قیمت دوربین مداربسته دید در شب داهوا

شرکت فن آوران نوین
سپتامبر 4, 2019
نمایندگی تلفن پاناسونیک ولیعصر
ژانویه 28, 2020

دوربین مداربسته به سیستم تلوزیونی گفته میشود که یک مداربسته بین دوربین و سیستم نمایشگر را تشکیل داده و در جایی مشخص نصب میگردد و تصاویر ثبت شده را به یک یا چندین محل میفرستد که در بین دوربینها ، دوربین مداربسته دید در شب در حفاظت و نظارت کاربری بسیار بالایی دارد .

 دوربین مداربسته دید در شب داهوا

داهوا یکی از پرفروش ترین مارکهای دوربین مداربسته در دنیا میباشد که از سال ۲۰۱۷ به عنوان دومین برند محبوب دوربین مداربسته در دنیا شناخته شد .

کیفیت بالای تصاویر ضبط شده توسط دوربین های داهوا اهمیت زیادی دارد زیرا کیفیت تصاویر در دوربینهای مداربسته توسط رزولوشن تصویر ،قدرت ضبط تصاویر و قابلیتهای تصویری تعیین میگردد .

دوربین مداربسته داهوا با توجه به مزایای خود هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده که در همین خصوص ، طرافداران این نوع دوربینها بیشتر از دوربینهای دیگر  می باشد .

زمرد تصویر نمایندگی دوربین مداربسته در تهران با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی و در سریعترین زمان ممکن ، خدمات حرفه ایی نصب دوربین مداربسته را خدمت شما عزیزان ارائه خواهد داد .

یکی از مهمترین قابلیت های دوربین داهوا ، قابلیت دید در شبش میباشد زیرا باعث میشود تا در شب و یا محیط های تاریک هم تصاویر با کیفیت خوب و تا شعاع مشخصی در اختیار کاربر قرار بگیرد .

این نوع دوربین از لحاظ لنز بسیار با کیفیت بوده و دارای دید در شب فوق العاده و واقعی می باشد و از قابلیت انتقال تصویر روی موبایل یا تب لت برخوردار است که از این نوع دوربینها برای نگهداری از کودک و سالمند هم استفاده میگردد .

مزایای دوربین مداربسته داهوا

  • کاهش جرم به دلیل شناسایی توسط دوربین مداربسته
  • کمک به تحقیقات پلیس
  • پیشگیری از دزدی به دلیل ترس از ضبط تصویر و چهره توسط دوربین مداربسته
  • کنترل خانه ، کودک و سالمند
  • جلوگیری از دزدی کارمندان به وسیله دوربین مداربسته زیرا کاملا واقف هستند که شما از طریق دوربین مداربسته آنهارا تحت نظر دارید .

کنترل خانه جهت کودک و سالمند توسط دوربین مداربسته و از طریق انتفال تصویر روی گوشی همراه صورت میگیرد و شما عزیزان میتوانید از این طریق از سلامت کودک و سالمند خود باخبر گردید .

شمامیتوانید از طریق دوربین مداربسته ناظر شرکت و منزلتان باشید و وقتی در شرکت یا منزلتان حضور ندارید ولی باید از وضع شرکت مطلع باشید با انتقال تصویر روی گوشی همراهتان از وضع شرکت یا منزلتان مطلع میشوید .

با نصب دوربینهای مداربسته داهوا در ادارات از دزدی کارمندان جلوگیری کنید زیرا کارمندان کاملا واقف هستند که شما از طریق دوربین مداربسته آنهارا تحت نظر دارید .

درحقیقت دوربینهای مداربسته ، پلیسهای ۲۴ ساعته با بهترین کارایی و محافظان ما می باشند زیرا یکسره بیدار بوده و باعث منفعت های زیادی برایمان میگردند .

دوربین مداربسته در سطح جهان ، دارای هزاران نوع شرکت سازنده می باشد ولی ما باید با علم زیاد ، بهترین و با کیفیت ترینشان را انتخاب کرده تا در موقع جرم و جنابت و سرقت از کیفیت تصاویر خوبی برخوردار باشیم .

قیمت دوربین مداربسته داهوا

دوربینهای داهوا از لحاظ قیمت به چند دسته تقسیم میگردند :

  1. کیفیت
  2. نوع گارانتی
  3. خدمات پشتیبانی عالی

شرکت زمرد تصویر نمایندگی دوربینهای مداربسته در تهران دوربینهای مداربسته داهوا خود را با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش عالی به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

امیدواریم مطالب ارائه شده این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و با استفاده از مطالبی که برایتان گردآوری کردیم بتوانید محصول ایده آل خود را خریداری نمایید .

*شما عزیزان میتوانید بهترین قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی را از شرکت زمرد تصویر نمایندگی مرکزی دوربینهای مداربسته در تهران بخواهید *

شماره تماس شرکت زمرد تصویر : ۸۸۹۲۵۶۸۸-۰۲۱

شماره همراه شرکت زمرد تصویر : ۴۱۱۸۳۴۳-۰۹۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *