دوربین مداربسته دام سقفی

تعمیرات سانترال کارین
سپتامبر 3, 2018
تلفن سانترال پاناسونیک
سپتامبر 16, 2018

سیستم تلوزیونی که یک مداربسته بین دوربین و سیستم نمایشگر را تشکیل دهد تا قابلیت مشاهده و ضبط تصاویر را داشته باشد و درجایگاه خود ثابت بوده و تصاویر را به جاهای دیگر ارسال کند را دوربین مداربسته گویند که به اینگونه دوربینها دوربین امنیتی هم گفته میشود .

دوربین مداربسته دام سقفی

دوربین مداربسته دام سقفی به دوربینهایی گفته میشود که به شکل گنبدی شکل بوده و معمولا به دلیل اینکه ضد آب نیستند در زیر سقف قرار میگیرند و در دو نوع معمولی آنالوگ و فلزی دید در شب در بازار موجود میباشد .

دوربین مداربسته دام سقفی معمولا در زیر سقف ، داخل شرکتها ، منازل و در محیط های اداری بیشترین کاربرد را دارد و نوع معمولی و دید در شب دوربینها بستگی به خود کاربر دارد که بخواهد از چه کیفیتی برای دوربینها استفاده کند .

دوربین مداربسته دام سقفی به دلیل کوچک بودن و طرح گنبدی شکل ، جذابتر از دوربینهای صنعتی می باشند که به همین دلیل بسیاری از شرکتها و موسسات از دوربینهای سقفی در ساختمان خودشان استفاده میکنند که از دوربین مداربسته دام سقفی معمولا در رستورانها ، هتل ها و شرکتها و به دلیل ظاهر شیک و زیبایی که دارند استفاده میگردد .

به دلیل اینکه مقاومت دوربین های دام سقفی در برابر باد و باران مناسب نمی باشد بنابراین از این نوع دوربینها در محیهای سربسته استفاده میگردد .

دوربین های مداربسته دید در شب

امروزه دوربین مداربسته دام سقفی ، دارای دید در شب IR می باشند که این قابلیت بسیار مهمی در انتخاب دوربین می باشد ولی این قابلیت تفاوت محسوسی در هزینه دوربینها ندارد .

شرکت زمرد تصویر ، با توجه به نیازهای مشتریان توانسته دوربین مداربسته، با بهترین کیفیت و بهترین خدمات و با مشاوره در زمینه قیمت و نصب دوربینهای مداربسته جهت آپارتمان های مسکونی ، تجاری و نصب دوربینهای مداربسته ، کنترل از راه دور ، انتقال تصویر رایگان روی موبایل و طراحی و خدمات دوربینهای مداربسته در خدمت شما عزیزان باشد .

دوربینهای مداربسته به چند دسته مهم تقسیم میگردند

 • دوربین دام : ظاهری کروی شکل و به صورت نیم دایره می باشد و درمحیطهای بسته مانند داخل ساختمانهای مسکونی ، راهروها ، ساختمانهای تجاری ، اداری و فروشگاهها نصب میگردد .
 • دوربین بولت : ظاهری کشیده دارد و به دلیل خاصیت ضد آب بودنش در محیطهای باز استفاده میگردد .
 • دوربین مینیاتوری ( مخفی ) : این نوع دوربینها ، دوربینهای بسیار کوچکی هستند که به دلیل سایز کوچکشان و جاسازی در هرجا به دوربینهای مخفی یا جاسوزی معروف میباشند .
 • دوربین بی سیم : این نوع دوربینها از طریق اینترنت کار میکنند و جهت محیطهای بسیار بزرگ استفاده میگردند و نیازی به کابلکشی هم ندارند .
 • دوربینهای مداربسته دام سقفی دید در شب : دام به اصطلاح یعنی گرد که به صورت سقفی و در محیطهای بسته استفاده میگردد و دید در شب این دوربینها به این دلیل است که چراغ های ال ای دی دورتادورش قرار گرفته و در تاریکی مطلق هم دیده میشود .                                                                 دوربینهای مداربسته دام سقفی به دوربینهایی گفته میشود که به شکل گنبدی شکل بوده و معمولا به دلیل اینکه ضد آب نیستند در زیر سقف قرار میگیرند و در دو نوع معمولی آنالوگ و فلزی دید در شب در بازار موجود میباشد ، این دوربینها معمولا در مکانهای بسته ، داخل شرکتها ، منازل و در محیط های اداری بیشترین کاربرد را دارند و نوع معمولی و دید در شب دوربینها بستگی به خود کاربر دارد که بخواهد از چه کیفیتی برای دوربینها استفاده کند .

مزایای دوربین مداربسته

 1. کاهش وقوع جرم
 2. کمک به تحقیقات پلیس
 3. جلوگیری از دزدی و جرم
 4. از طریق ضبط تصاویر به وسیله دوربینهای مداربسته میتوانیم به تحقیقات پلیس کمک شایانی کنیم .
 5. محافظت از کودک یا سالمند
 6. نظارت بر محل کار یا منزل از طریق انتقال تصویر روی موبایل
 7. امنیت بیشترجان و مال
 8. یکی از مزایای مهم دوربین مداربسته انتقال تصویر رایگان روی گوشی همراهتان می باشد .
 9. یکی دیگر از مزایای سیستم مداربسته این است که میتواند علاوه بر ضبط تصاویر ، اتفاقاتی را که در طول شبانه روز رخ میدهد نکاتی را در بازپخش به شما گوش زد کند . به طور مثال اگر شما در منزل یا محل کارتان یک کالای بسیار گران قیمتی داشته باشید باید حتما از دوربینهای مداربسته با انتقال تصویر روی موبایل استفاده نمایید و قبل از اینکه مالتان به سرقت برود باید به فکر این قضیه باشید زیرا با استفاده ازانتقال تصویر روی گوشی همراهتان میتوانید به راحتی به استراحت پرداخته و یا به مسافرت بروید .

کنترل کردن از طریق دوربینهای مداربسته از موارد بجایی می باشد که به عنوان چشم دومتان میتوانید ازآنهااستفاده نمایید .

شما با نصب دوربینهای مداربسته و از طریق گوشی همراه خود میتوانید به راحتی خانه یا محل کارخود را رها کرده و به سفر بروید و از طریق انتقال تصویری که روی گوشی همراهتان دارید بر محیط منزل و یا محل کار خود مسلط باشید و نوعی امنیت را برای خانه و محل کارتان برقرار کنید .

 1.  دوربینهای مداربسته منفعت های زیادی در جهت جان و مال ما دارد که یکی از این منفعت ها ، مانع شدن از وقوع جرم ، جنایت و سرقت است که در این زمینه  کمک بسیار خوبی برای ما می باشد .

با استفاده از دوربینهای مداربسته میتوانید کودک یا سالمند خود را از طریق گوشی همراهتان به راحتی مشاهده کنید و از سلامتشان باخبر باشید .

به طور مثال مغازه هایی که از دوربین استفاده میکنند از امنیت بیشتری برخوردار هستند زیرا دوربینها، درحقیقت پلیسهای شبانه روز ۲۴ ساعته ایی هستند که به ما در امنیت کمک شایانی میکنند .

مزیت دیگر دوربینهای مداربسته خوب این است که شما میتوانید غیابی ، شاهد همه اتفاقات شرکت از طریق انتقال تصویر روی موبایلتان باشید و تسلط بیشتری روی شرکتتان داشته باشید .

درحقیقت دوربینهای مداربسته از لحاظ امنیت کاربردهای بسیاری داردکه از جمله آنها میتوان به امنیت منازل شخصی ،فروشگاهها ، پارکینگ ساختمانها ،مغازه ها ، هتل ها و … اشاره نمود .

نکات قابل توجه جهت خرید و نصب دوربین مداربسته

 1. بازدید از محل
 2. انتخاب جای مناسب جهت نصب دوربین
 3. انتخاب دوربین با کیفیت ( مدل ، ظاهر و کاربرد )
 4. نوع لنز دوربین که از اجزای مهم و اصلی دوربین همین لنز دوربین می باشد
 5. نوع بدنه دوربینهای مداربسته
 6. قابلیت دید در شب ( دوربینهایی که این قابلیت را دارا هستند در تاریکی مطلق هم تصویر بسیار خوبی به شما میدهند)
 7. گارانتی معتبر
 8. کیفیت تصویر
 9. کیس دوربین ( فلزی یا پلاستیکی )

این موارد  ویژگیهایی می باشند که دوربینهای مداربسته باید داشته باشد .

بهترین روش برای تشخیص رزولوشن یا همان کیفیت تصویر دوربینهای مداربسته ، رکورد کردن تصویر با دستگاه دی وی آر می باشد .

پس از ضبط تصاویر مورد نظر توسط دی وی آر ، از طریق کامپیوتر اجرا کرده و رزولوشن یا همان کیفیت تصویر را برسی میکنیم.

چرا از دوربینهای مداربسته باید استفاده کنیم 

یکی از دلایل مهمی که باید از دوربین مداربسته استفاده کرد امنیت بالای آن می باشد زیرا اتفاقاتی که در طول شبانه روز رخ میدهد را به طور کامل نمایش میدهد و در جاهای مختلف مانند سازمانها ، ادارات ، منازل شخصی ، فروشگاهها ، پارکینگها ، مغازه ها ، هتل ها و …. به کار میرود .

 1. معمولا جاهایی مانند ادارات ، منازل مسکونی ، مغازه ها ، پارکینگها ، فروشگاهها ، هتل ها و … از مکانهایی هستند که باید دوربین در آنها نصب گردد .
 2. معمولا مدیرانی که در محل کار خود حضور چندانی ندارند میتوانند از طریق دوربینهای مداربسته کارمندان خود را چک کنند و با خیال راحت به کارشان بپردازند .
 3. در واحدهای مسکونی کوچک و مغازه ها ، دوربین را طوری نصب و تنظیم میکنند که ورودی واحدو مغازه را نشان دهد .
 4. درب ورودی ساختمانها
 5. پارکینگها
 6. حیاط ساختمان
 7. پشت بام
 8. انبار ها
 9. صندوق یا دخل مغازه

مثلا اگر شما جنس گرانقیمتی را در منزل یا محل کار دارید باید حتما از دوربینهای مداربسته استفاده کنید تا با اطمینان کامل و خیالی راحت به کار خود بپردازید و یا به مسافرت بروید .

جهت نصب سیستم مداربسته دید در شب ، ابتدا باید از محل کارشناسی گردد تا مشخص گردد چه نوع دوربینی نیاز آن مجموعه می باشد و نحوه کابل کشی از محل دوربین تا محل نصب باید مشخص گردد.

دوربینهای مداربسته یک خروجی تصویر و یک ورودی برق دارند که برق دوربین اکثرا ۱۲V2AH می باشد .

خروجی تصویر دوربین مداربسته دید در شب ، مستقیم به تلوزیون یا دستگاه دی وی آر یا NVR نصب میگردد .

ورودی LAN دو پورت می باشد که برای تصاویر سیستم مداربسته دید در شب ، استفاده میگردد .

برای اتصال دوربین مداربسته دید در شب به دستگاه دی وی آر از کابل RG59 استفاده میگردد که در دوسر کابل فیش BNC قرار دارد، که یک سر آن به دوربین و یک سر دیگرش به دی وی آر نصب میگردد .

 1. اگر دوربین مداربسته در فضای بیرون باشد باید کابلها از لوله فلکسی و در فضای داخل باشند از داخل داکت رد میگردند .

خدمات شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربینهای مداربسته در تهران :

 1. نصب دوربین مداربسته
 2. انتقال تصویر روی گوشی همراه
 3. فروش دوربین مداربسته
 4. مشاوره و پشتیبانی در زمینه دوربین
 5. کابلکشی دوربینها را با افراد متخصص و در سریعترین زمان ممکن
 6. نصب و خدمات پشتیبانی عالی دوربینها با کیفیت سرویس دهی عالی و نصب اصولی
 7. شرکت زمرد تصویر ، توسط گروهی از مهندسان متخصص و با تجربه در کار و نصب دوربینهای مداربسته با مناسبترین قیمت ، شما عزیزان را در این زمینه یاری میکند و خدمات عالی را به شما عرضه میدارد .
 8. نصب حرفه ایی دوربینهای مداربسته با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت
 9. فروش انواع دوربینهای آنالوگ ، AHD،IP
 10. جابجایی ، سرویس و رفع خرابی دوربینها جهت مغازه ها ، فروشگاهها ، پارکینگها ، کارگاهها ، آپارتمانها ، انبارها و مراکز دولتی و غیر دولتی و انواع شرکت و ویلاها از صفر تا صد با گارانتی معتبر و طلایی شرکت زمرد تصویر
 11. زمرد تصویر نمایندگی مرکزی دوربینهای مداربسته با توجه به نیاز مشتریان ، دوربینهایی متناسب با بودجه و با کیفیت بالا عرضه میدارد .
 12. شرکت زمرد تصویر ، با مشاوره در زمینه قیمت ، نصب و کابلکشی دوربینهای مداربسته ، جهت آپارتمانهای مسکونی و تجاری و … نصب دوربینهای مداربسته و کنترل از راه دور با انتقال تصویر رایگان روی موبایل و خدمات پشتیبانی بسیار عالی در خدمت شما عزیزان می باشد .

قیمت دوربین مداربسته دام سقفی

دوربین مداربسته دام سقفی از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت دوربین مداربسته دام سقفی ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت زمرد تصویر، دوربین های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت زمرد تصویر ، قیمت حدودی دوربین مداربسته دام سقفی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه ( قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *