دوربین مداربسته دام سقفی

کارتهای سانترال کارین ۵۰۰
سپتامبر 3, 2018
دوربین مداربسته دید در شب
اکتبر 21, 2018

سیستم تلوزیونی که یک مداربسته بین دوربین و سیستم نمایشگر را تشکیل دهد تا قابلیت مشاهده و ضبط تصاویر را داشته باشد و درجایگاه خود ثابت بوده و تصاویر را به جاهای دیگر ارسال کند را دوربین مداربسته گویند که به اینگونه دوربینها دوربینهای امنیتی هم گفته میشود .

دوربین مداربسته دام سقفی

دوربین مداربسته دام سقفی به دوربینهایی گفته میشود که به شکل گنبدی شکل بوده و معمولا به دلیل اینکه ضد آب نیستند در زیر سقف قرار میگیرند .

دوربین مداربسته دید در شب درداخل شرکتها ، منازل و در محیط های اداری بیشترین کاربرد را دارد و نوع معمولی و دید در شب دوربینها بستگی به خود کاربر دارد که بخواهد از چه کیفیتی برای دوربینها استفاده کند .

دوربین های دام به دلیل کوچک بودن و طرح گنبدی شکلی که دارد ، جذابتر از دوربینهای صنعتی می باشد و به همین دلیل است که بسیاری از شرکتها ، ساختمانهای مسکونی و اداری از دوربینهای دام سقفی استفاده میکنند .

به دلیل اینکه مقاومت دوربین های دام سقفی در برابر باد و باران مناسب نمی باشد بنابراین از این نوع دوربینها در محیهای سربسته استفاده میگردد وامروزه بیشتر دوربینهای مداربسته دارای دید در شب IR می باشند که این قابلیت بسیار مهمی در انتخاب دوربین است .

مزایای دوربین مداربسته

  1. کاهش وقوع جرم
  2. کمک به تحقیقات پلیس
  3. جلوگیری از دزدی ، جرم و جنایت
  4. محافظت از کودک یا سالمند
  5. امنیت بیشترجان و مال
  6. نظارت بر محل کار یا منزل از طریق انتقال تصویر روی موبایل                                                                                                      یکی دیگر از مزایای دوربینهای مداربسته این است که میتواند علاوه بر ضبط تصاویر ، اتفاقاتی را که در طول شبانه روز رخ میدهد نکاتی را در بازپخش به شما گوش زد کند به طور مثال اگر شما در منزل یا محل کارتان یک کالای بسیار گران قیمتی داشته باشید باید حتما از دوربینهای مداربسته با انتقال تصویر روی موبایل استفاده نمایید و قبل از اینکه مالتان به سرقت برود باید به فکر این قضیه باشید زیرا با استفاده ازانتقال تصویر بر روی گوشی همراهتان میتوانید به راحتی به استراحت پرداخته و یا به مسافرت بروید و این را بدانید که کنترل کردن از طریق دوربینهای مداربسته از موارد بجایی می باشد که به عنوان چشم دومتان میتوانید ازآن استفاده نمایید .

این نوع دوربینها منفعت های زیادی را در جهت جان و مال ما دارند که یکی از این منفعت ها ، مانع شدن از وقوع جرم ، جنایت و سرقت است که در این زمینه  کمک بسیار خوبی برای ما می باشند زیرا با استفاده از دوربینهای مداربسته میتوانید کودک یا سالمند خود را از طریق گوشی همراهتان به راحتی مشاهده کنید و از سلامتشان نیز باخبر شوید به طور مثال مغازه هایی که از دوربین استفاده میکنند از امنیت بیشتری برخوردار هستند چون دوربینها، درحقیقت پلیسهای شبانه روز ۲۴ ساعته ایی هستند که به ما در امنیت کمک شایانی خواهند کرد .

مزیت دیگر این دوربینها این است که شما میتوانید غیابی ، شاهد همه اتفاقات شرکت و یا منزل از طریق انتقال تصویر روی موبایلتان باشید و تسلط بیشتری روی شرکت و یا منزلتان خواهید داشت .

درحقیقت این دوربینها از لحاظ امنیت ، کاربردهای بسیاری دارند که از جمله آنها میتوان به امنیت منازل ،فروشگاهها، پارکینگ ساختمانها ،مغازه ها ، هتل ها و … اشاره نمود .

قیمت دوربین مداربسته دام سقفی

این دوربینها از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

  • کیفیت
  •  گارانتی معتبر
  • خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی تاثیر بسزایی دارد که شرکت زمرد تصویر، دوربین های خود را با یکسال گارانتی معتبر و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش شرکت زمرد تصویر ، قیمت حدودی دوربین مداربسته با کیفیت را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

*شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت دوربینهای مداربسته را از شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران بخواهید *

**لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه ( قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید**

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *