سانترال پاناسونیک ta

مرکز تلفن کارین ۴۸
دسامبر 19, 2020
کارت توسعه سانترال پاناسونیک
دسامبر 29, 2020

ویژگیهای سانترال ta

  • ظرفیت اولیه : ۳خط شهری و ۸ خط داخلی
  • ظرفیت نهایی :۶خط شهری و ۲۴ خط داخلی
  • قابلیت نصب گویا
  • قابلیت نصب کارت نمایشگر شماره

لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱تماس حاصل فرمایید

سانترال پاناسونیک ta

مجموعه مخابراتی که خطوط شهری و داخلی را در خود جمع آوری میکند و به کاربرخود این امکان را میدهد تا با توجه به نیازش از تلفن سانترال استفاده کند را دستگاه سانترال گویند که دستگاه سانترال ۹۰درصد مشکلات شما را برطرف خواهد نمود به این صورت که اگر شرکتی ۳ خط شهری و ۵ خط داخلی داشته باشد میتواند از کم ظرفیت ترین سیستم سانترال به نام  سانترال پاناسونیک بهرمند شود .

دستگاه سانترال پاناسونیک ta از سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک به شمار می آید که از ظرفیت اولیه ۳خط شهری و ۸ خط داخلی شروع شده و قابل ارتقاء تا ۶ خط شهری و ۲۴ خط داخلی میباشد که اکثر شرکتها و کسب و کارهای کوچک به دلیل کاربرد مفید و کیفیت عالیش و از این نظر که نیازهای آنها را این سیستم کوچک برطرف میکند از آن استفاده میکنند .

معمولا در مکان های تجاری یا پر کارمند ، برای انجام امور مربوطه خود ، نیاز به بیش از یک خط تلفن بوده که معمولا برای هر خط تلفن نیز یک گوشی نیاز است و مدیریت آن کاری به شدت دشوار و جا گیر می باشد و معمولا در شرکت و یا مکان هایی که نیاز به چند خط تلفن باشد ، برای هر فردی یک تلفن لازم است و اگر کسی به آن مجموعه زنگ بزد و با فرد دیگری کار داشته باشد  ، آن فرد باید مسیری را طی کند و به نزد شخص برود  که در این صورت بی نظمی های زیادی در محل کار به وجود می آید و اصلا اصولی و کاربردی نخواهد بود  و مشکلات بسیاری را در بر دارد که در این صورت استفاده از تلفن سانترال کاملا الزامی بوده و باید مورد استفاده قرار گیرد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی تلفنهای پاناسونیک در زمینه فروش تلفن های رومیزی ، تلفن های بی سیم ، تلفنهای باسیم و انواع سانترال پاناسونیک  ، با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تلفن سانترال پاناسونیک ، عرضه کننده سیستمهای ارتباطی ، اداری و مراکز تلفن سانترال و با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه در خصوص نصب و راه اندازی سیستمهای سانترال پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصی مراکز تلفن سانترال ، گوشیهای بی سیم و با سیم پاناسونیک و در زمینه نصب و راه اندازی کارت کالرآیدی ، کارت گویا و همچنین نصب ، راه اندازی و برنامه ریزی خطوط شهری و داخلی  ، تعمیرات انواع سانترال پاناسونیک ، کابلکشی و داکت کشی کامل و مرتب کردن خطوط شهری و داخلی فعالیت ویژه ایی دارد که به صورت ۲۴ ساعته و در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ، در خدمت شما عزیزان میباشد .

در حقیقت تلفن سانترال ، به مرکز مخابراتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن روی میز کنترل میکند .

سانترال پاناسونیک ta، از طریق گوشی اپراتوری به نام ۷۷۳۰ برنامه ریزی میگردد که از این گوشی هم میتوانید به عنوان گوشی اپراتوری و هم گوشی مدیریتی استفاده کنید و جهت داخلیهای مربوطه ، میتوان از گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ وهم از گوشی های بسیار ساده s500 پاناسونیک و یا گوشی های ساده استفاده کرد تا هزینه زیادی را متحمل نشوید .

در  گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰  قابلیتهای بسیار زیادی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به کلید پروگرام یا برنامه ریزی ، کلید هولد ، دکمه اسپیکر ، دکمه کنفرانس ، صفحه ال سی دی ، قابلیت ردیال ، تلفن گویا ، کالرآیدی و دکمه های dss بغل گوشی اشاره کنیم .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال پاناسونیک ، تمامی مشکلات از لحاظ تلفن در شرکتها حل گشته و امروزه تمامی مکان های بزرگ از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند .

و حالا سانترال چیست ؟ مرکز مخابرات کوچک  را سانترال گویند که تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد یک دستگاه کوچک کرده و تنها با استفاده از یک گوشی تمامی خطوط  را مدیریت میکند ، از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی دارای یک ارتباط داخلی میشوند که تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را می دهد که با استفاده از این روش تمامی مشکلات و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و محل کار به صورت اصولی و بدون هرج و مرج ، مسیر کاری خود را طی خواهد نمود .

مهم ترین ویژگی خوب سانترال پاناسونیک ta ، قابلیت برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظر بدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار می شود و موجب کارایی بهتر کارمندان در مکان های مورد نظر می گردد ، همچنین از طریق تلفن سانترال می توانید چند نفر را در پشت خط نگه داشته و خط های وصل شده را به شخص مورد نظر  وصل کنید که کلیه این کارها باعث نظم و دقت در شرکتها میگردد .

همانطور که در جریان هستید هر سازمان یا شرکتی که از دستگاه سانترال استفاده میکند دارای یک گوشی اپراتوری می باشد که در سانترال پاناسونیک ta ، از طریق گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ که همان گوشی اپراتوری است و برنامه ریزی دستگاه سانترال از طریق گوشی ۷۷۳۰ صورت میگیرد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک ، مجری پروژه های مخابراتی ، شبکه و تلفن سانترال با سابقه ایی طولانی می باشد .
ارتباط گستران ، نمایندگی فروش تلفن های سانترال ، گوشی و فکس پاناسونیک و تعمیرات فوق تخصصی ، موارد فوق را با کمال افتخار و بدون تعطیلی در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

قابلیتهای مهم سانترال پاناسونیک ta

از قابلیتهای مهم سانترال پاناسونیک ta ، داشتن تلفن گویا و کارت آیدی میباشد .    مثلا اگر این کارتها را روی سیستمتان نصب کنید و کسی تماس از بیرون بگیرد هم به تلفن گویا وصل میشود و هم کسی که تماس میگیرد شماره اش برای شما نشان داده خواهد شد و شماره اورا خواهید دید و اگر شما آن طرف را به مثلا مدریت یا داخلی دیگر وصل کنید شماره کاربر بیرون روی خط مدیریت یا داخلی مورد نظر می افتد .

گوشی این سیستم ، هایبرید می باشد که مدل ۷۷۳۰ پاناسونیک از مدل های پرفروش و پر طرفدار ، در این سیستم می باشد که از طریق این گوشی شما میتوانید برنامه ریزی دستگاه سانترال کم ظرفیت پاناسونیک را انجام دهید و اما برای صرفه جویی در هزینه ، شما میتوانید از گوشیهای پاناسونیک S500 برای داخلیهای دیگرتان استفاده نمایید تا هزینه مقرون و به صرفه ایی را برای این کار تقبل کرده باشید .

این سیتم را بیشتر برای مجموعه های کوچک تا متوسط و یا واحدهای مدیریتی سازمانها و مراکز دولتی و نیمه دولتی راه اندازی خواهند کرد .

در هر جای تهران یا شهرستان که هستید و نیازمند هرگونه خدمات مانند نصب ، راه اندازی و برنامه ریزی تلفن سانترال میباشید و یا اگر برای خرید تجهیزات احتیاج به مشاوره دارید کافیست با ما در تماس باشد.
شرکت ارتباط گستران با کمال افتخار در خدمت شما عزیزان خواهد بود .

قیمت سانترال پاناسونیک ta

سانترال پاناسونیک ta  ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند

  • کیفیت
  • نوع گارانتی
  • تست کامل سیستم
  • خدمات پشتیبانی عالی
    کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت سانترال پاناسونیک ta ،تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران سیستم های خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرسانند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *