کارت داخلی ۰۱۷۰پاناسونیک

کارت داخلی ۰۱۷۷ پاناسونیک
نوامبر 10, 2020
کارت کالرآیدی پاناسونیک ۰۱۹۳
نوامبر 14, 2020

ویژگیهای کارت پاناسونیک ۰۱۷۰ :

  • کارت داخلی ۸پورت
  • پشتیبانی از نمایشگر شماره به صورت پیش فرض
  • قابل نصب روی سانترال های دیجیتال TDA و TDE
  • یکسال گارانتی معتبر

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ، کارت افزایش ۸ پورت میباشد که روی سانترال های tdaو tde کارمیکند و یکی از کارتهای ارتقای خطوط داخلی در سانترالهای دیجیتال میباشد که همزمان ۸ خط آنالوگ یا ۸ خط دیجیتال را روی دستگاه راه اندازی مینماید .

از کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ، در سانترال های TDAو TDE استفاده میگردد و با نصب این کارت براحتی میتوان از گوشیهای مدل ۷۷۳۰ استفاده  کرد و همین امر باعث شده تا مورد استقبال اکثر مشتریها قرار بگیرد .

این کارت ۸ خط داخلی آنالوگ و دیجیتال را ساپورت میکند که جهت نصب این کارت به یک اسلات خالی در سانترال نیاز میباشد .

طراحی کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک به گونه ایی است که ۸خط داخلی دیجیتال و آنالوگ را به صورت همزمان ساپورت میکند به این صورت که شما میتوانید با استفاده از این کارت ، ۴خط داخلی آنالوگ و ۴خط داخلی دیجیتال را به آن متصل کنید زیرا این کارت نوعی کارت ترکیبی میباشد که همزمان از خطوط دیجیتال و آنالوگ پشتیبانی میکند و شما با نصب این کارت میتوانید از ۸ عدد تلفن ساده و دیجیتال ، جهت داخلیهای خود بهرمند گردید .

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ، نوعی کارت آنالوگ ، دیجیتال است که براحتی و با قیمت مناسب برای شرکتها و سازمانها قابل استفاده میباشد و به شما این امکان را میدهد تا براحتی از گوشیهای مدل ۷۷۳۰ استفاده  نمایید .

قیمت کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک

کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ،  از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

  1. کیفیت
  2. نوع گارانتی
  3. خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی سیستم روی قیمت کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران ، قیمت حدودی کارت داخلی ۰۱۷۰ پاناسونیک را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

**لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویابرآورد هزینه (قیمت) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید**

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *