سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴

کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک
نوامبر 26, 2020
کارت سانترال پاناسونیک ۸۲۴۸۳
نوامبر 28, 2020

مجموعه مخابراتی که خطوط شهری را در خود جمع آوری میکند و به کاربر ، خود این امکان را میدهد تا با توجه به نیازش از تلفن سانترال استفاده کند را دستگاه سانترال گویند که تلفن سانترال ۹۰درصد مشکلات شما را برطرف خواهد نمود به این صورت که اگر شرکتی ۳ خط شهری و ۵ خط داخلی داشته باشد میتواند از کم ظرفیت ترین سیستم سانترال به نام سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴ بهرمند شود و با توجه به تعداد خط شهری و داخلی که دارد نیاز به خطوط شهری و داخلی سانترال می باشد .

دستگاه سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴

دستگاه سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴ ، از سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک به شمار می آید که اکثر شرکتها و کسب و کارهای کوچک به دلیل کاربرد مفیدش و از این نظر که تمام نیازهای آنها را این سیستم کوچک برطرف میکند از آن استفاده میکنند.

از کم ظرفیت ترین سیستم سانترال پاناسونیک میتوان به سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴ اشاره کرد که این محصول هم دارای ۳ظرفیت مختلف میباشد که شامل ظرفیت ۳۰۸ ، ۶۱۶ و ۸۲۴ میباشد در حقیقت این سانترال  وبا توجه به امکانات بسیاری که در خود جای داده میتواند مشتریان زیادی را به خودش جذب کند که از قابلیتهای مهم این سانترال سیستم گویای آن میباشد که به صورت پیش فرض روی سانترال قرار دارد و نیازی به خرید کارت گویا برای این سیستم نمیباشد از قابلیتهای دوم این سیستم کارت نمایشگر و قابل ارتقابودن خطوط شهری و داخلی آن میباشد .

بدین گونه که خطوط شهری به ۶ و خطوط داخلی آن به ۱۶ خط افزایش می یابد و باز همچنین با نصب کارت مدل KX-TE82480  این ظرفیت بیشتر شده و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی افزایش می یابد .

تلفن هایی که برای کاربران میتوان در نظر گرفت شامل تمامی تلفن های ساده، بیسیم و رومیزی است که ما در منازل هم از آن ها استفاده میکنیم ولی در این میان تلفن KX-T7730  تلفن اپراتوری یا مدیریتی این سانترال بوده که امکانات بیشتری برای راحتی در ارتباط برای ما به ارمغان می آورد و قابل ذکر است که این دستگاه به دو روش قابل برنامه ریزی میباشد :

 1. از طریق گوشی اپراتوری ۷۷۳۰ که گوشی برنامه ریزی سانترال ۸۲۴ نامیده میشود .
 2. از طریق نرم افزارکه در این صورت نیازی به دانستن کد نمیباشد و با برقراری ارتباط سانترال و سیستم ، تنظیمات و برنامه ریزی سانترال را میتوان انجام داد .

سیستم کم ظرفیت سانترال پاناسونیک ۸به ۲۴ ، از ۳خط شهری و ۸ خط داخلی شروع شده و قابل افزایش تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی میباشد .

سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴ ، امکان برقراری چندین خط شهری ، داخلی ، تلفن ثابت و مستقیم را به صورت همزمان روی دستگاه سانترال دارد و کنترل میکند و امکانات متفاوتی را برایتان به ارمفان میاورد و باعث میگردد چندین نفر در ادارجات و شرکتهای مختلف بدون بی نظمی با قسمتهای مختلف در ارتباط باشند .

اگر شرکت کوچکی دارید و ارتباط شهری و داخلی خیلی برایتان مهم است شرکت ارتباط گستران ، سیستم سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴ را به شما پیشنهاد میکند تا به وسیله آن نیازهایتان را برآورده کرده و تمام خواسته هایتان به وسیله این سیستم کوچک برآورده گردد .

شرکت ارتباط گستران سعی دارد تا علاوه بر ارائه یک محصول با کیفیت ، با دوام و بی نقص ، امکانات بسیار مناسبی را در اختیار شما مشتریان عزیز و ارجمند قرار دهد در حقیقت قیمت سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴ ، با وجود امکاناتی که دارد یک محصول بسیار مقرون به صرفه ایی می باشد و در مقابل این همه امکاناتی که این سیستم دارد هزینه بسیار مناسبی را پرداخت خواهید کرد .

در حقیقت شما با خرید این تلفن سانترال یک ارتباط کاملا رایگان را برای خود و شرکتتان فراهم نموده اید زیرا تمامی کارمندان در تمام قسمتها به صورت رایگان میتوانند با یکدیگر و بدون بی نظمی در ارتباط باشند مزیت بعدی این سانترال دکمه هولد گوشی اپراتوری یا همان گوشی ۷۷۳۰ می باشد که مشتریان با تماس گرفتن با شرکت شما و یا در صورت اشغال بودن ، پشت خط انتظار قرار بگیرند تا ارتباطشان برقرار گردد مزیت آخر این دستگاه ، تلفن گویای آن می باشد که با وجود این قابلیت بسیاری از کارها راحت گردیده و شما تنها با یک برنامه ریزی ساده و صداگذاری ، شرکت خود را معرفی کرده و شرکتتان را بزرگ نشان خواهید داد .

قابلیتهای سانترال پاناسونیک۸۲۴

 • دوکانال تلفن گویا ( منشی تلفنی )
 •  کارت نمایشگرشماره
 • برقرار کردن مکالمه
 • شماره گیری بسیار آسان
 • پیج کردن
 • کنفرانس تلفنی چند نفره
 • گوشی اپراتوری و برنامه ریزی ۷۷۳۰
 • اتصال چند خط شهری و داخلی به یکدیگر
 • قابلیت برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی
 • موزیک انتظار پشت خط
 • قابلیت تماس سریع
 • قابل ارتقا تا ۸۲۴
 • بسیار به صرفه

قیمت سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی ، روی قیمت سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴ تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی سانترال پاناسونیک۸ به ۲۴ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *