تعمیرات کارتهای سانترال کارین در تهران

خدمات پس از فروش سانترال کارین
ژانویه 31, 2023
سانترال پاناسونیک ۸۲۴ استوک
مارس 2, 2023

تعمیرات تلفن سانترال کارین یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده شرکت ارتباط گستران می باشد که به دونوع تعمیر در محل و تعمیر در خود شرکت انجام میگیرد *

تعمیرات کارتهای سانترال کارین در تهران

مجموعه ارتباط گستران نمایندگی مرکزی کارین با کد نمایندگی ۱۰۷۰ و ۳۰ سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات تلفن سانترال کارین در تهران فعالیت ویژه ایی دارد .

تعمیرات سانترال کارین به صورت کاملا تخصصی و توسط تیم حرفه ایی شرکت ارتباط گستران ، با بهره گیری از دانش تخصصی در این زمینه و مطابق با فناوریهای روز دنیا ، با کیفیت بسیار بالا و نازلترین قیمت انجام میگیرد و به دلیل دانشی که متخصصان در این کار دارند تمامی عیوب مشخص شده را با کمترین هزینه برایتان برطرف خواهند کرد .

از نکات مهم در تعمیرات ، ضمانت معتبرش میباشد که در این زمینه ارتباط گستران با ضمانت بسیار معتبرتعمیرات ، در خدمت شما عزیزان میباشد و تعمیرات سانترال و کارتهای کارین را با مهلت تست و با برگرداندن قطعه خراب قبلی بهمراه قیمتی بسیار مناسب و زیر قیمت کارخانه انجام خواهد داد  .

یکی از واحدهای فعال درمجموعه ارتباط گستران واحد تعمیرات می باشد که تخصصی ترین تعمیرات را با قیمتی بسیار مناسب خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

ارتباط گستران به دلیل اینکه پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات سانترال کارین در اختیار دارد  ، قادر به تشخیص عیوب و تعمیرات آن به بهترین نحو ممکن می باشد .

تعمیرکاران زبده در واحد تعمیرات مجموعه ارتباط گستران نیازی به آزمون و خطا ندارند و همین امر باعث شده تا در کمترین زمان ممکن تعمیرات انجام و به وسیله دستگاههای هوشمند تست گردد .

اگر دستگاه سانترال کارین شما با مشکل مواجه شد بهتر آن است که با نمایندگی تماس بگیرید تا دستگاه سانترالتان توسط نمایندگی سرویس و چک شود .

ارتباط گستران اولین مرکز تخصصی در زمینه تعمیرات و خدمات سانترال کارین در ایران است که با مدرنترین تجهیزات و مجرب ترین متخصصین در خدمت شما همراهان گرامی میباشد و همین موضوع سبب شده تا خدمات ما هر چه سریعتر و با دقت زیاد و کیفیت عالی در اختیارتان قرار بگیرد .

تمامی دستگاههای سانترال کارین به محض ورود جهت تعمیرات ، تست و عیب یابی میشوند و در صورتی که قابل تعمیر باشند هزینه اعلام میشود وبا تایید مشتری سرویس میشود .

پس اگر بدنبال تعمیرات دستگاه و کارتهای سانترال کارین خود هستید حتما به سراغ نمایندگی مجاز بروید و از افراد متفرقه در این کارجدا خودداری کنید .

تعمیرات سانترال کارین توسط تکنسین های ماهر و مجرب که در حوزه تخصصی خود دارای سالها تجربه طلایی هستند و از تجهیزات پیشرفته در این کار استفاده میکنند ، انجام میگردد .

ارتباط گستران در زمینه تعمیرات با بیش از۳۰ سال سابقه درخشان در تهران ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی و اداری مراکز تلفن سانترال و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص تعمیرات سیستمهای سانترال کارین به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در خدمت شما عزیزان میباشد و تمامی خدمات خود را جهت حفظ مشتری مداری بیشتر به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه خواهد داد

ارتباط گستران نمایندگی کارین ، تعمیرات تخصصیش را به وسیله متخصصان با تجربه و در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد داد و دستگاه ، کارت و کنسول اپراتوریتان را با هر اشکالی ، به بهترین نحو ممکن تعمیرخواهد کرد .

تعمیرات سانترال و کارتهای کارین نیاز به تخصص خاصی دارد و باید بگویم که خیلی از مراکز هستند که تعمیرات برد سانترال را انجام میدهند ولی آن برد بعد از مدتی نیاز به تعمیر پیدا میکند و هزینه شما ۲برابرمیشود ولی در شرکت ارتباط گستران تعمیرات به دست کارشناسان زبده انجام میگیرد که ضمن بهرمندی از دانش تخصصی ابزار آلات مطابق با فناوریهای روز دنیا را هم در اختیار دارند و همین موضوع باعث شده تا متخصصان واحد تعمیرات بتوانند تمام عیوب بردها را شناسایی کنند و به راحتی و در کمترین زمان ممکن تعمیراتش را انجام دهند .

بخش تعمیرات مجموعه ارتباط گستران انواع سانترال و کارتهای کارین شما را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ، تعمیر و ترمیم نموده و در مدت زمان بسیار کوتاهی به شما عزیزان تحویل خواهد داد .

شرکت ارتباط گستران بخاطر خدمات با کیفیتی که در زمینه سخت افزار و نرم افزار ارائه میدهد ، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز در زمینه تعمیرات سانترال کارین شناخته شده و از مجرب ترین نیروها در این زمینه بهرمند شده و توانایی رفع این مشکل را دارد و هر نوع دستگاه سانترال از کارین ۱۶ تا کارین ۲۰۰۰ همراه با کارتهای مربوطه و کنسول اپراتوری در این مرکز تعمیر و سرویس میگردد .

متخصصین در واحد تعمیرات پس از عیب یابی ، ایراد دستگاه را شناسایی کرده و جهت رفع مشکل و  رفاه حال بیشترشما مشتریان عزیز از بهترین تجهیزات ممکن استفاده خواهند کرد .

تعمیرات سانترال کارین و کارتهای مربوطه اش یکی از دغدغه های مهم کاربرانی است که از این دستگاه استفاده میکنند زیرا تعمیرات سانترال کارین به دانش خاصی نیاز دارد .

دستگاه سانترال کارین شما از هر نوع مدلی باشد و هر مشکلی از نوع سخت افزاری و سخت افزاری داشته باشد همکاران ما در واحد تعمیرات به صورت کاملا تخصصی مشکل شما را برطرف خواهند کرد .

برخی از تعمیرات شرکت کارین شامل موارد زیر می باشد :

 • تعمیرات تخصصی کارت ترانک trk انواع سانترال کارین
 • تعمیرات تخصصی کارت لاین line انواع سانترال کارین
 • تعمیرات تخصصی کارت پی اس ps انواع سانترال کارین
 • تعمیرات تخصصی کارت سی پی یو cpu انواع سانترال کارین
 • تعمیرات تخصصی کارت تون DTMF انواع سانترال کارین
 • تعمیرات تخصصی انواع کنسول اپراتوری کارین
 • تعمیرات تخصصی انواع سانترال کارین و کارتهای مربوطه اش
 • تعمیر و یا تعویض کلیدهای شماره گیرکنسول اپراتوری
 • رفع مشکل سفت شدن دکمه های شماره گیر کنسول اپراتوری
 • رفع اختلالات سانترال کارین
 •  پدشماره گیر تلفن
 •  سوختگی مدار شارژ
 •  شکستگی ال سی دی
 • عدم ارتباط با منشی
 • تعویض قطعات

نمایندگی مرکزی کارین با ۳۰ سال سابقه درخشان در میدان ولیعصر تهران ، با هدف رضایتمندی شما مشتریان عزیز و ارجمند احداث گردیده و در حال حاضر این مجموعه با استفاده از آخرین روش های فنی و با تجهیزات عالی ، همواره درصدد کسب رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز و ارجمند میباشد .

تعمیرات با بهترین تجهیزات و بهترین کیفیت ممکن در نمایندگی مرکزی کارین انجام میشود و چنانچه دستگاه و کارتهای سانترال کارین شما به هر دلیلی خراب شده باشد شما عزیزان میتوانید با اطمینان کامل ، دستگاه و کارتهایتان را به نمایندگی مرکزی کارین واقع در میدان ولی عصرتهران بسپارید .

تخصص شرکت ارتباط گستران در زمینه فروش ، نصب ، راه اندازی و تعمیرات تخصصی انواع مراکز تلفن سانترال کارین در ظرفیتهای مختلف میباشد که در این راه ، موفقیت بسیار بزرگی نیز کسب کرده و با همراهی شما عزیزان راه خود را ادامه خواهد داد .

کاربرانی که از تلفن سانترال کارین استفاده میکنند میتوانند در صورت مشاهده هرگونه اشکال در دستگاه سانترال خود به نمایندگی مرکزی کارین ، واقع در میدان ولیعصر تهران مراجعه نموده و سرویس های مورد نیاز خود را به بهترین نحو دریافت نمایند .

ارتباط گستران نمایندگی کارین ، همواره انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان خوب را جهت ادامه کار و به عنوان چراغی روشن ، جهت این راه طولانی قرار داده  و از شما خواهشمند است که این شرکت را از انتقادات و پیشنهادات خودتان محروم نسازید با تشکر

**سرعت ، دقت و کیفیت بالای کار رمز موفقیت شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی کارین میباشد **

قیمت تعمیرات

تعمیرات سانترال و کارتهای کارین در تهران از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 • تست کامل سیستم
 • خدمات پشتیبانی عالی
  مجموعه ارتباط گستران تعمیرات دستگاههای سانترال کارین را همراه با کیفیت بالا و پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد  .

متخصصین ارتباط گستران ، قیمت حدودی تعمیرات را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

**لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۵۹۰۰۵۹۸-۰۹۳۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *