کارت دیزای پاناسونیک

گوشی دیجیتال پاناسونیک ۳۴۳
اکتبر 18, 2020
کارت ۱۱۷۸ پاناسونیک
اکتبر 21, 2020

کارت دیزای پاناسونیک ، کارت پاسخگوی خودکار خطوط شهری سانترال میباشد که در سانترال های دیجیتال پاناسونیک ، کارتهای دیزا جهت فعال سازی به تنهایی نمیتوانند کاربردی داشته باشند و باید روی کارت آپشنال قرار بگیرد ولی در سانترال ۸۲۴ اینگونه نیست و به تنهایی انجام میشود .

کارت دیزای پاناسونیک

کارت دیزای پاناسونیک همان تلفن گویا میباشد که اصطلاحا در پاناسونیک دیزا نامیده میشود و یکی از کارتهای اختیاری دستگاههای سانترال دیجیتال پاناسونیک میباشد .

کارت دیزای پاناسونیک کارمنشی تلفنی را انجام میدهد و تماسها را به شکل اتوماتیک به کاربر مورد نظر متصل میکند .

هر کارت دیزای پاناسونیک دیجیتال جوابگوی ۴خط شهری و در سانترال ۸۲۴ هر کارت دیزا جوابگوی ۱خط شهری به صورت اتوماتیک میباشد .

با استفاده از این کارت اگر کسی با مرکز تماس حاصل نماید ، تماس او توسط کارت دیزای پاناسونیک پاسخ داده میشود و ضمن سلام و خوش آمد گویی از کاربر میخواهد تا شماره داخلی مورد نظر خود را بگیرد تا به بخش مورد نظر هدایت گردد .

در اینجا میخواهیم مفهوم کانال را برایتان توضیح دهیم ، وقتی میگوییم که ۴کانال یعنی ۴نفر به صورت همزمان میتواند پیغام گویا را گوش دهد .

کارت آپشنال از کارتهای مهم سانترال دیجیتال میباشد که اگر این کارت نباشد کارت دیزا عمل نمیکند .

یکی از مزایای کارت آپشنال این است که ۳جای کارت خالی دارد که به این وسیله میتوانید کارت دیزای بیشتری روی آپشنال قرار دهید .

در حقیقت تلفن گویا مزایای بسیاری برای شرکتها و سازمانها دارد زیرا علاوه بر صرفه جویی در هزینه و زمان باعث افزایش اعتبار شرکت نیز میگردد  .
با استفاده از این کارت در سانترال دیجیتال برای ۴مشتری به صورت همزمان پیغام پخش میشود و در سانترال ۸۲۴ برای ۱ نفر که از طریق تلفن گویا به داخلی مورد نظروصل میگردند .

این کارت در سانترال های دیجیتال ، میتواند ۶۴ پیغام رادر مدت زمان کوتاهی ضبط کند و برای ۴تماس ورودی به صورت همزمان پخش کند .

قیمت کارت دیزای پاناسونیک

کارت دیزای پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

  • کیفیت
  • نوع گارانتی
  • خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت کارت دیزای پاناسونیک تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت دیزای پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *