کارت پاناسونیک ۶۱۸۱

تلفن سانترال چگونه کار میکند
آگوست 20, 2023
کارت پاناسونیک ۶۱۷۴
آگوست 21, 2023

ویژگیهای کارت پاناسونیک ۶۱۸۱ :

  • کارت شهری ۱۶ خط
  • پشتیبانی از نمایشگر شماره در صورت نصب کارت ۰۱۹۳
  • نصب روی سانترال های دیجیتال TDAو TDE
  • یکسال گارانتی معتبر
  • قیمت : تماس بگیرید

کارت پاناسونیک ۶۱۸۱

اگر به دنبال یک کارت شهری پاناسونیک با قابلیتهای عالی میگردید لطفا این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید .

کارت شهری ۶۱۸۱ از سری کارتهای پاناسونیک میباشد که قابلیت پشتیبانی از ۱۶ خط شهری را دارا میباشد ولی بدون نمایشگر است و برای مشاهده شماره تماس گیرنده بر روی تلفنها باید کارت کالرآیدی تهیه نمایید که هر کارت کالرآیدی مدل ۰۱۹۳ تعداد ۸خط شهری را نمایش میدهد و روی اسلت کارت شهری قرار میگیرد و اسلت جداگانه ایی را اشغال نمیکند

کارت پاناسونیک ۶۱۸۱ ، روی سانترال های دیجیتال مانند TDA600و TDE600 قابل نصب است که از ۱۶ خط شهری پشتیبانی میکند و شما با استفاده از این کارت از امکانات جدیدی در سانترال برخوردار میگردید و توسط این کارت به کسب و کارتان رونق بهتری میدهید .

طراحی کارت پاناسونیک ۶۱۸۱ ، به گونه ایی صورت گرفته که دارای ظرفیت ۱۶ خط شهری معمولی است و فقط در سانترال های دیجیتال قابل استفاده میباشد و جهت نصب کارت پاناسونیک ۶۱۸۱  ، یک فضای خالی در دستگاه سانترال نیاز میباشد .

با نصب کارت پاناسونیک ۶۱۸۱ ، روی دستگاه سانترال از ارتباطات خارجی بهرمند میشوید که باعث توسعه شرکتتان نیز میگردد .

شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک عرضه کننده سیستمهای ارتباطی و اداری مراکز تلفن سانترال ، با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد و سالها تجربه درخصوص نصب ، راه اندازی و نگهداری سیستمهای تلفن سانترال در خدمت شما عزیزان  میباشد .

جهت نصب کارت ۶۱۸۱ داخل دستگاه سانترال ، باید ابتدا دستگاه سانترال را خاموش کنید و کارت را در اسلت خالی قرار دهید و سپس توسط جک آمفونل ۱۶ تایی که از یک سمت در درگاه تعبیه قرار میگیرد و قسمت دیگر این کابل داخل جعبه تقسیم مخابراتی پانچ میگردد و توسط سیم رانژه به کابل های داخل ساختمان اتصال داده شود  .

استفاده از امکاناتی که کارت ۶۱۸۱ بر روی دستگاه سانترال دارد باعث شده تا شرکتها بتوانند براحتی نیازهای مشتریان را پاسخگو باشند و این  را بدانید که کارت ۶۱۸۱ برای شرکتها و یا سازمانهایی که قصد افزایش خطوط شهری خود را دارند بسیار پرکاربرد میباشد

قیمت کارت پاناسونیک ۶۱۸۱

کارت پاناسونیک ۶۱۸۱ از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردد :

  • کیفیت
  • نوع گارانتی
  • خدمات پشتیبانی عالی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی روی قیمت کارت پاناسونیک ۶۱۸۱ ، تاثیر بسزایی دارد که شرکت ارتباط گستران کارتهای خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پشتیبانی بسیار عالی به شما عزیزان عرضه میدارد .

واحد فروش شرکت ارتباط گستران قیمت حدودی کارت پاناسونیک ۶۱۸۱ ، را به صورت رایگان به اطلاع شما عزیزان میرساند تا در صورت تمایل برای همکاری بیشتر با آنها تماس حاصل فرمایید .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

*شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت کارت۶۱۸۱ پاناسونیک را از شرکت ارتباط گستران نمایندگی مرکزی پاناسونیک بخواهید *

**لطفاجهت کسب اطلاعات بیشتر ویا برآورد هزینه ( قیمت ) با شرکت ارتباط گستران به شماره ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱ و یا شماره همراه ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایید **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *