تعمیرات تلفن پاناسونیک

دوربین مداربسته چیست
آوریل 11, 2019
تلفن ساده پاناسونیک
آوریل 24, 2019

همانطور که میدانید تلفن پاناسونیک بخش جدایی ناپذیر در منازل و دفاتر کاری میباشد زیرا شرکت پاناسونیک تلفنهای خود را در مدل های مختلف و با کیفیت بالا به بازار عرضه کرده است .

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک ولیعصر تهران می باشد که به دونوع تعمیر در محل و تعمیر در خود شرکت با قطعات اورجینال و با حضور مهندسان متخصص و با تجربه به همراه ضمانت تعمیر انجام میگیرد .

 تعمیرات تلفن پاناسونیک

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک به صورت کاملا تخصصی توسط تیم حرفه ایی و متخصص شرکت ارتباط گستران صورت میگیرد که متخصصان با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا ، با کیفیت بسیار بالا و نازلترین قیمت تعمیرات تلفن شما را انجام میدهند و به دلیل دانشی که  در این کار دارند تمامی عیوب مشخص شده را با کمترین هزینه برایتان برطرف خواهند کرد .

ارتباط گستران مجموعه خود را به بالاترین تجهیزات جهت تعمیرات تلفن پاناسونیک با بهترین کیفیت مجهز نموده و تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد که از مشکلات عمده مردم موارد زیر میباشد :

 1. دکمه های شماره گیر تلفن های پاناسونیک معمولا با استفاده نادرست به مرور زمان کاملا سفت شده و دیگر قابل شماره گیری نمی باشد یا به سختی شماره گیری میگردد که از مشکلات عمده و رایج مردم است .
 2. دومین مشکل در امر تلفنهای پاناسونیک پاک شدن اعداد روی کی پد می باشد که در اینصورت قطعه ایی از نمایشگر شماره باید تعویض گردد .
 3. سومین مشکل رایج ، خالی کردن سریع شارژ می باشد که در اینصورت احتیاج به تعویض باطری می باشد
 4. مشکلات مربوط به نویز و پارازیتی که در گوشی میشنوید از مشکلات رایج اکثریت مردم و از ایرادهای مهم فنی می باشد .

ارتباط گستران نمایندگی پاناسونیک ولیعصر واقع در میدان ولیعصر تهران ، تعمیراتی از قبیل خرابی بلندگو( اسپیکر )، میکروفن ، صفحه کلید ، از کار افتادن دکمه ها ، قطع و وصل شدن صدا ، سوختن تلفن و دیگر قطعات تلفن پاناسونیک در این مرکز را به عهده دارد که با بهترین ابزار برایتان تعمیر و تعویض میگردند و این اطمینان به شما داده میشود که تمام قطعات مصرفی از قطعات اصلی شرکت پاناسونیک تهیه میگردد .

ارتباط گستران معتقد است که باید مشتری مداری را بیشتر تقویت کرده و برای بهبود بخشیدنش تلاش کند و بخاطر تعهدی که جهت برآورده کردن نیازهای مشتریانش دارد در ارائه خدمات به مشتریان بسیار موفق بوده  و به همین دلیل توانسته مشتریان خود را حفظ  نماید .

تلفنهای بی سیم و با سیم پاناسونیک به دلیل استهلاک بسیار بالایی که دارند به مرور به تعمیر نیاز پیدا میکنند که تعمیر تلفنهای پاناسونیک در این مرکز به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته انجام میگیرد .

تلفن بی سیم و باسیم یک نمونه محصول پرطرفدار در برند پاناسونیک می باشد که در نمایندگی مرکزی ، شما عزیزان میتوانید براحتی از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته جهت تعمیر و عیب یابی تلفن خود بهره ببرید .

متخصصین در واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک با سالها تجربه درخشان در این زمینه و با بهترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان خواهند بود که پس از عیب یابی دستگاه ، ایراد دستگاه را شناسایی کرده و جهت رفع مشکل و رفاه حال بیشتر شما مشتریان عزیز از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

ارتباط گستران در زمینه  تعمیرات ، شرکت بسیار مطمئن و قابل اعتمادی می باشد زیرا درکمترین زمان ممکن ایراد دستگاه تلفن را شناسایی کرده و تعمیرات را در کوتاهترین زمان و با قیمتی بسیار مناسب انجام خواهد داد و نگرانی شما را برطرف خواهد نمود .

ارتباط گستران در واحد تعمیرات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر تلفن شمارا انجام خواهد داد واگر تلفنتان نیاز به قطعه ایی داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد .

این مجموعه از تجهیزات درجه یک و با کیفیت و از بهترین متخصصین بهرمند شده که باعث رضایت بیشتر مشتریان گردیده ، پس اگر قصد تعمیر تلفن و یا حتی تعمیرسانترال پاناسونیک و قطعاتش رادارید نمایندگی مرکزی پاناسونیک انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود .

تعمیر تلفن پاناسونیک ازجمله مواردی می باشد که باید توسط متخصصان شرکت پاناسونیک انجام گیرد زیرا تعمیرات تلفن پاناسونیک نیازمند ابزارهای پیشرفته و درجه یک می باشد تا به دستگاه آسیبی وارد نشود به این دلیل که معمولا شرکتهایی وجود دارند که خود را به نام نمایندگی پاناسونیک خوانده و تعمیرات را با کیفیت پایین و درجه ۲ یا ۳ انجام میدهند که اینکار باعث میگردد تا شما هزینه زیادی را متحمل گردید زیرا بعد از ۲ الی سه ماه به حالت قبل خود برمیگردد در حالی که در نمایندگی مرکزی پاناسونیک متخصصان در زمینه تعمیرات ، با ابزارهای پیشرفته و با بهترین کیفیت ممکن در خدمت شما عزیزان خواهند بود .

تعمیرات تلفن شامل بلندگو ، میکروفن ، بلندگو ( اسپیکر ) ، کلیدهای شماره گیر ، باطری و … در نمایندگی مرکزی پاناسونیک با بهترین تجهیزات انجام میگیرد و به شما این اطمینان داده میشود که تمامی قطعات ، اصلی و از شرکت پاناسونیک تهیه میگردد .

تعمیر اسپیکر تلفن

 1. یکی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط شرکت ارتباط گستران ، تعمیر اسپیکر گوشی می باشد وقتی اسپیکر یا همان بلندگوی تلفن خراب باشد نمیتوانید از تلفن پاناسونیک بهره زیادی ببرید و کارکرد صحیحی داشته باشید .
 2. سوختگی اسپیکر ، آب خوردگی ، ضربه به بلندگوی تلفن ، قطع اتصالات سیمی و مواردی از این قبیل باعث میگردد که شما صدایی از تلفن پاناسونیک دریافت نکنید .                                                                                                                                                                   پس جهت رفع این مشکل ، تلفنتان را به مرکز تعمیرات برده تا هم دستگاهتان را عیب یابی کنید و هم مشکلتان برطرف گردد .

اگر مشکل تلفن شما مربوط به اتصالات گوشی باشد تعمیرات تخصصی روی آن انجام میگیرد ولی اگر مشکل مربوط به سوختن و از کار افتادن اسپیکر باشد باید اسپیکر جدیدی را جایگزین اسپیکرتان کنید و باید این مسئله را بدانید که اسپیکر یک قطعه کوچکی است که امکان تعمیر قطعات درونی آن وجود ندارد و اگر خراب باشد بهترین گزینه ، تعویض آن می باشد .

تعمیرات تلفن پاناسونیک با بهترین تجهیزات و بهترین کیفیت ممکن در نمایندگی پاناسونیک انجام میشود و چنانچه دستگاه تلفن شما به هر دلیلی خراب شده باشد شما با اطمینان کامل دستگاهتان را به متخصصان نمایندگی مرکزی پاناسونیک واقع در میدان ولی عصر تهران بسپارید .

نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک در کارگاههایی مجهز به بهترین تجهیزات ، تعمیرات تلفن شما عزیزان را انجام خواهد داد و این را خاطر نشان کنم که تعمیر تلفن پاناسونیک در واحد مربوط به همان دستگاه انجام میگیرد .

تعمیر کیپد ( صفحه کلید )

معمولا خرابی کیپد به دلیل استفاده طولانی مدت رخ میدهد که همین امر باعث میشود تا کلیدهای شماره گیر کیفیت اولیه خود را از دست بدهند که در این صورت شماره گیری بسیار سخت میشود که برای رفع این مشکل باید دستگاه تلفن باز شود و طلق جدیدی جایگزین طلق اولیه گردد .

رفع مشکل شارژ نشدن تلفن پاناسونیک

این مشکل هم مختص به تلفنهای بی سیم میباشد که اگر شما با زدن گوشی تلفن به برق متوجه شدید که باطری گوشیتان شارژ نمیگردد در مرحله اول باید از اینکه شارژ گوشی پر است یا نه مطمئن شوید زیرا برخی از این نوع باطری ها به مرور سولفاته میگردند و قابلیت نگه داشتن شارژ را نخواهند داشت پس قبل از اینکه تعمیراتی را روی گوشیتان انجام دهید باطری گوشی را تعویض کنید و اگر باز هم مشکل برطرف نشد  مدار شارژ دچار اختلال و خرابی شده و اتصالات گوشی بهم خورده که در اینصورت باید به نمایندگی مرکزی پاناسونیک تشریف برده تعمیراتش انجام شود و مشکلتان با بهترین تجهیزات و در کوتاهترین زمان ممکن برطرف گردد .

لینک نبودن گوشی بیسیم با دستگاه پایه

این را فقط مربوط به گوشی های بی سیم است که ارتباط گوشی بادستگاه قطع میگردد و در بیشتر مواقع لینک نبودن گوشی بیسم با دستگاه پایه خودش یک مشکل نرم افزاری به حساب می آید پس در این مواقع باید تلفنتان را به نمایندگی پاناسونیک واقع در میدان ولیعصر ارسال کرده تا متخصصان واحد تعمیرات ، برسی ها را انجام دهند .

ضبط نکردن پیغام و متصل نشدن به بیس گوشی

اگرتلفنتان خیلی قدیمی است امکان این را دارد که به مشکل عدم اتصال در این موقعیت مواجه گردد که جهت رفع این مشکل باید ابتدا تمامی پیغامهای گوشی را پاک کرده و گوشی را در حالت خالی بگذارید .

تعمیر صفحه نمایشگر تلفنهای پاناسونیک

صفحه نمایشگر یه تلفن یکی از حساس ترین بخش های تلفن محسوب میگردد که اگر صفحه ال سی دی تلفنتان دچار شکستگی گردد و یا به هر دلیلی روشن نشود بهترین راه تعویض صفحه ال سی دی میباشد اگر فلت صفحه ال سی دی دچار آسیب جزئی شود دیگر نیازی به تعمیر نمیباشد و با تعمیر حل میشود

برق خوردگی دستگاه تلفن

اگر تلفنتان را به پریز برق شهری وصل کنید بلافاصله خاموش میشود و یا در اصطلاح میسوزد که این اتفاق به دلیل عبور جریان برق از داخل مدار اصلی تلفن رخ میدهد و تلفنهایی که با برق خوردگی مواجه میشوند باید در واحد تعمیرات نمایندگی پاناسونیک باز شده و قطعات سوخته روی برد شناسایی و تعویض شوند .

خش خش و ضعیف بودن صدای تلفن

معمولا خش خش تلفن و کم بودن کیفیت صدا از خرابی های رایج تلفن پاناسونیک میباشد که خراب شدن میکروفون ، سیم پنلی یا کپسول گوشی میتواند منجر به این مشکل گردد که در این مواقع تلفن را به بخش تعمیرات ارتباط گستران سپرده تا بخش آسیب دیده شناسایی گردد و با قطعات اورجینال تعویض گردد .

برقرار نشدن تماس با تلفن سانترال پاناسونیک

اگر گوشیتان روشن بوده و آماده کار است ولی نمیتوانید شماره گیری کنید ممکن است برق دستگاه ایراد پیدا کرده باشد پس باید در اولین قدم ، برق دستگاه و باطری گوشی را برسی کنید و اگر با برسی کردن به نتیجه ای نرسیدید  و تماس برقرار نشد با شرکت ارتباط گستران واقع در میدان ولیعصر تهران تماس حاصل فرمایید .

در حقیقت تلفن پاناسونیک از جمله مواردی است که اگر نیازمند تعمیر باشد باید توسط متخصص و با استفاده از ابزارهای مناسب انجام گیرد تا به قطعات دیگر آسیبی نرسد و فقط قسمتی که آسیب دیده و مشکل پیدا کرده را تعمیر کند .

در مواقع تعمیرات تخصصی باید تلفن خود را به نمایندگی مجاز پاناسونیک بسپارید که در غیر اینصورت اگر به افراد معمولی و غیر مجازبدهید ممکن است با آسیبهای جدی و جبران ناپذیری مواجه شوید که هزینه شما را دوبرابر میکند .

ارتباط گستران تعمیرات فوق تخصصی خود را جهت برطرف کردن مشکلات رایج و رفاه حال بیشتر مردم انجام داده و تلاش میکند تا تخصصی ترین و بهترین تعمیرات را به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه دهد و اگر دستگاه شما به تعویض قطعه ایی احتیاج داشته باشد قطعا از قطعات اورجینال و اصل استفاده خواهد کرد مثلا اگر باطری شما شارژ خالی میکند از بهترین باطری و از نوع اورجینالش استفاده میشود تا مشکل شما کاملا حل شود پس با خیالی راحت تلفنها و سانترال پاناسونیک خود را به شرکت ارتباط گستران بسپارید .

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک یکی از تخصصی ترین خدمات در شرکت ارتباط گستران می باشد که کارشناسان شرکت پاناسونیک در زمینه تعمیرات با تکیه بر دانش فنی خود ، تخصصی ترین تعمیرات را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام خواهند داد و تعمیرات تخصصی تلفن های پاناسونیک در شرکت ارتباط گستران به وسیله زبده ترین کارشناسان و پیشرفته ترین تجهیزات انجام میگیرد .

شرکت ارتباط گستران تعمیرات خود را در دوقسمت سخت افزاری و نرم افزاری و توسط کارشناسان تخصص دیده ، خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

از نکات مهم در تعمیرات تلفن پاناسونیک ضمانت معتبر تعمیرات می باشد تا از هزینه های اضافی دوری شود ، در این خصوص یکی از شرکتهای بسیار خوشنام در این عرصه ، شرکت ارتباط گستران با ضمانت بسیار معتبر می باشد که تعمیرات را با مهلت تست و با برگرداندن قطعه خراب قبلی بهمراه قیمتی بسیار مناسب و زیر قیمت اتحادیه به همراه ضمانت معتبر انجام خواهد داد  .

ابزار آلات این مرکز ، مطابق با بهترین فناوریهای روز دنیا ساخته شده تا دستگاههای شما با بالاترین کیفیت تعمیر گردد ، قابل ذکر است که در تعمیر تلفنهای پاناسونیک  ، مهارت و کیفیت وسایل به کار برده شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که در شرکت ارتباط گستران از قطعات کاملا اورجینال ، استفاده میگردد .

ارتباط گستران با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال و تعمیرات تلفنهای پاناسونیک به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و به بهترین نحو ، در خدمت شما عزیزان میباشد .

تعمیرات تلفن سانترال پاناسونیک

 1. تعمیرمیکروفن گوشی یا همان بلندگو
 2. تعمیرات انواع دستگاهای سانترال پاناسونیک
 3. تعمیرآب خوردگی قطعات پاناسونیک
 4. تعمیر انواع گوشیهای سانترال وتلفنهای بیسیم و رومیزی پاناسونیک
 5. تعمیر مدارشارژ
 6. تعمیر سوختگی
 7. تعمیر پدشماره گیر تلفن
 8. تعمیرشکستگی صفحه ال سی دی گوشیهای پاناسونیک
 9. عدم ارتباط با منشی
 10. تعمیر رفع اختلالات گوشی
 11. تعمیر مشکلات ارسال نشدن فکس
 12. تعویض قطعات
 13. ست کردن گوشی و بیس
 14. تعمیر کلیدهای شماره گیر
 15. رفع مشکل سفت شدن دکمه های شماره گیرگوشی های پاناسونیک
 16. تعمیرات تخصصی تلفنهای بی سیم و باسیم پاناسونیک
 17. تعمیر دکمه انواع گوشی های پاناسونیک بی سیم و با سیم
 18. تعمیر دهنی گوشی پاناسونیک
 19. تعمیر قاب انواع گوشی تلفن پاناسونیک
 20. تعمیر و تعویض شماره گیر
 21. رفع مشکل صدای ضعیف در ارسال و دریافت
 22. رفع مشکل آنتن دهی
 23. رفع برق خوردگی
 24. رفع آب خوردگی
 25. رفع مشکل خرابی بلندگو
 26. رفع خرابی زنگ تلفن
 27. رفع مشکل کارنکردن تعدادی از کلیدها
 28. تعمیر مدار نگهدارنده باطری و ….

ارتباط گستران با بیش از۲۰ سال سابقه درخشان و عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، در خدمت شما عزیزان میباشد .

ارتباط گستران تلفنهای شما را در کوتاهترین زمان ممکن تعمیرنموده و به شما عزیزان تحویل میدهد توجه داشته باشید که تعمیرات تلفنهای پاناسونیک به دانش خاصی نیازمند است و جهت تعویض قطعه ، حتما باید از قطعات فابریک و اصل استفاده گردد تا از عمر تلفنتان کم نشود به همین دلیل سپردن دستگاه تلفن به نمایندگی های مجاز ، امری ضروری می باشد تا به دستگاهتان صدمه وارد نشود .

وقتی شما جهت تعمیرات به یک نمایندگی معتبر مراجعه میکنید که از قطعات درجه ۱ استفاده مینماید در میزان رضایت شما تاثیر بسزایی دارد و این رضایت شما یک امتیاز برای شرکت پاناسونیک محسوب میگردد .

قیمت تعمیرات تلفن پاناسونیک

تعمیرات تلفنهای پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 1. کیفیت تعمیرات
 2. تست کامل سیستم
 3. خدمات پشتیبانی عالی
 4. ضمانت معتبر

کیفیت تعمیرات ، تست کامل سیستم  و خدمات پشتیبانی عالی و ضمانت معتبر ، روی قیمت  تعمیرات تلفنهای پاناسونیک تاثیر بسزایی دارد که ارتباط گستران تعمیرات را با خدمات پشتیبانی و تعمیرات بسیار عالی خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

متخصصین واحد تعمیرات شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی تعمیرات را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس ارتباط گستران : ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱                                     شماره واتساپ و تلگرام ارتباط گستران : ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *