کارتهای سانترال کارین

تلفن سانترال پاناسونیک ۵۴۳ دست دوم
می 13, 2023
تلفن سانترال تحت شبکه
می 25, 2023

دستگاه سانترال کارین ، دستگاه مرکز مخابرات با کارتهای مختلف شامل کارت شهری ، کارت داخلی ، کارت psو cpu و کارت تون میباشد .

کارتهای سانترال کارین

دستگاه سانترال کارین از کارتهای مختلفی تشکیل شده که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود :

  1. کارت سی پی یو ( cpu ) : وظیفه این کارت هدایت سیستم کارین میباشد که در واقع کارت سی پی یو جهت پردازش و ذخیره سازی اطلاعات استفاده میگردد و در حقیقت کارت سی پی یو با آدرس کردن کارتهای شهری و داخلی یعنی لاین و ترانک وضعیتشان را قرائت کرده و فرامین ضروری را توسط خطوط آدرس و داده را به آنها ارسال مینماید .
  2. کارت پی اس ( ps ) : تنظیم کننده ولتاژ دستگاه و دادن بوق داخلی است و در حقیقت وظیفه اصلی این کارت ، دادن خطوط زنگ به داخلیها و کنسول اپراتوری و همچنین دادن ولتاژ ۵ و ۱۰ ولت BC و ۱۱۰ ولت AC میباشد .

۳٫کارت شهری ( trank ) : وظیفه این کارت ارتباط خطوط شهری با مرکز تلفن میباشد که بوق و زنگ خط شهری را تشخیص میدهد و صدای رله های شماره گیری در گوشی را از طریق بستن رله ، حذف صدا میکند .

۴٫کارت داخلی ( line ) : کارت لاین که همان کارت خطوط داخلی است و وظیفه اصلی آن ، ارتباط خطوط داخلی بایکدیگر میباشد و مرکز تلفن کارین ۴۸ در حالت فول ، شامل ۶ عدد کارت لاین است که کارت لاین اول به اپراتور و مشترکین ۱۰ الی ۱۶ اختصاص یافته است .

۵٫کارت تون : در صورتی که این کارت روی سیستم سانترال کارین موجود بوده و موقعیت آن از طریق کیبورد برنامه ریزی کارین گزارش شده باشد همه کارمندان شرکت یا سازمان میتوانند از شماره گیری تون بهرمند گردند و خیلی سریع شماره گیری نمایند  .

۶٫کنسول برنامه ریزی : همان تلفن اپراتوری است که مجهز به ساعت و تقویم بوده و وظیفه اش برنامه ریزی و خطوط شهری و داخلی سانترال کارین میباشد که میتواند با بهره گیری از سوئیچها ، علائم صوتی ، لامپهای LED و تصاویر صفحه نمایشگر LCD که آخرین تکنیک در نمایش علائم و تصاویر است و با توجه به رویت اطلاعات خطوط داخلی و شهری ، امکانات سیستم  سانترال کارین را بسادگی در اختیار مشترکین داخلی و خطوط شهری بگذارد .

کنسول اپراتوری قابلیت جوابگویی به خطوط شهری و اتصال به داخلی مورد نظر و همچنین قابلیت تکرار اتوماتیک شماره گیری خطوط شهری در هنگام مشغول بودن خط بدون وقفه و برقراری سرویس دهی در شب را دارا می باشد .

در سیستم سانترال کارین شما میتوانید از اپراتور کمکی جهت کمک اپراتور نیز بهرمند گردید به این صورت که کمک اپراتور کلیه مکالمات شهری وارده را پاسخ میدهد .

قیمت کارتهای سانترال کارین

کارتهای سانترال کارین ، از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند :

  1. کیفیت
  2.  گارانتی
  3. خدمات پشتیبانی عالی

شرکت ارتباط گستران  نمایندگی مرکزی سانترال کارین کارتهای سانترال کارین خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارتهای سانترال کارین را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

** لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۵۹۰۰۵۹۸-۰۹۳۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *