نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک

تلفن سانترال چیست
آگوست 5, 2018
مرکز تلفن کارین ۲۰۰۰
آگوست 5, 2018

ارتباط گستران، نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک  با بیش از۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش ، نصب ،راه اندازی و برنامه ریزی دستگاههای سانترال و تلفنهای پاناسونیک میباشد که در راستای ارائه هرچه بهترخدمات خود به مشتریان عزیز تلاش میکند و امید این را دارد که با همت و تلاش مستمر و مثبت ، مسیر توسعه کشور را ادامه دهد و آماده ارائه هرگونه خدمات از قبیل نصب ، راه اندازی ، برنامه ریزی ، کابلکشی تلفن و جابجایی سانترال و خطوط آن با بهترین قیمت ،بالاترین  کیفیت وبهترین خدمات به  شما عزیزان خواهد بود  .

نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک در تهران ، فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز کرده ودستگاههای سانترال و تلفنهای پاناسونیک را با یکسال گارانتی و پشتیبانی بسیار عالی خدمتتان عرضه خواهد نمود .

اگر به دنبال خرید تلفن برای منزل و یا محل کارتان هستید ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک به شما تلفن پاناسونیک را پیشنهاد میکند زیرا یکی از برندهای شناخته شده در زمینه مخابرات میباشد که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا ساخته شده است .

کیفیت محصولات پاناسونیک کاملا توسط کمپانی تضمین شده و کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که از محصولات پاناسونیک استفاده نکرده و یا حداقل نامش را نشنیده باشد .

جهت خرید تلفن برای منزل ، تلفن بی سیم و یا با سیم پاناسونیک بهترین انتخاب میباشد زیرا با توجه به سادگی که تلفنهای خانگی پاناسونیک دارند امکانات بسیار مناسبی را همراه با کیفیت بالا دراختیار کاربران قرارخواهند داد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک در تهران ، پیشرو در امور مخابراتی و کلیه پروژه های سانترال میباشد که در این زمینه میتوانیم به خدمات این شرکت از جمله فروش ، نصب و راه اندازی مرکز تلفن های پر ظرفیت و کم ظرفیت پاناسونیک ، عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری ، ردیابی و اتصال خطوط شهری،داخلی و نگهداری ازدستگاههای سانترال پاناسونیک با کیفیت خدماتی بی نظیر اشاره کنیم که درزیر به برخی از آنها خواهیم پرداخت  :

 • فروش و تعمیرات تخصصی انواع تلفن سانترال پاناسونیک
 • فروش و تعمیرات تخصصی انواع تلفنهای بی سیم و با سیم پاناسونیک
 • فروش و تعمیرات تخصصی انواع تلفن و سیستم های اداری پاناسونیک
 • فروش و خدمات پس از فروش اپراتورخودکار ( DISA ) ، نمایشگر شماره ( Caller ID ) موزیک انتظار ، TVM ، PRI
 • مشاوره ، طراحی و اجرای کلیه پروژه های کابلی و مرتب سازی ترمینالها و MDF ساختمان
 • پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی ، نصب و حفظ و نگهداری سالیانه
 • فروش ، خدمات ، تعمیرات ، نصب و راه اندازی انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک با قیمتی بسیار استثنایی
 •  فروش و تعمیرات  انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در ظرفیت های مختلف
 • فروش و پشتیبانی تلفنهای تحت شبکه و راه اندازی این تلفنها به همراه انجام کار ویپ
 •  فروش ، نصب ، راه اندازی ، برنامه ریزی و تعمیرات انواع کارتهای افزایش دستگاههای سانترال پاناسونیک
 •  نصب ، راه اندازی ، تعمیرات ، افزایش ظرفیت و ارتقای نرم افزار و حفظ و نگهداری انواع مراکز تلفن سانترال توسط کادری مجرب و حرفه ایی
 •  مشاوره ، طراحی و اجرای کلیه پروژه های کابلی و مرتب سازی ترمینالها و MDF ساختمان
 •  پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی خطوط شهری  ، داخلی ، نصب ، راه اندازی و برنامه ریزی تلفن سانترال پاناسونیک
 • حفظ و نگهداری سالیانه دستگاه سانترال و کابلکشی مجموعه

دستگاه سانترال چیست 

دستگاه الکترونیکی که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن بر روی میز کنترل میکند را دستگاه سانترال گویند که شرکت ارتباط گستران در زمینه فروش و خدمات پشتیبانی دستگاه سانترال پاناسونیک با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

خوشبختانه با آمدن دستگاه سانترال تمامی مشکلات از لحاظ تلفن حل شده و امروزه تمامی شرکتهای بزرگ و کوچک از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند .

با نصب  دستگاه سانترال مخابراتی ، تمامی خطوط شهری و داخلی وارد این دستگاه کوچک شده و تنها با استفاده از یک تلفن ، تمامی خطوط  شهری و داخلی به آن متصل میشوند و از این رو کارکنان تنها با استفاده از یک خط داخلی  ، دارای یک بستر ارتباطی داخلی میشوند و دستگاه سانترال بدون نیاز به خطوط شهری ، امکان صحبت به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را خواهد داد که با استفاده از این روش ، تمامی مشکلات و بی نظمی های  ارتباطی حل شده و کارمندان به صورت اصولی و بدون هرج و مرج ، مسیر کاری خود را طی خواهند نمود که در بین تلفنهای سانترال میتوانیم به دستگاه سانترال پاناسونیک اشاره کنیم  .

مهم ترین ویژگی خوب دستگاه سانترال پاناسونیک ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان بدون هزینه می باشد که از این طریق ، ارتباط به آسانی برقرارشده و موجب کارایی بهتر در شرکتها می گردد در این خصوص ، شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهترین کیفیت و بهترین خدمات و نازلترین قیمت ، در خدمت شما عزیزان ارجمند می باشد .

ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک ، قابلیتی را که برای مشترکین در نظر گرفته این است که در صورت درخواست مشترکین ، میتواند به گونه ایی  تنظیم گردد که از تماس کارکنان سازمان یا شرکتها به بیرون و تماس های خصوصی آن ها جلوگیری کند و از این طریق از هزینه های اضافی جلوگیری شود .

سانترال پاناسونیک با ظرفیت های مختلف و به صورت پرظرفیت و کم ظرفیت طراحی شده که مقدار ظرفیت های آن متغیر می باشد  و هر مشترکی طبق نیاز خود ، آن را خریداری کرده و استفاده خواهد نمود .

نمایندگی تعمیرات تلفنهای پاناسونیک

ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک فعالیت خود را در زمینه فروش ، تعمیرات ، نصب ، راه اندازی و برنامه ریزی سیستم های سانترال پاناسونیک به انجام رسانده و تخصص ویژه ایی در خصوص تعمیرات تلفنهای رومیزی و انواع سانترال پاناسونیک دارد و در راستای ارائه هرچه بهترخدمات خود به مشتریان عزیز تلاش میکند و امید این را دارد که با همت و تلاش مستمر و مثبت ، مسیر توسعه کشور را ادامه داده و آماده ارائه هرگونه خدمات از قبیل نصب ، راه اندازی ، برنامه ریزی ، کابلکشی تلفن و جابجایی دستگاه و خطوط سانترال با بهترین کیفیت میباشد و امیدوار به همکاری بیش از پیش با شما عزیزان خواهد بود  .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک  در زمینه فروش و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک با ۲۰ سال سابقه درخشان ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال میباشد که به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اعلام آمادگی کرده و تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

یکی از واحدهای فعال در شرکت ارتباط گستران ، واحد تعمیرات می باشد که تخصصی ترین تعمیرات تلفنهای پاناسونیک را خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

متخصصین واحد تعمیرات شرکت پاناسونیک به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات تلفنهای پاناسونیک در اختیار دارند ، قادر به تشخیص عیوب تلفن و تعمیر آن به بهترین نحو ممکن می باشند .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک  در واحد تعمیرات ، آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند بوده و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر تلفن شما را انجام خواهد داد واگر تلفنتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد .

ارتباط گستران  نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک ،  معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت کرده و برای بهبود بخشیدنش تلاش کند و به بخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان دارد ، در ارائه خدمات به مشتریانش بسیار موفق بوده و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ نماید زیرا این مجموعه از تجهیزات درجه یک و با کیفیت و بهترین متخصصین بهرمند شده و باعث رضایت بیشتر مشتریان گردیده است .

ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک در زمینه فروش و تعمیرات ، شرکت بسیار مطمئن و قابل اعتمادی می باشد زیرا در قسمت تعمیرات ، درکمترین زمان ممکن ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسبی انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد پس اگر قصد تعمیر تلفن ،سانترال پاناسونیک و یا حتی قطعاتش رادارید ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک ،انتخاب بسیار مناسبی برای شماعزیزان خواهد بود .

ارتباط گستران با بهره گیری از بهترین متخصصین در زمینه تعمیرات و در طول سالها تجربه با بالاترین سطح کیفیت توانسته رضایت شما عزیزان را به همراه داشته و در زمینه فروش و تعمیرات افتخار دارد که با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان باشد .

شما عزیزان میتوانید بادیدن هرگونه مشکل در تلفنهای پاناسونیک به مرکز تعمیرات پاناسونیک واقع در میدان ولیعصرتهران مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات را دریافت نمایید .

تعمیرات تلفن پاناسونیک شامل موارد زیر میباشد:

 1. تعمیرمیکروفن گوشی یا همان بلندگو
 2. تعمیرات انواع دستگاهای سانترال کم ظرفیت و پرظرفیت پاناسونیک
 3. تعمیرآب خوردگی قطعات پاناسونیک
 4. تعمیر انواع تلفنهای سانترال ، بی سیم  و رومیزی پاناسونیک
 5. تعمیر مدارشارژ
 6. تعمیر سوختگی
 7. تعمیر پدشماره گیر تلفن
 8. تعمیرشکستگی ال سی دی گوشیهای پاناسونیک
 9. عدم ارتباط با منشی
 10. تعمیر رفع اختلالات گوشی
 11. تعویض قطعات
 12. ست کردن گوشی و بیس
 13. تعمیر کلیدهای شماره گیر
 14. رفع مشکل سفت شدن دکمه های شماره گیر تلفن های پاناسونیک
 15. تعمیرات تخصصی تلفنهای بی سیم و باسیم پاناسونیک
 16. تعمیر دهنی گوشی پاناسونیک
 17. تعمیر و تعویض شماره گیر
 18. رفع مشکل صدای ضعیف در ارسال و دریافت
 19. رفع مشکل آنتن دهی
 20. رفع آب خوردگی
 21. رفع خرابی زنگ تلفن
 22. رفع مشکل کارنکردن تعدادی از کلیدها
 23. تعمیر مدار نگهدارنده باطری و ….

فیمت تلفن سانترال پاناسونیک

تلفن سانترال پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • گارانتی
 • پشتیبانی عالی

شرکت ارتباط گستران تلفنهای پاناسونیک خود را با یکسال گارانتی و خدمات پشتیبانی عالی و کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه خواهد داد  .

واحد فروش و تعمیرات شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی فروش و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را تهیه نمایید .

** لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآوردهزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *