کارتهای سانترال کارین ۴۸

کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱
نوامبر 15, 2020
کارت شهری پاناسونیک ۶۱۸۱
نوامبر 17, 2020

دستگاه سانترال کارین ۴۸ ، مرکز مخابرات کوچک با کارتهای مختلفی است که شامل کارت شهری ، کارت داخلی ، کارت psو cpu و کارت تون میباشد .

کارتهای سانترال کارین ۴۸

  1. کارت سی پی یو ( cpu ) : وظیفه این کارت هدایت دستگاه سانترال کارین میباشد که در واقع این کارت جهت پردازش و ذخیره سازی اطلاعات استفاده میگردد و با آدرس کردن کارتهای شهری و داخلی یعنی لاین و ترانک وضعیتشان را قرائت کرده و فرامین ضروری را توسط خطوط آدرس و داده را به آنها ارسال مینماید .
  2. کارت پی اس ( ps ) : تنظیم کننده ولتاژ دستگاه و دادن بوق داخلی است و در حقیقت وظیفه اصلی این کارت ، دادن خطوط زنگ به داخلیها و کنسول اپراتوری و همچنین دادن ولتاژ ۵ و ۱۰ ولت BC و ۱۱۰ ولت AC میباشد .

۳٫کارت شهری ( trank ) : وظیفه این کارت ارتباط خطوط شهری با مرکز تلفن میباشد که بوق و زنگ خط شهری را تشخیص میدهد و صدای رله های شماره گیری در گوشی را از طریق بستن رله ، حذف صدا میکند .

۴٫کارت داخلی ( line ) : کارت لاین که همان کارت خطوط داخلی میباشد و وظیفه اصلی آن ، ارتباط خطوط داخلی بایکدیگر میباشد و مرکز تلفن کارین ۴۸ در حالت فول ، شامل ۶ عدد کارت لاین میباشد که کارت لاین اول به اپراتور و مشترکین ۱۰ الی ۱۶ اختصاص یافته است .

۵٫کارت تون : در صورتی که این کارت روی سیستم سانترال کارین۴۸ موجود بوده و موقعیت آن از طریق کیبورد برنامه ریزی کارین گزارش شده باشد همه کارمندان شرکت یا سازمان میتوانند از شماره گیری تون بهرمند گردند .

۶٫کنسول برنامه ریزی : این کنسول مجهز به ساعت و تقویم بوده و وظیفه برنامه ریزی سانترال کارین۴۸ را بر عهده دارد که میتواند با بهره گیری از سوئیچها ، علائم صوتی ، لامپهای LED و تصاویر صفحه نمایشگر LCD که آخرین تکنیک در نمایش علائم و تصاویر می باشد و با توجه به رویت اطلاعات خطوط داخلی و شهری ، امکانات این دستگاه را بسادگی در اختیار مشترکین داخلی و خطوط شهری بگذارد و خطوط شهری وسانترال کارین را به وسیله این کنسول میتوان برنامه ریزی نمود .

کنسول اپراتوری کارین ۴۸ قابلیت جوابگویی به خطوط شهری و اتصال به داخلی مورد نظر را دارد و همچنین قابلیت تکرار اتوماتیک شماره گیری خطوط شهری در هنگام مشغول بودن خط بدون وقفه و برقراری سرویس دهی در شب را دارا می باشد .

در سیستم سانترال کارین شما میتوانید از اپراتور کمکی جهت کمک اپراتور نیز بهرمند گردید به این صورت که کمک اپراتور کلیه مکالمات شهری وارده را پاسخ میدهد .

قیمت کارتهای سانترال کارین ۴۸

کارتهای مرکز تلفن کارین ۴۸ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند :

  1. کیفیت
  2.  گارانتی
  3. خدمات پشتیبانی عالی

مجموعه ارتباط گستران کارتهای کارین ۴۸ را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی  عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی این کارتها را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

** لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۵۹۰۰۵۹۸-۰۹۳۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *