نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک

تلفن سانترال چیست
آگوست 5, 2018
مرکز تلفن کارین ۲۰۰۰
آگوست 5, 2018

شرکت ارتباط گستران، نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک  با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش ، نصب ،راه اندازی و برنامه ریزی دستگاه و تلفنهای پاناسونیک در راستای ارائه هرچه بهترخدمات خود به مشتریان عزیز تلاش میکند ، امید که با همت و تلاش مستمر و مثبت ، مسیر توسعه کشور را ادامه داده و آماده ارائه هرگونه خدمات از قبیل نصب ، راه اندازی ، برنامه ریزی ، کابلکشی تلفن و جابجایی سانترال و خطوط آن با بهترین قیمت ، بهترین کیفیت وبهترین خدمات به  شما عزیزان خواهد بود  .

نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک

اگر به دنبال خرید تلفن برای منزل و یا محل کارتان هستید ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک به شما تلفن پاناسونیک را پیشنهاد میکند زیرا یکی از برندهای شناخته شده در زمینه مخابرات میباشد که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا ساخته شده است .

کیفیت محصولات پاناسونیک کاملا توسط کمپانی ، تضمین شده و کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که از محصولات پاناسونیک استفاده نکرده و یا حداقل نامش را نشنیده باشد .

جهت خرید تلفن برای منزل ، تلفن رومیزی پاناسونیک بهترین انتخاب میباشد زیرا با توجه به سادگی که تلفنهای خانگی پاناسونیک دارند امکانات بسیار مناسبی را همراه با کیفیت بالا دراختیار کاربران قرارمیدهد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک در تهران ، فعالیت خود را با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز کرده و تمامی دستگاههای تلفن پاناسونیک ، شامل یکسال گارانتی و پشتیبانی بسیار عالی خدمتتان عرضه خواهد کرد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک در تهران ، پیشرو در امور مخابراتی و کلیه پروژه های سانترال میباشد که در این زمینه میتوانیم به فروش ، نصب و راه اندازی مرکز تلفن های پر ظرفیت و کم ظرفیت پاناسونیک ، عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری ، ردیابی و اتصال خطوط شهری ، داخلی و نگهداری از دستگاههای سانترال پاناسونیک با کیفیت خدماتی بی نظیر اشاره کنیم که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد :

 • فروش و تعمیرات فوق تخصصی انواع تلفن سانترال پاناسونیک
 • فروش و تعمیرات انواع گوشیهای بی سیم و با سیم خانگی پاناسونیک
 • فروش و تعمیرات تخصصی انواع گوشی و سیستم های اداری پاناسونیک
 • فروش و خدمات پس از فروش اپراتورخودکار ( DISA ) ، نمایشگر شماره ( Caller ID ) موزیک انتظار ، TVM ، PRI
 • مشاوره ، طراحی و اجرای کلیه پروژه های کابلی و مرتب سازی ترمینالها و MDF ساختمان
 • پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی ، نصب و حفظ و نگهداری سالیانه
 • فروش ، خدمات ، تعمیرات و نصب و راه اندازی انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک با قیمتی بسیار استثنایی
 •  فروش و تعمیرات  انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک با ظرفیت های مختلف و انجام کار ویپ
 •  فروش ، نصب ، راه اندازی ، برنامه ریزی و تعمیرات انواع کارتهای افزایش دستگاههای سانترال پاناسونیک
 •  نصب ، راه اندازی ، تعمیرات ، افزایش ظرفیت و ارتقای نرم افزار و حفظ و نگهداری انواع مراکز تلفن سانترال توسط کادری مجرب و حرفه ایی
 •  مشاوره ، طراحی و اجرای کلیه پروژه های کابلی و مرنب سازی ترمینالها و MDF ساختمان
 •  پشتیبانی شبکه های کابلی تلفن داخل ساختمان شامل : ردیابی خطوط شهری  ، داخلی ، نصب ، راه اندازی و برنامه ریزی تلفن سانترال پاناسونیک
 • حفظ و نگهداری سالیانه دستگاه سانترال و کابلکشی مجموعه

تلفن سانترال پاناسونیک چیست 

در حقیقت تلفن سانترال به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن بر روی میز کنترل میکند که شرکت ارتباط گستران در زمینه فروش و خدمات پشتیبانی عالی و با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال تمامی مشکلات از لحاظ تلفن حل گشته و امروزه تمامی شرکتهای بزرگ و کوچک از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند .

با نصب این دستگاه مخابراتی ، تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد این دستگاه کوچک کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را به آن متصل کرده و از این رو ، کارکنان با استفاده از یک خط داخلی  دارای یک بستر ارتباطی داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری ، امکان صحبت به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش ، تمامی مشکلات  و بی نظمی های  ارتباطی حل شده و کارمندان به صورت اصولی و بدون هرج و مرج مسیر کاری خود را طی خواهند کرد که در بین تلفنهای سانترال میتوان به دستگاه سانترال پاناسونیک اشاره کنیم  .

مهم ترین ویژگی خوب تلفن سانترال پاناسونیک ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان بدون هزینه می باشد که از این طریق ، ارتباط به آسانی برقرار می شود و موجب کارایی بهتر در شرکتها می گردد ، همچنین به وسیله این تلفن می توان چند نفر را  پشت خط نگه داشت و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کرد که کلیه این کار ها ، نظم و دقت زیاد را در شرکتها در پی خواهد داشت که د ر این خصوص ، شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهترین کیفیت و بهترین خدمات و نازلترین قیمت ، در خدمت شما عزیزان ارجمند می باشد .

ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک ، قابلیتی را که برای مشترکین در نظر گرفته این است که در صورت درخواست مشترکین ، میتواند به گونه ایی  تنظیم گردد که از تماس کارکنان سازمان یا شرکتها به بیرون و تماس های خصوصی آن ها جلوگیری کند و از این طریق از هزینه های اضافی جلوگیری میشود .

سانترال پاناسونیک با ظرفیت های مختلف و به صورت پرظرفیت و کم ظرفیت طراحی شده که مقدار ظرفیت های آن متغیر می باشد  و هر مشترکی طبق نیاز خود ازآن خریداری و استفاده خواهد کرد .

نمایندگی تعمیرات تلفنهای پاناسونیک

تعمیرات تلفن پاناسونیک ، یکی از تعمیرات تخصصی در شرکت ارتباط گستران می باشد که توسط تیم تخصصی و حرفه ایی  و با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانش این کار تمامی عیوب ایجاد شده را با کمترین قیمت برایتان مرتفع میسازد .

ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک ،  فعالیت خود را در زمینه فروش ، تعمیرات ، نصب ، راه اندازی و برنامه ریزی سیستم های سانترال پاناسونیک به انجام رسانده و تخصص ویژه ایی در خصوص تعمیرات تلفنهای رومیزی ، تلفن های بی سیم ، باسیم و انواع سانترال پاناسونیک با بیش از ۲۰ سال سابقه را دارد و در راستای ارائه هرچه بهترخدمات خود به مشتریان عزیز تلاش میکند و امید این را دارد که با همت و تلاش مستمر و مثبت ، مسیر توسعه کشور را ادامه داده و آماده ارائه هرگونه خدمات از قبیل نصب ، راه اندازی ، برنامه ریزی ، کابلکشی تلفن و جابجایی دستگاه و خطوط سانترال با بهترین کیفیت میباشد و امیدوار به همکاری بیش از پیش با شما عزیزان خواهد بود  .

ارتباط گستران تخصصی ترین تعمیرات تلفنهای پاناسونیک در میدان ولیعصر تهران را دارا میباشند که دارای ۲۰ سال سابقه در زمینه فروش و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک است و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و به بهترین نحو در خدمت شما عزیزان میباشد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک ، در زمینه فروش و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک ، تخصص در زمینه فروش تلفنهای رومیزی ،    بی سیم ،  باسیم و انواع سانترال پاناسونیک و تلفنهای سانترال ، با ۲۰ سال سابقه درخشان و عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال ، به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، اعلام آمادگی کرده و تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد .

یکی از واحدهای فعال در شرکت ارتباط گستران ، واحد تعمیرات می باشد که تخصصی ترین تعمیرات تلفنهای پاناسونیک را خدمت شما عزیزان ارائه میدهد .

متخصصین واحد تعمیرات شرکت پاناسونیک به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات جهت تعمیرات تلفنهای پاناسونیک را در اختیار دارند ، قادر به تشخیص عیوب تلفن و تعمیر آن به بهترین نحو ممکن می باشند .

تلفنهای بی سیم و با سیم پاناسونیک ، به دلیل استهلاک بسیار بالایی که دارد به مرور زمان موجب فرسایش گوشی میگردد و نیاز به تعمیر پیدا میکند که تعمیر گوشی پاناسونیک در این مرکز به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته انجام میگیرد .

پس اگر بدنبال تعمیرات تلفن پاناسونیک خود هستید حتما به سراغ نمایندگی بروید و از افراد متفرقه در این کار جدا خودداری نمایید .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک ، در واحد تعمیرات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر تلفن شما را انجام خواهد داد واگر تلفنتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد .

ارتباط گستران  نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک ،  معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت کند و برای بهبود بخشیدنش تلاش زیاد انجام دهد و به بخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان دارد در ارائه خدمات به مشتریان بسیار موفق بوده و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ نماید

متخصصین در واحد تعمیرات پس از عیب یابی دستگاه ، ایراد دستگاه را شناسایی کرده و جهت رفع مشکل و رفاه حال مشتریان عزیز ، از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

ارتباط گستران نمایندگی مرکزی تلفن سانترال پاناسونیک در زمینه فروش و تعمیرات ، شرکت بسیار مطمئن و قابل اعتمادی می باشد زیرا در قسمت تعمیرات ، درکمترین زمان ممکن ایراد دستگاه را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمت بسیار مناسب انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد .

در این مجموعه از تجهیزات درجه یک و با کیفیت و بهترین متخصصین بهرمند شده و باعث رضایت بیشتر مشتریان گردیده است .

پس اگر قصد تعمیر تلفن ، سانترال پاناسونیک و یا حتی قطعاتش رادارید نمایندگی مرکزی پاناسونیک ، انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود .

تعمیر تلفن پاناسونیک ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان و در نمایندگی پاناسونیک انجام گیرد زیرا تعمیرات تلفن پاناسونیک نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود که متاسفانه شرکتهایی در این خصوص وجود دارند که خود را به نام نمایندگی پاناسونیک خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین انجام میدهند که اینکار باعث میگردد تا شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد و شما باید مجددآهزینه کنید ، در حالی که در نمایندگی مرکزی پاناسونیک متخصصان در زمینه تعمیرات و به وسیله ابزارهای ویژه و با کیفیت در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

تعمیرات تلفن شامل میکروفن ، بلندگو ( اسپیکر ) ، کلیدهای شماره گیر ، باطری و … در نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهترین تجهیزات انجام میگیرد و به شما این اطمینان داده میشود که تمامی قطعات تعویضی ، از نوع اصلی و اورجینال میباشند .

ارتباط گستران با بهره گیری از بهترین متخصصین در زمینه تعمیرات و در طول سالها تجربه با بالاترین سطح کیفیت توانسته رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد و در زمینه فروش و تعمیرات افتخار دارد که با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان باشد .

شما عزیزان میتوانید بادیدن هرگونه مشکل در تلفنهای پاناسونیک به مرکز تعمیرات پاناسونیک واقع در میدان ولیعصر مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات و اورجینال ترین قطعات را دریافت نمایید.

تعمیرات تلفن پاناسونیک شامل موارد زیر میباشد:

 1. تعمیرمیکروفن گوشی یا همان بلندگو
 2. تعمیرات انواع دستگاهای سانترال کم ظرفیت و پرظرفیت پاناسونیک
 3. تعمیرآب خوردگی قطعات پاناسونیک
 4. تعمیر انواع گوشیهای سانترال وتلفنهای بیسیم و رومیزی پاناسونیک
 5. تعمیر مدارشارژ
 6. تعمیر سوختگی
 7. تعمیر پدشماره گیر تلفن
 8. تعمیرشکستگی ال سی دی گوشیهای پاناسونیک
 9. عدم ارتباط با منشی
 10. تعمیر رفع اختلالات گوشی
 11. تعمیر مشکلات ارسال نشدن فکس
 12. تعویض قطعات
 13. ست کردن گوشی و بیس
 14. تعمیر کلیدهای شماره گیر
 15. رفع مشکل سفت شدن دکمه های شماره گیر گوشی های پاناسونیک
 16. تعمیرات تخصصی تلفنهای بی سیم و باسیم پاناسونیک
 17. تعمیر دکمه انواع گوشی های پاناسونیک بی سیم و با سیم
 18. تعمیر دهنی گوشی پاناسونیک
 19. تعمیر قاب انواع گوشی تلفن پاناسونیک
 20. تعمیر و تعویض شماره گیر
 21. رفع مشکل صدای ضعیف در ارسال و دریافت
 22. رفع مشکل آنتن دهی
 23. رفع آب خوردگی
 24. رفع مشکل خرابی بلندگو
 25. رفع خرابی زنگ تلفن
 26. رفع مشکل کارنکردن تعدادی از کلیدها
 27. تعمیر مدار نگهدارنده باطری و ….

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک

فروش و تعمیرات تلفن سانترال از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 1. کیفیت
 2. نوع گارانتی
 3. خدمات پشتیبانی عالی

ارتباط گستران تلفن سانترال خود را با یکسال گارانتی ، ۱۰ سال خدمات پشتیبانی و تعمیرات بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش و تعمیرات شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی فروش و تعمیرات تلفنهای خود را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

** لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآوردهزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *