دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

گوشی پاناسونیک ۷۶۶۵ دست دوم
جولای 29, 2018
قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی
آگوست 1, 2018

ویژگیهای سانترال پاناسونیک کم ظرفیت :

 • ظرفیت اولیه خطوط شهری : ۳خط
 • ظرفیت اولیه خطوط داخلی : ۸خط
 • ظرفیت نهایی خطوط شهری : ۸خط
 • ظرفیت نهایی خطوط داخلی :۲۴خط
 • دارای گویا به صورت پیش فرض
 • قابلیت کالرآیدی
 • یکسال گارانتی
 • قیمت : تماس بگیرید

دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

مجموعه مخابراتی که خطوط شهری و داخلی را در خود جمع آوری میکند و به کاربرخود این امکان را میدهد تا با توجه به نیازش از آن استفاده کند را دستگاه سانترال گویند که شرکت پاناسونیک دستگاه سانترال ۸۲۴را برای شرکتهای کوچک تا متوسط با وزن ۳/۵ کیلوگرم و در ابعاد ۱۰*۲۸*۳۷ طراحی و روانه بازار کرده که در حال حاضر یکی از بهترین و پرفروش ترین دستگاههای سانترال کم ظرفیت در کشورمان است و در یک کلام میتوان گفت که سانترال۸۲۴پاناسونیک بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط میباشد .

خوشبختانه باآمدن دستگاه سانترال پاناسونیک ، تمامی مشکلات تلفنی حل شده و امروزه تمامی شرکتهای کوچک و بزرگ ازروش سانترال برای ارتباطات خود استفاده می کنند .

شماعزیزان تنها با خرید دستگاه سانترال پاناسونیک ۳ به ۸ قابل افزایش میتوانید تمامی خطوط شهری و داخلی خود را وارد این دستگاه کوچک کنید و با استفاده از یک تلفن که قابلیت برنامه ریزی دستگاه سانترال را دارد ، تمامی خطوط شهری و داخلی خود را به این دستگاه متصل نمایید که به این وسیله تمام کارمندان تنها با استفاده از یک خط داخلی ، دارای یک بستر ارتباط مخابراتی شده و تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت را به عزیزان داخل ساختمان خواهد داد و با استفاده از این روش تمامی مشکلات و بی نظمی های ارتباطی هم از بین رفته و کارمندان در محل کار خود به صورت کاملا اصولی و بدون هرج و مرج ، مسیر کاری خود را طی خواهند نمود .

در بین دستگاههای سانترال کم ظرفیت پاناسونیک میتوان به دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ اشاره کرد که معمولا در شرکتهای کوچک و به دلیل نفرات کم از این دستگاه استفاده میگردد .

سانترال پاناسونیک ۸۲۴ یکی از پیشرفته ترین دستگاههای سانترال پاناسونیک کم ظرفیت به شمار میرود که از ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی شروع شده و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی نیز خاتمه میابد .

این محصول که به سانترال ۸۲۴ گویادار پاناسونیک معروف است یکی از محبوبترین و پرفروش ترین محصولات بازار میباشد که از ۳خط شهری و ۸ خط داخلی شروع شده و قابل افزایش تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی میباشد به این صورت که اگر شرکتی ۲یا ۳ خط شهری و ۵ خط داخلی داشته باشد ، با توجه به تعداد خطوط شهری و داخلی که دارد باید حتما از دستگاه سانترال استفاده کند تا مشکل خط نداشته باشد و تنهابا خرید کارت افزایش میتواند خطوط شهری و داخلی خود را افزایش دهد که پورتهای ورودی و خروجی این سانترال در زیر دستگاه سانترال قرار گرفته و این امکان را به شما عزیزان میدهد تا براحتی بتوانید از تلفنهای آنالوگ و هایبرید استفاده نمایید .

کیفیت بالا ، کارایی عالی و قیمتی مناسب که این سانترال دارد یکی از دستگاههای پرطرفداراست و از بهترین پیشنهادات برای محیطهای اداری کوچک میباشد .

این سانترال امکان برقراری چندین خط شهری ، داخلی ، تلفن ثابت و مستقیم را به صورت همزمان به شما میدهد و اکثر شرکتها و کسب و کارهای کوچک به دلیل اینکه این دستگاه قابلیتهای عالی دارد و تمام نیازهایشان را همین سیستم کوچک برطرف میکند از آن استفاده میکنند .

مهم ترین ویژگی خوب این دستگاه سانترال برقرارکردن ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار می شود و موجب کارایی بهتر نیز میگردد .

این دستگاه با توجه به امکانات مناسب و مختلفی که برای استفاده کاربران ارائه می دهد می تواند مشتریان زیادی را به خودش جذب نماید که از این قابلیتها میتوان به کارت نمایشگر شماره ، سیستم گویا ، کنفرانس تلفنی و ارتقای خطوط شهری و داخلی اشاره کرد .

با آمدن تلفن سانترال به بازار مخابرات ، بیشترمشکلات ارتباطی مردم حل شده و اکثر افراد ازدستگاه سانترال پاناسونیک جهت کار خود استفاده میکنند .

سانترال ۸۲۴ با توجه به امکانات بسیاری که در خود جای داده میتواند مشتریان زیادی را نیز به خودش جذب کند و سیستم گویا یکی از این قابلیتهامیباشد که به صورت پیش فرض بر روی سانترال قرار دارد و نیازی به خرید این کارت به صورت جداگانه ندارید و با وجود این قابلیت ، بسیاری از کارها راحت شده و شما تنها با یک برنامه ریزی و صداگذاری ساده میتوانید شرکت خود را معرفی نمایید .

قابلیت دوم این دستگاه مخابراتی ، کارت نمایشگرشماره و قابل ارتقاء بودن خطوط شهری و داخلی آن میباشد که اگر بخواهید از قابلیت کالرآیدی این دستگاه استفاده کنید باید کارت ۸۲۴۹۴ را خریداری کرده و نصب نمایید تا شماره های تماس گیرندگان برایتان نمایش داده شود و اگر بخواهید خطوطتان را از ۳خط شهری و ۸ خط داخلی به ۶ خط شهری و ۱۶ خط داخلی افزایش دهید باید کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک را خریداری و نصب نمایید بدین صورت که خطوط شهری به ۶ و خطوط داخلی آن به ۱۶ خط افزایش می یابد و باز همچنین با نصب کارت افزایش مدل ۸۲۴۸۰ این ظرفیت بیشتر شده و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی افزایش می یابد .

طراحی این دستگاه سانترال به گونه ایی میباشد که حتی در مواقع قطعی برق نیز شما عزیزان میتوانید از این سانترال استفاده کنید فقط کافیست دو عدد باطری ۱۲v7ahرا خریداری کرده و در محفظه کنار دستگاه سانترالتان قرار دهید تا مانند یو پی اس عمل کند و برق مورد نیاز دستگاه تامین گردد و به این ترتیب تلفنهای مجموعه شما هم در صورت قطعی برق از کار نمی افتد .

این دستگاه به دو صورت قابل برنامه ریزی میباشد که درزیر به آنها اشاره خواهیم داشت :

 1. از طریق گوشی اپراتوری ۷۷۳۰
 2. از طریق نرم افزارکه در این صورت نیازی به دانستن کد نمیباشد و با برقراری ارتباط سانترال و سیستم ، تنظیمات و برنامه ریزی سانترال را میتوان انجام داد .

مجموعه ارتباط گستران سعی دارد تا علاوه بر ارائه یک محصول با کیفیت ، با دوام و بی نقص ، امکانات بسیار مناسبی را نیزدراختیار شما مشتریان عزیز و ارجمند قرار دهد و در حقیقت این سانترال با توجه به امکاناتی که دارد یک محصول بسیار مقرون به صرفه ایی می باشد و در مقابل این همه امکانات ، هزینه بسیار مناسبی را نیز پرداخت خواهید کرد .

در حقیقت شما با خرید این مرکز مخابراتی یک ارتباط کاملا رایگان را برای خود و شرکتتان فراهم نموده اید زیرا تمامی کارمندان در تمام قسمتها به صورت رایگان میتوانند با یکدیگر و بدون بی نظمی در ارتباط باشند .

دستگاه سانترال ۸۲۴ قابلیت دیگری را که برای مشترکین خود در نظر گرفته این است که در صورت درخواست مشترکین ، میتواند به گونه ایی تنظیم گردد که از تماس کارکنان سازمان یا شرکت به بیرون و تماس های خصوصی آن ها جلوگیری کند و از این طریق جلوی هزینه های اضافه گرفته میشود سانترال  ۸۲۴ قابلیت تلفن گویا را دارا میباشد که به وسیله آن ، شرکت به صورت خودکار برای مشتری در پشت خط معرفی میشود و داخلیها را تعریف کرده و درنهایت به دلیل ندانستن شماره داخلی مورد نظر به اپراتور وصل میگردد که این قابلیت به برقراری نظم و سریع شدن کار ها کمک شایانی میکند زیرا از این طریق فردی که زنگ می زند با دانستن شماره داخلی خود ، میتواند به طور مستقیم به داخلی مورد نظر خود وصل شده و به این وسیله ، سرعت ارتباط بالاتر رفته و از اشغال بودن زیاد خطوط نیز جلوگیری خواهد شد و بی نظمی ها و شلوغی های خطوط نیز از بین خواهد رفت.

شرکت ارتباط گستران در تلاش است که اطلاعات فنی مورد نیاز در زمینه سیستم های تلفنی را در اختیار شما مشتریان گرامی قراردهد تا با بهترین قیمت و بهترین کیفیت ، در خدمت شما عزیزان باشد .

قابلیتها

 • قابل افزایش
 • متصل شدن چند خط در کلیه شرکت ها برای برقراری نظم
 •  ارتباطات داخلی بین اتاقهای کارمندان بدون هزینه
 • تایمری کردن خطوط
 • پشت خط نگه داشتن  چند نفر به صورت همزمان
 • تلفن گویا ( منشی اتوماتیک )
 • نمایشگر شماره ( کالرآیدی )
 • ضبط مکالمات
 • گزارشگیری تماسهای تلفنی
 • سیستم نوبت دهی
 • مدیریت تماس
 • حالت روز و شب
 • شماره گیری خودکار
 • امکان شبکه سازی
 • کاهش هزینه های مکالمات
 • صندوق صوتی بسیار پیشرفته
 • کم شدن کار اپراتوری
 • برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی
 • قابلیت پیجینگ
 • قابلیت انتقال تماس
 • قابلیت دایورت

قیمت

دستگاه ۸۲۴ پاناسونیک از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

 • کیفیت
 •  گارانتی
 •  پشتیبانی عالی
  ارتباط گستران دستگاههای سانترال پاناسونیک خود را با یکسال گارانتی و خدمات پشتیبانی بسیار عالی به همراه کیفیت بالا و قیمتی مناسب به شما عزیزان ارائه خواهد داد  .

واحد فروش ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک ولیعصر، قیمت حدودی این دستگاه را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گرد آوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

*شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت سانترال پاناسونیک ۸ به ۲۴ را ازارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک بخواهید *

             **شماره تماس ارتباط گستران : ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱                                     شماره همراه : ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *