کارت پاناسونیک ۰۱۷۲

کارت ارتقاسانترال ۸۲۴
سپتامبر 27, 2020
گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰
سپتامبر 30, 2020

مشخصات کارت دیجیتال ۰۱۷۲ :

  • ۱۶ خط داخلی دیجیتال
  • پشتیبانی از نمایشگر شماره به صورت پیش فرض
  • یکسال گارانتی معتبر

کارت پاناسونیک ۰۱۷۲

در اینجا میخواهیم کارتی را به شما پیشنهاد دهیم که به وسیله این کارت از سانترال دیجیتال میتوان استفاده کرده و از گوشیهای دیجیتال بهرمند گردید که به آن            کارت پاناسونیک ۰۱۷۲ گویند .

از کارت پاناسونیک ۰۱۷۲ ، یک کارت ۱۶ خطی دیجیتال میباشد که ۱۶ خط داخلی دیجیتال را ساپورت میکند و میتوان در سانترال های TDA، TDE،NS استفاده کرد و از گوشیهای دیجیتال به عنوان گوشیهای مدیریتی به دلیل شکیل بودنش استفاده میگردد و با نصب کارت پاناسونیک ۰۱۷۲ ، ۱۶ خط داخلی دیجیتال به ظرفیت سانترالتان اضافه میگردد .

کارت دیجیتال پاناسونیک ۰۱۷۲ دارای ۱۶ خط داخلی جهت قرار گرفتن داخلی دیجیتال بر روی مراکز تلفن tda ، tde , ns500 و جهت اتصال گوشیهای دیجیتال مورد استفاده قرار میگیرد .

شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت کارت ۰۱۷۲ پاناسونیک را از شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک بخواهید .

از گوشیهای رومیزی دیجیتال پاناسونیک با کارایی بالا گوشی ۵۴۳ ، ۵۴۶ ، ۳۴۳ ، ۳۴۶ ، ۳۳۳ ، ۷۶۳۳ ، ۷۶۳۶ و ۷۶۶۵ را میتوانیم به شما پیشنهاد دهیم، کارت پاناسونیک ۰۱۷۲ تنها کارت دیجیتالی می باشد که با وجود این کارت میتوانید از گوشیهای پاناسونیک دیجیتال استفاده نمایید  .

گوشیهای پاناسونیک دیجیتال ، گوشیهای  رومیزی با کارایی بالا و بسیار شکیل می باشند که بسیار قوی و عالی عمل میکنند که از قابلیتهای مهم و بسیار عالی گوشیهای دیجیتال پاناسونیک میتوان به اسپیکر (بلندگو ) و صفحه نمایشگرشان اشاره کنیم .

قیمت کارت پاناسونیک ۰۱۷۲

کارت پاناسونیک ۰۱۷۲ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

  • کیفیت
  • نوع گارانتی
  • خدمات پشتیبانی عالی
    کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت کارت پاناسونیک ۰۱۷۲ ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت پاناسونیک ۰۱۷۲ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *