نمایندگی دوربین مداربسته در تهران

نمایندگی تلفن پاناسونیک در ولیعصر
می 2, 2019
قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی
می 21, 2019

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران انواع دوربینهای مداربسته با کیفیت بالا را با توجه به نیازهای مشتریان با بهترین کیفیت و بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

نمایندگی دوربین مداربسته در تهران

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران در زمینه فروش انواع دوربینهای مداربسته ، با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه نصب دوربینهای مداربسته و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی دوربینهای مداربسته ، به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در خدمت شما عزیزان میباشد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی مرکزی دوربین مداربسته  ، نصب  دوربینهای مداربسته را با کمترین هزینه ، بابهترین کیفیت ممکن و با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله همراه با۲۰ سال سابقه عالی و ارائه خدمات حرفه ایی نصب دوربینهای مداربسته و تجهیزات حفاظتی ، نظارتی و سالها تجربه درخشان در زمینه دوربینهای مداربسته و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، در سریعترین زمان ممکن ، خدمات حرفه ایی نصب دوربینهای مداربسته را به همراه گارانتی معتبر خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

اگر بخواهیم یک تعریف کلی از دوربین مداربسته داشته باشیم باید بگوییم که دوربین مدار بسته یک جسم کروی شکل است که قابل استفاده در محیطهای بسته مانند داخل ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری می باشد و از آنها جهت امنیت استفاده میگردد و سبب می شود جرائم و خطاهای احتمالی کم شده و شاید دیگر رخ ندهد و همچنین عملکرد افراد و تجهیزات از طریق دوربین های مدار بسته ارزیابی گردد  .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران ، نصب  دوربینهای مداربسته خود را با کمترین هزینه و بابهترین کیفیت ممکن و با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله و با۲۰ سال سابقه عالی و با ارائه خدمات حرفه ایی نصب دوربینهای مداربسته و تجهیزات حفاظتی و نظارتی و سالها تجربه درخشان در زمینه دوربینهای مداربسته و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و در سریعترین زمان ممکن ، خدمات حرفه ایی نصب سیستم مداربسته را به همراه گارانتی معتبر خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

دوربین مداربسته را بیشتر جهت به صفر رساندن خطاها ، اشتباهات ، دزدیها و جرائم در جاهایی مانند کارگاهها ، بیمارستانها ، کارخانجات ، هتلها و ساختمانهای مسکونی در نظر میگیرند که باوجود دوربین مداربسته در این مجموعه ها اشتباهات به صفر خواهد رسید .

نصب دوربین مداربسته برای همه به دلیل منع از جرم و جنایت و یا سرقت منازل ، امری واجب و ضروری  بوده و کمک بسیار زیادی به شما میکند زیرا مجرم به دلیل اینکه دوربینهای مداربسته تصاویر او را ضبط و ذخیره میکنند و به دلیل شناخته شدن و بازداشت ، ناخودآگاه از جرم و جنایت جلوگیری خواهد کرد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران ، باتوجه به فروش و ارائه خدمات حرفه ایی نصب دوربینهای مداربسته و تجهیزات حفاظتی و نظارتی و سالها تجربه درخشان در زمینه دوربینهای مداربسته و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی روز دنیا به همراه گارانتی معتبر محصولات دوربین مداربسته با مشاوره در زمینه قیمت و نصب دوربینهای مداربسته جهت آپارتمان های مسکونی ، تجاری و کنترل از راه دور و انتقال تصویرروی موبایل و خدمات دوربین مداربسته در خدمت شما عزیزان می باشد .

شرکت زمرد تصویر نصب دوربینهای مداربسته را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت ممکن و با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله و با ۲۰ سال سابقه عالی خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

در انتخاب و نصب دوربین مداربسته باید نکات زیر را رعایت کنید :

 1. انتخاب دوربین با لنز عالی و کیفیت تصویر خوب
 2. دارای دید در شب واقعی
 3. رعایت نکات ایمنی در هنگام نصب دوربین
 4. رعایت نور کافی جهت دوربینها

برخی ازدوربینهای مداربسته با قیمتی بسیار پایین در بازار عرضه میگردند اما آیا این دوربینها از کیفیت و کارایی بالایی هم برخوردار هستند ؟

براساس مطالعات انجام شده هرچه قیمت دوربین مداربسته بالاتر باشد ، از قابلیت و تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار است به طور مثال کیفیت تصویر و قابلیت دوربینهای مداربسته آنالوگ خیلی کمتر از دوربین مداربسته ای اچ دی و آی پی می باشد و از لحاظ قیمت هم بسیار ارزانتر میباشد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران می باشد که در بین دوربینها ، دوربین مداربسته ای اچ دی با قابلیت دید در شب عالی را به شما عزیزان پیشنهاد میدهد زیرا دوربین ای اچ دی با توجه به مزایای خود ، هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده که در همین خصوص  طرافداران این نوع دوربین بیشتر از دوربینهای دیگر  می باشد .

دوربین مداربسته دید در شب

در حقیقت دوربین مداربسته به یک سیستم تلویزیونی گفته میشود که یک مداربسته بین دوربین و سیستم نمایشگر را تشکیل داده و در جایی مشخص و ثابت نصب می گردد و تصاویر ثبت شده را به یک یا چندین محل می فرستد که به این دوربینها دوربینهای امنیتی هم گفته میشود که در حفاظت و نظارت ، کاربری بسیاری داشته  و تقریبا در همه جا میتوان از این دوربینها استفاده کرده و از ارتکاب جرم  نیز جلوگیری نمود که این دوربینها در تمامی ارگان ها و شرکتهای دولتی و خصوصی نصب شده و مورد استفاده قرار میگیرند .

دوربینهای مداربسته آنالوگ ، فقط از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشند ولی از کیفیت و امنیت بسیار پایینی برخورداربوده و کابل کشی بسیار سنگینی را متحمل میگردند در صورتی که دوربین مداربسته دید در شب ای اچ دی برخلاف دوربینهای آنالوگ هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت ، بسیار بالاتر از دوربینهای آنالوگ قرار دارند .

دوربین مداربسته ای اچ دی با دید در شب ، کیفیت تصویر عالی با قابلیت ضبط تصاویر و انتقال تصویر عالی روی موبایل از لحاظ کیفیت رنگ و تصویر ، بسیار بالاتر از دوربینهای آنالوگ قرار دارد و شامل هزینه سیم کشی بسیار مقرون به صرفه ایی می باشد در این خصوص  شرکت زمرد تصویر با خیالی راحت این محصول را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد  .

به طور کلی کارکرد و اصول دوربین های مداربسته مشترک بوده و تجهیزات یکسانی دارد ولی باید به چیپ تصویر که مهم ترین قسمت یک دوربین مدار بسته می باشد توجه داشت که وظیفه آن تبدیل کردن رشته های نوری به اطلاعات دیجیتالی می باشد.

درکل این  نوع دوربین ها طوری ساخته شده اند که نصبی راحت و راه اندازی آسانی را در پی دارند و افراد با یادگیری یک دوره کوتاه مدت میتوانند  این دوربینها را نصب و تنظیم کنند.

جهت نصب دوربین مداربسته دید در شب ، ابتدا باید از محل کارشناسی گردد تا مشخص گردد چه نوع دوربینی نیاز آن مجموعه می باشد و نحوه کابل کشی از محل دوربین تا محل نصب باید مشخص گردد و کابلهای دوربین مداربسته دید در شب را به ۲روش خروجی تصویر و ورودی برق میتوان استفاده کرد.

 1. اگر دوربین مداربسته در فضای بیرون باشد باید کابلها از لوله فلکسی رد گردند .
 2. اگر دوربینهای مداربسته در فضای داخل باشند از داخل داکت رد میگردند .

دوربینهای مداربسته یک خروجی تصویر و یک ورودی برق دارند که برق دوربین اکثرا ۱۲V2AH می باشد .

خروجی تصویر دوربین مداربسته دید در شب ، مستقیم به تلوزیون یا دستگاه دی وی آر نصب میگردد .

ورودی LAN دو پورت می باشد که برای تصاویر دوربین مداربسته دید در شب ، استفاده میگردد .

برای اتصال دوربین مداربسته به دستگاه دی وی آر از کابل RG59 استفاده میگردد که در دوسر کابل فیش BNC قرار دارد، که یک سر آن به دوربین و یک سر دیگرش به دی وی آر نصب میگردد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران با ارائه دوربین مداربسته AHD ، سعی در برآوردن نیازهای شما عزیزان با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بسیار عالی دارد .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربینهای مداربسته به صورت کاملا تخصصی ، اقدام به معرفی ، فروش و خدمات پس از فروش خود  مینماید زیرا دوربینهای  زمرد تصویر به بهترین نوع طراحی شده و آماده ارائه می باشند .

 • تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ با AHD در کیفیت تصویرش است که دوربین مداربسته AHD با کیفیت ۱۰۸۰P می باشد در حالی که کیفیت دوربین مداربسته آنالوگ ۹۶۰H است .

نکته مهم :

هیچوقت کیفیت دوربین مربوط به برند خاصی نمیباشد بلکه نحوه نصب ، کابلکشی ،  پشتیبانی و گارانتی ، از شرکتهایی که دارای رزومه معتبر می باشند قابل قبول تر میباشد .

شرکت زمرد تصویربا ۲۰ سال سابقه بسیار معتبر از شرکت های بسیار موفق در زمینه دوربینهای مداربسته با نصب و کابلکشی حرفه ایی و گارانتی بسیار معتبر و رزومه ایی قوی ، آماده ارائه  هرگونه خدمات دوربینهای مداربسته به مشتریان گرامی می باشد .

پیشنهاد ما به شرکتهایی که مجهز به دستگاه سانترال هستند ، نصب دوربینهای AHD با قابلیت انتقال تصویر رایگان روی موبایل می باشد ، زیرا کارمندان بادیدن دوربین  ، دقت بیشتری روی رفتار و قوانین شرکت خواهند داشت و به طور ناخوداگاه از جرم و یا دزدی جلوگیری کرده زیرا طبق نظریه روان شناسان ، وقتی مردم بدانند توسط دوربین چک میشوند بسیار محتاطانه رفتار خواهند کرد  .

دوربینهای مداربسته به چند دسته تقسیم میگردند

 • دوربین دام  : این نوع دوربینها ظاهری کروی شکل دارند و به صورت نیم دایره می باشند و درمحیطهای بسته مانند داخل ساختمانهای مسکونی ، راهروها ، ساختمانهای تجاری ، اداری و فروشگاهها نصب میگردند .
 • دوربین بولت : ظاهری کشیده دارد و به دلیل خاصیت ضد آب بودنش و قابلیت دید در شبش در محیطهای باز استفاده میگردد .
 • دوربینهای مینیاتوری ( مخفی ) : این نوع دوربینها ، دوربینهای بسیار کوچکی هستند که به دلیل سایز کوچکشان و جاسازی در هرجا به دوربینهای مخفی یا جاسوزی معروف میباشند  .
 • دوربینهای IP ( تحت شبکه ): این نوع دوربینها از طریق کابل LAN به کامپیوتر متصل میگردند که روی NVR نصب میگردند.
 • دوربینهای بی سیم : این نوع دوربینها از طریق اینترنت کار میکنند و جهت محیطهای بسیار بزرگ استفاده میگردند و نیازی به کابلکشی هم ندارند
 • دوربینهای صنعتی : در دوربینهای مداربسته دید در شب دام سقفی صنعتی ،چون لنز دوربین از خود دوربین جدامیباشد پس باید از لنز ۲/۸ تا ۱۲ و ۶۰ استفاده گردد وهرچه لنز دوربین بالاتر باشد دوربین از دید در شب بالاتری نیز برخوردار میباشد .
 • دوربینهای نیمه صنعتی : این دوربینها کاملا شبیه به صنعتی می باشند فقط اندازه این دوربینها از صنعتی کوچکتر است به همین دلیل به نیمه صنعتی مشهور هستند .
 • دوربینهای مداربسته ریز مینیاتوری ( مخفی ) : این دوربینها ، دوربینهای کوچکی هستند که در اندازه های کوچک تولید شده و دسترسی به آنها بسیار سخت است ، به همین دلیل به آنها  دوربین مخفی یا دوربین جاسوسی گفته میشود که اغلب ، تصاویرشان از طریق دی وی آر ضبط میگردد و از طریق کنترل از راه دور هم قابل تنظیم می باشند .
 • دوربینهای مداربسته بی سیم :  نمونه دیگر دوربین که خیلی هم پرکاربرد است دوربینهای بی سیم میباشد که این نوع دوربینها از طریق اینترنت کار میکنند و برای محیطهای بسیار بزرگ استفاده میگردد ولی اگر امکان کابلکشی برایتان وجود دارد از نصب دوربینهای بی سیم خودداری نمایید زیرا ثبات کمتری نسبت به دوربینهای باسیم دارند .

دوربینهای تحت شبکه نوعی دوربین دیجیتالی میباشند که می توانند اطلاعات و فیلم ها را از طریق یک دستگاه NVR ارسال و دریافت کنند .

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران به صورت کاملا تخصصی ، اقدام به معرفی ، فروش و خدمات پس از فروش خود کرده و با ۲۰ سال سابقه درخشان ، از شرکت های بسیار موفق در زمینه دوربینهای مداربسته با نصب و کابلکشی حرفه ایی ، با گارانتی بسیار معتبر و رزومه ایی قوی و آماده ارائه  هرگونه خدمات در زمینه دوربینهای مداربسته به مشتریان گرامی می باشد .

کاربردهای مهم دوربین مداربسته 

 •  افزایش امنیت
 •  نظارت بر کارمندان ، منزل و محل کار
 •  استفاده از سرویسهای اینترنت جهت نظارت و انتقال تصویر روی موبایل
 • کاهش هزینه و ایجاد امنیت و کارکرد بهتر کارمندان
 • از متنوع ترین سیستم های الکترونیکی دوربین مداربسته در بازار می باشد که بسته به بودجه و کیفیت تصویر احتیاج مبرم به دانش بالایی دارد .
 • از ویژگیهای منحصر به فرد دوربین مداربسته نور محیط می باشد که تصاویر را باکیفیت بهتری نمایش دهد .
 • دستگاه دی وی آر دوربین مداربسته یا همان دستگاه ضبط کننده تصاویر بستگی به تعداد دوربینهای موجود دارد که از امکانات خوب دی وی آر مشاهده محل از راه دور و در بستر اینترنت با انتقال تصویر با کیفیت عالی روی موبایل می باشد .
 • قبل از خرید سیستم دوربین مداربسته و با توجه به متراژ کابلکشی دوربین مداربسته میتوانید از کارشناسان شرکت زمرد تصویر مشاوره گرفته و در صورت لزوم جهت بازدید محل نصب ، هماهنگی بفرمایید .
 • کارشناسان شرکت زمرد تصویر، بهترین سیستم دوربین مداربسته را با توجه به بودجه شما انتخاب کرده و در قالب پیش فاکتور ارائه خواهند کرد

توجه داشته باشید در محلی که دوربین مداربسته را میخواهید نصب کنید به اینترنت مجهز باشد تا بتوانید از انتقال تصویر روی گوشی همراهتان و مشاهده لحظه به لحظه تصاویر ، لذت ببرید و مدیریت کامل داشته باشید .

خدمات زمرد تصویر به شرح زیر میباشد :

 1. نصب دوربین مداربسته
 2. انتقال تصویر روی گوشی همراه
 3. فروش دوربین مداربسته
 4. مشاوره و پشتیبانی در زمینه دوربین
 5. کابلکشی دوربینها به وسیله افراد متخصص و در سریعترین زمان ممکن و با بهترین نحو
 6. از اصلی ترین خدمات زمرد تصویر نصب و خدمات پشتیبانی عالی دوربینها با کیفیت سرویس دهی عالی و نصب اصولی می باشد .
 7. شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته ، توسط گروهی از مهندسان متخصص و با تجربه در کار و نصب دوربینهای مداربسته با مناسبترین قیمت ، شما را در این زمینه یاری میکند و خدمات عالی را به شما عزیزان عرضه میدارد .
 8. جابجایی ، سرویس و رفع خرابی دوربینها جهت مغازه ها ، فروشگاهها ، پارکینگها ، کارگاهها ، آپارتمانها ، انبارها و مراکز دولتی و غیر دولتی و انواع شرکت و ویلاها از صفر تا صد با گارانتی معتبر و طلایی شرکت زمرد تصویر
 9. زمرد تصویر نمایندگی دوربینهای مداربسته ، با توجه به نیاز مشتریان عزیز ، دوربینهایی متناسب با بودجه و با کیفیت بالایی را عرضه کرده است.
 10. شرکت زمرد تصویر ، با مشاوره در زمینه قیمت ، نصب و کابلکشی دوربینهای مداربسته جهت آپارتمانهای مسکونی و تجاری و … نصب دوربینهای مداربسته و کنترل از راه دور با انتقال تصویر روی موبایل و خدمات پشتیبانی بسیار عالی در خدمت شما عزیزان می باشد .
 11. شرکت فنی مهندسی زمرد تصویر با ۲۰سال سابقه درخشان در زمینه دوربینهای مداربسته و تجهیزات شبکه و سیستم های امنیتی اعلام آمادگی می نماید .

مزایاو معایب دوربینهای مداربسته تحت شبکه ( IP )

از مزایای دوربینهای مداربسته میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. کیفیت بالا
 2. بدون کابلکشی
 3. دوربینهای بی سیم باکیفیت و امنیت بالا
 4. امکان ارسال همزمان تصویر ، صدا و برق در بستر شبکه
 5. قیمت بسیار بالای دوربینهاو محدودیت پهنای باند هم از معایب آن است

زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران ، ارائه دهنده بهترین دوربین های AHD با قابلیت دید در شب قوی و واقعی  می باشد و دوربینهای خود را با ۱سال گارانتی معتبر و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیارعالی همراه با انتقال تصویر با کیفیت عالی روی موبایل خدمتتان ارائه میدهد  که توسط بهترین و متخصص ترین نصابان این شرکت برای شما راه اندازی میگردد .

این مرکز با تجربه ، با پیاده سازی مقدار زیادی دوربینهای مداربسته و با بکارگیری استانداردهای موجود ، همواره توانسته رضایت مشتریان خود را به همراه داشته باشد .

دوربینهای مداربسته ای اچ دی ، دوربینهای دیجیتالی می باشند که پورت خروجی در آنها تعریف شده و کیفیت رنگ و تصویر بسیار بالایی دارند .

دوربینهای مداربسته AHD با کیفیت بسیار بالایی که دارند در رده بعد از دوربینهای IP قرار گرفته و از لحاظ کابلکشی از هزینه بسیار مقرون و به صرفه تری برخوردار هستند .

دوربینهای مداربسته منفعت های زیادی در جهت جان و مال ما دارند که یکی از این منفعت ها مانع شدن از وقوع جرم و جنایت و سرقت بوده که در این زمینه  کمک بسیار خوبی برای ما می باشد .

با استفاده از دوربینهای مداربسته میتوانید کودک یا سالمند خود را از طریق گوشی همراهتان به راحتی مشاهده کنید و از سلامتشان با خبر شوید  .

به طور مثال مغازه هایی که از دوربین استفاده میکنند از امنیت بیشتری برخوردار هستند زیرا دوربینها، درحقیقت پلیسهای شبانه روز ۲۴ ساعته ایی هستند که به ما در امنیت کمک شایانی میکنند .

درحقیقت دوربینهای مداربسته از لحاظ امنیت کاربردهای بسیاری دارد که از جمله آنها میتوان به امنیت منازل شخصی ،فروشگاهها ، پارکینگ ساختمانها

مغازه ها ، هتل ها و … اشاره نمود .

ازدوربین مداربسته جهت امنیت بسیار بالای آن استفاده میکنند زیرا اتفاقاتی که در طول شبانه روز رخ میدهد به صورت کامل قابل مشاهده می باشد .

مثلا اگر شما جنس گرانقیمتی در منزل یا محل کار دارید باید حتما از دوربین مداربسته استفاده کنید .

معمولا مدیرانی که در محل کار خود حضور چندانی ندارند میتوانند از طریق دوربین مداربسته کارمندان خود را چک کنند و با خیال راحت به کارشان بپردازند ویا در واحدهای مسکونی کوچک ، دوربین را طوری نصب و تنظیم میکنند که ورودی واحدها را نشان دهد .

شرکت زمرد تصویر با ۲۰ سال سابقه بسیار معتبر از شرکت های بسیار موفق در زمینه دوربینهای مداربسته با نصب و کابلکشی حرفه ایی و گارانتی بسیار معتبر و رزومه ایی قوی ، آماده ارائه  هرگونه خدمات دوربینهای مداربسته به مشتریان گرامی می باشد .

از مزایای دوربین مداربسته این است که میتواند علاوه بر ضبط تصاویر ، اتفاقاتی را که در طول شبانه روز رخ میدهد نکاتی را در بازپخش به شما گوش زد کند به طور مثال اگر شما در منزل یا محل کارتان یک کالای بسیار گران قیمتی داشته باشید باید حتما از دوربینهای مداربسته با انتقال تصویر روی موبایل استفاده نمایید و قبل از اینکه مالتان به سرقت برود باید به فکر این قضیه باشید زیرا با استفاده از سیستم انتقال تصویر روی گوشی همراهتان به راحتی به استراحت پرداخته و یا به مسافرت میروید .

کنترل کردن از طریق دوربینهای مداربسته از موارد بجایی می باشد که به عنوان چشم دومتان میتوانید از آن استفاده نمایید .

شما با نصب دوربینهای مداربسته و از طریق گوشی همراه خود میتوانید به راحتی خانه یا محل کار خود را رهاکرده و به سفر بروید زیرا از طریق گوشی همراهتان ، کاملا بر محیط مسلط خواهید بود .

دوربین مداربسته نوعی سیستم امنیتی است که با استفاده از دوربینهای مداربسته ، نگرانیهای افراد خانه ، محل کار و … برطرف میگردد .

دوربین مداربسته که همان چشم دوم انسان است برای محیط هایی می باشد که کمترین اشتباه در آن صورت بگیرد مانند بیمارستانها ، کارگاهها ، کارخانه ها و … زیرا باید برای مدیریت بهتر و کارامدتر از دوربین مداربسته استفاده کرد چون بدون استفاده از دوربین مداربسته در جامعه امروزی ، مدیریت شخص به تنهایی کارایی خاصی ندارد و دوربین مداربسته با نظارت بر رفت و آمد کارکنان ، مشتریان ، انبار ، مدارک حسابداری و …. بسیار واجب و ضروری است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

موضوع محافظت از جان و مال و تامین امنیت از طریق دوربین مداربسته موضوعی فراگیر شده طوری که شاهد استفاده گسترده از دوربین مداربسته در سرتاسر جامعه می باشیم .

شرکتهای تجاری ، موسسات آموزشی ، اداره جات دولتی و غیر دولتی ، مکان های تفریحی ، ساختمان های مسکونی ، مغازه ها و …. بدون در نظر گرفتن فعالیت خود به محافظت نیازدارند .

دومین مورد در نصب دوربین مداربسته هزینه و کیفیت بالای دوربین می باشد که شرکت زمرد تصویر این مشکل را نیز حل نموده و با کمترین هزینه و کیفیت بالای دوربینها و دید در شب قوی و واقعی وبا ۱سال گارانتی معتبر و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی  و مدرن به مشتریان خود عرضه نماید .

از جمله مواردی که باید در خرید دوربین مداربسته به آن توجه داشت :

 • گارانتی معتبر
 • نوع دوربین و جنس بدنه آن
 • لنز دوربین مداربسته
 • کیفیت رزولوشن تصویر
 • کیفیت دید در شب دوربین مداربسته
 • کیفیت تصویر
 • کیس دوربین ( فلزی یا پلاستیکی )

موارد ذکر شده در بالا آن ویژگیهایی است که یک دوربین مداربسته باید داشته باشد .

بهترین روش برای تشخیص رزولوشن دوربین مداربسته ، رکورد کردن تصویر دوربین مداربسته با دستگاه دی وی آر می باشد .

پس از ضبط تصویر به وسیله دستگاه  دی وی آر از طریق کامپیوتر اجرا میکنیم و رزولوشن تصویر را برسی میکنیم.

جهت ذخیره تصاویر دوربینها ، باید هارد را روی دستگاه دی وی آر نصب کنیم تا تمام تصاویر ضبط شده ذخیره گردند .

جهت نصب هارد ، درب دستگاه دی وی آر را باز کرده و هارد را روی آن قرار میدهیم .

دردستگاه دی وی آر دوعدد کابل قرار دارد :

۱- کابل ساتا

۲- کابل برق

بعد که هارد را نصب کردیم درب دستگاه دی وی آر را میبندیم و مانیتور و فیش AV را به تلوزیون یا مانیتور وصل کرده و تصاویر بالا می آید .

قیمت دوربین مداربسته 

دوربینهای مداربسته از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند :

 • کیفیت
 • نوع گارانتی
 • خدمات پشتیبانی عالی

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربینهای مداربسته ، دوربینهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد

واحد فروش شرکت زمرد تصویر ، قیمت حدودی دوربینهای مداربسته را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

**لطفاجهت کسب اطلاعات بیشترویابرآورد هزینه(قیمت) باشرکت زمرد تصویر به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و  یا شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاه ها بسته شده است