قیمت تلفن سانترال پاناسونیک۷۷۳۰

کارت شهری پاناسونیک ۶۱۸۱
نوامبر 17, 2020
قیمت تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ دست دوم
نوامبر 25, 2020

مشخصات تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰ :

 • تلفن رومیزی تک خط
 • بلندگوی دیجیتال دو طرفه با کیفیت
 • صفحه نمایشگر تک سطری
 • دارای ۱۲ کلید شماره گیری سریع
 • قابلیت هدست
 • یکسال گارانتی معتبر

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن سانترال ۷۷۳۰ ساخت شرکت پاناسونیک با وزن ۷۵۰ گرم و در دو رنگ مشکی و سفید به بازار عرضه شده ویکی از تلفنهای اداری و محبوب پاناسونیک محسوب میشود و دسترسی به خطوط شهری و داخلی را راحت کرده که از این گوشی هم به عنوان گوشی اپراتوری ، گوشی برنامه ریزی سانترال و هم به عنوان گوشی مدیریتی استفاده میگردد .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ با طراحی بسیار شیک ، کاربری آسان و کارایی بسیار بالایی که دارد قادر به پاسخگویی شما عزیزان بوده و درحقیقت گوشی مد روزو پرطرفداری میباشد که نیاز دفاتر را برطرف کرده و با طراحی نو و عملکردی متفاوت ، راحتی بسیار بالایی را برایتان به ارمغان می آورد

تلفن ۷۷۳۰ که به نمایشگر تک سطری معروف است قابلیت نمایش حروف و اعداد  و شماره تماس مشترکین مورد نظر را بدون نور پس زمینه دارا میباشد و در کل میتواند ۱۶ رقم را نمایش دهد و از یک خط پشتیبانی کند .

این گوشی قابلیت تنظیم برقراری ارتباط با داخلیها را از طریق کلیدهای برنامه ریزی به نحو احسن انجام خواهد داد و میتوانید دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ را به وسیله این تلفن برنامه ریزی نمایید .

جنس بدنه این گوشی از پلاستیک ساخته شده و به همین علت است که بعد از سالها استفاده نیز کیفیت اولیه خود را حفظ کرده و هیچگونه تغییر شکلی نخواهد داشت و موادی هم که جهت ساخت این تلفن بکاربرده شده باعث گردیده تا هیچ گونه اثر انگشت و یا لک و … روی آن باقی نماند و قابلیت نصب روی دیوار را هم دارد .

گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ دارای کلیدهای جهت نما ، جهت کم و زیاد کردن صدای گوشی و نور صفحه ال سی دی می باشد وبه قابلیت هدست مجهز است و صدای تلفن از بغل گوشی کم و زیاد میگردد و قابلیت دیگر این گوشی دکمه ترانسفرش میباشد که از طریق این دکمه میتوانید تماسها را به داخلی دیگری انتقال دهید .

در بالای این گوشی یک چراغ ال ای دی کوچک طراحی شده که موقع تماس این چراغ روشن میشود و اگر صدای زنگ تلفنتان را بسته باشید ، میتوانید از طریق این چراغ چشمک زن ، متوجه زنگ خوردن گوشی بشوید .

گوشی ۷۷۳۰ با طراحی بسیار شیک ، کاربری آسان و کارایی بسیار بالایی که دارد قادر به پاسخگویی شما عزیزان بوده و درحقیقت گوشی مد روزی میباشد که نیاز دفاتررا برطرف کرده و با طراحی نو و عملکردی متفاوت ، راحتی بسیار بالایی را برایتان به ارمغان می آورد .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ ، نوعی تلفن هایبرید میباشد که هم به عنوان گوشی اپراتوری وهم به عنوان گوشی مدیریتی و جهت برنامه ریزی سانترال ۸۲۴ استفاده میگردد .

کلیدهای کنار گوشی ۷۷۳۰ را کلیدهای DSS مینامند که دارای ۱۲ کلید قابل برنامه ریزی می باشندکه از طریق این کلیدها میتوان خطوط شهری و داخلی را از یکدیگر جداکرد و خیلی سریع از طریق کلید DSS شماره گیری نمود .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ ، قابلیت تنظیم برقراری ارتباط با داخلیهارا از طریق کلیدهای برنامه ریزی به نحو احسن انجام خواهد داد و بخاطر دکمه اسپیکرفون وصفحه نمایشگر نورانیش و کیفیت بالا و قابلیتهای زیادی که دارد مورد توجه بسیاری از علاقمندان قرار گرفته است .

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ ، دارای اسپیکرفون و یا همان بلندگوی دیجیتال می باشد ونوعی گوشی رومیزی از نوع هایبرید است دارای صفحه نمایشگر و یا همان صفحه ال سی دی می باشد و دکمه پروگرام این گوشی جهت برنامه ریزی سانترال و دکمه ترانسفر گوشی جهت اتصال به داخلیها استفاده میگردد .

دکمه هولد گوشی همان موزیک پشت خط می باشد که به وسیله این دکمه و با استفاده از دستگاه موزیک انتظار ، میتوانید موزیکهای متنوعی را برای مشتری پخش نمایید

از قابلیتهای مهم دیگر این گوشی : پورت هدست ، دکمه فوروارد یا مزاحم نشوید ، دکمه فلش یا قطع کن  و قابلیت کم و زیاد کردن صدا ، دایورت کردن خطوط شهری و پیج کردن خطوط تلفن سانترال پاناسونیک می باشد .

درتلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰، از طریق دکمه هولد، مشتری را پشت خط گذاشته و با وجود آهنگ پشت خطی که برای مشتری نواخته میشود و باعث میگردد که صدای محیط برای مشتری پخش نگردد باعث رضایت بیشتر مشتری میگردد .

این گوشی به دلیل وجود دکمه کنفرانسی که دارد ۳ الی ۴ نفر میتوانند همزمان با هم کنفرانس تلفنی داشته باشند و به دلیل کارایی بسیار بالایی که دارد طرفدارن بسیاری پیداکرده است وجهت سانترال های TES , TDA ، TDE استفاده بهینه ایی میگردد .

این گوشی دارای ۱۲ کلید قابل برنامه ریزی می باشد که از طریق دکمه های بغل گوشی خطوط داخلی و شهری تعریف میگردد که کلیدهای جهت نما پایین گوشی  ، جهت کم و زیاد کردن صدا و نور صفحه ال سی دی می باشد .

گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ ساخت شرکت پاناسونیک می باشد که دارای صفحه نمایشگر با قابلیت نمایش حروف و اعداد می باشد که هم به عنوان گوشی اپراتوری و هم به عنوان گوشی مدیریتی استفاده میگردد و دارای یکسال گارانتی خدمات پشتیبانی عالی شرکت ارتباط گستران می باشد .

در گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰حتی میتوانید از رزرو خط هم استفاده کنید تا بلافاصله بعد از آزاد شدن خط ، خط به شما متصل گردد و بتوانید شماره خود را بگیرید .

قابلیتهای گوشی ۷۷۳۰

 • گوشی اپراتوری
 • قابلیت برنامه ریزی
 • سازگار با هدست
 • دارای صفحه نمایشگر ۱سطری جهت نمایش خطوط شهری و داخلی
 • قابلیت اسپیکر فون ( بلندگوی دیجیتال )
 • قابلیت چراغ نمایشگر بالای گوشی
 • دارای ۱۲ کلید قابل برنامه ریزی کلیدهای کنار گوشی
 • قابلیت هولد ( موزیک پشت خط )
 • قابلیت کنفرانس چند نفره
 • قابلیت ردیال ( شماره گیری سریع )
 • قابلیت کم و زیاد کردن گوشی
 •  بهترین کیفیت و نازلترین قیمت
 • دارای یکسال گارانتی معتبر و خدمات پشتیبانی عالی شرکت ارتباط گستران می باشد .

افتخار ما فروش جنسی با کیفیت ، قیمتی بسیار مناسب و در اصل برآورده کردن نیازهای مشتریان گرامی می باشد .

گوشی ۷۷۳۰ دارای صفحه نمایشگر ۱سطری و ۱۲ کلید قابل برنامه ریزی می باشد که قابلیت نصب هدست راهم دارد و با وجود کلیدهای برنامه ریزی کنار تلفن ، شماره گیری سریع را برای کارمندان فراهم نموده است .

این گوشی بیشتر برای سانترال های کم ظرفیت طراحی شده است ، مخصوصا شرکتهایی که دارای سانترال پاناسونیک ۸۲۴ می باشند میتوانند از این گوشی استفاده بهینه ایی انجام دهند .

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰

تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند:

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی ، تست کامل و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰ ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران گوشی های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی تلفن سانترال پاناسونیک ۷۷۳۰را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر و یابرآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *