شرکت مخابراتی کارین

تلفن سانترال کارین ۵۰۰
نوامبر 1, 2018
تلفن سانترال کارین- ارتباط گستران
نوامبر 3, 2018

یکی از مراکز پرکاربرد در کشور ، مرکز تلفن ایرانی به نام کارین است که با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه در بسیاری از ادارات ، ارگانهای دولتی و بسیاری از بیمارستانها و در انواع کوچک و بزرگ یافت میشود  .

شرکت مخابراتی کارین

شرکت مخابراتی کارین ، مراکز تلفن ایرانی کارین را بابهترین نرم افزارها و بالاترین تجهیزات و با کمترین هزینه خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

شرکت کارین در زمینه فروش انواع سانترال کارین ، با بیش از۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه تلفنهای سانترال کارین ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب ، راه اندازی و تعمیرات فوق تخصصی مراکز تلفن سانترال کارین به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

از جمله مرکز تلفن سانترال کارین میتوانیم به سانترالهای  : کارین ۱۶ ، کارین ۲۴ ، کارین ۴۸ ، کارین ۹۶ ، کارین ۵۰۰ و کارین ۲۰۰۰ اشاره کنیم ، که منظور از این اعداد تعداد ورودی و خروجیهای داخل سیستم است به طور مثال تلفن سانترال کارین ۹۶ : دارای مثلا۸ خط شهری و ۹۶خط داخلی می باشد که جهت ارتقاء دادن میتوان سانترال کارین ۵۰۰ را جایگزین سانترال کارین۹۶ نمود .

شرکت مخابراتی کارین  پیشرو در امور مخابراتی و پروژه های سانترال ، از قبیل نصب و راه اندازی مرکز تلفن های پر ظرفیت و کم ظرفیت ، تهیه و تعمیر انواع کارتهای شهری ، داخلی ، کارت ps ، کارت سی پی یو ،  عیب یابی نرم افزاری ، سخت افزاری ، ردیابی و اتصال خطوط شهری و داخلی ، نگهداری از دستگاه سانترال با کیفیت خدماتی بی نظیر و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه درخصوص نصب ، راه اندازی و نگهداری سیستمهای تلفن سانترال در زمینه تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی ، توسط تیم حرفه ایی و با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا ، با کیفیت بسیار بالا و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانشی که متخصصان در این زمینه دارند باعث شده تا تمامی عیوب مشخص شود و با کمترین هزینه برایتان برطرف گردد .

کنسول اپراتوری کارین

کنسول اپراتوری کارین که مقداری از کیبورد کامپیوتر بزرگتر میباشد با بهره گیری از سوئیچها ، علائم صوتی ، لامپهای LED و تصاویر صفحه نمایشگر LCD ، که آخرین تکنیک در نمایش علائم و تصاویر است و با توجه به رویت اطلاعات خطوط داخلی و شهری میتواند امکانات سیستم کارین را بسادگی در اختیار مشترکین خطوط شهری و داخلی بگذارد .

این کنسول مجهز به ساعت و تقویم بوده که میتوان آن را به عنوان آلارم نیز تنظیم کرد و همچنین میتوان از طریق این کنسول ، مرکز تلفن سانترال کارین را برنامه ریزی نمود .

کنسول اپراتوری کارین ، قابلیت جوابگویی به خطوط شهری و اتصال به داخلیهای مورد نظر و همچنین قابلیت تکرار اتوماتیک شماره گیری خطوط شهری در هنگام مشغول بودن خط بدون وقفه و مکالمات زنجیره ایی بین خطوط شهری و داخلی یا همان کنفرانس تلفنی و برقراری سرویس دهی در شب را دارا می باشد .

برنامه ریزی سانترال کارین

قبل از هر توضیحی این را بدانید که کنسول اپراتوری کارین ، همان گوشی اپراتوری است که اپراتور یک سازمان یا شرکت با آن کار میکند .

شرکت مخابراتی کارین  جهت برنامه ریزی سانترال های خود از یک کنسول اپراتوری استفاده نموده که یک مقدار از کیبورد کامپیوتر بزرگتر است و تعدادی کلید روی آن قرار دارد که از طریق این کنسول برنامه ریزی سانترال کارین انجام میگیرد .

در ردیف پایین از سمت چپ به راست کلیدهای خط شهری قرار دارد ، یعنی در همان حین که برنامه ریزی میشوند بوق خط شهری سانترال کارین ، توسط این کلیدها شنیده میشود که با زدن این کلیدها به خط شهری پاسخ میدهید و پس از اینکه پاسخ خط را دادید و خواستید به یکی از داخلیها وصل کنید با فشردن مجدد همان کلید مشترک مورد نظر را پشت خط گذاشته که در این لحظه شما صدای بوق ممتد داخلی را میشنوید بعد از اینکه صدای زنگ را شنیدید با کلید قطع کن مشترک مورد نظر را به داخلی مورد نظرش انتقال میدهید و اگر بخواهید شماره شهری بگیرید ، باید یکی از کلیدهای روی کنسول کارین را فشاردهید و به محض شنیدن بوق شهری ، شماره خود را بگیرید و به همان ترتیب که توضیح دادیم به داخلی مورد نظر متصل کنید که به این ردیف ، ردیف اول گویند ، با این کلیدها میتوانید به صورت دستی انتخاب کنید که دقیقا از کدوم خط شهری شماره گیری کنید مثلا با زدن کلید L1 و شماره گیری ۰۲ میتوانید با خط a2  شماره بگیرید .

پس برای دسترسی به بوق شهری سانترال کارین میتوانید یکی از کلیدهای a1 تا a8 را فشار دهید و شماره مورد نظر خود را بگیرید و دوباره همان کلید را فشار دهید تا کاربر، پشت خط قرار بگیرد و بعد از آن شماره داخلی مورد نظر خود را وارد کرده و بعدکلید قطع کن را بزنید تا خط منتقل گردد .

برای پاسخگویی خط مورد نظر که در حال زنگ خوردن است ، خط در حال زنگ خوردن را با فشار کلید مربوطه جواب دهید و باز هم کلید را فشار بدهید تا مشترک پشت خط قرار بگیرد و بعد شماره داخلی درخواستی را شماره گیری کنید و بعد کلید انتقال یا قطع کن را بزنید .

در مدل های پایینتر کارین ، هر خطی به یک شماره مربوط میگردد و با هر شماره مشخصی که تماس گرفته شود به همان کلید مربوط به خودش زنگ میخورد که شماحتما باید همان کلید را فشار دهید مثلا اگر با خط ۳ که همان کلید است تماس گرفته شود شما باید همان کلید ۳ را فشار دهید و خط را جواب دهید .

همچنین در صورت شلوغ بودن خطوط ، شما می توانید به سرعت خط های مختلف را با یکبار فشاردادن و جواب دادن و یکبار فشاردادن و پشت خط نگه داشتن ، به خط بعدی بروید و همین کار را به ترتیب انجام دهید و به نوبت ، خط ها را HOLD و پاسخ دهید .

ردیف بعدی ، ردیف شیفت کردن روز و شب است که  همان کلید nt نامیده میشود به این صورت که در شروع ساعت کاری ، اپراتور با فشردن این کلید ، اختیار اپراتوری را به دست میگیرد و با تمام شدن ساعت کاری با یکبار دیگر فشردن این کلید زنگ تماسها از بیرون به جای مشخصی از دستگاه منتقل میگردند که معمولا در شیفت شب نگهبانهای سازمانها و ادارات در این ساعات غیر اداری ، تماسهارا پاسخ میدهند و باز هم نگهبانان میتوانند خطهارا به داخلیهای مربوطه متصل کنند و با زدن کلید قطع کن و گرفتن شماره داخلی مورد نظر ، خط را انتقال دهند .

امکانات کنسول اپراتوری کارین

 • پاسخگویی به مکالمات شهری وارده به داخلی مورد نظر
 • انتخاب هر خط شهری توسط کلید مربوطه
 • تکراراتوماتیک شماره گیری شهری هنگام مشغول بودن شماره مورد نظر بدون وقفه در انجام کار
 • برقراری مکالمات زنجیره ایی
 • برقراری ارتباط کنفرانس داخلیها با یکدیگر و با خط شهری
 • ارسال موزیک برای خطوط شهری و داخلیهای در حال انتظار
 •  برقراری سرویس شب

فعالیتهای شرکت کارین

شرکت مخابراتی کارین ، فروش و تعمیرات سانترال کارین را با کیفیت عالی برعهده دارد که در زیر به برخی از این خدمات اشاره میکنیم :

 1. فروش و تعمیرات انواع تلفن سانترال کارین
 2. فروش و تعمیرات انواع کارتهای کارین
 3. فروش و تعمیرات انواع کنسول اپراتوری کارین
 4. فروش تلفن گویای پیشرفته کارین
 5. مشاوره ، طراحی و اجرای کلیه پروژه های کابلی و مرتب سازی ترمینالها و MDF ساختمان
 6. پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی ، نصب ، راه اندازی و حفظ و نگهداری سالیانه مراکز تلفن سانترال
 7. فروش ، نصب و تعمیرات فوق تخصصی و ارزان انواع تلفنهای کارین
 8.  فروش و تعمیرات تخصصی کنسول اپراتوری کارین ۲۴- ۴۸ – ۹۶ – ۵۰۰ -۲۰۰۰
 9. فروش و تعمیرات تخصصی کارت تون مخصوص سانترال کارین ۲۴- ۴۸ – ۹۶ – ۵۰۰ – ۲۰۰۰
 10. تعویض سانترال های قدیم کارین با جدید
 11. نرم افزار شارژینگ مخصوص تلفن سانترال کارین ۲۴- ۴۸ – ۹۶ – ۵۰۰ – ۲۰۰۰
 12. فروش و تعمیرات انواع کارتهای DTMF – PS- CPU – LINE- TRK
 13. سرویس و نگهداری سالیانه انواع مراکز سانترال کارین

 تعمیرات سانترال کارین

تعمیرات سانترال کارین ، یکی از تعمیرات تخصصی در شرکت مخابراتی کارین می باشد که توسط تیم تخصصی و حرفه ایی و با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا ، با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانش این کار ، تمامی عیوب ایجاد شده را با کمترین هزینه برایتان مرتفع میسازند .

شرکت مخابراتی کارین در زمینه فروش و تعمیرات تلفن سانترال کارین ، با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال کارین و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب ، راه اندازی و تعمیرات تخصصی سیستمهای سانترال کارین به صورت ۲۴ ساعته ، در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، در خدمت شما عزیزان میباشد .

در حقیقت نمایندگی کارین ، تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

یکی از واحدهای فعال در نمایندگی کارین ، واحد تعمیرات می باشد که تخصصی ترین تعمیرات را خدمت شما عزیزان ارائه میدهد ، بنابراین متخصصین واحد تعمیرات شرکت کارین به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات سانترال کارین در اختیار دارند ، قادر به تشخیص عیوبدستگاه سانترال کارین می باشند و تعمیراتش را در کوتاهترین زمان برایتان انجام خواهند داد ، پس اگر بدنبال تعمیرات دستگاه سانترال کارین و کارتهای آن  با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت میباشید ، حتما به سراغ نمایندگی بروید و از افراد متفرقه در این کار جدا خودداری نمایید .

شرکت کارین در واحد تعمیرات ، آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیرات دستگاه سانترال کارین را انجام خواهد داد واگر سانترالتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد .

شرکت کارین معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت کرده و برای بهبود بخشیدنش تلاش کند و بخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان دارد ، در ارائه خدمات به مشتریان ، بسیار موفق بوده و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ نماید .

متخصصین در واحد تعمیرات پس از عیب یابی دستگاه ، ایراد دستگاه را شناسایی کرده و جهت رفع مشکل و رفاه حال بیشتر مشتریان عزیز ، از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

شرکت مخابراتی کارین در زمینه تعمیرات ، شرکت بسیار مطمئن و قابل اعتمادی می باشد زیرا درکمترین زمان ممکن ، ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسب انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد .

شرکت مخابراتی کارین ، با ۲۰ سال سابقه درخشان در میدان ولیعصر تهران احداث گردیده و در حال حاضر این مجموعه با استفاده از آخرین روش های فنی و با تجهیزات عالی ، همواره درصدد کسب رضایت شما مشتریان عزیز و ارجمند میباشد .

تعمیرسانترال کارین ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان شرکت کارین به دلیل در دست داشتن ابزارهای پیشرفته و درجه یک انجام گیرد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود زیرا در این زمینه ، شرکتهایی وجود دارند که خود را به نام نمایندگی کارین خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین انجام میدهند که اینکار باعث میگردد شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد در حالی که در نمایندگی کارین ، متخصصان در زمینه تعمیرات ، با ابزارهای ویژه و بابهترین کیفیت همراه با گارانتی و خدمات پشتیبانی در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

شرکت کارین ، با بهره گیری از بهترین متخصصین در زمینه تعمیرات توانسته در طول سالها تجربه ، با بالاترین سطح کیفیت ، رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد .

شرکت کارین ،افتخار دارد در زمینه فروش و خدمات عالی و با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان باشد .

شما عزیزان میتوانید بادیدن هرگونه مشکل در دستگاه سانترال خود به مرکز تعمیرات کارین واقع در میدان ولیعصر مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات را دریافت نمایید .

امکانات سانترال کارین

 • اشتراک گذاری بین خطوط شهری و داخلی
 • تلفن گویای کارین ( پاسخگوی خطوط شهری )
 • صرفه جویی در هزینه
 • دسترسی آسان به و بدون هزینه بین داخلی ها
 • قابلیت توسعه خطوط شهری
 • کنفرانس تلفنی چند خط همزمان
 • استفاده از سیستم ثبت و ضبط مکالمات
 • صفربند و دوصفربند
 • صندوق صوتی پیشرفته
 • پاسخگویی به مکالمات شهری وارده به داخلی مورد نظر
 • انتخاب هر خط شهری توسط کلید مربوطه
 • تکراراتوماتیک شماره گیری شهری هنگام مشغول بودن شماره مورد نظر بدون وقفه در انجام کار
 • برقراری مکالمات زنجیره ایی
 • برقراری ارتباط کنفرانس داخلیها با یکدیگر و با خط شهری
 • ارسال موزیک برای خطوط شهری و داخلیهای در حال انتظار
 •  برقراری سرویس شب

 تلفن گویای کارین و قابلیتهای مربوطه

 1. تلفن گویای کارین قابلیت زیر شاخه شدن تا ۶ لایه را دارد
 2. صداگذاری به وسیله کامپیوتر و یا گوشی همراه
 3. مجهز به ساعت برای تعویض حالت روز و شب
 4. لیست شماره گیری کوتاه
 5. شماره گیری تون و پالس
 6. کم مصرف
 7. نصب و راه اندازی بسیار آسان
 8. پیام خوش آمد گویی
 9. نصب ، تنظیم و کاربری آسان
 10. پاسخگویی خودکار به خطوط شهری
 11. اتصال خطوط شهری به داخلیهای مورد نظر
 12. شماره گیری پالس یا تون
 13. برنامه ریزی دومنظوره ( تلفن و کامپیوتر )
 14. رم خور
 15. ایجاد سناریوهای متنوع پاسخگویی
 16. سهولت در نصب و راه اندازی سیستم
 17. نصب ، تنظیم و کاربری بسیار آسان
 18. حذف تماسهای بی مورد و شخصی
 19. ارتقای کیفیت مکالمات
 20. ارتقای امنیت سازمانی
 21. تشخیص شماره گیری به صورت پالس یا تون
 22. گروه بندی داخلیهای تلفن گویای کارین
 23. هدایت تماسها تا مشترک مورد نظر
 24. منوبندی سیستم درحالتهای مختلف
 25. منوبندی سیستم درحالتهای مختلف
 26. انتقال مکالمه تا زمان برداشتن گوشی
 27. پخش پیامهای خوش آمد گویی
 28. پخش پیامها در زمانهای صبح ، ظهر و عصر
 29. انتقال تماسها به تلفنهای مورد نظر
 30. برداشتن نسخه پشتیبان ار اخرین تغییرات
 31. استفاده از رم برای برنامه ریزی
 32. ایجاد رمزهای گوناگون برای مدیریت سیستم
 33. دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۰سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی شرکت ارتباط گستران

قیمت سانترال کارین

فروش و تعمیرات تلفن سانترال کارین از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند :

 1. کیفیت
 2. نوع گارانتی
 3. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی ، خدمات پس از فروش و تعمیرات عالی سیستم روی قیمت تلفن سانترال کارین و تعمیراتش تاثیر بسزایی دارد که شرکت کارین ، فروش و تعمیرات  سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی و با ضمانت عالی به شما عزیزان ارائه میدهد .

واحد فروش و تعمیرات شرکت کارین ، قیمت حدودی فروش و تعمیرات سانترال و کارتهای کارین را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۲۷۵۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *