کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱

کارت کالرآیدی پاناسونیک ۰۱۹۳
نوامبر 14, 2020
کارتهای سانترال کارین ۴۸
نوامبر 16, 2020

ویژگیهای کارت پاناسونیک ۰۱۹۱ :

  • پشتیبانی از ۴کانال گویا به صورت همزمان
  • نصب روی کارت ۰۱۹۰
  • نصب روی سانترال های tda و tde
  •  گارانتی معتبر
  • قیمت : تماس بگیرید

کارت اپراتور خودکار پاناسونیک ۰۱۹۱

کارت ۰۱۹۱ همان تلفن گویا میباشد که به شما امکان معرفی شرکتتان را میدهد که این کارت دارای قابلیتهای بسیار زیادی نیز میباشد .

کارت گویا باعث میشود حجم کاری اپراتورتان کم شود و به مشتری یا تماس گیرنده این امکان داده میشود ، بدون اینکه به اپراتور وصل گردد یا پشت خط بماند داخلی مورد نظر خود را گرفته و مستقیم به آن داخلی متصل گردد .

از قابلیتهای دیگر کارت ۰۱۹۱ این است که پیغام گویا به صورت همزمان برای ۴ خط شهری پخش میگردد ولی برای راه اندازی این کارت به کارت ۰۱۹۰ یا همان کارت آپشنال نیاز میباشد زیرا کارت ۰۱۹۱ یا همان دیزا روی کارت ۰۱۹۰ که کارت آپشنال است قرار گرفته و راه اندازی میگردد و هر ۳کارت دیزا روی یک آپشنال قرار میگیرد .

در حقیقت کارت ۰۱۹۰ یا آپشنال کارت اصلی گویا میباشد که کارت ۰۱۹۱ یا کارت دیزا ، کارت فرعی میباشد و روی ۰۱۹۰ قرار گرفته و نصب میگردد و دارای ۶۴ پیغام در ۸ دقیقه میباشد .

کارت پاناسونیک ۰۱۹۱ روی سانترال های tdaو tdeاستفاده میگردد و قابل ذکر است که کارت ۰۱۹۱ چون روی کارت ۰۱۹۰ قرار میگیرد به همین دلیل ، اسلت یا جای کارتی را اشغال نمیکند و کارت ۰۱۹۱ به تنهایی هیچ کاربردی ندارد و باید حتما روی کارت ۰۱۹۰ که همان آپشنال است نصب گردد .

قیمت

کارت پاناسونیک ۰۱۹۱ از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

  • کیفیت
  • گارانتی
  • پشتیبانی عالی

مجموعه ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی وپشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

واحد فروش ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت گویا را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

*شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت کارت گویای پاناسونیک را ازمجموعه ارتباط گستران نمایندگی تلفن پاناسونیک ولیعصر بخواهید *

                 **شماره تماس ارتباط گستران : ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱                                  شماره همراه : ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹**

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *