سانترال پاناسونیک تحت شبکه ns500

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک ۷۶۶۵
سپتامبر 3, 2021
قیمت دستگاه تلفن گویای کارین
سپتامبر 3, 2021

مشخصات سانترال پاناسونیک چند منظوره ns500 :

 • مرکز تلفن هوشمند تحت شبکه سانترال پاناسونیک
 • پشتیبانی کامل از سیستم voip
 • ظرفیت اولیه شهری : ۶خط شهری
 • ظرفیت اولیه داخلی : ۱۶ خط داخلی و ۲خط داخلی دیجیتال
 • ظرفیت نهایی شهری : ۴۸ خط شهری وامکان افزایش تا ۱۲۶ خط با افزایش کابین توسعه
 • ظرفیت نهایی داخلی : ۱۲۸ خط داخلی و امکان افزایش تا ۲۸۸ خط با افزایش کابین توسعه
 • قابلیت گویای هوشمند و کالرآیدی به صورت پیش فرض روی سانترال
 • قابلیت پشتیبانی از خطوط سیب ترانک
 • ارتباط چند دفتر با یکدیگر و کاهش هزینه
 • قابل استفاده از دستگاههای ipبا خرید لایسنس
 • دارای سیستم مزاحم یاب روی کلیه خطوط شهری

سانترال پاناسونیک تحت شبکه ns500

مرکز تلفن NS500 از سری سانترال های پرظرفیت پاناسونیک محسوب میگردد که اکثر شرکتها به دلیل کاربردهای مفید و خاصی که دارد و تمام نیازهایشان را برطرف میکند به آن رو آورده و از این سانترال استفاده میکنند .

دستگاه سانترال ns500 دستگاهی کاملا دیجیتال و قابل اعتماد بوده که برای مراکز کوچک ، متوسط و بزرگ قابل استفاده و بسیار به صرفه میباشد که شما عزیزان میتوانید به وسیله باکس افزایش ns520 ظرفیت خطوط شهری و داخلی خود را افزایش دهید .

سانترال پاناسونیک تحت شبکه NS500 به صورت پیش فرض دارای ۶ خط شهری ، ۱۶ خط داخلی آنالوگ ، ۲خط داخلی دیجیتال و کارت نمایشگر و سیستم گویای دوکانال میباشد که بر باکس اصلی NS500 میتوان یک کارت شهری ۶پورت نصب کرد که هرکارت شهری از طریق سوکت شبکه در سانترال NS500 توانایی جداسازی ۶خط شهری را دارد .

اگر تعداد خطوط زیاد باشد باید از شلف توسعه NS520 استفاده کرد که با وجود دستگاه مرکزی NS500 و ۳شلف توسعه ۵۲۰ در مجموع ۴۸ خط شهری را میتوانیم راه اندازی کنیم .

سانترال پاناسونیک تحت شبکه ns500 یک سیستم کامل نسبت به سیستم های قبل خود به شمار میرود زیرا این سیستم خطوط pri و هم خطوط سیب ترانک و تلفن های آنالوگ را پشتیبانی میکند که با خرید این سیستم نیازی به خرید سانترال جدید پیدا نمیکنید زیرا جهت افزایش خطوط شهری و داخلیتان کافیست از باکس افزایش ns520 استفاده نمایید و استفاده از این سانترال راهی عالی جهت ایجاد ارتباطات تحت شبکه و کابلی برای اکثر شرکتها میباشد  که به صورت پیش فرض اولیه دارای ۲کانال گویا میباشد که همین دوکانال داخلیهای زیادی را معرفی میکند ولی اگر خطها به صورت همزمان زنگ میخورد این دوکانال برایتان کافی نیست و باید از کارت dsp و کارت گویا استفاده کنید تا برای خطوط بیشتری این گویا پخش گردد .

شما با استفاده از این کارتها و خرید لایسنس ، قابلیت ضبط مکالمه را بالا برده و با نصب خطوط sip روی گوشی خود میتوانید با مشتریهای خود تماس گرفته و با این تفاوت که بجای شماره موبایلتان شماره دفترتان برای مشتری نمایش داده میشود .

این سانترال براحتی روی دیوار نصب میگردد و از شلفهای توسعه جهت افزایش خطوط شهری و داخلی استفاده نمود و با پشتیبانی از از خطوط سیپ ترانک قادر است با هر سانترالی تحت شبکه شود و ارتباط داخلی برقرار کند .

این دستگاه با نصب کارتهای sip  و ip قابلیت راه اندازی ۱۲۸ خط داخلی تحت شبکه را دارد که هر کارت ۳۲ خط داخلی را پشتیبانی میکند که با استفاده از ۱۲۸ خط داخلی تحت شبکه شما میتوانید ۳ کارت دیجیتال ۱۶ پورتی را روی سانترال قرار دهید .

سانترال پاناسونیک تحت شبکه ns500 کاملا یک سیستم آی پی بیس میباشد که به همراه ۳شلف توسعه ایی که دارد میتواند ۷کارت دیجیتال و کارت ip را پشتیبانی کند که این سیستم از خطوط سیب ترانک مخابراتی پشتیبانی میکند و خطوط e1 راهم با تهیه کارت pri راه اندازی میکند .

سانترال پاناسونیک تحت شبکه ns500 توانایی پشتیبانی تمامی گوشیهای آنالوگ را دارد در حقیقت دستگاه سانترال پاناسونیک تحت شبکه ns500 راه حلی مقرون به صرفه برای شبکه کردن جهت شرکتهایی که بدنبال امکانات زیاد بر اساس نیازشان هستند .

این دستگاه با وجود امکانات جدید و پیشرفته ایی که دارد تمام نیازهای شمارا برطرف میکند .

قابلیتهای سانترال پاناسونیک تحت شبکه ns500

 1.  رفع تمامی کاستی های سانترال های سری tda و tde
 2. قابلیت شبکه شدن و راه اندازی تمام بسترهای تحت ویپ وخطوط سیپ ترانک
 3. هزینه پایین ولی قابلیتهای زیاد
 4. تلفن گویای هوشمند
 5. قابلیت آیدی کالر
 6. امکان ارتباط دفاتر مختلف و کم کردن هزینه ها
 7. راه اندازی سریع و آسان
 8. صندوق صوتی
 9. ارتباطات موبایلی
 10. دسترسی از راه دور
 11. و …

دستگاه سانترال ns500 بر اساس قابلیت گویایی که دارد میتواند مشتری را به داخلی مورد نظر وصل نماید که قابلیت پیش فرض روی سانترال ns500دوکانال میباشد

این گویا ،قابلیت پخش دوکانال پیغام گویا برای ۲تماس همزمان را دارد که در صورت عدم حضور کاربر یا همان داخلی مورد نظر ، پیغامی برایش گذاشته میشود که سانترال ns500 ، توانایی ذخیره ۶۴ پیغام را در خود دارد و شما عزیزان میتوانید با نصب کارت دیزا به صورت جداگانه ، تعداد خطوط گویا را بیشتر کنید .

از قابلیتهای دیگر این سانترال ارتباطات داخلی بسیار قوی میباشد به نحوی که با داخلیهای دیگر چه در خانه ، محل کار و یا مجموعه دیگر تنها به وسیله ارتباطات داخلی به آنها متصل میگردید که راه اندازی این خطوط مخابرات با تهیه کارتهای DSP و فعال سازی سیپ ترانک امکان پذیر میباشد و راه اندازی خطوط سیپ ترانک مخابراتی از ویژگیهای بارز این سیستم سانترال میباشد که در سریعترین زمان ممکن انجام میگیرد و راه اندازی داخلیهای این سانترال در هر جا و در هر فاصله ایی با برقراری شبکه داخلی امکان پذیر میباشد .

اگر دسترسی به شبکه اینترنت دارید از طریق سانترال NS500 و تلفنهای تحت شبکه میتوانید براحتی در محیط کار ، منزل و یا هرجای دیگری که به اینترنت متصل است شبکه وایرلس ایجاد نمایید .

قیمت سانترال پاناسونیک تحت شبکه ns500

تلفن سانترال پاناسونیک تحت شبکه NS500 ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند:

 1. کیفیت
 2. گارانتی معتبر
 3. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی معتبر  و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت تلفن سانترال پاناسونیک تحت شبکه NS500  تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران ، فروش دستگاههای پاناسونیک ns500 را به همراه یکسال گارانتی بسیار معتبر و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بسیار عالی به شما عزیزان ارائه میدهد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی سانترال ns500 را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآوردهزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره  ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *