نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران

نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران
آگوست 2, 2018
نمایندگی پاناسونیک ولیعصر
آگوست 4, 2018

در حقیقت تلفن سانترال نوعی مرکز مخابراتی کوچک است که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال پاناسونیک ، تمامی مشکلات تلفنی حل گشته و امروزه تمامی شرکتهای بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند و تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد این دستگاه کوچک کرده و با استفاده از یک گوشی قابل برنامه ریزی ، تمامی خطوط  را به این دستگاه متصل میکنند از این رو کارکنان تنها با استفاده از یک خط داخلی ، دارای یک بستر ارتباطی شده و تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان خواهد داد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات و بی نظمی های ارتباطی از بین رفته و کارمندان در محل کار خود به صورت کاملا اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهند نمود .

نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ، در زمینه فروش تلفن های رومیزی ، تلفن های بی سیم ، تلفنهای باسیم و انواع سانترال پاناسونیک  ، با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه تلفن سانترال پاناسونیک ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصیش ، به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اعلام آمادگی کرده و فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز میکند .

مهم ترین ویژگی خوب تلفن سانترال پاناسونیک  ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به سهولت برقرار می شود و موجب کارایی بهتر در شرکتهای مورد نظر می گردد ، همچنین این دستگاه می تواند چند نفر را در پشت خط نگه دارد و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کند که کلیه این کار ها ، نظم و دقت را در شرکتها و سازمانها در پی دارد .

فعالیتهای نمایندگی مرکزی پاناسونیک عبارت است از :

 • فروش انواع تلفن سانترال ، گوشی و سیستمهای اداری پاناسونیک
 • فروش ، طراحی و اجرای سیستمهای تلفنی تحت شبکه  ( IPPHONE )
 • فروش ، مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی انواع یو پی اس
 • فروش و تعمیرات فوق تخصصی و ارزان انواع تلفنهای خانگی پاناسونیک
 • فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفنهای سانترال پاناسونیک
 • فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفنهای بی سیم پاناسونیک
 • فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفنهای با سیم پاناسونیک
 • فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع کارتهای پاناسونیک
 • نصب ، راه اندازی  ، سرویس ، تعمیرات ، افزایش ظرفیت و ارتقای نرم افزار ، حفظ و نگهداری انواع تلفن سانترال پاناسونیک توسط کادری مجرب و حرفه ایی
 • فروش و تعمیرات انواع دستگاهای سانترال کم ظرفیت و پرظرفیت پاناسونیک
 • پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی ، نصب ، راه اندازی و حفظ و نگهداری سالیانه مرکز تلفن سانترال

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه فروش ، نصب ، نگهداری و تعمیرات انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک می باشد که شما عزیزان میتوانید ، استثنایی ترین قیمت سانترال پاناسونیک ، تعمیرات ، نگهداری  و خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک را از شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران بخواهید .

حاصل تلاش شما ، با تجهیزات مدرن تلفن نمایان و کامل می گردد .

منتظر تماس شما عزیزان هستیم تا با بهترین خدمات و بهترین قیمت در خدمت شما عزیزان باشیم .

نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک ، یکی از تعمیرات تخصصی درشرکت ارتباط گستران می باشد که توسط تیم تخصصی و حرفه ایی و با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانش این کار تمامی عیوب ایجاد شده را با کمترین قیمت برایتان مرتفع میسازند .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ، تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به شمامشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

ارتباط گستران تخصص در زمینه فروش و تعمیرات تلفنهای رومیزی ، تلفن های بی سیم ، تلفنهای باسیم و انواع سانترال پاناسونیک را دارد و با بیش از۲۰ سال سابقه درخشان ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و گوشیهای پاناسونیک به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، در خدمت شما عزیزان میباشد .

یکی از واحدهای فعال در شرکت ارتباط گستران ، واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک می باشد که تخصصی ترین تعمیرات را خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

متخصصین واحد تعمیرات شرکت ارتباط گستران ، به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات تلفنهای پاناسونیک در اختیار دارند قادر به تشخیص عیوب تلفن و تعمیرات آن می باشند پس اگر بدنبال تعمیرات تلفن خود هستید حتما به سراغ نمایندگی بروید و از افراد متفرقه در این کار جدا خودداری نمایید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران در واحد تعمیرات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیرات تلفن شما را انجام خواهد داد و اگر تلفنتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد .

شرکت ارنباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت کرده و برای بهبود بخشیدنش تلاش کند و بخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان دارد در ارائه خدمات به مشتریان بسیار موفق بوده و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ نماید.

تلفن سانترال یک نمونه محصول پرطرفدار در برند پاناسونیک می باشد که در نمایندگی مرکزی پاناسونیک ، شما عزیزان میتوانید براحتی از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته جهت تعمیر و عیب یابی تلفن خود بهره ببرید و متخصصین در واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک با سالها تجربه درخشان در این زمینه با بهترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

متخصصین در واحد تعمیرات پس از عیب یابی دستگاه ، ایراد دستگاه را شناسایی میکنند و جهت رفع مشکل و جهت رفاه حال مشتریان عزیز  از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران در زمینه فروش و تعمیرات ، شرکت بسیار مطمئن و قابل اعتمادی می باشد زیرا درکمترین زمان ممکن ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسب انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک با ۲۰ سال سابقه درخشان در میدان ولیعصر تهران و با هدف رضایتمندی شما مشتریان عزیز و ارجمند احداث گردیده و در حال حاضر این مجموعه با استفاده از آخرین روش های فنی و تجهیزات عالی ، همواره درصدد کسب رضایت بیشترشما مشتریان عزیزو ارجمند بوده است .

اگر قصد تعمیر تلفن و یا حتی سانترال پاناسونیک و قطعاتش رادارید نمایندگی مرکزی پاناسونیک انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود .

تعمیر تلفن پاناسونیک ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان شرکت پاناسونیک انجام گیرد به این دلیل که تعمیرات تلفن پاناسونیک نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود زیرا معمولا شرکتهایی وجود دارند که خود را به نام نمایندگی پاناسونیک خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین انجام میدهند که اینکار باعث میگردد شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد در حالی که در نمایندگی مرکزی پاناسونیک متخصصان در زمینه تعمیرات و با ابزارهای ویژه و با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

تعمیرات تلفن شامل بلندگو ( اسپیکر ) ، کلیدهای شماره گیر ، باطری و … در نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهترین تجهیزات انجام میگیرد و به شما این اطمینان داده میشود که تمامی قطعات از نوع اصلی و درجه ۱ تهیه میگردد .

نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهره گیری از بهترین متخصصین ، در زمینه تعمیرات توانسته در طول سالها تجربه و با بالاترین سطح کیفیت رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد .

شرکت ارتباط گستران افتخار دارد در زمینه فروش و خدمات عالی و با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان باشد .

شما عزیزان میتوانید بادیدن هرگونه مشکل در تلفن پاناسونیک خود به مرکز تعمیرات پاناسونیک واقع در میدان ولیعصر مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات و اورجینال ترین قطعات را دریافت نمایید .

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ،  تعمیرات تلفن های پاناسونیک را با کیفیت بالا و خدماتی عالی برعهده دارد که در زیر به برخی از این خدمات اشاره خواهیم کرد :

 1. مشکلات میکروفن گوشی یا همان بلندگو
 2. آب خوردگی
 3. سوختگی
 4. پدشماره گیر تلفن
 5. شکستگی ال سی دی
 6. عدم ارتباط با منشی
 7. رفع اختلالات گوشی
 8. تعویض قطعات
 9. ست کردن گوشی و بیس
 10. تعمیر کلیدهای شماره گیر
 11. رفع مشکل سفت شدن دکمه های شماره گیر گوشی
 12. تعمیرات تخصصی تلفنهای بی سیم و با سیم پاناسونیک
 13. تعمیر اسپیکر گوشی ( بلندگو )
 14. تعمیر شکستگی صفحه نمایشگر ( ال سی دی )
 15. تعمیر دهنی گوشی پاناسونیک
 16. تعمیر مدار شارژ پاناسونیک
 17. تعمیر قاب گوشی تلفن پاناسونیک
 18. و …

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک

قیمت فروش و تعمیرات تلفن سانترال پاناسونیک ، به چند دسته تقسیم میگردد:

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی ، روی قیمت تلفن سانترال پاناسونیک ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک ، سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی و تعمیرات تخصصی عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش و تعمیرات شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک استان تهران ، قیمت حدودی فروش و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

** لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *