سانترال ایرانی

خدمات پس از فروش تلفن سانترال
ژوئن 23, 2020
دستگاه سانترال ایرانی
ژوئن 30, 2020

یکی از مراکز پرکاربرد در کشور ، سانترال ایرانی کارین است که با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه در بسیاری از ادارات ، ارگانهای دولتی و بسیاری از بیمارستانها در انواع کوچک و بزرگ یافت میشود که از انواع مرکز تلفن کارین ، میتوان به کارین ۱۶، کارین ۲۴ ، کارین ۴۸ ، کارین ۹۶ ، کارین ۵۰۰ و کارین ۲۰۰۰ اشاره کرد .

درحال حاضر بیشترین کارکرد روی کارین ۴۸ ، ۹۶ ، ۵۰۰ و ۲۰۰۰میباشد ،که باز هم در بین این ۳ دسته ، کارین ۲۰۰۰ سیستم کاملا دیجیتالی کارین و پیشرفته ایی  میباشد .

سانترال ایرانی

شرکت ارتباط گستران نمایندگی سانترال ایرانی کارین در زمینه فروش سانترالهای کارین با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه تلفن سانترال کارین ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز سانترال ایرانی کارین به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اعلام آمادگی مینماید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی سانترال ایرانی کارین در تهران ، فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز کرده و تمامی محصولاتش شامل یکسال گارانتی و ۱۰سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی شرکت ارتباط گستران می باشند.

سانترال ایرانی کارین با ظریفیت های مختلف طراحی شده و  به صورت پرظرفیت و کم ظرفیت که مقدار ظرفیت هایشان متغیر می باشد  و هر مشترکی طبق نیازخود آن خریداری و استفاده خواهد کرد .

کنسول اپراتوری کارین یک مقدار از کیبورد کامپیوتر بزرگتر است که تعدادی کلید روی آن قرار دارد که برنامه ریزی سانترال کارین را  از طریق همین کنسول اپراتوری انجام میدهند .

قابلیتهای سانترال ایرانی کارین

 1. قابلیت گویا
 2. قابلیت افزایش خطوط شهری و داخلی
 3. قابلیت برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی
 4. امکان استفاده از دو اپراتور مستقل درسانترال کارین ، به صورت همزمان
 5. امکان افزایش مکالمات در صورت کاهش خطوط شهری
 6. دوسیمه بودن و امکان استفاده از هرنوع تلفن رومیزی
 7. امکان ارتباط با کامپیوتر
 8. استفاده از باطری ۱۲ ولت
 9. امکان ارتقای خطوط شهری و داخلی
 10. اشتراک گذاری بین خطوط شهری و داخلی
 11. تلفن گویای کارین ( پاسخگوی خطوط شهری )
 12. صرفه جویی در هزینه
 13. دسترسی آسان به و بدون هزینه بین داخلی ها
 14. قابلیت توسعه خطوط شهری
 15. کنفرانس تلفنی چند خط همزمان
 16. استفاده از سیستم ثبت و ضبط مکالمات
 17. صفربند و دوصفربند
 18. پاسخگویی به مکالمات شهری وارده به داخلی مورد نظر
 19. انتخاب هر خط شهری توسط کلید مربوطه
 20. تکراراتوماتیک شماره گیری شهری هنگام مشغول بودن شماره مورد نظر بدون وقفه در انجام کار
 21. برقراری مکالمات زنجیره ایی
 22. برقراری ارتباط کنفرانس داخلیها با یکدیگر و با خط شهری
 23. ارسال موزیک برای خطوط شهری و داخلیهای در حال انتظار
 24.  برقراری سرویس شب
 25. اشتراک گذاری بین خطوط شهری و داخلی
 26. صرفه جویی در هزینه
 27. دسترسی آسان به و بدون هزینه بین داخلی ها
 28. صفربند و دوصفربند
 29. انتخاب هر خط شهری توسط کلید مربوطه
 30. برقراری مکالمات زنجیره ایی
 31. استفاده از سیستم ثبت و ضبط مکالمات
 32.  برقراری سرویس شب

 تلفن گویای کارین و قابلیتهای مربوطه

در حقیقت تلفن گویا یک دستگاه کمکی می باشد که به عنوان پاسخگویی خودکار خطوط شهری بکار میرود و باعث میشود روند کاری شمارابالا برود و یکی از عوامل کاهش هزینه در سانترال می باشد که در این خصوص شرکت کارین تلفن گویایی را تجهیز کرده که مخصوص تلفن سانترال کارین می باشد که از قابلیتهای بسیار زیادی  برخوردار است و در اکثر مراکز و سازمانهایی که دارای تلفن سانترال کارین می باشند به کار میرود و در حقیقت نوعی کمک به نیروی انسانی می باشد .

درحقیقت تلفن گویای کارین ، در مراکز درمانی و سازمانها به دلیل کمک به اپراتور نیروی انسانی بیشترین کاربرد را دارد که با نصب تلفن گویا در این مراکز ، تماس گیرندگان با شماره گیری داخلی مورد نظرشان مستقیم به شخص مورد نظر متصل میشوند و تماس برقرار میشود که شامل ویژگیهای منحصر به فرد میباشد که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود .

 1. ایجاد زیر شاخه تا ۶ لایه
 2. صداگذاری به وسیله کامپیوتر و یا گوشی همراه
 3. مجهز به ساعت برای تعویض حالت روز و شب
 4. لیست شماره گیری کوتاه
 5. شماره گیری تون و پالس
 6. بسیار کم مصرف
 7. نصب و راه اندازی بسیار آسان
 8. نصب ، تنظیم و کاربری آسان
 9. پاسخگویی خودکار به خطوط شهری
 10. اتصال خطوط شهری به داخلیهای مورد نظر
 11. برنامه ریزی دومنظوره ( تلفن و کامپیوتر )
 12. رم خور
 13. ایجاد سناریوهای متنوع پاسخگویی
 14. سهولت در نصب و راه اندازی سیستم
 15. حذف تماسهای بی مورد و شخصی
 16. ارتقای کیفیت مکالمات
 17. ارتقای امنیت سازمانی
 18. گروه بندی داخلیهای تلفن گویای کارین
 19. هدایت تماسها تا مشترک مورد نظر
 20. منوبندی سیستم درحالتهای مختلف
 21. انتقال مکالمه تا زمان برداشتن گوشی
 22. پخش پیامها در زمانهای صبح ، ظهر و عصر
 23. انتقال تماسها به تلفنهای مورد نظر
 24. برداشتن نسخه پشتیبان ار اخرین تغییرات
 25. استفاده از رم برای برنامه ریزی حتی از راه دور
 26. ایجاد رمزهای گوناگون برای مدیریت سیستم
 27. دارای راهنمای فارسی
 28. دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بسیار معتبر شرکت ارتباط گستران

 تعمیرات سانترال ایرانی کارین

یکی از واحدهای فعال در شرکت ارتباط گستران واحد تعمیرات می باشد که تخصصی ترین تعمیرات را خدمت شما عزیزان ارائه میدهد و متخصصین واحد تعمیرات شرکت کارین به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات سانترال در اختیار دارند ، قادر به تشخیص عیوب تلفن و تعمیرات تخصصیش

می باشند پس اگر بدنبال تعمیرات سانترال و کارتهای کارین  خود هستید حتما به سراغ نمایندگی بروید و از افراد متفرقه در این کار خودداری نمایید .

تعمیرات سانترال کارین یکی از تعمیرات تخصصی در این شرکت می باشد که توسط تیم تخصصی و حرفه ایی شرکت کارین و با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانش این کار تمامی عیوب ایجاد شده را با کمترین هزینه برایتان مرتفع میسازند .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی کارین در زمینه فروش و تعمیرات تلفن سانترال با بیش از۳۰ سال سابقه ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال است که با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال کارین و مراکز تلفن سانترال به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه خدمتتان اعلام آمادگی مینماید .

در حقیقت نمایندگی کارین ، تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی کارین ، در واحد تعمیرات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیرات سانترال شمارا انجام خواهد داد واگر سانترالتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد .

شرکت کارین معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت کند و برای بهبود بخشیدنش تلاش کند وبخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان دارد در ارائه خدمات به مشتریان بسیار موفق بوده است و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ کند .

نمایندگی مرکزی کارین در زمینه فروش و تعمیرات ، شرکت بسیار مطمئن و قابل اعتمادی می باشد زیرا درکمترین زمان ممکن ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسب انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد .

در این مجموعه از تجهیزات درجه یک و با کیفیت و با بکارگیری بهترین متخصصین بهرمند شده است و باعث رضایت بیشتر مشتریان گردیده است .

تعمیرسانترال کارین ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان شرکت کارین انجام گیرد زیرا تعمیرات تلفن کارین نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود زیرا معمولا شرکتهایی وجود دارند که خود را به نام نمایندگی کارین خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین و درجه ۲ یا ۳ انجام میدهند که اینکار باعث میگردد شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد در حالی که در نمایندگی مرکزی کارین متخصصان در زمینه تعمیرات و با ابزارهای ویژه و بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی کارین ،افتخار دارد در زمینه فروش و خدمات عالی و با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان باشد .

شما عزیزان میتوانید بادیدن هرگونه مشکل در تلفن به مرکز تعمیرات کارین واقع در میدان ولیعصر مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات را دریافت نمایید.

شرکت ارتباط گستران نمایندگی کارین در زمینه فروش و تعمیرات سانترالهای کارین ،  با بیش از ۳۰ سال سابقه و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال کارین ، به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی مینماید .

در حقیقت نمایندگی کارین ، تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

کنسول اپراتوری کارین

کنسول اپراتوری کارین میتواند با بهره گیری از سوئیچها ، علائم صوتی ، لامپهای LED و تصاویر صفحه نمایشگر LCD که آخرین تکنیک در نمایش علائم و تصاویر می باشد زیرا با توجه به رویت اطلاعات خطوط داخلی و شهری ، امکانات سیستم کارین ۹۶ را بسادگی در اختیار مشترکین داخلی و خطوط شهری بگذارد .

کنسول اپراتوری کارین مجهز به ساعت و تقویم می باشد که میتوان آن را برای آلارم نیز تنظیم نمود از طریق کنسول اپراتوری میتوان سانترال کارین را برنامه ریزی نمود .

کنسول اپراتوری قابلیت جوابگویی به خطوط شهری و اتصال به داخلی مورد نظر را دارد و همچنین قابلیت تکرار اتوماتیک شماره گیری خطوط شهری در هنگام مشغول بودن خط بدون وقفه و قابلیت مکالمات زنجیره ایی بین خطوط شهری و داخلی یا همان کنفرانس تلفنی و برقراری سرویس دهی در شب را دارا می باشد که امکان پاسخگویی به مکالمات شهری ، انتخاب هرخط شهری توسط کلید مربوطه ، برقراری مکالمات زنجیره ایی ، برقراری سرویس شب ، ارسال موزیک برای خطوط شهری در حال انتظاررا دارد .

قیمت تلفن سانترال ایرانی کارین

تلفن سانترال کارین از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 1. کیفیت
 2. گارانتی
 3. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش و تعمیرات عالی سیستم روی قیمت تلفن سانترال کارین و تعمیراتش تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی سانترال کارین دستگاه های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی و تعمیرات بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران قیمت حدودی سانترال کارین را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

**لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۵۹۰۰۵۹۸-۰۹۳۹ تماس حاصل فرمایید**

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *