کارتهای سانترال کارین ۵۰۰

نمایندگی رسمی سانترال رهیاب
آگوست 14, 2018
دوربین مداربسته دام سقفی
سپتامبر 8, 2018

یکی از مراکز پرکاربرد در کشور ، مرکز تلفن ایرانی به نام کارین است که با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه در بسیاری از ادارات ، شرکتهای دولتی و بسیاری از بیمارستانها درمدلها و ظرفیتهای مختلف یافت میشود  .

دستگاه سانترال ایرانی کارین  ، دستگاه مرکز مخابرات با کارتهای مختلفی است که شامل کارت شهری ، کارت داخلی ، کارت psو cpu و کارت تون میباشد .

کارتهای سانترال کارین ۵۰۰

  1. کارت سی پی یو ( cpu ) : وظیفه این کارت هدایت دستگاه سانترال کارین میباشد که در واقع این کارت جهت پردازش و ذخیره سازی اطلاعات استفاده میگردد و با آدرس کردن کارتهای شهری و داخلی یعنی لاین و ترانک وضعیتشان را قرائت کرده و فرامین ضروری را توسط خطوط آدرس و داده را به آنها ارسال مینماید .
  2. کارت پی اس ( ps ) : تنظیم کننده ولتاژ دستگاه و دادن بوق داخلی است و در حقیقت وظیفه اصلی این کارت ، دادن خطوط زنگ به داخلیها و کنسول اپراتوری و همچنین دادن ولتاژ ۵ و ۱۰ ولت BC و ۱۱۰ ولت AC میباشد .
  3. کارت شهری ( trank ) : وظیفه این کارت ارتباط خطوط شهری با مرکز تلفن میباشد که بوق و زنگ خط شهری را تشخیص میدهد و صدای رله های شماره گیری در گوشی را از طریق بستن رله ، حذف صدا میکند .
  4. کارت داخلی ( line ) : کارت لاین که همان کارت خطوط داخلی میباشد و وظیفه اصلی آن ، ارتباط خطوط داخلی بایکدیگر میباشد و مرکز تلفن کارین ۵۰۰ در حالت فول ، شامل ۶ عدد کارت لاین میباشد که کارت لاین اول به اپراتور و مشترکین ۱۰ الی ۱۶ اختصاص یافته است .
  5. کارت تون : در صورتی که این کارت روی سیستم سانترال کارین۵۰۰موجود بوده و موقعیت آن از طریق کیبورد برنامه ریزی کارین گزارش شده باشد همه کارمندان شرکت یا سازمان میتوانند از شماره گیری تون بهرمند گردند .
  6. کنسول برنامه ریزی : این کنسول مجهز به ساعت و تقویم بوده و وظیفه برنامه ریزی سانترال کارین۵۰۰ را بر عهده دارد که میتواند با بهره گیری از سوئیچها ، علائم صوتی ، لامپهای LED و تصاویر صفحه نمایشگر LCD که آخرین تکنیک در نمایش علائم و تصاویر می باشد و با توجه به رویت اطلاعات خطوط داخلی و شهری ، امکانات سیستم  سانترال کارین۵۰۰ را بسادگی در اختیار مشترکین داخلی و خطوط شهری بگذارد و خطوط شهری و داخلی سانترال مرکزی کارین را به وسیله این کنسول میتوان برنامه ریزی نمود .

کنسول اپراتوری کارین ۵۰۰ قابلیت جوابگویی به خطوط شهری و اتصال به داخلی مورد نظر را دارد و همچنین قابلیت تکرار اتوماتیک شماره گیری خطوط شهری در هنگام مشغول بودن خط بدون وقفه و برقراری سرویس دهی در شب را دارا می باشد .

در سیستم سانترال کارین شما میتوانید از اپراتور کمکی جهت کمک اپراتور نیز بهرمند گردید به این صورت که کمک اپراتور کلیه مکالمات شهری وارده را پاسخ میدهد .

قیمت کارتهای سانترال کارین ۵۰۰

کارتهای کارین ۵۰۰ ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند :

  1. کیفیت
  2.  گارانتی
  3. خدمات پشتیبانی عالی

مجموعه ارتباط گستران کارتهای سانترال خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی  عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارتهای سانترال کارین ۵۰۰ را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

*شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت را از مجموعه ارتباط گستران نمایندگی مرکزی کارین بخواهید *

    **شماره تماس نمایندگی کارین : ۸۸۹۲۵۶۸۸                                                   شماره همراه : ۵۹۰۰۵۹۸-۰۹۳۹ **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *