسونیک ، قابلیت پاسخگویی خودکار و نمایشگر شماره را دارا می باشد . مثلا اگر شخصی با شرکت شما تماس بگیرد پیغامی که از قبل ضبط گردیده شده ، برای مخاطب پخش خواهد شد و اگر مخاطب ، شماره داخلی خود را بداند ، میتواند مستقیم به داخلی مورد نظر خودمتصل گردد ویا در نهایت به اپراتور وصل میشود .

تلفن سانترال TES824، به صورت اشانتیون  یک کانال دیزا یا پاسخگوی خودکار را در خودش قرار داده  است که قادر به پاسخگویی یک خط شهری می باشد .

یعنی نفر اولی که تماس میگیرد برایش پیغام پخش میشود ولی اگر دونفر همزمان تماس بگیرند نفر دوم باید صبر کند تا نفر اول قطع کند تا پیغام برای نفر دوم هم پخش شود ، بعضیها با یک کانا گویا کارشان حل میشود ولی بعضی دیگر باید حتما یک کارت دیزای دیگر خریداری کنند تا به مشکلی برخورد نکنند.

دستگاه TES824شامل یک عدد گوشی اپراتوری به نامkxt7730 میباشد که از طریق گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ ، برنامه ریزی سانترال هم انجام میگردد

قابلیت دیگر تلفن سانترال پاناسونیک ، کارت کالرآیدی می باشدکه از طریق کارت CallerID میتوانید شماره کسانی که تماس میگیرند را ببینید و داشته باشید .

مثلا اگر کسی با مدیریت کارداشته باشد اپراتور اورا به مدیریت وصل کند شماره مخاطب ، روی گوشی مدیریت نمایش داده خواهد شد که البته کارت کالرآیدی و کارت دیزا موارد اختیاری تلفن سانترال پاناسونیک می باشند .

تلفن سانترال پاناسونیک مزیتی که نسبت به تلفن معمولی دارد این است که درسانترال پاناسونیک ، میتواند مدیریت تماس داشته باشد مثلا از تماس شرکت با بیرون خودداری کند یعنی با برنامه ریزی سانترال مرکزی ، شما قادر هستید برای هرکسی که دوست داشتید ، خط شهریش را باز کنید ولی برای بقیه ببندید که این کار به هزینه تلفن هم کمک میکند .

سانترال پاناسونیک ، میتواند همزمان چند خط شهری و داخلی را با یک گوشی به هم متصل کند .

گوشی پاناسونیک با طراحی شیک و بی نظیری و قابلیت های زیادکه دارا می باشد ، میتواند جوابگوی تمام نیازهای شما عزیزان باشد و نیاز های دفاتر شمارا برطرف کند

تلفن های سانترال پاناسونیک ، قابلیت برقراری ارتباط با داخلیها توسط کلیدهای قابل برنامه ریزی و همچنین قابلیت تماس سریع بدون نیاز به شماره گیری را دارامی باشند .

گوشیهای مخصوص سانترال پاناسونیک ، گوشیهایی با قابلیت برنامه ریزی هستند که برنامه ریزی سانترال به وسیله آنها صورت میگیرد معمولا این نوع گوشیهای سانترال به درد کسانی میخورد که سروکارزیادی با تلفن دارند .

گوشیهای تلفن سانترال دیجیتال پاناسونیک مانند ۷۷۳۰ بیشتر برای اپراتور و مدیریت در نظر گرفته میشود که البته گوشیهای تلفن خانگی جهت داخلیهای دیگر میتواند مورد استفاده قرار بگیرد .

اگر کسی ۴خط شهری و ۷ خط داخلی داشته باشد میتواند دوکار انجام دهد اول اینکه جهت صرفه جویی در قیمت  ۳خط شهری را وارد سانترال کند وآن یک عدد خط شهری را به عنوان مستقیم فکس یا مدیریت قرار بدهد و از ظرفیت ۳۰۸ پاناسونیک که کمترین ظرفیت است در ابتدا استفاده کند و بعدها دستگاه را به ۶۱۶ و در نهایت به ۸۲۴ ارتقادهد که آخرین ظرفیت این دستگاه ۸۲۴ میباشد .

فروش ، خدمات و پشتیبانی تلفنهای سانترال پاناسونیک

کیفیت خدمات حرفه ایی نصب و راه اندازی در تمامی مدل های مراکزسانترال پاناسونیک ، گوشی تلفن پاناسونیک ، سیستم گویای پاناسونیک ، صندوق صوتی پاناسونیک ، ضبط مکالمات تلفنی پاناسونیک ، راه اندازی خطوط شهری و داخلی ، برنامه ریزی حرفه ایی خطوط شهری و داخلی مراکز سانترال پاناسونیک انواع سانترال tem824 ، tes824 ، tda100d ، tda200، tda600، tde100، tde200، tde600

 • فروش انواع فکس ، گوشی و سیستمهای اداری پاناسونیک
 • تعمیرات کاملا تخصصی سانترال ، گوشی و فکس پاناسونیک
 • نصب ، راه اندازی  ، برنامه ریزی ، سرویس و تعمیرات ، افزایش ظرفیت و ارنتقای نرم افزار و حفظ و نگهداری انواع مراکزسانترال پاناسونیک توسط کادری مجرب و حرفه ایی
 • مشاوره طراحی و اجرای کلیه پروژه های کابلی ، مرتب سازی ترمینالها و mdf ساختمان
 • پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی ، نصب ، راه اندازی و حفظ و نگهداری سالیانه
 • مشاوره ، نصب و برنامه ریزی مراکز تلفن پاناسونیک
 • سرویس و نگهداری انواع مراکزسانترال پاناسونیک
 • خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک
 • فروش و راه اندازی سیستم  voip
 • راه اندازی خطوط ۴ و ۵ رقمی سیب ترانک و pri
 • انتقال خطوط شهری و داخلی به شعبات از طریق اینترنت و voip
 • خرید و فروش مراکز سانترال پاناسونیک به صورت استوک و آکبند
 • نصب و راه اندازی ups و انواع باطری
 • شرکت ارتباط گستران پیشرو در امور مخابراتی و کلیه پروژه های سانترال از قبیل نصب و راه اندازی مراکز تلفن پرظرفیت و کم ظرفیت و تهیه و تعمیرات انواع گوشی ، فکس مربوط به سانترال ، عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری در تمام این امور در خدمت شماست .
 • حاصل تلاش شما با تجهیزات مدرن تلفن نمایان و کامل میگردد .
 • منتظر تماس شما عزیزان هستیم تا با بهترین قیمت و بهترین کیفیت خدمات در خدمت شما عزیزان باشیم .
 • تمامی اجناس ما شامل یکسال گارانتی خدمات پس از فروش می باشد .
 • پروژه های خود را به دست کادر مجرب و حرفه ایی شرکت ارتباط گستران بسپارید تا علاوه بر صرف هزینه و زمان کم از بهترین کیفیت خدمات برخوردار گردید . با تشکر

تعمیرات تلفن پاناسونیک

شرکت فن آوران نوین تعمیرات فوق تخصصی تلفنهای سانترال پاناسونیک را بر عهده دارد که از جمله این موارد عبارت است از :

 • تعمیر صفحه نمایش تلفن پاناسونیک ( CallerID ) و تعویض شماره گیری تلفن
 • رفع مشکل روشن و خاموش شدن تلفن سانترال پاناسونیک
 • تعمیرات تلفن بی سیم پاناسونیک
 • تعمیرات تخصصی انواع تلفن و انواع سانترال پاناسونیک
 • تعمیر خرابی بلند گو یا اسپیکر دستگاه تلفن پاناسونیک
 • تعمیر دکمه ها و کلیدهای انواع گوشیهای پاناسونیک
 • تعمیر کلی مدار شارژ انواع گوشیهای پاناسونیک
 • تعمیر شکستگی صفحه نمایش انواع گوشیهای پاناسونیک
 • تعویض کیبورد تلفنهای بی سیم پاناسونیک جهت رفع سفت شدن شماره گیری
 • تعمیرات تلفنهای پاناسونیک

 

 سانترال پاناسونیکTDA200

بعد ازسانترال پاناسونیک TDA100 میرسم به سانترال پاناسونیک TDA200 و TDA600

 سانترال پاناسونیک TDA200 با قراردادن ۱۱جای کارت برای شرکتهای متوسط تا بزرگ طراحی شده است که از قابلیتهای این سیستم گذاشتن کارت KX-TDA0105 می باشد .

 سانترال پاناسونیک TDA200، قابلیت پورت USP دارد و جهت اتصال به کامپیوتر جهت برنامه ریزی استفاده میگردد و تنها فرقش با سانترال پاناسونیک TDA100D این است که سانترال پاناسونیک TDA200 ، هیچ گونه کارت شهری و داخلی به صورت اولیه داخل خودش ندارد و دستگاه خالی می باشد ، همچنین با تعویض CPU میتوان ، سانترال پاناسونیک TDA200 را به TDE200 تبدیل کرد . و به سانترال پاناسونیک TDA200 ،میتوان کارت VOIP هم اضافه کرد .

اگر کارت ۰۴۹۰که همان کارت VOIP است را روی سانترال پاناسونیک TDA200 بگذاریم ، میتوانیم از طریق داخلی با مراکز دیگر هم به راحتی و بدون هزینه ، ارتباط برقرار کنیم که این کار باعث صرفه جویی در مصرف کابل و جابجایی آسان از محلی به محل دیگر میباشد  .

 سانترال پاناسونیکTDA600

سانترال پاناسونیک  TDA600 با ظرفیت نهایی ۱۰۲۴ پورت برای شرکتهای بزرگ طراحی گردیده است که سانترال پاناسونیک TDA600، با قرار دادن ۱۰جای کارت برای ظرفیت اولیه طراحی شده است با قرار دادن ۳مرکز TDA620 برحسب احتیاج ،میتوانید دستگاه سانترال پاناسونیک خود را ارتقادهید و هر مرکز TDA620 قابلیت ۱۱جای کارت را درون خود دارا می باشد .

ظرفیت اصلی و نهایی سانترال پاناسونیک TDA600 ، تا ۶۴۰ خط شهری می باشد با توجه به ۲عدد کارت PRI و ۹۶۰ خط داخلی ، که میتوانیم با گذاشتن کارت ۰۱۰۵ ظرفیت دستگاه را ارتقادهیم . سانترال پاناسونیک TDA600 ، هم مانند TDA100و TDA200 دارای پورت USB جهت اتصال به کامپیوتر می باشد . و با تعویض سی پی یو سانترال پاناسونیک TDA600 را میتوانیم به TDE600 تبدیل کنیم  .

با گذاشتن کارت VOIP ، دستگاه سانترال پاناسونیک TDA600را میتوانیم به دستگاه تحت شبکه تبدیل کنیم ، این سیستم با دستگاه PRI هم سازگاری عالی دارد .

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک  ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت سانترال پاناسونیک تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *