فروش دوربین مداربسته

نمایندگی مرکزی سانترال رهیاب
فوریه 12, 2020
تلفن سانترال ایرانی رهیاب
فوریه 15, 2020

سیستم تلوزیونی که یک مداربسته بین دوربین و سیستم نمایشگر را تشکیل میدهد تا قابلیت مشاهده و ضبط تصاویر را داشته باشد و درجایگاه خود ثابت بوده و تصاویر را به جاهای دیگر ارسال مینماید را دوربین مداربسته گویند که به اینگونه دوربینها دوربین امنیتی هم گفته میشود که در بین مشتریان ، برخی هستند که به غیر از قیمت به دنبال کیفیت با گارانتی معتبر میگردند .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشترویابرآورد هزینه(قیمت) باشرکت زمرد تصویر به شماره۸۸۹۲۵۶۸۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

فروش دوربین مداربسته 

شرکت زمرد تصویر نمایتدگی دوربین مداربسته در تهران ، با توجه به نیازهای مشتریان فروش دوربین مداربسته خود را با بهترین کیفیت و بهترین خدمات ، به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه میدهد و با مشاوره در زمینه قیمت و نصب سیستم مداربسته جهت آپارتمان های مسکونی ، تجاری و کنترل از راه دور و انتقال تصویر رایگان روی موبایل در خدمت شما عزیزان ارجمند می باشد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران ، با ارائه خدمات حرفه ایی نصب دوربینهای مداربسته و تجهیزات حفاظتی و نظارتی و سالها تجربه درخشان در زمینه دوربینهای مداربسته و با بکارگیری جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی و در سریعترین زمان ممکن ، خدمات حرفه ایی نصب سیستم مداربسته را به همراه گارانتی معتبر خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

شرکت زمرد تصویر فروش دوربین مداربسته خود را به همراه نصب سیستمهای مداربسته با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن و با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله و با ۱۵ سال سابقه عالی خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

شرکت زمرد تصویر با ارائه خدمات حرفه ایی نصب دوربینهای مداربسته و تجهیزات حفاظتی و نظارتی و سالها تجربه درخشان در زمینه دوربینهای مداربسته و با بکارگیری جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و با با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی و در سریعترین زمان ممکن ، خدمات حرفه ایی نصب سیستم مداربسته را به همراه گارانتی معتبر خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

در انتخاب و نصب سیستم مداربسته باید نکات زیر را رعایت کنید

 1. انتخاب دوربینی با لنز عالی و کیفیت تصویر خوب
 2. دارای دید در شب واقعی
 3. رعایت نکات ایمنی در هنگام نصب دوربین
 4. رعایت نور کافی جهت دوربینها

برخی از دوربینهای مداربسته با قیمتی بسیار پایین در بازار عرضه میگردند اما آیا این دوربینها از کیفیت و کارایی بالایی هم برخوردار هستند ؟

براساس مطالعات انجام شده هرچه قیمت دوربین مداربسته بالاتر باشد از قابلیت ها ، تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار است ، به طور مثال کیفیت تصویر و قابلیتهای دوربینهای مداربسته آنالوگ خیلی کمتر از دوربینهای ای اچ دی و آی پی می باشد و از لحاظ قیمت هم بسیار ارزانتر از دوربینهای ای اچ دی و  آی پی می باشد که به این نوع دوربینها دوربینهای ارزان قیمت آنالوگ گویند .

دوربینهای مداربسته به چند دسته تقسیم میگردند

 • دوربینهای دام  : این نوع دوربینها با ظاهری کروی شکل و به صورت نیم دایره می باشند و درمحیطهای بسته مانند داخل ساختمانهای مسکونی ، راهروها ، ساختمانهای تجاری ، اداری و فروشگاهها نصب میگردند .
 • دوربینهای بولت : ظاهری کشیده دارند و به دلیل خاصیت ضد آب بودنش در محیطهای باز استفاده میگردند .
 • دوربینهای مینیاتوری ( مخفی ) : این نوع دوربینها ، دوربینهای بسیار کوچکی هستند که به دلیل سایز کوچکشان و جاسازی در هرجا به دوربینهای مخفی یا جاسوزی هم گفته میشود .
 • دوربینهای IP ( تحت شبکه ): این نوع دوربینها از طریق کابل LAN و انتقال تصویر دوربین به کامپیوتر متصل میگردند که روی NVR نصب میگردند.
 • دوربینهای بی سیم : این نوع دوربینها از طریق اینترنت کار میکنند و جهت محیطهای بسیار بزرگ استفاده میگردد و نیازی به کابلکشی هم ندارد
 • دوربینهای دام سقفی دید در شب 
 • دام به اصطلاح یعنی گرد که به صورت سقفی و در محیطهای بسته استفاده میگردد و دید در شب این دوربینها به این دلیل است که چراغ های ال ای دی  که در دورتادورش قرار گرفته است در تاریکی مطلق هم دیده میشود و در حقیقت دوربینهای دام سقفی به دوربینهایی گفته میشود که به شکل گنبدی شکل بوده و معمولا به دلیل اینکه ضد آب نیستند در زیر سقف هم قرار میگیرند و در دو نوع معمولی آنالوگ و فلزی دید در شب در بازار موجود میباشد این دوربینها معمولا در مکانهای بسته ، داخل شرکتها ، منازل و در محیط های اداری بیشترین کاربرد را دارند و نوع معمولی و دید در شب دوربینها بستگی به خود کاربر دارد که بخواهد از چه کیفیتی برای دوربینهایش استفاده کند .
 • دوربینهای بولت دید در شب 
 • دوربینهای بولت دید در شب به دلیل ظاهری کشیده و ضد آب بودنشان در فضاهای بیرون استفاده میگردند .
 • دوربینهای صنعتی :
 • در دوربینهای مداربسته دید در شب دام سقفی صنعتی ،چون لنز دوربین از خود دوربین جدامیباشد پس باید از لنز ۲/۸ تا ۱۲ و ۶۰ استفاده  کرد وهرچه لنز دوربین بالاتر باشد دوربین از دید در شب بالاتری برخوردار میگردد .
 • دوربینهای نیمه صنعتی :
 • این گونه دوربینها کاملا شبیه به صنعتی می باشند فقط اندازه این دوربینها از صنعتی کوچکتر است به همین دلیل به نیمه صنعتی مشهور هستند .
 • دوربینهای مداربسته ریز مینیاتوری ( مخفی )
 • دوربین مینیاتوری ( مخفی ) ، دوربینهای کوچکی هستند که در اندازه های کوچک تولید میگردند و دسترسی به آنها بسیار سخت است به همین دلیل به آنها  دوربین مخفی یا دوربین جاسوسی هم میگویند که اغلب تصاویرشان از طریق دی وی آر ضبط میگردد که از طریق کنترل از راه دور هم قابل تنظیم می باشند ، این نوع دوربینها را در اشیا ، تلویزیون ، تلفن و یا حتی در گیاهان هم میتوان جاسازی نمود به همین دلیل به آنها دوربینهای مخفی یا جاسوسی میگویند .
 • دوربینهای مداربسته  IP ( تحت شبکه ) :
 • این نوع دوربینها از طریق کابل LAN و انتقال تصویر دوربین به کامپیوتر متصل میگردند که روی NVR نصب میگردند که این نوع دوربینها یک ورودی LAN و یک ورودی برق و یک ورودی برای میکروفن دارند .برای دوربینهای ip، دستگاه NVR جهت ضبط تصاویرنصب میگردد که از طریق کابل LAN ، دوربینها به NVR نصب میگردند ولی این نوع دوربینهای تحت شبکه ( IP )، بسیار گران ولی در عین حال بسیار حرفه ایی و با کیفیت عمل میکنند که از مزایای این دوربینها کیفیت بسیار بالای تصاویر ، پهنای باند ، کنترل از راه دور ، تصویری بسیار قوی و امکان ارسال صدا ، برق ، تصویر و شبکه رادارا می باشند قابلیت بسیار مهمی که این نوع دوربینها دارند این است که بدون دی وی آر هم کارمیکنند و تصاویر را در خود ضبط میکنند و تنها عیب این دوربینها قیمت بالای آنها می باشد ولی از لحاظ کیفیت تصاویر بسیار عالی عمل میکنند ، کیفیت تصویرشان از ۱مگاپیکسل تا ۸ مگاپیکسل می باشد.
 • دوربینهای مداربسته بی سیم 
 •   نمونه دیگر دوربین که خیلی هم پرکاربرد است دوربینهای بی سیم میباشد ، این نوع دوربینها از طریق اینترنت کار میکنند و برای محیطهای بسیار بزرگ استفاده میگردد .ولی اگر امکان کابلکشی برایتان وجود دارد از نصب دوربینهای بی سیم خودداری نمایید زیرا ثبات کمتری نسبت به دوربینهای باسیم دارند .

مزیتهای نصب و اجرای دوربینهای مداربسته

 • کاهش وقوع جرم
 • کمک به تحقیقات پلیس
 •  جلوگیری از سرقت کارمندان
 •  پیشگیری از سرقت
 • نصب حرفه ایی دوربین های مداربسته و دزدگیر اماکن با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت
 • جابجایی ، سرویس و رفع خرابی انواع دوربینهای مداربسته جهت مغازه ها و فروشگاهها ، پارکینگها ، کارگاهها آپارتمانها ، انبارها و مراکز دولتی و غیردولتی و انواع شرکتها و ویلاها از صفر تا صد
 • سرویس و نگهداری انواع دوربین مداربسته
 • فروش انواع دوربینهای مداربسته انالوگ و دیجیتال
 • گارانتی معتبر شرکت زمرد تصویر

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران ، با فروش دوربین مداربسته با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن و با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله و با ۱۵ سال سابقه عالی اعلام آمادگی می نماید .

شرکت زمرد تصویر دارای کادری مجرب و حرفه ایی در خصوص امور ارتباطی و سیستم های امنیتی دوربینهای مداربسته می باشد  تولید دوربین با کیفیت امتیاز کاری ما نیست بلکه تعهد ما می باشد .

در انتخاب و نصب دوربین باید نکات زیر را رعایت کنید

 1. انتخاب دوربینی با لنز عالی و کیفیت تصویر خوب
 2. دارای دید در شب واقعی
 3. رعایت نکات ایمنی در هنگام نصب دوربین
 4. رعایت نور کافی جهت دوربینها

برخی از دوربینهای مداربسته با قیمتی بسیار پایین در بازار عرضه میگردند اما آیا این دوربینها از کیفیت و کارایی بالایی هم برخوردار هستند ؟

براساس مطالعات انجام شده هرچه قیمت دوربین مداربسته بالاتر باشد از قابلیت ها ، تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار است ، به طور مثال کیفیت تصویر و قابلیتهای دوربینهای مداربسته آنالوگ خیلی کمتر از دوربین مداربسته ای اچ دی و آی پی می باشد و از لحاظ قیمت هم بسیار ارزانتر از دوربینهای ای اچ دی و  آی پی می باشد که به این نوع دوربینها دوربینهای ارزان قیمت آنالوگ گویند .

دوربینهای مداربسته AHD

دوربینهای AHD برخلاف موارد بالا از کیفیت و قیمت بسیار مناسب و دید درشب و کیفیت تصویر عالی با قابلیت ضبط تصاویر و انتقال تصویر رایگان روی موبایل برخوردار می باشند .

دوربینهای ahd از لحاظ کیفیت بسیار در مراتب بالاتری نسبت به آنالوگ قرار دارند زیرا دارای رنگ و تصویر بسیار عالی می باشند و هزینه و سیم کشی بسیار پایینی نسبت به آنالوگ دارند .

دوربین مداربسته ای اچ دی ، نوعی دوربین دیجیتال می باشد که دارای کیفیت و رنگ بسیار بالا و دید در شب قوی می باشند و از لحاظ هزینه نصب  و سیم کشی نسبت به دوربین آنالوگ بسیار پایینترمی باشد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربینهای مداربسته در تهران با فروش دوربین مداربسته AHD دو مگاپیکسلی سعی در برآوردن نیازهای شما با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بسیار عالی می باشد .

دوربینهای AHD  از لحاظ لنز بسیار با کیفیت بوده و دارای دید در شب فوق العاده قوی و واقعی می باشند ، این دوربینها از قابلیت انتقال تصویر رایگان روی موبایل یا تب لت برخوردار می باشند که از این نوع دوربینها برای نگهداری از کودک و سالمند هم استفاده میگردد .

دوربینهای مداربسته دید در شب ahd با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است که در همین خصوص  طرافداران این نوع سیستم بیشتر از سیستم های دیگر  می باشد . و اما دوربینهای تحت شبکه که این نوع دوربینها ، سیستمهای دیجیتالی میباشند که می توانند اطلاعات و فیلم ها را از طریق یک دستگاه NVR ارسال و دریافت کنند .

دی وی آر دردوربینهایahd ، همان دستگاه ضبط تصاویر که از خاصیت دیجیتالی برخوردار است را گویند که با کیفیت ۲مگاپیکسل ، تصاویر را ضبط و با همان کیفیت ۲مگاپیکسل تصاویر را پخش میکند .

درکل این  نوع دوربین ها طوری ساخته شده اند که نصبی راحت و راه اندازی آسانی را در پی دارند و افراد متخصص با  یادگیری یک دوره کوتاه مدت میتوانند  این سیستم ها را نصب و تنظیم کنند.

شرکت زمرد تصویر با خیالی راحت این محصول را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت .

دردوربینهای مداربسته AHD دستگاه دی وی آر ، از خاصیت دیجیتالی برخوردار می باشد که با کیفیت بسیار بالایی تصاویر را ضبط و با همان کیفیت هم ذخیره میکند که ازطریق دی وی آر میتوانید تصاویر دوربین خود را ضبط و از طریق هارد یا همان حافظه دستگاه به مدت دلخواه تصاویر را ذخیره کنید ، که دی وی آر ها از ۴ کانال شروع میشوند و به ۳۲ کانال هم ختم میگردند و هارد یا همان حافظه دوربین با توجه به تعداد دوربین و نحوه ضبط و مقدار روزی که میخواهید ذخیره کند بستگی دارد .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشترویابرآورد هزینه(قیمت) باشرکت زمرد تصویر به شماره۸۸۹۲۵۶۸۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دوربین مداربسته ارزان قیمت

معمولا از لحاظ کیفیت نصب دوربین مداربسته ارزان قیمت ، بسیار معمولی و ضعیف عمل میکند در حالی که مهمترین اصل در دوربین مداربسته ، کیفیت تصویر آن می باشد تا بتوان تصویر یا چهره شخص را تشخیص داد .

به طور مثال یک دوربین مداربسته ایی که دارای قابلیت دید در شب است باید تصویر برداریش با کیفیت بالا باشد درحالی که متاسفانه دوربین مداربسته  ارزان قیمت از این قابلیت بی بهره است زیرا نور ضعیفی دارد و از لحاظ لنز و رنگ دوربین از کیفیت بسیار پایینی برخوردار می باشد .

یکی از تفاوتهای اصلی دوربین مداربسته ارزان قیمت با دوربینهای پیشرفته و گران در همین کیفیت تصویر است در دوربین مداربسته ارزان قیمت آنالوگ ، کیفیت تصویر نامفهوم است و به دلیل کیفیت پایینی که دارد از قیمت ارزانی برخوردار است.

اکثر مردم از بی کیفیت بودن دوربین های مداربسته با خبر نیستند و فقط به دلیل قیمت پایین و ترس از اماکن از دوربینهای بی کیفیت ارزان استفاده میکنند در حالی که این دوربینها درست است که قیمت بسیار ارزانی دارند ولی از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند و در اینجا باید گفت کسانی که به سمت دوربینهای ارزان و بی کیفیت میروند فقط پول خود را به هدر میدهند در این میان دوربینهایی هم داریم که فقط برچسب مارک را بر رویشان چسبانده اند و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند .

مشتریان عزیز و گرامی لطفا فریب تبلیغات ارزان قیمت دوربینهای مداربسته را نخورید و از خرید دوربین هایی با قیمت ارزان خودداری نمایید .

شرکت زمرد تصویر ، عرضه کننده کلیه سیستمهای ارتباطی ( تجهیزات سانترال ) ونمایندگی دوربین های مداربسته ، ارائه کننده بهترین برندهای دوربین با کیفیت و گارانتی معتبر و با ۱۵سال سابقه در ایران و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالهاتجربه و با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله در خصوص راه اندازی و نگهداری سیستم های تلفن سانترال و دوربین مداربسته و با رعایت حقوق مشتری به صورت ۲۴ ساعته در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اعلام آمادگی می نماید .

شرکت زمرد تصویرنمایندگی دوربین مداربسته  ، شرکتی معتبر در زمینه مشاوره و فروش دوربین مداربسته و نصب آن می باشد که کارشناسان فروش این شرکت، خدمات مشاوره رایگان را درزمینه دوربین های مدار بسته به شما عزیزان ارائه می دهند و به شما پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم گیری نهایی و سفارش دوربین مدار بسته و یا تلفن سانترال با کارشناسان فروش این شرکت تماس بگیرید و از راهنمایی آن ها استفاده کنید تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید تا بهترین دوربین های مداربسته را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی عالی خرید نمایید .

دوربین مداربسته دید در شب

در حقیقت دوربین مداربسته به یک سیستم تلویزیونی گفته میشود که یک مداربسته بین دوربین و سیستم نمایشگر را تشکیل داده و در مکانی  مشخص و ثابت نصب می گردند و تصاویر ثبت شده را به یک یا چندین محل می فرستند که به این دوربینها دوربینهای امنیتی هم گفته میشود و در حفاظت و نظارت کاربری بسیاری دارند و تقریبا در همه مکان ها میتوان از آن  استفاده کرد و و از ارتکاب جرم  جلوگیری کرد ، این سیستم ها در تمامی ارگان ها و مکان های دولتی و خصوصی نصب شده و مورد استفاده قرار میگیرند .

در کل دوربینهای مداربسته آنالوگ ، فقط از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشند ولی از کیفیت و امنیت بسیار پایینی برخوردار می باشند و کابل کشی بسیار سنگینی را متحمل میگردد .

دوربین مداربسته دید در شب ای اچ دی برخلاف دوربینهای آنالوگ هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت بسیار بالاتر از دوربینهای آنالوگ می باشند .

دوربین مداربسته دید در شب AHD دو مگاپیکسل و دید در شب و کیفیت تصویر عالی با قابلیت ضبط تصاویر و انتقال تصویر رایگان روی موبایل می باشند که از لحاظ کیفیت رنگ و تصویر بسیار بالاتر از دوربینهای آنالوگ قرار دارد و برعکس دوربینهای آنالوگ ، شامل هزینه سیم کشی بسیار مقرون به صرفه ایی می باشد .

دی وی ار در دوربینهای ای اچ دی ، همان دستگاه ضبط تصاویر که از خاصیت دیجیتالی برخوردار است که با کیفیت ۲مگاپیکسل ، تصاویر را ضبط و با همان کیفیت ۲مگاپیکسل تصاویر را پخش میکند .

دوربین مداربسته دید در شب ۴ دسته هستند که به صورت آنالوگ ، ahd ، شبکه و بی سیم تقسیم بندی میشوند .

دوربین های آنالوگ ،  سری اول دوربین های مدار بسته می باشند که نسبت به سیستم های جدید از کیفیت قدیمی تری برخورداند و امروزه نیز برای مکان های ساده تر از آن استفاده می کنند ، اما دوربین های مداربسته ahd تکنولوژی جدیدی داشته  که کیفیت تصاویر را بهتر نشان می دهد  و قابلیت های زیادی را در خود دارد و انواع مختلفی از آن با نام های متفاوتی در بازار عرضه میگردند .

دوربین مداربسته دید در شب ای اچ دی با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است که در همین خصوص  طرافداران این نوع سیستم بیشتر از سیستم های دیگر  می باشد . و اما دوربین مداربسته شبکه یا همان ip ، این نوع دوربینها ، سیستمهای دیجیتالی میباشند که می توانند اطلاعات و فیلم ها را از طریق یک دستگاه کامپیوتر ارسال و دریافت کنند .

به طور کلی کارکرد و اصول دوربین های مدار بسته ، مشترک می باشد و تجهیزات یکسانی دارد ولی باید توجه داشت که  چیپ تصویر مهم ترین قسمت یک دوربین مدار بسته می باشد که وظیفه آن تبدیل کردن رشته های نوری به اطلاعات دیجیتالی می باشد.

درکل این  نوع دوربین ها طوری ساخته شده اند که نصبی راحت و راه اندازی آسانی را در پی دارند و افراد متخصص با  یادگیری یک دوره کوتاه مدت میتوانند  این سیستم ها را نصب و تنظیم کنند.

جهت نصب دوربین مداربسته دید در شب ، ابتدا باید از محل کارشناسی گردد تا مشخص گردد چه نوع دوربینی نیاز آن مجموعه می باشد و نحوه کابل کشی از محل دوربین تا محل نصب باید مشخص گردد و کابلهای دوربین مداربسته دید در شب  را به دو روش میتوان استفاده کرد.

دوربینهای مداربسته یک خروجی تصویر و یک ورودی برق دارند که برق دوربین اکثرا ۱۲V2AH می باشد .

خروجی تصویر دوربین مداربسته دید در شب ، مستقیم به تلوزیون یا دستگاه دی وی آر نصب میگردد .

دستگاه دی وی آر دوربین مداربسته دیددر شب قابلیت ۲مگاپیکسل ضبط و ۲مگاپیکسل هم پخش رادارد .

ورودی LAN دو پورت می باشد که برای تصاویر دوربین مداربسته دید در شب ، استفاده میگردد .

برای اتصال دوربین مداربسته به دستگاه دی وی آر از کابل RG59 استفاده میگردد که در دوسر کابل فیش BNC قرار دارد، که یک سر آن به دوربین و یک سر دیگرش به دی وی آر نصب میگردد .

 1. اگر دوربین مداربسته در فضای بیرون باشد باید کابلها از لوله فلکسی رد گردند .
 2. اگر دوربینهای مداربسته در فضای داخل باشند از داخل داکت رد میگردند .

قابلیتهای دوربین مداربسته دید در شب ای اچ دی

دوربینهای AHD از کیفیت و قیمت بسیار مناسب و دید درشب و کیفیت تصویر عالی با قابلیت ضبط تصاویر و انتقال تصویر رایگان روی موبایل برخوردار می باشند .

دوربینهای AHD از لحاظ کیفیت بسیار در مراتب بالاتری نسبت به آنالوگ قرار دارند که دارای رنگ و تصویر بسیار عالی می باشند و هزینه سیم کشی بسیار پایینی نسبت به آنالوگ دارند .

دوربین مداربسته ای اچ دی  ، نوعی دوربین دیجیتال می باشد که دارای کیفیت و رنگ بسیار بالا و دید در شب قوی می باشد وهزینه سیم کشی در دوربین AHD نسبت به دوربین آنالوگ بسیار پایینتر است .

شرکت زمرد تصویر با ارائه دوربین مداربسته AHD دو مگاپیکسلی سعی در برآوردن نیازهای شما با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بسیار عالی می باشد .

دوربینهای AHD  از لحاظ لنز بسیار با کیفیت بوده و دارای دید در شب فوق العاده و واقعی می باشند ، این دوربینها از قابلیت انتقال تصویر رایگان روی موبایل یا تب لت برخوردار می باشند که از این نوع دوربینها برای نگهداری از کودک و سالمند هم استفاده میگردد .

دوربین مداربسته دید در شب ahd با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است که در همین خصوص  طرافداران این نوع سیستم بیشتر از سیستم های دیگر  می باشد .

دی وی آر دردوربینهایahd ، همان دستگاه ضبط تصاویر که از خاصیت دیجیتالی برخوردار است را گویند که با کیفیت ۲مگاپیکسل ، تصاویر را ضبط و با همان کیفیت ۲مگاپیکسل تصاویر را پخش میکند .

درکل این  نوع دوربین ها طوری ساخته شده اند که نصبی راحت و راه اندازی آسانی را در پی دارند و افراد متخصص با  یادگیری یک دوره کوتاه مدت میتوانند  این سیستم ها را نصب و تنظیم کنند.

شرکت دوربینهای زمرد تصویر  ، با خیالی راحت این محصول را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت

ددوربینهای مداربسته AHD دستگاه دی وی آر ، از خاصیت دیجیتالی برخوردار می باشد که با کیفیت بسیار بالایی تصاویر را ضبط و با همان کیفیت هم ذخیره میکند که ازطریق دی وی آر میتوانید تصاویر دوربین خود را ضبط و از طریق هارد یا همان حافظه دستگاه به مدت دلخواه تصاویر را ذخیره کنید ، که دی وی آر ها از ۴ کانال شروع میشوند و به ۳۲ کانال هم ختم میگردند و هارد یا همان حافظه دوربین با توجه به تعداد دوربین و نحوه ضبط و مقدار روزی که میخواهید ذخیره کند بستگی دارد .

نصب دوربین مداربسته بعد از کارشناسی 

اگر در فضای داخل ساختمان جعبه تقسیم دوربینها رابخواهیم نصب کنیم ، سیم و کابلها را از داخل داکت رد میکنیم و از طریق فیش BNC دوربینها را نصب میکنیم .

یک آدابتور هم در جعبه تقسیم قرار میدهیم تا برق دوربینها تامین گردد و اگر در فضای بیرون جعبه تقسیم دوربینها را بخواهیم نصب کنیم ، کابلها را از لوله فلکسی باید عبور میدهیم و تا دستگاه دی وی ار بیاوریم ، لوله فلکسی برای این منظور است که باد و باران خرابش نکند و صدمه ایی به کابلها نزند و برای امنیت بیشتر سیمها و بریده نشدنشان توسط دزدان استفاده میگردد .

کاربردهای مهم دوربینهای مداربسته 

 • یکی از کاربردهای مهم نصب دوربین مداربسته ، افزایش امنیت می باشد .
 • دومین کاربردی که این نوع دوربینها دارند کاربرد نظارت بر کارمندان ، منزل و محل کار می باشد .
 • ویژگی سوم این نوع دوربینها استفاده ان از سرویسهای اینترنت جهت نظارت و انتقال تصویر روی موبایل می باشد
 • کارکرد بعدی آن این است که باعث کاهش هزینه و ایجاد امنیت و کارکرد بهتر کارمندان می باشد
 • شرکت فنی مهندسی زمرد تصویرنمایندگی دوربین مداربسته در تهران با ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه فروش دوربین مداربسته و تجهیزات شبکه و سیستم های امنیتی و دزدگیر اماکن اعلام آمادگی می نماید
 • از ویژگیهای منحصر به فرد دوربینهای مداربسته نور محیط می باشد که تصاویر را باکیفیت بهتری نمایش دهد .
 • دستگاه دی وی آر در دوربینهای مداربسته یا همان دستگاه ضبط کننده تصاویر بستگی به تعداد دوربینهای موجود دارد که از امکانات خوب دی وی آر مشاهده محل از راه دور و در بستر اینترنت با انتقال تصویر رایگان روی موبایل می باشد .
 • قبل از خرید دوربینهای مداربسته و با توجه به متراژ کابلکشی آن میتوانید از کارشناسان شرکت زمرد تصویر مشاوره گرفته و در صورت لزوم از بازدید محل نصب ، هماهنگی بفرمایید .
 • کارشناسان شرکت زمرد تصویر، بهترین سیستم دوربین را با توجه به بودجه شما انتخاب کرده و در قالب پیش فاکتور ارائه خواهند کرد .

توجه داشته باشید در محلی که دوربین را میخواهید نصب کنید به اینترنت مجهز باشد تا بتوانید از انتقال تصویر روی گوشی همراهتان و مشاهده لحظه به لحظه تصاویر لذت ببرید و مدیریت کامل داشته باشید .

قیمت فروش دوربین مداربسته

فروش دوربین مداربسته از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت فروش دوربین مداربسته و نصب آن ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت زمرد تصویر سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

متخصصین شرکت زمرد تصویر ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشترویابرآورد هزینه(قیمت) باشرکت زمرد تصویر به شماره۸۸۹۲۵۶۸۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *