قیمت سانترال پاناسونیک ۶به ۱۶

قیمت دستگاه سانترال دست دوم پاناسونیک
دسامبر 11, 2020
سانترال پاناسونیک ۸۲۴
دسامبر 12, 2020

ویژگیهای سانترال  ۶۱۶ پاناسونیک :

  • ظرفیت اولیه : ۳خط شهری و ۸ خط داخلی
  • ظرفیت میانی : ۶خط شهری و ۱۶ خط داخلی
  • ظرفیت نهایی :۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی
  • قابلیت گویا به صورت پیش فرض روی سانترال
  • قابلیت اتصال کارت نمایشگر شماره
  • یکسال گارانتی معتبر
  • قیمت : تماس بگیرید

سانترال پاناسونیک ۶ به ۱۶

مجموعه مخابراتی که خطوط شهری و داخلی را در خود جمع آوری میکند و به کاربر خود این امکان را میدهد تا با توجه به نیازش از تلفن سانترال استفاده کند را دستگاه سانترال گویند که ۹۰درصد مشکلات شما را همین دستگاه برطرف خواهد نمود به این صورت که اگر شرکتی ۳ خط شهری و ۵ خط داخلی داشته باشد میتواند از دستگاه سانترال پاناسونیک ۳ به ۸ قابل افزایش بهرمند گردد که قابل افزایش تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی میباشد .

سانترال پاناسونیک ۶۱۶ با توجه به قیمت پایین و کیفیت بالا و قابلیتهای زیادی که دارد توانسته رضایت مردم را جلب نماید و به عبارتی از پرفروش ترین سانترالهای کم ظرفیت در ایران میباشد  .

برنامه ریزی سانترال ۶۱۶ پاناسونیک از طریق گوشی پاناسونیک ۷۷۳۰ انجام میگیرد و به وسیله این تلفن خطوط شهری و داخلی در دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ تعریف میگردد .

دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴ از سانترال های کم ظرفیت پاناسونیک به شمار می آید که اکثر شرکتها و کسب و کارهای کوچک به دلیل کاربردهای مفیدش و از این نظر که تمام نیازهای آنها را این سیستم کوچک برطرف میکند از آن استفاده میکنند .

سانترال پاناسونیک ۶ به ۱۶ از ظرفیت اولیه ۳خط شهری و ۸ خط داخلی شروع میگردد و به وسیله کارت توسعه سانترال ۸۲۴ پاناسونیک به ۶ خط شهری و ۱۶ خط داخلی و در نهایت به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی قابل افزایش میباشد و در حقیقت این سانترال با توجه به امکانات بسیاری که در خود جای داده مانند تلفن گویا و نمایشگر شماره خطوط شهری و داخلی ، توانسته مشتریان زیادی را به خودش جذب نماید .

خاطرنشان کنم که تمام دستگاههای سانترال بابرق کارمیکنند و در صورت نبود برق نیز خاموش میشوند پس برای اینکه دستگاهتان خاموش نشود حتما دوعدد باطری ۱۲v داخل باکس سانترالتان بگذارید .

یکی دیگر از قابلیتهای این دستگاه ، نصب کارت دربازکن میباشد که شما با استفاده از این کارت و با گرفتن یک کد ازروی تلفن ، درب مجموعه خود را میتوانید باز کنید  .

دستگاه ۶۱۶ از یک ورودی موزیک پشت خط برخوردار است که از آهنگ ساده ایی که دیفالت خود سانترال ۸۲۴ است برخوردار میباشد و در صورتی که بخواهید از موزیک های بیشتری استفاده کنید میتوانید یک دستگاه موزیک با ۲هزار آهنگ متنوع تهیه کرده و روی سانترال اضافه نمایید .

سانترال پاناسونیک ۸ به ۲۴ بدلیل قیمت مناسب و مقاومت بالایی که دارد یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین دستگاه های پاناسونیک کم ظرفیت درایران میباشد .

جهت افزایش خطوط شهری و داخلی این دستگاه ،ابتدا باید از کارت ۸۲۴۸۳ استفاده نمایید تا بتوانید از سانترال ۶۱۶ با ۶خط شهری و ۱۶ خط داخلی استفاده کنید و باز همچنین با نصب کارت مدل ۸۲۴۸۰ این ظرفیت را بیشتر کرده و به ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی افزایش دهید .

از مهمترین قابلیتهای این سانترال ، کارت نمایشگر شماره خطوط شهری و داخلی میباشد که برای هر ۳خط یک عدد کارت کالرآیدی استفاده میگردد و اگر شما ۶خط شهری داشته باشید باید از ۲عدد کارت کالرآیدی استفاده نمایید تا تمام شماره ها برایتان نمایش داده شود .

معمولا درشرکتهای تجاری پر کارمند برای انجام امورمربوطه خود ، نیاز به بیش از یک خط تلفن دارند که معمولا برای هر خط شهری نیز یک تلفن نیاز است که مدیریت آن کاری به شدت دشوار و جا گیری می باشد ، در شرکتهایی که نیاز به چند خط شهری باشد برای هر فردی یک تلفن لازم است و اگر کسی به خط شهری زنگ بزد و با فرد دیگری کار داشته باشد آن فرد باید مسیری را طی کرده و به نزد تلفن برود  که در این صورت بی نظمی های زیادی در محل کار به وجود می آید و اصلا اصولی و کاربردی نخواهد بود  و مشکلات بسیاری را در بر دارد در این صورت استفاده از تلفن سانترال ، کاملا الزامی بوده و باید مورد استفاده قرار گیرد .

در حقیقت تلفن سانترال به تجهیزاتی گفته میشود که به صورت همزمان چند خط شهری و داخلی را از طریق یک تلفن بر روی میز کنترل میکند .

خوشبختانه با به وجود آمدن تلفن سانترال پاناسونیک ، تمامی مشکلات از لحاظ تلفن در شرکتها حل گشته و امروزه تمامی شرکت ها از این روش برای ارتباطات خود استفاده می کنند .

سانترال نوعی مرکز مخابرات کوچک است  که تمامی خطوط شهری و داخلی را وارد این دستگاه کوچک کرده و تنها با استفاده از یک تلفن ، تمامی خطوط  را مدیریت میکند از این رو کارکنان با استفاده از یک خط داخلی دارای یک ارتباط داخلی میشوند و تلفن سانترال بدون نیاز به خطوط شهری امکان صحبت به عزیزان داخل ساختمان با یکدیگر را به راحتی خواهد داد  که با استفاده از این روش ، تمامی مشکلات و بی نظمی های  ارتباطی از بین رفته و کارمندان به صورت کاملا اصولی و بدون هرج و مرج ، کارخود را انجام خواهند داد  که در بین تلفنهای سانترال میتوان به سانترال پاناسونیکی اشاره کرد که پیشرفته ترین تلفن سانترال کم ظرفیت  مدل ۸۲۴ پاناسونیک می باشد .

مهم ترین ویژگی سانترال ۸۲۴ ،برقراری ارتباط  با واحد های مختلف سازمان یا شرکت های مورد نظربدون هزینه می باشد که از این طریق ارتباط به آسانی برقرار می شود و موجب کارایی بهتر کارمندان می گردد ، همچنین از طریق تلفن سانترال می توانید چند نفر را در پشت خط نگه داشته و خط های وصل شده را به شخص مورد نظروصل کنید که کلیه این کارها نظم و دقت را در شرکتها در پی خواهد داشت .

مجموعه ارتباط گستران مجری پروژه های مخابراتی شبکه و تلفن سانترال با سابقه ایی طولانی می باشد و با کمال افتخار و بدون تعطیلی در خدمت شما عزیزان خواهد بود .
در هر جای تهران و یا شهرستان که هستید و نیازمند هرگونه خدمات مانند نصب و راه اندازی و برنامه ریزی تلفن سانترال میباشید و یا اگر برای خرید تجهیزات ، احتیاج به مشاوره دارید کافیست با ما در تماس باشید .

قیمت سانترال پاناسونیک ۶ به ۱۶

دستگاه مخابراتی ۶۱۶ از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

  1. کیفیت
  2.  گارانتی
  3.  پشتیبانی عالی

ارتباط گستران ،دستگاههای سانترال پاناسونیک خود را با یکسال گارانتی معتبر و خدمات پشتیبانی عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد  .

واحد فروش ارتباط گستران حدود قیمت این دستگاه را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

*شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت سانترال ۶۱۶ پاناسونیک را از مجموعه ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک ولیعصر بخواهید *

              **شماره تماس ارتباط گستران : ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱                    شماره همراه : ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *