خدمات تلفن سانترال

نمایندگی مرکز تلفن پاناسونیک
ژوئن 22, 2020
سانترال کارین ۴۸
ژوئن 24, 2020

شرکت ارتباط گستران عرضه کننده خدمات تلفن سانترال ، توسط تیم با تجربه و آموزش دیده و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا در کمترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان میباشد

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویا برآورد هزینه (قیمت)با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

خدمات سانترال

خدمات تلفن سانترال از مهمترین خدمات جهت برقراری ارتباط تلفن داخلی میباشد که بین کارمندان یک مجموعه انجام میگیرد که شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی سانترال تلفن کاملا به ساختار سانترال آشنا و مسلط بوده و میتواند بهترین خدمات را برای شرکت شما عرضه کند .

خدمات تلفن سانترال شامل مشاوره رایگان ، تهیه سانترال ، نصب ، راه اندازی و برنامه ریزی سانترال تلفن با دارا بودن کارشناسان و نصابان حرفه ایی انجام میگیرد .

اولین و بهترین خدمات تلفن سانترال مربوط به نصب و راه اندازی سیستم سانترال تلفن میباشد و دومین و مهمترین خدمات تلفن سانترال پشتیبانی و خدمات پس از فروش تلفن سانترال میباشد .

شما عزیزان میتوانید جهت دریافت هرگونه خدمات تلفن سانترال در خصوص انتخاب بهترین سیستم  با کارشناسان فروش ما در اسرع وقت تماس حاصل فرمایید .

تعمیرات تلفن پاناسونیک از خدمات دیگر شرکت ارتباط گستران میباشدکه با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه ، مطابق با فناوریهای روز دنیا و با کیفیت بسیار بالا و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانش اینکار تمامی عیوب را تشخیص داده و با کمترین هزینه رفع خواهند کرد .

شرکت ارتباط گستران ، نمایندگی تخصصی ترین تعمیرات تلفن پاناسونیک ، دارای ۱۵ سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک می باشد .

قابل ذکر است که درتعمیرات تلفن پاناسونیک ، نوع رفع خرابی ، هم مهارت و هم کیفیت وسایل به کار برده شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که در شرکت ارتباط گستران از قطعات کاملا اورجینال ، استفاده میگردد .

شرکت ارتباط گستران با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصی مراکز تلفن سانترال به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و به بهترین نحو ، اعلام آمادگی مینماید .

یکی از تعمیرات تخصصی در این شرکت تعمیرات تلفن می باشد که توسط تیم تخصصی و حرفه ایی و با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا و با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانش این کار تمامی عیوب ایجاد شده را با کمترین قیمت برایتان مرتفع میسازند .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک در زمینه تعمیرات تلفن پاناسونیک ، تخصص در زمینه تلفنهای رومیزی ، تلفن های بی سیم ، تلفنهای باسیم و انواع سانترال ، با بیش از ۱۵ سال سابقه  ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و مراکز تلفن سانترال و گوشیهای بی سیم و باسیم پاناسونیک به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

شرکت ارتباط گستران ،  فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز کرده و تمامی محصولات شامل یکسال گارانتی تعمیرات شرکت ارتباط گستران میباشند

شرکت ارتباط گستران ، تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

گوشی های پاناسونیک معمولا با استفاده نادرستی که از آنها میشود و در طول مدتی که از آنها استفاده میگردد دکمه های شماره گیری کاملا سفت شده و قابل شماره گیری نمی باشند یا به سختی شماره گیری میگردد که از مشکلات عمده و رایج مردم می باشد از مشکلات دیگر در امر گوشیهای پاناسونیک پاک شدن اعداد روی کی پد می باشد که در اینصورت قطعه ایی از نمایشگر شماره باید تعویض گردد و از مشکلات رایج دیگر خالی کردن سریع شارژ می باشد که در اینصورت احتیاج به تعویض باطری می باشد و مشکلات مربوط به نویز و پارازیتی که در گوشی میشنید از دیگر مشکلات رایج اکثریت مردم و از ایرادهای مهم فنی می باشد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک واقع در میدان ولیعصر ، تعمیراتی از قبیل خرابی بلندگو( اسپیکر )، میکروفن ، صفحه کلید ، از کار افتادن دکمه ها ، قطع و وصل شدن صدا ، سوختن تلفن و دیگر قطعات تلفن پاناسونیک در این مرکز بابهترین ابزار تعمیر و تعویض میگردند و این اطمینان به شماداده میشود که تمام قطعات مصرفی از قطعات اصلی شرکت پاناسونیک تهیه میگردد .

شرکت ارتباط گستران معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت کند و برای بهبود بخشیدنش تلاش کند و به همین دلیل بخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان دارد در ارائه خدمات به مشتریان بسیار موفق بوده و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ کند .

تعمیرات تلفن یکی از تخصصی ترین خدمات شرکت ارتباط گستران می باشد و تلفن پاناسونیک از جمله بی سیم و با سیم پاناسونیک به دلیل استهلاک بسیار بالایی که دارد به مرور زمان موجب فرسایش گوشی میگردد و به تعمیر نیاز دارد که تعمیر گوشی پاناسونیک در این مرکز به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته انجام میگیرد .

متخصصین در واحد تعمیرات پس از عیب یابی دستگاه ، ایراد دستگاه را شناسایی میکنند و جهت رفع مشکل و جهت رفاه حال مشتریان عزیز  از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

شرکت ارتباط گستران در زمینه فروش و تعمیرات ، شرکت بسیار مطمئن و قابل اعتمادی می باشد زیرا درکمترین زمان ممکن ، ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسب انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی خدمات تلفن سانترال در واحد تعمیرات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر تلفن شمارا انجام خواهد داد واگر تلفنتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد در این مجموعه از تجهیزات درجه یک و با کیفیت و با بکارگیری بهترین متخصصین بهرمند شده است و باعث رضایت بیشتر مشتریان گردیده است پس اگر قصد تعمیر تلفن و یا حتی سانترال پاناسونیک و قطعاتش رادارید شرکت ارتباط گستران انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود .

تعمیرات تلفن ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان شرکت انجام گیرد زیرا تعمیرات تلفن  نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی خدمات تلفن سانترال ، با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تلفن سانترال پاناسونیک ، عرضه کننده انواع سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص فروش ، تعمیرات و نصب و راه اندازی سیستمهای تلفن سانترال  به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید وشما عزیزان میتوانید بادیدن هرگونه مشکل در تلفن به مرکز تعمیرات واقع در میدان ولیعصر مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات و اورجینال ترین قطعات را دریافت نمایید .

تعمیرات تلفنهای سانترال

 1. برطرف کردن مشکل میکروفن گوشی
 2. تعویض پد شماره گیر انواع تلفنها
 3. فروش انواع باتری اصلی و اورجینال
 4. تعمیر آب خوردگی گوشی
 5. مدارشارژ
 6. تعمیر سوختگی
 7. تعمیر انواع گوشیهای بی سیم و باسیم پاناسونیک
 8. شکستگی صفحه ال سی دی
 9. عدم ارتباط با منشی
 10. رفع اختلال در گوشی
 11. تعویض قطعه
 12. ست کردن گوشی و بیس
 13. تعمیر کلیدهای شماره گیر
 14. رفع مشکل سفت شدن دکمه های شماره گیر
 15. تعمیرات انواع تلفن سانترال ( پاناسونیک ، کارین ، رهیاب )
 16. تعمیر دکمه های گوشی تلفن
 17. تعمیر انواع فکس پاناسونیک
 18. تعمیر و مرتب کاری پستهای مخابراتی
 19. پشتیبانی تلفنهای سانترال
 20. پروژه های کابلی
 21. تعمیرات انواع کارتهای پاناسونیک ، کارین و رهیاب
 22. ریست گوشی
 23. تعمیر کلیه قطعات گوشی
 24. رفع خرابی
 25. برنامه ریزی سانترال

نصب ، راه اندازی و برنامه ریزی تلفن سانترال

جهت نصب ، راه اندازی و برنامه ریزی تلفن سانترال نیازمند رعایت اصول خاص فنی میباشید که حتما بایده وسیله کارشناس انجام گیرد .

هزینه خدمات تلفن سانترال به چند دسته تقسیم میگردد :

 1. خرید دستگاه سانترال
 2. نصب سانترال
 3. کابلکشی سانترال
 4. تعمیرات تلفن سانترال
 5. خرید انواع کارت سانترال
 6. حفظ و نگهداری تلفن سانترال
 7. آپگرید کردن تلفن سانترال
 8. برنامه ریزی سانترال
 9. نصب تخصصی سانترال

قیمت خدمات سانترال

خدمات تلفن سانترال از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 1. کیفیت
 2. تست کامل سیستم
 3. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، تست کامل سیستم سانترال و خدمات پشتیبانی عالی روی قیمت سانترال تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران خدمات تلفن سانترال خود را با پشتیبانی عالی به شما عزیزان عرضه میدارد

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید

در صورت نیاز به اخذ هرگونه راهنمایی ، مشاوره رایگان و آگاهی از قیمتها و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویا برآورد هزینه (قیمت)با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *